Skocz do zawartości
OrtoN

Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem ostatnio w Warszawie na Volumenie zajrzeć i były tam oploty i Termokurcze więc kupiłem :]

Nie za dużo bo zasilacz mam od nowości opleciony.

 

I to co Maniakalny prezentuje też tam było.

A jedna koszulka termokurczliwa była taka duża że nogę by nam włożył ;) a cienkiej nogi nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

przejdź się na wolumen, tydzień temu był facet który sprzedawał po 2zl za metr każdego oplotu a miał kilka rozmiarów i chyba z 6 kolorów, koszulki też miał pod kolor

 

 

a widział ktoś może kable w oplocie materiałowym/parcianym? kiedyś takie coś widziałem ale teraz nigdzie tego nie ma... czasem przewody od myszek są w takim oplocie, słuchawki też się takie spotyka.

Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel w oplotach bez termokurczek:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zdjęcia w lepszej rozdzielczości TU

Oploty cięte nożem termicznym i wciskane małym śrubokrętem do dziur we wtyczce. Bez noża termicznego strasznie się siepią i nie da się ich wcisnąć (każde włókno jest osobno) a co za tym idzie osiągnąć takiego efektu. Przedłużka akasy, długość oplotu 27,5 cm - trochę dłuższe żeby nie wyłaził z dziur. Oplot 3mm o gęstości splotu 85% z włókna poliamidowego (włókno grubsze od włókna poliestrowego), wiązka Ø max - 4 mm, wiązka Ø min. - 2mm, średnica nominalna 3mm.

 

Mam tego jeszcze kilkadziesiąt metrów bo było w paczkach po 200m. Chętnych zapraszam na pw. Cena wraz z cięciem nożem termicznym na dowolne kawałki wychodzi 5PLN (oczywiście jak będą chętni, bo mi tylko leży i miejsce zabiera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile tego masz na sprzedaz metrow maksymalnie z 30m bedzie? i za ile metr?

Będzie około 150m. A cena jak wyżej - 5PLN/metr z cięciem nożem termicznym na kawałki jakie kto sobie zażyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego jeszcze kilkadziesiąt metrów bo było w paczkach po 200m. Chętnych zapraszam na pw. Cena wraz z cięciem nożem termicznym na dowolne kawałki wychodzi 5PLN (oczywiście jak będą chętni, bo mi tylko leży i miejsce zabiera).

 

Co to za oplot? Gdzie był kupowany?

Cena troche wysoka ;/

Na zdjęciach widać ze na nie których oplotach prześwituje czerwony kabel ;/

Edytowane przez MatroX13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za oplot? Gdzie był kupowany?

Cena troche wysoka ;/

Na zdjęciach widać ze na nie których oplotach prześwituje czerwony kabel ;/

Oplot hellerman, kupowany w Polsce ale na zamówienie (ściągany z Niemiec)

Cena taka bo ojro drogawe.

Ale i tak uważam, że ten oplot jest lepszy od oplotu z mdpc-x. Mdpc nawet najmniejszy z zestawu jest plaski w przekroju i zajmuje przez to niepotrzebnie więcej miejsca - i też prześwituje (ale nie oszukujmy się - nikt tego z lupą nie ogląda a w normalnych warunkach nie widać - a jak się ktoś nudzi to sobie może kabel markerem na czarno najpierw pomalować).

Mi chodziło o wyeliminowanie termokurczek bo słabo wyglądają.

Jak wyciągnę z komputera kabel w oplocie z mdpc to zrobię porównawczą fotkę obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

te wtyki, które podałeś to są jakieś wtyczki mini.

Wczoraj przyszły do mnie (chciałem zrobić przedłużkę do karty graf.) i wtyczka 6 pin jest wielkości 2/3 normalnej wtyczki !!!!!!!!!!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...