Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

zmiencie gry :) a nie gracie w jakiegos bf niedorobionego klona MW i MW2 ktory tak naprawde w obecnym stanie nie jest w 10% gra alpha nie mowiac juz o wczesnej becie :) :D dobranoc

 

DEICE jak Gearbox software omijam te studia szerokim lukiem gdyz nie umieja robic gier a jak jakas im ledwo sie uda to jest to produkt dla nuubow i casuali

 

Nie wiem czy to prowokacja, czy nie, ale zripostować muszę.

 

MW2 to jest natomiast produkt dla elity wśród graczy :). Otwórz oczy, ta gra dotarła do mas dzięki noob-friendly perkom i killstreakom, ignorując kompletnie klanową scenę (pewnie i tak nie wiesz co to jest).

 

Nazywasz BF klonem MW pomijając fakt że pierwszy Battlefield miał premierę rok przed pierwszym Call of Duty. Po prostu szczyt ignorancji. Pewnie kolejnego tasiemca łykniesz jak ciepłą bułeczkę, tylko dlatego że na nazywa się Call of Duty.

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co karmić trolla ;)

Ktoś kto nie potrafi trzeźwo spojrzeć na problem i ocenić bezstronnie gry, będąc zapatrzonym tylko na jego ukochany produkt, to nei osoba z którą warto wymieniać argumenty. B-)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem mu cos odpisac, ale nie dokarmiam generalnie :) dzis widze, ze punchy tutaj dostatek :D

 

co do samej gry, to zapewne jeszcze kilka miesiecy minie zanim bc2 bedzie "bezbledne". szkoda tyllko, iz czestotliwosc wypuszczania kolejnych poprawek jest godna pozalowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i godna pozalowania, ale zobaczcie ile funu dostarcza ta "niedorobiona" gierka.

Wiekszosc z nas ma przegrane grubo ponad 100 godzin.

Ja osobiscie z checia ja odpalam kiedy tylko moge ;]

W przeciwienstwie do MW2 gdzie poprostu mnie trzesie ilosc troli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i godna pozalowania, ale zobaczcie ile funu dostarcza ta "niedorobiona" gierka.

Wiekszosc z nas ma przegrane grubo ponad 100 godzin.

Ja osobiscie z checia ja odpalam kiedy tylko moge ;]

W przeciwienstwie do MW2 gdzie poprostu mnie trzesie ilosc troli

 

W BF2 miałem ok 1300h :D

Ja jakoś nie moge się do końca przekonać, to rzucam to wracam do BC2. Czasem mnie bardzo kręci czasem strasznie wku...a

Coś jest nie do końca, może to team play, może zależy na jaki skład na serwerze trafiam ale wciąż myśle żeby znów odpalić BF2...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie to co piszesz

Ja mam dopiero zabawe jak sie zbierzemy w kilku i jedziemy z koksem.

Samemu czasami pobiegam, ale nie daje mi to takiej frajdy jak odpalony TS i kilku kumpli u boku.

 

No w BF2 tez mialem troszke przegrane, ale to juz zakawalo na chorobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, bc2 daje rady :) ja gralem wczesniej w csa, moze troche jak johnatan, zbyt hardcorowo :P od stycznia tego roku jakies 620 godzin na steamie, lacznie bedzie pewnie z 4000h + :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sie kolko zrobilo terapii grupowej :PPP

 

- nazywam sie Mateusz, gram w bfa od 3 miesiecy i od 20 lat pije wódkę ;)) chcialem sie z Wami tym podzielic ;)

 

jeszcze nie mialem czasu pograc od ponad tygodnia, dobry paczyk ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem ;D

 

Chociaż już wykryłem jeden problem w związku z celownikiem MG36... Kompletnie ogranicza on widzenie po bokach, dobry jest jedynie na duże odległości i gdy przeciwnik jest na wprost Ciebie...

... chyba zostane przy M249 jednak =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest w release notes, że zmienili hitboxy dla biegnących przeciwników ale mam wrażenie, że w ogóle jakoś łatwiej się ubija.

