Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też to zauważyłem, przeciwnik jest niby 2-3 metry ode mnie nagle wyciąga kose i bah leże zarżnięty jak prosiak, chyba na tym polegał fix noża w patchu, zwiększyli zasięg. W sumie tak samo poprawili hitboxy. Tyle że nadal w niektorych sytuacjach koles dostaje w dyńke, leci krew a on dalej biega ze 100HP :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt .... no ale, nie mozna miec wszystkiego ;) ze po 3 miesiacach grzebania w patchu poprawili noz i troche kodu to wielki szacun ;)))))

 

ps. czy ktos z Was zna moze jakies narzedzie do logowania bledow ? Nie tylko w BFie jednak mi wywala bledy :( myslalem o zasilaczu, ale kolega ma 500W rowniez gorszej firmy (jakis szrot) i mocniejsza konfiguracje (i5+4890 i wiecej dyskow etc) i jemu nie wywala, wiec nie sadze zeby zasilka mi tyle ssala. Nie jest to kwestia przegrzewania grafiki,bo temperatury w normie, pamiec nie ma bledow w memtescie, dysk nie ma badow.... Zaczynam juz obstawiac powoli wadliwa grafike albo moj windows 7 gdzies nie domaga :( przydalby sie jakis program z logowaniem roznych wydarzen z systemu zebym mogl wrocic po takiej awarii i ogarnac co ja moglo spowodowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Orthos na 3h - jezeli przejdzie to pewnie zasilka nie wyrabia kiedy dochodzi obciazenie z grafy ... coprawda to nie loguje bledow, ale jezeli jakies sa to sypie na czerwono :P ewentualnie mozesz jeszcze sprobowac pograc w godzinach nocnych przy otwartym oknie i budzie - najprostszy sposob na sprawdzenie czy nic sie nie przegrzewa ;D

 

Mi tez kiedys sie gra wysypywala ale od jakichs 2 miesiecy jest super stabilna.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie gra hehe:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

ostanio na yt widzialem fajny filmik, ktory mnie uswiadomil, ze defibrylatorem i wiertarka mozna zabic :P nawet chyba sa jakies archivy za to.. jeszcze jak jestem to sie wyzale - czasami zdarza sie tak, ze gram mechanikiem i nie moge sie doprosic ammo ;/ graja boty assaultami i nie moga rzucic ammo. jedyna opcja jest smierc albo znaleznie assault kita i wyrzucenie sobie samemu, wiec gajs, jak bedziecie grac szturmowcem, pamietajcie by zaoptratrywac druzynke ;p

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

szok ;) jak czasami luzniej biegam to wchodzi kolo 5 :P a wczoraj mialem dziwna akcje - wzialem zamach na kolesia ktory mnie obiegl, a postac sama sie obrocila, doskoczyla 2 metry do przeciwnika jak jakis alien i wsadzila kose xD

 

Czyli przywrócili przesadzony nóż z początku (a przynajmniej taki był na konsoli). Ostatnio jak grałem to tylko z bliska kucając zaliczało killa, a kiedyś były takie jaja z obracaniem i przybliżaniem postaci, dzięki czemu w miesiąc nabiłem 200 kili nie starając się. Ciekawe czy na konsoli też przywrócą, w sumie było by spoko, można by platynke zrobić, bo tak to szkoda czasu.

 

 

@yeyoo

 

Tłumaczenie BC2 jest po prostu cudowne. Jeśli dobrze kojarzę "szpilke" to po angielskiemu brzmi ona "get 5 motion mine spot assists", i bynajmniej nie chodzi tu o dostrzeganie tych min. Ciekawe ile wydali na translator, a może skorzystali z internetowego (który nie wiem czy by taki debilizm wymyślił).

 

Nie razi was to?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż w BC2 po prostu tak działa i pewnie wiele w tej kwestii już nie zmienią. Taki ukłon w stronę konsolowców (aim assist - główny winowajca większości glitchy).

 

Można sobie obejrzeć kilka absurdalnych przykładów:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xLn59CYE7-I

 

Tłumaczenie BC2 jest po prostu cudowne.

Nie razi was to?

 

Mnie razi i dlatego nigdy nie gram w wersje PL. Jakość tłumaczeń spadła poniżej mojego progu tolerancji już ładnych kilka lat temu. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kknd to musi byc cos innego... katowke othrosem/occt/furmarkiem przechodzi spokojnie i nie wywala, nie resetuje, nie grzeje sie.... Wszystkie gry mi wywala 'graficzne' - nie wysypuje np football managera (pamiec ostrutko i procek obciaza).... Nie mam juz pomyslu, nie chce tez kasy wydawac na kompa niepotrzebnie bo odkladam na autko, wydac na zasilacz 400 zl czy na grafike 1300 to zadna sztuka, te czesci co mam, spokojnie stykaja - tylko zeby nie wywalalo :( moze postaram sie pozyczyc jakas inna grafike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nóż w BC2 po prostu tak działa i pewnie wiele w tej kwestii już nie zmienią. Taki ukłon w stronę konsolowców (aim assist - główny winowajca większości glitchy).

