Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wlaczamy logiczne myslenie...

Tak wiem czasami ciezko... jak ma cos takiego dzialac skoro czesc gry jest zmodyfikowana. PunkBuster moze widziec to jako modyfikacje gry = sie to banowi. Proste?

 

Usuniesz cala gre, wyczyscisz rejestry i wtedy zassiesz pelna, legalna wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce podpuszczac, ale jakies 30 stron temu inny gosc dostal bana w duzo mniej oczywistej sytuacji (dosc pochopnie ktorys z adminow wywnioskowal z jego slow korzystanie z piratow) a ten nie dosc, ze otwarcie to przyznaje, to sie jeszcze kloci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam pirata BC2 i chcialbym zagrac jeszczse dzis na multi...

czy jak kupie kod do sciagniacia BC2 przez EADM, bede mogl zagrac na zpiraconej grze?(bez sciagania gry  z eadm)

 

nie wiemy... nikt nie byl na tyle glupi zeby to zrobic ;) ale mozesz sprobowac i podzielic sie wrazeniami ;p zapewne w spiraconej nie masz wszystkich poprawek wiec po prostu client bedzie niezgodny z wersja na serwerach i nigdzie nie pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałby nie pograć? Zrobi mu update i tyle. Obojętne skąd gra, ważny klucz.

 

domyslam, sie ze crackerzy pomysleli o tym, zeby gra przypadkiem nie polaczyla sie z netem i nie possala updejtow bo zazwyczaj do kazdego kolejnego update'u potrzebny jest nowy crack ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Wy tez macie dzisiaj cotygodniowe problemy z polaczeniem z EA, resetem statystyk do poziomu 0 i wyrzutkami z serwerow jak juz gdzies wejdziecie ? czy oni do k... nedzy kiedys ogarna te gre ? w zyciu juz zadnej gry nie kupie tej firmy, juz mnie to irytuje

 

edit: zrobilem 100 resetow i nic nie pomagalo, dopiero uruchomienie gry jako administrator - dziwne to.... Gdybyscie mieli podobne problemy (reset statystyk, problemy z ea online, dlugi czas mielenia statystykami) - polecam uruchomic jako admin ;)

 

 

thx kknd za odpowiedz

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, cos nie tak mam, ostatnio ze snajpy w nic nie trafiam, gol jeszcze ujdzie czasem ale m95 to p[oracha na calej linii....wyladowalem z 10 pestek w kolesia na stacjonarnym rkm i zero trafien, mimo kombinacji z wysokością(fallof) ...

 

buga z nozem mam tez, raz udalo mi sie kogos dziabnąc i puff, znika...

 

hitboxy/kolizja tez chyba cos skopana(albo kolo mial czita) bo strzelalem ponad murkiem w kolesia, leb i kawalek do barkow wystawaly i nic...rkm dla scislosci

 

ogołem dużo serwerow typowanych w przeglądarce jako HC nie jest hc, bo sie hp reguje itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze problem z trafieniami, to nie jest (na szczescie) problem z hitboxami, tylko net-code'm. Krew sie ulewa, wiec widac, ze hitbox 'lapie', ale informacja o tym nie zostaje prawidlowo podana serwerowi/zwrocona klientowi. Na szczescie dlatego, ze net code jest w jakiejs mierze zalezny od warunkow i ustawien serwera (wiec da sie znalezc takie, gdzie problem nie wystapi). W grze takiej jak CS na przyklad, plik konfiguracyjny ustawien sieciowych (nie jakis tam czitow, zakresy tych ustawien sa albo ustalone z gory i weryfikowane u klientow, albo regulowane przez serwer) - cfg ustawien sieciowych ma cala strone notatnika. Mozemy wiec ustawic sobie najwazniejsze parametry rate'ow, interpolacji etc, a przede wszystkim mamy net-graph, ktory nam pokazuje jak faktycznie zachowujemy sie wzgledem sieci na serwerze. Tutaj nic nie jestesmy w stanie zweryfikowac, mamy tylko informacje o pingu (tak naprawde najmniej waznym jesli jest ponizej 50 dla cs i ponizej 100 dla bf), a nie wiemy ile na serwerze gubimy pakietow, albo ile sie przytyka, ile glow tak naprawde nie wchodzi mimo trafienia w hitbox. Mysle, ze net code tej gry jest tak masakrycznie niedopracowany (co widac po pingach typu 1 albo duzo wyzszych, niz sa faktycznie), ze dice nie chce nam nawet dac netgrapha, bo bysmy pewnie nie znalezli jednego serwera gdzie sie da dobrze pograc, a wobec braku mozliwosci edycji parametrow sieciowych gry, bysmy odpuscili.

 

moze znacie jakis alternatywny program mierzacy parametry sieci w tle (cos w rodzaju tcpdumpa ze statystyka), za ktorego PB mi nie wysadzi sowitego bana ? Cos takiego, co sobie wlaczam i to widzi na jakie serwery wchodze i co sie tam dzieje, a pozniej podaje mi to w jakis sensownych logach. I moze znacie kogos, kto wie, jak poustawiac pozniej parametry konfiguracyjne gry (jesli sie da) na podstawie takich logow ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MakaronekPL za przechwytywanie pakietów alternatywnym programem dostaniesz bana od PB. Tak działa każdy cheat.

A jak juz chcesz to polecam program WPE Pro ( Winsock Packet Editor ).