I właśnie zaliczyłem CTD w samym środku rozgrywki, pier**** to, pewnie nigdy tego nie naprawią. Pograne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na to zeby jutro (piątek 2 lipca) o np. 23 zebrac sie cala armia i wbic na jakis serwer i pozamiatac ? ;]

kto by byl chetny pozabijać do wczesnych godzin porannych badz poznych nocnych?

Edytowane przez RatManek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest w release notes, że zmienili hitboxy dla biegnących przeciwników ale mam wrażenie, że w ogóle jakoś łatwiej się ubija.

I właśnie zaliczyłem CTD w samym środku rozgrywki, pier**** to, pewnie nigdy tego nie naprawią. Pograne...

 

Hitboxy są teraz noob-friendly, większe od samej postaci z tego co widzę. Strzela się lepiej pewnie przez optymalizację pakietów - też wspomnieli w change logu. CTD to bardziej system niż gra, mi się ostatni raz wysypała w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo osób gra jeszcze w tę grę? Bo nudzi mi się w wakacje i zastanawiam się nad kupnem. Mam CoD:MW2 i mi się pobada, ale trochę już się znudził.

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znajdziesz parę Polskich serwerów, które są wiecznie* pełne. Ogólnie warto kupić to grę, zawsze miła odmiana dla MW i MW2. Ogólnie grono graczy BC2 to małe nie jest.

 

 

*-kiedy chcesz wbić są pełne i jest ciężko miejsce., kiedy nie możesz są wolne sloty lub serwy są puste.

 

 

BTW: Dzięki znudzeniu się BC2 odkryłem MW + mody na nowo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na to zeby jutro (piątek 2 lipca) o np. 23 zebrac sie cala armia i wbic na jakis serwer i pozamiatac ? ;]

kto by byl chetny pozabijać do wczesnych godzin porannych badz poznych nocnych?

 

No i co, gracie gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg co za no skille graja na serwach to szok. wiekszosc medykow to totalne zera, druga rzecz, ktora mnie wkurfja, to mechanicy, ktory nie potrafia nawet heli zbic. cala runde lata to pieprzone gowno na glowa i z miniguna naparza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeyoo nie wkurzaj sie rzeczami, na ktore nie masz wplywu ;) na ludzka glupote nie masz przeciez wiec odpusc :) mnie wczoraj reanimowal w obronie pod ostrzalem czolgu kilka razy koles, ale szybko mi przeszly nerwy.... jedyna gra to jest w zorganizowanej druzynie kumpli, ktora ma centralnie gleboko reszte graczy i gra pod siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewolucyjnie moze i nie (pod katem 'poprawek' to w duzej mierze powrot do dobrze dzialajacej bety ;) ale pod katem przyjemnosci z grania - rewolucyjnie. Chocby nawet takie trafienie nozem - poprzednio z uwagi na miernie dzialajacy noz mozna bylo zginac, a teraz nie ma bata - zadzgasz kogos. Jak kogos zadzgasz - przycupniesz sobie gdzies, przeladujesz, wyciszysz sie, rzucisz granat albo czujnik i jestes do przodu. Wbrew pozorom takie male bugi (np 100 % noz ktory nie wchodzil) bardzo czesto wytracaly z rownowagi, denerwowaly, zmuszaly do biegania pol mapy bez celu po zginieciu, jesli akurat nikt z teamu nie pobiegl do przodu etc. Poza tym jak ktos napisal - jakby ladniej dziala netcode - zoptymalizowali chyba pakiety. Sa to male detale, ale jednak na tyle istotne w globalnej ocenie, ze z 60 % miodnosci robia 90 % ;) najwazniejszy w fpp jest dobry system biegania, hitboxy, netcode i brak razacych bugow - dlatego cs.1.6 sie tyle lat trzyma, a np source gdzie ludzie wygladali jak 'holiday on ice' ze zrabanymi hitboxami malo gdzie sie w profesjonalnym graniu przyjal (powoli sie to zmienilo, milion patchy etc). Mnie sie super gralo, az sie chce grac (ostatni tydzien wolalem pospac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok ;) jak czasami luzniej biegam to wchodzi kolo 5 :P a wczoraj mialem dziwna akcje - wzialem zamach na kolesia ktory mnie obiegl, a postac sama sie obrocila, doskoczyla 2 metry do przeciwnika jak jakis alien i wsadzila kose xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...