Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

I tak nie zawsze odpalałem x'a jak grałem. :D

Ale to już zamierzchłe czasy, teraz nie ma do czego wracać, jak wyjdzie dodatek to z ciekawości obadam i tyle. Stare, dobre czasy minęły. :)

 

Co do zapka to odebrałem.

 

Ogólnie bc2 mi się podoba, o wiele lepsze odczucia niż w bf2, także trochę się w to pobawię.

Pora odkurzyć sidewindera i polatać helikami, moja ulubiona czynność w bf2. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak filtruje gry odnośnie trybu hardcore to raz czaszka jest szara a raz żółta, od czego to zależy ?

I gdzie jest g3 ? Tylko na konsolach ta broń występuje ?

 

Btw gra ani razu nie zaliczyła u mnie disconnecta, freeza, crusha ani nic z tych rzeczy, dużo os. narzekało na podobne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, źle szukałem. :]

 

Chodzi mi o te ikonki i ich kolory.

 

Dołączona grafika

 

Która z mapek jest chociaż trochę podobna do karkand ? Chodzi mi o ilość zabudować i grę głównie piechotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która z mapek jest chociaż trochę podobna do karkand ? Chodzi mi o ilość zabudować i grę głównie piechotą.

 

Hmm, może white pass na rushu (najnowszy map pack). Jest tylko jeden problem z tą mapą, mianowicie g***o na niej widać.

 

Serio, bloom i efekty atmosferyczne w tej grze coraz bardziej dają mi się we znaki. W grze MP obraz powinien być czytelny i czysty jak łza.

 

 

 

BTW, gra jeszcze ktoś czasem w tą gierkę? :) Mam na friendsach jakieś 10 osób z ppc, czasem widuję Chs i yngwie, reszty niemal nigdy. Z chęcią przyjmę invite'y od osób jeszcze aktywnych w BC2, chętnych do wspólnej gry.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChS w końcu nie dostałem Twojego zapka, ten mechanizm widać nadal coś kuleje, wysłałem od siebie.

alCatraz ja pogrywam praktycznie codziennie, możesz mnie dodać w bc2 i x-fire jak masz, nick na samej górze - post #3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam praktycznie codziennie po kilka godzin :) zaraz wysle ci zaproszenie i mozemy grac z jakims ventrillo. co do heli to nie wiem, moze sie myle ale chyba nie da sie dojsc do takiej perfekcji jak na konsoli, gdzie flar nawet nie potrzeba, poniewaz nie mozna trafic heli trace gunem ;p

 

ath, tobie tez wyslalem zapro

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie duże batożniki dostaję, straszny chaos panuje na mapach, dużo spiperów, mało ludzi wykonuje założenia gry, skupiając się tylko na fragach.

Głównie sam snajperzyłem, ale przeważnie więcej raportowałem i osłaniałem niż kampiłem w poszukiwaniu mięsa. Z 90% oddanych strzałów to mam asysty, mało kiedy zabija za pierwszym razem, chyba, ze bardzo blisko stoję, m24.

Assaultem też próbowałem, ale póki co kompletnie mi nie idzie tą pierwszą bronią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assaultem też próbowałem, ale póki co kompletnie mi nie idzie tą pierwszą bronią.

 

Graj assaultem, recony są dla niedzielnych graczy ;). Żart oczywiście. Pierwsza broń jest dosyć słaba ale szybko odblokujesz XM8 i zacznie się zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak filtruje gry odnośnie trybu hardcore to raz czaszka jest szara a raz żółta, od czego to zależy ?

I gdzie jest g3 ? Tylko na konsolach ta broń występuje ?

 

Btw gra ani razu nie zaliczyła u mnie disconnecta, freeza, crusha ani nic z tych rzeczy, dużo os. narzekało na podobne problemy.

 

Kolor czaszki mówi o modyfikacji serwera-szara to serwer z modyfikacjami, a żółta to hardcore. Jak jeszcze trochę pograsz to zobaczysz, że wywala do pulpitu. Mnie wychrzaniło z gry z raz w tygodniu. Freezy przy respawnie były spowodowane antywirem (w ESET trzeba dodać plik startowy BFBC2.exe do wyjątków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem to xm8, pobawiłem się w chłopca od donoszenia amunicji i bardzo szybko poleciały punkty.

Broń o niebo lepsza, teraz to się gra.

 

Ostatnio gralem na mapie valparaiso i masakra, miałem wrażenie, że na wioskę non stop jest jakiś nalot bombowy, każdy budynek co chwile się rozpadał, nie dało się nic grać taktycznie, bo co to za taktyka jak się odradzasz w drużynie ale od razu giniesz. Straszne zamieszanie, może lepiej grać na 16 graczy ? Czuć, że tą grę zdominowały czołgi i sniperzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XM8 jest dobre, ale poczekaj aż odblokujesz AN-94 :D. Abakan to najsilniejsza broń szturmowca, można docenić też strzelbę montowaną pod bronią (40mmm). Mi osobiście najlepiej się gra na serwerach 24-slotowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowałem to xm8, pobawiłem się w chłopca od donoszenia amunicji i bardzo szybko poleciały punkty.

Broń o niebo lepsza, teraz to się gra.

