Skocz do zawartości
OrtoN

Oploty

Rekomendowane odpowiedzi

A suszarka na najwyższym biegu + blisko dyszy wylotowej. Powinno dać radę.

po 5min nadal zero reakcji... szkoda zachodu.

 

Temperatura obkurczania rur termokurczliwych wynosi od +90C do +200C
wiec opalarka nadaje sie najbardziej. jak sie bawic swieczka, to mozna sobie oplot popalic :D a zarowa jeszcze nie robilem, ale przetestuje. Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zamierzam w niedługim czasie zakupić pomarańczowe wentylatory do obudowy (chłodzenie ac). Wnętrze przemaluję na czarny mat.

Jakiego koloru oploty polecacie żeby się nie gryzły z pomarańczową poświatą a jednocześnie były widoczne na czarnym tle ?

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Widzialem w galerii wc te same wentyle, ktore chce kupić i dodane do nich katody uv, a oploty czarne, tyle, że buda srebrna.

Myślałem jeszcze o zielonym (seledyn) ale nie wiem czy nie za jaskrawo by było.

A jak wygląda sprawa z oplotami na kable hdd? Wtyczki ni jak rozebrać się raczej nie da ( i poskładać ;) ) więc pewnie duża średnica oplotu by musiała być a i efekt wtedy pewnie nie ciekawy.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierównym Termokurczką stanowczo mówimy Nieeeeeeeeeeeee :evil:

 

Chcesz mieć prosto i równo docięte termokurczki żaden problem na rynek wchodzi nowe pro urządzenie :zdziwko:tak tak to żadna ściema efekty murowane :twisted2:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie do was czy można gdzieś w PL kupić jeszcze oploty dobrej jakości?? Oplatanie.pl Eolblacka padło, Ghandar zawiesił działalność. Dobry warsztat sprzedaje tylko czarne/czerwone oploty a ja szukam Blue/Aquamarine Blue MDPC.

 

btw

 

Ma ktoś może kontakt z Eolblackiem bo nie odpowiada na pw a wisi mi zamówienie/kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić białe oploty 4mm?

Zastanawiałem się też nad zielonymi z Wizfonu, moją po 2zł za metr ale nie wiem czy nie będą prześwitywać, jak ktoś ma zrobiony już zielony oplot z wizfonu to proszę o foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale to jednak wychodzi dość dużo kasy. Swego czasu gdy szukałem to znalazłem w kilku firmach dobry oplot 3x3 w cenie 1,2pln za metr, lecz teraz nigdzie nie umiem tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...