Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Ale ja nie rozumiem o co ci chodzi z rejestracja na stronie BC2. Tam sie nie rejestruje, tam sie loguje na swoje konto EA, na którym się grało w BC2 czy inne gry, nie zakłada się kolejnego konta na stronie BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem (praca, praca, praca), ale wczoraj usiadłem na chwilę i zostałem miło zaskoczony nocną planszą Zatoka Nelsona (chyba nie przekręciłem nazwy?) w drużynowym dm. Bardzo ciekawa i przede wszystkim rozgległa, czasem ciężko kogoś zauważyć a schować to można się praktycznie wszędzie. Miła niespodzianka:) btw: 2x miałem knifebug - a mieli naprawić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Najfajniejsze w tej broni to jest wystrzeliwanie magazynka żeby się doczekać dźwięku przeładowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 obojetnie czy wystrzelasz wszystkie pociski czy tez nie dzwiek jest ten sam, charakterystyczne szczekniecie wyskakujacego pustego magazynka oO

 

widocznie na pc troszke inaczej to wyglada

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się właśnie w kopię bc2, chwilę na multi pograłem, pierwsza akcja, wdrapuję się na dach, co by sobie posnajprzerzyć, tak oczywiście wrogi sniper.

Oglądamy się w lunetach naglę padają strzały, widać "x", który oznajmił celnie oddany strzał. Ja ginę on nie, tryb hardcore.

 

Muszę zaopatrzyć się w duże pokłady cierpliwości i wyrozumiałości do tej gry, seria cod mnie nauczyła, że jak mam kogoś na celowniku i naciskam na spust to nie załącza się losowanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego niektórzy ludzie, na trybie gorączka w ataku grają snajperami. Ostatnio miałem taką sytuację na mapie Laguna Presa, wszyscy kampią, nikt nie idzie do przodu a my tracimy kupony w głupi sposób. To jest najbardziej denerwująca rzecz. Równie denerwujące jest to, że gdy dołączam do squadu, gdzie grają jakieś lamusy, tzn zamiast trzymać się razem i robić sensowne akcje, każdy gra jak chce. Mówię do szturmowca, żeby rzucił ammo, to ucieka gdzieś jak głupi, mówię do innego, żeby wycofał się czołgiem spod ostrzału, żebym mógł go naprawić a ten pcha się dalej. Trochę jestem zdegustowany takimi głupimi zachowaniami innych. Na polskim serwerze G2G.pl gra jakaś dzieciarnia, spamują na czacie, wyzywają się od debili, miotają bluzgami i piszą jakieś bzdury.

 

Oczywiście da się trafić na zgrany team i wtedy zabawa jest przednia, prawdziwy miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na polskich serwach graja w wiekszosci glupie gimbusy, ktorym starzy kupili gre, poza tym na serwach panuje straszliwy no skill, poczawszy od grania bronmi dla kalek umyslowych skonczywszy na zachowaniach w/w. ponadto szerzy sie tez plaga kretynskich medykow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierze, ze kiedy kampie na gorce ze snajpa i wycinam masowo przeciwnika to pomagam swojemu timowi w ataku... czesto po chwili widac, ze przeciwnicy zwyczajnie boja sie wchylic z ukrycia bo oznacza to gong ;] a niebronione bs'y troche latwiej sie zdobywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bf-heroes wystarczy stworzyć konto i postać, można się nie logować do gry, żeby dodało do weterana ?

Co do gry to niecałe 3h mam już za sobą, nie jest źle, ogólnie mam lepszy feeling niż po bf2, tylko niektóre mapki mi się jakieś małe w porównaniu z bf2 wydają i straszny chaos, tłok panuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na koncie bc2, wczoraj założyłem konto na bf heroes na tym samym koncie ea i sprawdzałem teraz, nie mam dodanych hirosów w veteransach.

Może skrobnę maila do supportu.

 

---

Odpisali na 2gi dzień, że mam już dodanych bf heroes do weterana i faktycznie po odświeżeniu moim oczom ukazał się "veteran status2" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

2 ?

 

Czyli musiałes mieć jeszcze jakąs grę oprócz BC2, bo wartość statusu to ilość gier minus jeden (w samej grze zlicza też dodatki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietypowe pytanie - nie można wyrejestrować danej gry z konta EA, można je tylko (konto) ZDEZAKTYWOWAĆ (czyli wszystkie dane odnośnie innych gier lecą)... Jak jest wtedy z kluczem - mogę zarejestrować go na innym mailu/koncie ? Na stronie EA nie widzę takiej odpowiedzi (chyba że źle szukam)... A pomoc techniczna póki co milczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja po wysłaniu fotki kluczy do 1942 miałem dodany status w ciągu godziny. Nic istotnego, ale miło mieć. Najfajniej by było mieć wszystkie, mi brakuje BF2 i Vietnam, może kiedyś kupie jak znajde za grosze, bo tak to szkoda kasy jak nie zagram w nie już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...