 

Ostatnio gralem na mapie valparaiso i masakra, miałem wrażenie, że na wioskę non stop jest jakiś nalot bombowy, każdy budynek co chwile się rozpadał, nie dało się nic grać taktycznie, bo co to za taktyka jak się odradzasz w drużynie ale od razu giniesz. Straszne zamieszanie, może lepiej grać na 16 graczy ? Czuć, że tą grę zdominowały czołgi i sniperzy.

 

jak dotrzesz do an-94 zobaczysz jak będziesz wymiatał, dla medyka chyba najlepsza to mg36 prawdziwa kosiarka mimo tego że słabsza od m60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gralem na mapie valparaiso i masakra, miałem wrażenie, że na wioskę non stop jest jakiś nalot bombowy, każdy budynek co chwile się rozpadał, nie dało się nic grać taktycznie, bo co to za taktyka jak się odradzasz w drużynie ale od razu giniesz. Straszne zamieszanie, może lepiej grać na 16 graczy ? Czuć, że tą grę zdominowały czołgi i sniperzy.

 

Valparadiso to jedna z najlepszych map do rusha w tej grze, w miarę szeroka, daje kilka dróg do m-comów drużynie atakującej. Pograj jeszcze kilka h a dostrzeżesz jakiś porządek w tym chaosie ;), w brew pozorom zawsze jakiś ułamek graczy stara się wykonać swoje zadanie. Pamiętaj że podręczna mapa (i pełna, przycisk M) to twój najważniejszy gadżet, dzięki niej ogarniesz szybko jak rozkładają się siły i gdzie toczy się walka. Mapy 32 to jest to, nawet nie waż się wchodzić na mniejsze serwery ;)

 

Co do wątpliwości która broń jest najlepsza, to sytuacja jest raczej klarowna (wstyd DICE, za wciąż niewyważone bronie).

Najlepsza broń assaulta to prawdopodobnie an94 (uwaga, wali seriami), obrałbym to za twój najbliższy priorytet :). Najlepsza broń medyka to obecnie m36, zwana przez graczy pieszczotliwie 'kosiarką'. M60 zostało znerfowane jakiś czas temu.

 

Wysłałem Ci zaproszenie na friends, samo się nie przyjmie ;).

 

 

Od kilku dni bawię się smoke attachmentem dla broni assaulta (40mmsmk) i jestem zachwycony działaniem tego gadżetu. Dym bardzo pomaga przebić się drużynie atakującej w rushu, skutecznie odstraszając nikomu niepotrzebnych reconów (w obu drużynach ;)). W obronie podłożonej bomby jest nieoceniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, gra jeszcze ktoś czasem w tą gierkę? :) Mam na friendsach jakieś 10 osób z ppc, czasem widuję Chs i yngwie, reszty niemal nigdy. Z chęcią przyjmę invite'y od osób jeszcze aktywnych w BC2, chętnych do wspólnej gry.

Jeśli nie przeszkadza wam moja licha skuteczność to mój nick TangLang, staram się grać wieczorami koło 21-23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak wszędzie-jesteś za dobry to wylatujesz :/. Ale co poradzić jeśli DICE nie zrobiło killcama...

Co do broni to rzeczywiście u medyka MG36 wymiata, dzięki temu że ma wbudowany dobry kolimator i jest szybkostrzelna. M60 nie jest takie złe, szczególnie na większe dystanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale co poradzić jeśli DICE nie zrobiło killcama...

Co przez to rozumiesz?

 

 

A mi z medyka podoba sie tylko M60 i MG3 (dźwięk wymiata, uwielbiam długie serie z tego puszczać). No i M249 na początek jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Polacy w duzej ilosci to debile. Widac to czesto po serwerach. Pograc w ciagu dnia na polskim serwerze to nie na moje nerwy. Pelno gowniarstwa o ilorazie inteligencji zblizonym do taboretu kuchennego. Pelno bluzg, wyzwisk i zero zorganizwoanej gry.

 

Ogolnie zaczyna mnie draznic jedno

- zabije kogos z Gustava - CG n00b!! -mniejsza z tym ze zestrzelilem helikopter

- zabije kogos z noza - basereaper - sniper siedzacy na polowie planszy

- zabije kogos z mg36/m60 - unused medic!!!

- zabije kogos ze spasa - overpowered shotgun n00b

- zabije kogos z GOLa - camper -mniejsza z tym ze najczesciej rusciach!e

 

 

czym tu kufa grac by nie byc noobem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem przez to możliwość podglądu z oczu gracza. Admin serwera w przypadku wątpliwości co do uczciwości danego pana mógłby zobaczyć jak wygląda jego gra :). A tak nic nie poradzisz i wylatujesz w ciemno, bo masz za dobre wyniki. Nikomu nie udowodnisz, że grasz bez cheatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis gralem na polskim serwie i:

 

-na valpariso reanimowal mnie medyk ze skladu pod ostrzalem ckmu (5razy i tyle samo razy zginalem)

-pustynia atakama - kolesie w ataku dorwali heli i tak latali nad nami (dobre 5min) az w koncu nie dorwalem trace guna i sam go nie zdjalem

 

czasami mnie ku... krew zalewa od grania na polskich serwach. dzieci ponizej 16lat w wiekszosci...

 

 

a co do bycia noobem to uznaje 2 rodzaje noobow:

 

cg noob i tube noob ;p baserape jest tylko na conquest. medykow jeszcze bym przezyl, gdyby ich bylo 4-5 na caly team..

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...