Edytowane przez sito83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Chyba ze chcesz pograc na kompie z siga

 

Haha pwnd. :]

 

MakaronekPL tej grze nic nie pomoże, to samo było w bf2 i tutaj, ten same net code i system hitboxów, albo się przyzwyczaisz (ja nie mogłem) albo odpuścisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath - nosz kurde, zadna gra od czasow cs 1.6 nie miala dopracowanych hitboxow/netcodu, ale ilez mozna patrzec na te kanciaste postacie i grac przez 20 lat w to samo ;) probowalem juz sie odzwyczaic od fpp, pograc sobie w managera, pro evolution czy dragona ejdża, ale wszystkie te gry maja jedna wade - nie mozna sie na mumblu powydurniać ze znajomymi :) majac do wyboru miernego w multiplayerze coda i bfa, ten drugi mi duzo bardziejh przypadl do gustu. Zauwazylem, ze najwiecej bugow w samym gameplayu doszlo z tym patchem (noz, hitboxy, netcode) a zostaly naprawione te mniej dla mnie wazne, choc irytujace (obsluga serwerow) - ale poniewaz w becie i na poczatku bylo ok, mam nadzieje, ze te zmiany sa odwracalne ;) nie wierze zeby naprawa listy serwerow psula jakos hitboxy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje, ale w ogole nie zmieniaja sie moje statystyki.

Nie wiem czy to istotne, ale przeinstalowalem gre bo stawialem od nowa winde.teraz zainstalowalem gre po Polsku, wczesniej byla po angielsku - ma to jakies znaczenie?

W ogole nie nabija mi punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makaronekPL - BFBC2 Stats

 

wpisz sobie tu swojego nicka z gry i zrob update na gorze i zobacz, czy tez nie nabija (czy faktycznie nie nabija czy w grze tylko)

 

uruchom gre prawym -> jako administrator, ja mialem problem ze statsami 3 posty wyzej i pomoglo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nożem to jest lipa jednak. Wcześniej myślałem że może przesadzacie ;) ale wczoraj stoje obok gościa 3 razy ładuje mu nóż w plecy, krew sie leje, a koleś stoi. Czasami wchodzi bez większych ceregieli a czasami nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż porażka, ale zdaję mi się, że jak damy komuś kose w plecy i przejdzie jak przez ducha, to "ofiara" nie ogarnia, bo wczoraj dwa razy wbijałem nieudolnie kose w snipera i się nie odwrócił. Ja się czasem orientuje jak ludzik krzyknie przy nożowaniu "die mother****er", że coś mi grozi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN dźwięk owszem jest :) , ale seryjnie ostatnio słyszałem zza pleców "die motherf..." jak mnie z noża cisnął. W sumie w grze jest dużo tego typu komentarzy np: jak się zabije kogoś ze snajperki a obok jest ktoś ze składu to mówi "great shot" itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak że słychać dokładnie ten sam dźwięk? tzn taki sam jak my mamy próby ubicia kogoś ale nie wychodzi... taki świst ;) Mam wrażenie że właśnie coś takiego słyszałem jak koleś mnie chciał ubić odwracam sie a koleś macha nożem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie patcha do Bad Company 2, bo... Rumuni strajkują

 

To brzmi jak żart, ale żartem nie jest. Prace nad następną łatką do Bad Company 2 opóźnią się i to sporo, bo w Rumunii trwa strajk pracowników komunikacji. Co ma piernik do wiatraka? Otóż ma i to całkiem sporo, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, iż EA i DICE umieściły swój dział testerów w Rumunii właśnie. Tam jest taniej przygotowywać materiały, na podstawie których programuje się zmiany w patchu. Tylko czasem są strajki i ludzie nie mogą się dostać do pracy.

 

Zrodlo: klik.

 

Nie wiem na ile to prawdziwe, ale raczej optymistycznie nie brzmi. Nowych mapek nie bedzie na PC rowniez do czasu pojawienia sie patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze ta spolecznosc jest strasznie niedojrzala :/ ludzi tu bawi kampienie wlasnie albo granie w przewadze 10 osob i uwazaja sie wtedy za strasznych 'pro'. Bardzo sympatycznie ludzie grali w bete tej gry - nie wiem czemu, ale nie pamietam takich akcji wtedy... Teraz gdzie nie wejde, to jestem poirytowany sposobem gry - tymi lamowatymi cg, kampieniem, nie dzialajcym nozem, problemem z niezaliczonymi trafieniami, iloscia informacji o banowanych cziterach, porzuceniem tej gry praktycznie przez developerow (po tym kretynskim patchu)... ludzie zaczeli grac jak debile - kampia, chowaja sie za skalka i czekaja po 5 min az im ktos biegnie zeby wypruc serie w plecy (najfajniej takich zabic z obrotu wtedy strzalem w leb, zaraz zaczyna sie placz ze uzywam czitow) i ogolnie spadlo mi libido na te gre okrutnie.... Zeby utrzymac dobre ratio, musialbym sie dostosowac i tez tak grac defensywnie, a nie lubie - w zwiazku z czym ciagle gine od strzalow z boku, w plecy, wychodzac w ogien krzyzowy 16 snajperow etc i zaczyna mnie to nudzic troche.... Wkurzaja mnie gry jak totalne lamusy mnie ubijaja ciagle bo tylko ja ide do przodu a druga czesc lamusow z mojego teamu kampi rowniez i sobie tak strzelaja przez cala mape na zoomie...

 

znajomym widze juz sie znudzila ta gra nieco wczesniej, wiec nawet nie mam z kim pograc zorganizowana grupa :((

 

moze ktos z forum gra wspolnie na mumblu jakimis druzynami po 4 etc i mialby ochote czasem wspolnie popykac ? najlepiej w wieku >20 zebym mogl bluznic bez ograniczen i nie sluchac jedynie, ile ktos wypil na ostatniej imprezie albo "a za kim jestem" ;)

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...