Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

specakty sa juz na pc ? z 'zdobadz wszystkie brazowe' zaczyna sie robic jakas masakra nie do przebicia ;) bagnet jest dopiero z platyny z m1 ? Bron jest fajna ale meczaca troche w obyciu... strasznie by mi sie dluzylo zdobywanie z niej platyny

 

 

A ja tam u Ciebie widze dopiero brazik ;]

 

M1 jest zajebista... Bez optyki da sie zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przeciek dotyczący Map Pack 4. W skład wchodzą tryby:

 

CQ: Port Valdez, Nelson Bay

Rush: White Pass, Atacama Desert

 

Screenshoty (trzeba kliknąć w "Спойлер: Скриншоты")

Новые режимы для Bad Company 2? — Battlefield: Bad Company 2 — Игры Gamer.ru: сообщество игроков, описание браузерных игр, онлайн игры, рейтинг игр, социальная сеть игроков, видеообзоры игр, карточка игрока

ImageShack Album - 37 images

 

Mappack na konsole wychodzi jutro (8 lipca), całkiem możliwe że PC otrzyma go równocześnie z konsolami.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mogli by dodatkowo przerobić oświetlenie obecnym na to z trybów Onslaught. Choćby Nelson Bay w dzień prezentuje się fajnie.

 

Ponoć jeszcze Panama Canal ma być dla Squad DM.

 

EDIT.

 

Z tego co widze teraz na screenach to właśnie będzie Nelson Bay w dzień. Szkoda tylko że taki mały kawałek mapy wykorzystany. Przez to nie lubie trybu Conquest w BC2, punkty sa za blisko. Nie rozumiem tego, w BC1 na dużych mapach punkty są znacznie oddalone od siebie, całe mapy sa wykorzystane i świetnie się gra.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za takie cos powinny byc bany, bo to juz nie jest smieszne a zalosne ....

 

Dołączona grafika

 

 

lataj juz tym medykiem z m60, a nie biegasz z CG i walisz pod nogi, bo zapewne twoja gra tak wyglada.. jezeli nie mozesz trafic z innych broni to po prostu w to nie graj.

Edytowane przez yeyoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cicho, bo zaraz sie znowu zacznie wojna z Grzechukiem, w ktorej bedzie dowodzil, ze jest mega skillowy, tylko gra dla druzyny ;)))) chlopak jest jednym z tych, co tarcze w kanter strajku, granatnik w codzie i carla w bfie tlumaczy jako 'element gry'. Idac dalej tym tropem, glitche i bugi w mapach tez sa 'elementem gry', a ze w dobrym smaku jest ich nie uzywac, to juz mniej wazne ;))

 

ja ktoregos razu biegalem z CG zeby sobie zrobic gwiazdke, i po kilku juz wybitnie lamerskich killach (strzal w ziemie ;) zadawalem sobie trud, zeby napisac "przepraszam, zdobywam tylko gwiazdke" bo sie balem, ze mnie jeszcze ktos zobaczy ze znajomych, zapamieta z tym carlem i bedzie wstyd na cala Polske ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy gra jak umie, niech z napletka strzela byle z korzyścią dla drużyny bo jak siedzi z tym cg w krzakach i czeka na okazje to c)%$wd#(* (tu żeby nie było latam z an94 + magnum lub mg36, z rzadka z cg na atakama desert bo z reguły w heli siedzę i naprawiam jak mnie strącą to też coś muszę upolować w powietrzu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 I SKAN KLUCZ I OD RĘK (1100498641) - Aukcje internetowe Allegro

 

Możliwa jest aż tak niska cena? Wierzyć mi się nie chce, bo na EA Store kosztuje 149 zł http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.156691300

 

Z drugiej strony użytkownik sprzedał już 78 sztuk. Komentarze do tej aukcji ma pozytywne. Ogólnie żadnego negatywa... No ale kurde prawie 2,5 raza taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, kazdy gra jak umie, eheeh. najlepiej, niech wszyscy biora CG i robia quake'a 3.

 

 

gracze z gustawa to moim zdaniem taka daleka rodzina z cziterami:

 

-tak naprawde sa zerami i musza sie dowartosciowac, bo gdy graja normalna bronia to widza, ze ta gra nie jest dla nich

-psuja gre innym

-traca swoj cenny (?) czas, zamiast cwiczyc z konkrentych broni - lataja z gustawem

-rozpowszechniaja swa glupote wsrod noobow (mmm ale ten gustaw dobry, chyba tez bede nim gral)

-oszukuja sie podwojnie bo tak naprawde na ffa (czyli wiekszosci serwow) nic nie wygrywaja, nie wliczajac swoich statow

 

 

@johnatan

 

jezeli ktos najzwyczajnie kampi reconem, raportuje wrogow, ostrzeliwuje mcoma podczas gby "paka jest podlozna" i wyjmuje wrogow z daleka, czesto ratujac swoich, to moim zdaniem jest zbawieniem i chcialbym, zeby tak bylo na kazdym serwie, bo wtedy ofensywni gracze maja naprawde swietna pomoc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhym tylko zeby cos pikalo to trzeba to podlozyc.

