Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

2 ?

 

Czyli musiałes mieć jeszcze jakąs grę oprócz BC2, bo wartość statusu to ilość gier minus jeden (w samej grze zlicza też dodatki).

 

Pokazuje mi jeszcze "modern combat" jako aktywną z dopiskiem "For us to be able to see that you own the game you have to complete an online match with that persona."

 

Tylko, że ja nawet konsoli nie mam, może jakiś błąd.

 

Chciałem sobie zrobić staty na bfbcs.com tylko mam problem, stworzyłem konto, później "leaderboards(?)" i daje add player, pc-> wpisuję nazwę swojego żołnierza i wywala - player not found. Coś chyba źle robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pykalem platyne z m1, bron calkiem spoko ale trzeba byc opanowanym, bo wystrzelac 8 naboi mozna bardzo szybko :P

 

to teraz bierz sie za m14 :P

 

a tak z ciekawosci jaka uzyskalem celnosc z m1 przy ~ 1k zabic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 004/311/23 557 /6 586/27.96 %

kills/hs /shots/hits/acc

 

m14:

618/224/16 197/4 040/24.94 %

 

bagnetu nadal nie mam, jak wiekszosc na pc zreszta :< szkoda kurcze, ze kosolowcy maja latwiejsze sterowanie heli, bo tez chcialbym pofragowac z apacza :<

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, tylko na konsoli nie masz sie gdzie nauczyć latać heli. Na PC sie możesz wbić na pusty serwer i latać do woli, a tam albo sie zaraz rozwalisz albo cie zestrzelą. Ja sobie odpuściłem bo jak dla mnie sterowanie heli jest beznadziejne (w GTA IV to jest rewelacyjne na padzie)

 

Poza tym pada do kompa można podpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedczoraj gralem na jakims lamerskim serwerku gdzie grali prawie sami sniperzy i kilku medykow.

Kuzwa powiem Wam ze z golem w reku ta gra jest banalnie prosta, nie mam zapalow do kampienia, lecz mimo to ze ganialem po calej mapie, bron ta kara jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zaczalem duzo latac i musze przyznac, ze mam w cholere fun'u :D troche cwiczenia na pustych serwach i jest gicior! blackhawk/apacz juz mi nie straszne :) musze sie nawet przyznac, ze czesto, gesto nie intersuja mnie cele mapy, tylko latamy i fragujemy. niestety flary nie sa jeszcze do konca dopracowane... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identycznie może inny e-mail lub hasło najlepiej to napisz do suportu oni ci pomogą

 

Klucz kupiłem na allegro, dużo os. tak kupowało i nikt nie zgłaszał problemów.

Napisałem do supportu i to co odpisali:

 

"Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Wykaz autoryzowanych sprzedawców gier Electronic Arts w wersji do poobrabia

Electronic Arts Polska nie poleca zakupu kluczy umożliwiających pobranie gry przez program EA Download Manager poza autoryzowanymi kanałami sprzedaży. Electronic Arts nie prowadzi sprzedaży samych kluczy do gier, dlatego ich zakupu kupujący dokonuje na własną odpowiedzialność.

Tylko osoby które zakupiły grę w wersji do pobrania u autoryzowanych sprzedawców Electronic Arts mogą skorzystać z Pomocy Technicznej.

 

Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:

- EA STORE

- GameSpace

- STEAM

proszę sprawę wyjaśnić ze sprzedającym."

 

Czyli te klucze są jakieś wałowane i prędzej czy później są blokowane.. zaraz napiszę do cwaniaczka na allegro niech oddaje kasę albo w ryj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy od sprzedawcy, tez mam klucz z Allegro z tym ze oprocz klucza otrzymalem zdjecie CD z nadrukowanym cdkeyem, w razie potrzeby kontaktu z supportem mysle ze powinno pomoc...

Dokladnie ta aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=1100498641

 

Osoby, które zakupiły klucze na moich aukcjach, zwracali się o pomoc techniczną (np. przywrócenie konta) do Support EA i ich problemy zostały pozytywnie załatwione, tylko po przesłaniu do EA otrzymanego ode mnie zdjęcia.

 

Jako jedyny na Allegro fizycznie posiadam płyty z grą z których robię zdjęcie i wysyłam klientowi. Klucze zostały zakupione bezpośrednio od wydawcy.

Rozumiem ze kupowales u kogos innego?

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z gościem na gg i napisał, że będzie wyjaśniał to niby..

Co dziwne na stronce http://www.badcompany2.ea.com/ mogę się zalogować i normalnie przeglądać statystyki swojego żołnierza.

 

Także na stronie Login - EA Games widnieje bc2 jako moja gra.

Sprzedawca zarzekał się, że wysyła tylko nowe kody kupione w ea store i do tej pory nie mieli żadnej reklamacji.

 

Pogadałem na live chacie EA z konsultantem i obwieścił mi, że klucz został zablokowany za coś w rodzaju zapłacenia kradzioną karta/braku wpływu pieniędzy za zakupiony klucz.

Jednym słowem teraz muszę walczyć o odzyskanie kasy.. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem z prepaidem.

Kase mozesz odzyskac korzystajac z Programu Ochrony Kupujacych, z tym ze aby moc z niego skorzystac nalezy wypelnic formularz (po miesiacu od zakonczenia aukcji),

niestety w 1 z punktow owego formularza jest koniecznosc wypelnienia nr. dochodzenia/śledztwa oraz decyzji o wszczeciu postepowania (a takze skan tego dokumentu), a wiec sprawe musialbys zglosic na Policje.

 

Nie wiem czy bedziesz mial ochote tyle czekac i zalatwiac zeby odzyskac te 50 zł. w kazdym razie ja odzyskalem, to bylo dokladnie 74.99 za prepaid do wow'a. Nie chce mi sie dokladnie rozpisywac o co chodzilo ale sytuacja podobna. ;-)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z 2 razy już się tak naciąłem, ale przecież takie ryzyko nic nie kosztuje. Zawsze odzyskiwałem swoją kasę, tak samo w tym przypadku, odpowiedni mail i po sprawie. :)

Kupiłem właśnie od busieczki1, fajnie, że daje foto pudełka wraz z naklejką z cd-key.

 

Zresztą tak to jest jak człowiek łasi się na okazję, najbezpieczniej boxa kupić i już.

 

 

--- edit

 

 

Przed zdobyciem gol'a opłaca się siedzieć na czymś innym niż m24 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pograłem trochę dłużej, bo ponad 2h jednorazowo i muszę powiedzieć, że po zmnianie grafy (wcześniej ATI 4890) praktycznie po 5 sekundach mam wgraną nowa mapę i zawsze jestem pierwszy. Nie wiem czy to zasługa ostatniego patcha albo sterow do nvidii, ale roznica jest zauwazalna golym okiem. Na ATI czekalem kolo 20-30 sekund na wgranie mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jakie konto (e-mail) używasz w grze. Ja z powodu nie zrobienia przed formatem "Cofnij autoryzację dla tego komputera" musiałem poprosić sprzedawcę o nowy klucz. Gdy go dostałem to musiałem założyć nowe konto w EADM z innym e-mail. Po zainstalowaniu gry z tego konta w grze wpisałem stary e-mail i miałem wszystkich żołnierzy.

Edytowane przez emilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...