Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

A co to ma do czego? Nie zmienia to faktu że to jest srukwysyństwo i tyle. Ci co sprzedają do gnidy, a ci co kupują to idioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu dajesz upust frustracji ze nie zdazyles/nie dopilnowales/nie zapisales sie na liste oczekujacych na kolejne wydanie (a z wpisu na stronie Rockstara wynika, ze byla taka).

 

Rozumiem, ze wszystkich wystawiajacych dziela sztuki na aukcjach traktujesz tak samo? W koncu tez kupili tanio rzadki towar, poczekali az nabierze wartosci i wystawili na sprzedaz? Juz nawet nie chce mi sie tego rozciagac na inne dziedziny, choc mechanizm jest dokladnie taki sam... duzy popyt + mala podaz = wysoka cena.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jeśli ktoś kupił wyłącznie po to żeby sprzedać z zyskiem to owszem, jest to gnida. Mówie o osobach prywatnych, nie sklepach.

 

Co innego też kupić coś, mieć lata i potem sprzedać gdy będzie stare i niedostępne. Kilka lat temu w Saturnie były skanery HP po 99 zł, które wszędzie kosztowały ponad 300. Mogłem wziąć 10 albo więcej i sprzedać za 2k, ale tego nie zrobiłem, i nie zrobie, bo to bagno.

 

I co nie zdążyłem. Napisałem, że codziennie, tak codziennie, sprawdzałem strony Rockstar, i gdy tylko się pojawiło już wszystko było sprzedane i zajęte. Zapewne 24/7 powinienm był siedzieć, albo kogoś do tego wynajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupił wyłącznie po to żeby sprzedać z zyskiem to owszem, jest to gnida. Mówie o osobach prywatnych, nie sklepach.

 

Ty chyba żartujesz albo coś piłeś/paliłeś/wciągałeś. Ja rozumiem, że jesteś zirytowany, nie wykluczone, że sam bym był. Ale to jest zwykła możliwość zarobienia pieniędzy, identyczna jak MILIARDY innych. Sam jakiś czas temu zamówiłem w Game.co.uk jakieś tam gry. Okazało się, że nie mogą ich wysłać z jakiegoś tam powodu i dostałem 2 kupony -5GBP (były 2 zamówienia). Wkurzony byłem, ale ok, bywa. Jakiś czas potem, z nudów, przeglądałem ofertę Game. Nagle widzę, że jest wyprzedaż ostatniego Tomb Raidera za 5.95 w wersji na Wii. Szybko rzuciłem okiem na Allegro i zobaczyłem, że chodzą po jakieś 70-90 pln. No to nie myśląc długo zamówiłem dwie sztuki wspomnianej gry. Nowiutke, w folijkach po 4 złote każda. I co? Też jestem gnidą, bo zobaczyłem okazję i kupiłem gry na konsole, której nawet nie mam? Nie, dojrzałem okazję i nic poza tym. Miałem to szczęście, że mi się udało i wykorzystałem możliwość zarobienia. W tym momencie uderzyć się w pierś i obiecać, że nigdy już tak nie zrobię? Albo czekać aż zeżre mnie własne sumienie, bo kupiłem gry, a przecież komuś innemu mogło bardziej zależeć? No bez jajec. Edytowane przez maSTHa212
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chce nadrobic zaleglosci to obecnie trwa promo na dodatki do gier R*. Przykladowo Undead Nightmare Pack kosztuje teraz 400MSP. Nie wiem ile bylo wczesniej ale to chyba calkiem dobra cena.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Każdy dodatek był za 800, teraz 400. Zestaw wszystkich był za 1600, teraz 1000.

 

Przecenione są też dodatki do pozostałych gier Rockstar (m.in. epizody za 400+800).

 

 

Najlepsza to jest cena pełnej gry na GoD, szczególnie u nas. M$ chyba nie zna pojęcia czasu, bo w retailu ta gra już dawno została mocno przeceniona, nie mówiąc że w dniu premiery można było taniej kupić. W US cena w GoD to 40$, tak więc niezły lol.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...