A wiekszosc tego frajerstwa siedzi i kasuje, owsze, ale nie tych co trzeba.

Ostrzal tez najczesciej leci w momencie kiedy wlasnie podkladam, rzeczywiscie, tylko sie modlic o takich

 

STFU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, do tego sluzy recon - do rzucania kulek i wyjmowania z dalekiego/sredniego dystansu oraz jak sama nazwa wskazuje do ZWIADU - przez ta swoja lunetke moga calkiem sensownie ogarniac pole bitwy dla druzyny, jest to tez nieoceniony mobilny respawn (bo zawsze jednak sa troche blizej walki, niz respawn we wlasnej bazie). Ja gram duzo snajperem i czesto robie to zbyt ofensywnie (nie mam cierpliwosci gnic z luneta x12 gdzies na wzgorku i walic z daleka) wiec czesto biegne w 1 linii - nie uwazam tego za mega wyczyn, bo x4 i dobra snajperka to latwiejsze zabijanie niz z m60 nawet ;) Staram sie jednak nie grac bronmi, z ktorych juz mam platyne - ucze sie tez z innych. Uwazam, ze granie z CG na tyle zaniza horyzonty, ze pozniej faktycznie sie gra miernie innymi bronmi (chociaz np pawelekmal ma inne zdanie na ten temat i sam jest najlepszym przykladem ze mimo platyny z carla da sie skillowo grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli wam nie odpowiada to, ze musicie wwalic 5 i wiecej strzalow w przeciwnika, kiedy "cg noob" zabija jednym to po prostu grajcie na hardkore ;) tam faktycznie z gustava czy granatnika sie strzela kiedy wymaga tego sytuacja bo normalnie lepiej wsadzic 2-3 pestki ze strzelajacej broni ;) nie lubie jedynie sytuacji kiedy taka lama pusci rakiete, momentalnie zginie, ale zabiera nas ze soba :P  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na nie-hc, na hc jakos mnie meczy powolnosc rozgrywki, wszyscy sie lekaja biec do przodu a cala reszta kampi, bo ich nie widza kulki snajperow i nie mozna ich oznaczyc. Radze sobie jakos na tych serwerach, ostatnio mialem przyjemnosc z kknd chwile pograc i nawet tam nie robilem tylow tabeli ale jakos mnie mecza psychicznie te serwery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mowi o dwoch roznych gierkach....

Wam chodzi o ta dziecinna zabawe gdzie mozna sobie oznaczac przeciwnika i jeszcze za to zbierac ptsy.

HC wolne?? Oj Makaronek wbij kiedys o 2 w nocy na niemieckie serwerki z rushem... to jest prawdziwy ruch!!

Kilka minut i punkcik zajety

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan zapraszam do frendsow i na mumbla i slowo Ci daje ze nasza wesola wataszka rozniesie niemiecka maszyne na trybiki ;))) duzo tych zabic na hc jest gdzies z boku/tylu jednak... W nie-hc podoba mi sie to, ze jak sie rzuci kulke to widac kampiacych przeciwnikow, ale moze sie przestawie tymczasowo :) ostatnio z pawelekmal meczymy druzynowe deathmatche i jakies tam inne tryby :) bardzo fajnie sie na tym gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę, że znowu zaczyna się atak na bronie. Kilka tygodni temu była jatka na granatnik, teraz na carla. Wtedy była riposta, że marudzi ten kto nie umie grać przeciwko granatnikom. A teraz? Bez komentarza...

Ale ja z inna sprawą: otóż po podkręcniu proca zrywa mi połączenie z netem (wifi). Wychodzę z gry i od razu połączenie się odnawia. Dzieje się to tylko wtedy jeśli jest OC - bez OC jest idealnie. Mam kartę wifi na pci, wcześniej miałem klucz usb wifi. O co kaman? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt Ci nie kaze Johnatan grac w detmecze ;)) ja czesto na ten przyklad gram rusha bo nikogo nie ma z moich kompanow ;) oni tez nie naciskaja na DM caly czas

 

a co do ataku na bronie - granatnik nie jest tak skuteczny i celny, jak chocby w CoD, gdzie GL nooby krolowaly. Tu za to dano carla gustava dla takich osob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cgnoob mode on

 

osobiscie wole kruszyc czaszki camperow ekslodujaca framuga okna, niz korzystac z cheatow

 

cgnoob mode off

 

na kazdego jest sposob, kazda bron ma swoje plusy i minusy, jedyne czego nie moge zaakceptowac to spamowanie na slepo spawnu, czy to z granatnika, czy to z carla, czy to recznym granatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only Rush, Only HardCore popieram jonathan :D

na zwykłym to nie gra, gdzie ładuje się magazynek w chłopa i biega dalej z bananem na twarzy, za bardzo nie rozumiem jak tam można grać no ale jak kto woli się bawić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...