Jump to content
stivo

Accelero S2

Recommended Posts

Siema :)

Może ktoś widział temat boxera z ofertą Accelero S2, które to od niego kupiłem. Jak się okazało nie pasuje ono do mojego 7600GS (AGP), gdyż u mnie chipset jest jakoś pod kątem.

Do sprzedania mam wszystko co dostałem od boxera (w razie czego można go zapytać):

1. Prawie pełny komplet Accelereo S2 - nie ma tylko radiatorków na pamięci (boxer już nie chciał ich odklejać), pasta jest lekko ruszona, bo poprzedni użytkownik przymierzał chłodzenie do swojej grafiki ;)

2. Dodatkowo komplet radiatorków Pentagrama na pamięci.

Sprzedaję za tyle ile kupiłem: 40PLN + kw (prio, polecony)

Pytania i zgłoszenia w temacie, reszta PW.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Treść ogłoszenia boxera"
Do wzięcia jest:

1. Nowe chłodzenie AC Accelero S2. Stan idealny!!!

Sprawa wyglada tak kupiłem w zeszłym tygodniu od Majkela84 nówka chłodzenie i nie pasuje mi na kartę 9600GT (otwory mam takie jak w 8800GT pod S1). Nie sprawdziłem wcześniej i teraz sie pluje w brodę (IMG:http://forum.purepc.pl/style_emoticons/default/icon_sad3.gif)

Muszę kupić S1, dlatego S2 sprzedaję. Jest pełen komplet jak ze sklepu , pasta ledwie naruszona, bo tylko delikatnie przyłożyłem do rdzenia żeby sprawdzic czy pasuje.

radiatory juz przykleiłem na kartę i nie chce ich ściagać.

W skrócie pełen komplet oprócz radiatorków na pamięci.

Cena 35 zł z wysyłką

2. Dla tych co potrzebują na gwałt radiatorków do S2, dorzucam komplet 8 radiatorków Pentagrama, z czego 5 jest nieużywanych, 3 były zakładane kiedys na sekcję zasilania i tasma jest w bardzo dobrym stanie na nich. Pozostałe 5 stan idelany. Komplet z pudełeczkiem.

http://www.allegro.pl/item533324604_radiat...atsink_red.html

Cena: 5 zł (wysyłka 0 zł w komplecie z S2)

Odbiór osobisty i Allegro możliwe.

Kontakt PW

Edited by stivo

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.