Skocz do zawartości
OrtoN

Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

chłyt martetindowy z czarnymi kablami - oplot kaszana

wole sam robić satysfakcja pozostaje.

opcja dla leniwych lub nieumiejacych... BTW Angela tez wprowadzila, a Cooling czarne BP - czyzby szykowala sie mala rywalizacja miedzy sklepami? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada tak zle , z wiekszej odleglosci nawet fajnie dzieki tym czarnym przxewoda nie widac ze to 1x1.

 

ja się oplotami nie przejmuję :) bardziej podobają mi się grube wiązki z jednym oplotem na wszystkich kablach.

 

ale tak jak napisał arni pomysł git wykonanie fail...

ja tez sie nie przejmowalem , ale jak zobaczylem biale oploty jak wygladaja to zapragnolem je miec :D

A tak wogole to ile trzeba metrow oplotu na cala zasilke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada tak zle , z wiekszej odleglosci nawet fajnie dzieki tym czarnym przxewoda nie widac ze to 1x1.

 

 

 

ja tez sie nie przejmowalem , ale jak zobaczylem biale oploty jak wygladaja to zapragnolem je miec :D

A tak wogole to ile trzeba metrow oplotu na cala zasilke ?

zalezy co masz na mysli cala zasilke...

Ja obliczylem u siebie na 24pin, 8pin, 2xpci, sata+hdd jakies 50m

 

policz sobie wszystkie wiazki ktore chcsz oplesc, pomnoz przez dlugosc kazdego przewodu i bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja dla leniwych lub nieumiejacych... BTW Angela tez wprowadzila, a Cooling czarne BP - czyzby szykowala sie mala rywalizacja miedzy sklepami? ;)

 

po cichu się zaczynają kosić nawzajem i bardzo dobrze i tak zawsze kupuje w angela.pl rulezzzzzzzzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie jeszcze 3mm czarnego ze wzgledu na ten bialy 3mm bo 4mm nie znalazlem nigdzie

 

co do ukladania sie kabla to minimalnie wiekszy opor stawia kabel :)

Edytowane przez OrtoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4mm wygląda extra miałem 3mm ale prześwitywał 4 kozak ;-)

jak dobra 3 to nie powinna przeswitywac... chociaz 4 tez sie troche sciska, przez co mozna ja troche zagęścić. mialem 5mm, ale to jednak za duzo, jesli oplatac pojedynczy kabel od zasilki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobilem troche zakupow :)

60m 4mm czarny (3x3)

5m 10mm czarny (3x3)

termokurcz 4.0

i niestety nie bylo termokurczy ani 12 ani 15, kupilem tylko 19, ale bedzie niestety za szerowki na SATA :( bede musial poszukac w innych sklepach.

za cale zakupy dalem 75,- :D

moze jeszcze dzisiaj sie pobawie :D

A no jeszcze pytanie, czym pozgrzewac termokurcze? do tej pory bawilem sie zapalniczka albo swieczka :D ale to troche meczace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup gdzieś w kiosku, jak trafisz, żarową zapalniczkę :) czasami można trafić na taką za 5zł. :)

kiedys w berlinie sobie kupilem swietna zapalniczke zarowa, ale cos przestala pozniej dzialac, pomimo ze ja nabijalem... no i "popsul" mi sie zarnik. mozna to gdzies kupic coby wymienic?

musze pochodzic i poszukac jakiejs zarowej :) i przy okazji chyba gaz kupie :P bo mocno watpie, czy wystarczy na wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he zależy czym nabijałeś jeśli zwykłym gazem w tej przeźroczystej butli to kicha jest strasznie zanieczyszczony i żarowa już nie daje takiego efektu jak nowa,najlepsze do tego jest gaz Ronson cena trochę większa niż standardowy gaz ale mamy pewność że gaz jest czysty bez zanieczyszczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie z tych bialych butli. Juz nie pamietam firmy, ale taka metalowa zolta puszka z czerwonymi napisami. Prawdopodobnie wlasnie Ronson, ale nie jestem pewny juz.

w sumie znalazlem fajna zapalniczke na allegro :D

zapalniczka palnik zasilana gazem - 1300*

ciekawe czy to cos warte... ciekawa zabawka dla majsterowicza :D tylko jak podlicze cene i przypomne sobie ze za 5,- wiecej moge kupic opalarke, to juz sam nie wiem...

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...