Skocz do zawartości
andixad

Cerberus 6331-42 I Tp-link Td-w8910g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam aktualnie router TP-Link TD8841. Chcę go zamienić na router Wi-Fi dla Neostady 512kb. Interesuje mnie sprzęt który będzie chodzić stabilnie bez zrywania połączeń. Zasięg nie musi być duży, zadowoli mnie 10-15metrów, najlepiej żeby szło ustawić siłę sygnału. I żeby instrukcja PL była dość przejrzysta. Zastanawiam się nad dwoma modelami:

TP-Link router ADSL Wi-Fi 54Mb/s TD-W8910G

Pentagram Cerberus ADSL P 6331-42

Szyfrowanie WPA2-PSK, MAC filter i standard 802.11g oba posiadają więc o to nie pytam.

Który z tych dwóch modeli wybrać, ewentualnie inny godny polecenia w granicach 200zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w domu D-Linka i jest OK :) Jeśli chcesz koniecznie któregoś z tych dwóch co podałeś to lepiej TP-Linka oczywiście :) Poza tym zastanów się też nad routerami Linksys - widziałem w Vobisie kilka modeli routerów tej marki a słyszałem dobre recenzje na ich temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam w domu D-Linka i jest OK :) Jeśli chcesz koniecznie któregoś z tych dwóch co podałeś to lepiej TP-Linka oczywiście :) Poza tym zastanów się też nad routerami Linksys - widziałem w Vobisie kilka modeli routerów tej marki a słyszałem dobre recenzje na ich temat :)

Np. nad Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G lub WAG54G2 ? :wink: Z jakiego powodu nowszy model WAG200G a wiec WAG54G2 jest tanszy o 50zl? Czy jest gorszy od WAG200G? Edytowane przez andixad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...