 

Na aim assist bym tego nie zwałał, bo ta pomoc działa tylko w singlu. Być może działanie noża specjalnie tak napisali żeby było łatwiej, ale dziwne jak na PC to samo zostawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aim assist bym tego nie zwałał, bo ta pomoc działa tylko w singlu.

 

Aim assist w nożu jest całkiem odczuwalne w MP. Nie miałem na myśli pomocy w 'sterowaniu pociskami' z broni palnej ;)

 

Być może działanie noża specjalnie tak napisali żeby było łatwiej, ale dziwne jak na PC to samo zostawili.

 

O właśnie, z drugiej strony odpowiedź chyba oczywista - szkoda było forsy i czasu na wprowadzanie i testowanie zmian do wersji PC. Z tego samego powodu zostawili też ujemną akcelerację (to akurat uległo poprawie w ostatnim patchu).

 

Filmik, ażeby było jasne o czym mowa:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=_cVV23Rhv_g&feature=related

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Panowie... Nie bylo mnie tutaj pare ladnych chwil... i do tego BF odinstalowany. Powiem szczerze ze nie mam czasu na czytanie paru ladnych stron wstecz, ale powiedzcie cos sie zmienilo itp?

BTW Makaronek Grywasz dalej ;)? Musimy sie spyknac na partyjke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej, "skalka malego" ciagle nam sluzy :)) dzisiaj pewnie na mumblu posiedzimy bo wczoraj sie fajnie gralo na tym nowym paczu. Malin bys tez sie mogl pofatygowac :)

 

 

panowie mozecie pomoc z tym Heroes ? zarejestrowalem sie na tego samego maila, co mam bfbc2, a nie dodaje mi heroes do tego konta w EA i nie mam tego weterana :(

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy ktos z was mial okazje grac m14 (z amunicja magnum) ? naprawde fajna bron, przeciwnik przewaznie na 3-4 strzaly, zjem obiad i zaraz stestuje ten weapon bo nie gralem m14 po updejcie...

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wczoraj zaczalem grac m14 po zdobyciu platynki z G3 i musze przyznac ze na srednie i duze odleglosci idealna, w cqc troche gorzej ze wzgledu na niska szybkostrzelnosc niemniej nie wiem jak sie sprawuje ona z magnum bo nie uzwam tej zabawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na hardkore, takze to powinno premiowac bronie mocniejsze, a wolniej strzelajace, ale z m14 sobie nie umiem poradzic =] ma celownik przez ktory praktycznie nic nie widac i gigantycznego kopa, ktory nam go wyrzuca gdzies daleko od celu ;p  kiedy jest jeden przeciwnik nie ma wiekszych problemow, ale szybkie przecelowanie z jednego celu na 2gi podczas strzelania jest mega ciezkie ;p m1 bije na glowe m14,a do tego wydaje mi sie, ze pestki z niego nie podlegaja prawom grawitacji :P czesto sciagam ledwo widocznych sniperow z bardzo duzej odleglosci 2 strzalami celujac idealnie w nich 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten bf jest rownie zajawkowy jak cs, kiedy zaczynalem w niego grac :) nawet jestem w stanie kupic sobie grafe pokroju 5850, zeby moc plynnie grac na full wypasie ;d oczywiscie gdy bede mial 1k zbednej gotowki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTD to bardziej system niż gra, mi się ostatni raz wysypała w kwietniu.

 

Sorry ale jakoś tego nie łykam. Próbowałem już mnóstwa różnych rzeczy z których niektóre ocierają się o czary. ;) Nic z tego. Wiele osób ma taki problem z tą grą, na różnych OS-ach i różnych konfiguracjach sprzętowych. Imo gra jest gdzieś zwalona a argument że u większości działa mnie nie przekonuje a zamykanie się aplikacji bez żadnego komunikatu sugeruje słaby kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobylem brazowa gwiazdke z tego m1 ale nadal nie mam odznaczenia 'get all bronze stars' :(

 

widzialem spekulacje na ea forum ze teraz gwiazdki ze specactow beda do tego potrzebne.

w zasadzie to nie bylby to problem

mnie sie wydaje ze dice przygotowalo szatanski plan i chodzi o gwiazdke z bagnetu

a ten zeby odblokowac to ponoc platyna z m1 rofl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem spekulacje na ea forum ze teraz gwiazdki ze specactow beda do tego potrzebne.

w zasadzie to nie bylby to problem

mnie sie wydaje ze dice przygotowalo szatanski plan i chodzi o gwiazdke z bagnetu

a ten zeby odblokowac to ponoc platyna z m1 rofl

 

 

specakty sa juz na pc ? z 'zdobadz wszystkie brazowe' zaczyna sie robic jakas masakra nie do przebicia ;) bagnet jest dopiero z platyny z m1 ? Bron jest fajna ale meczaca troche w obyciu... strasznie by mi sie dluzylo zdobywanie z niej platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma dostepnych specactow na pc

ale piny juz sa

zreszta opoznienia z paczem byly spowodowane przede wszystkim specactami

bagnet za platyne z m1 - takie cos slyszalem, ale zadnego dowodu na to nie mam - nie wiem czy wyszlo od kogos z ea/dice czy spekulacje

z tym ze wygladaloby to imho logicznie, owszem meczace - ale nagroda syta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...