Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź bielski'ego może nie jest do końca zrozumiała, ale mimo to "+1" dla niej.

Prawda jest taka, że wiele osób zamówiło pre-ordera dla bety, a jak owa się nie spodoba to anulują pre-ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie o cwaniactwie a ilu z was kupi gre jak bedzie krapem a klucz z bety wykorzystaliscie mimo nie zapłaconej gry ?

do testowania gry bedzie demo.

Było już pisane dema na PC nie będzie tylko X360 i PS3 także beta jest jedyną szansą przetestowania gry przed zakupem. Nie popieram akcji kupowania kluczy na allegro, sam zakupiłem grę przed premierą specjalnie dla beta klucza żeby móc przetestować, będzie crapem to zrezygnuje z zakupu, ale nie ma czegoś takiego żeby zamówić wziąć klucz i od razu zrezygnować osobiście uważam, że jeśli ktoś rezygnuje z zakupu za nim rozpoczęła się beta owy klucz powinien zostać natychmiast zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie o cwaniactwie a ilu z was kupi gre jak bedzie krapem a klucz z bety wykorzystaliscie mimo nie zapłaconej gry ?

do testowania gry bedzie demo.

Co to za argument? Jeszcze nikt tak nie zrobił a ty już oceniasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo szydlo z worka, DICE w zasadzie przyznalo sie, ze nie zamierzaja dlugo wspierac BC2 i praktycznie w kazdej chwili moga usluge zawiesic, ciekawe tylko czy bedzie to sie tyczyc tylko oficjalnych serwerow EA czy tez tych wynajmowanych przez graczy. Klik.

Jezu, ile można razy można o tym pisać.

 

Dla DICE Bad Company 2 na PC to tylko poczekajka. Myślę że na E3 albo na GC2010 będą jakieś pierwsze konkretne informacje dotyczące Battlefielda 3 (samo DICE ogłosiło już parę miesięcy temu, że jest w produkcji). To on będzie ważniejszy i myślę, że całe siły przerobowe i marketing puszczą na pełnoprawnego BF'a z wielkimi mapami i 64 osobami na mapę.

 

Dlatego nie dziwię się takiej decyzji. Tak to już jest na PC - trzeba się cieszyć, że ten BF zostaje w ogóle wydany na blaszaki, a nie narzekać, że DICE i EA próbują zabezpieczyć się przed piractwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna mi "poczekajka" za 130-140zł :lol: To jest kpina jeśli tak do sprawy podchodzi producent.

 

Dlatego nie dziwię się takiej decyzji. Tak to już jest na PC - trzeba się cieszyć, że ten BF zostaje w ogóle wydany na blaszaki, a nie narzekać, że DICE i EA próbują zabezpieczyć się przed piractwem.

Ciekawa sprawa biorąc pod uwagę że Battlefield to gra głównie pod PC i przede wszystkim na tej platformie zyskała wielką popularność. Zresztą nie o platformie w tym momencie powinna być mowa, bo wszyscy klienci zostaną zrobieni w balona jeśli ten battlefield będzie miał krótki okres wsparcia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe kupować ;) Dla mnie to błahostka, bo tak czy inaczej gra jest warta swoich pieniędzy. Przypisywanie gry do konta było już wraz z BF2142, nie mówię oczywiście o steamie.

 

A wyłączeniem serwerów bym się nie przejmował, bo to robienie afery z niczego, EA od zawsze wyłącza servery niektórych swoich gier, następuje to jednak po dość długim czasie.

 

Z resztą, tak jak już pisałem nie raz: za rok, półtora mało kto będzie w to już grał.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam bo też jestem ciekaw. Chciałem zamówić, ale na gram.pl widzę "Aktualizacja 23.01.2010: Uwaga! Zapas kluczy do bety został wyczerpany."

No cóż, wydaje mi się, że sporo osób wzięło klucz i anulowało zamówienie.

Podobno mają klucze. Zaryzykowałem i kupiłem. Napisali maila, że dziś powinienem go otrzymać.

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ile można razy można o tym pisać.

 

Dla DICE Bad Company 2 na PC to tylko poczekajka. Myślę że na E3 albo na GC2010 będą jakieś pierwsze konkretne informacje dotyczące Battlefielda 3 (samo DICE ogłosiło już parę miesięcy temu, że jest w produkcji). To on będzie ważniejszy i myślę, że całe siły przerobowe i marketing puszczą na pełnoprawnego BF'a z wielkimi mapami i 64 osobami na mapę.

 

Dlatego nie dziwię się takiej decyzji. Tak to już jest na PC - trzeba się cieszyć, że ten BF zostaje w ogóle wydany na blaszaki, a nie narzekać, że DICE i EA próbują zabezpieczyć się przed piractwem.

W porzadku, to gra, ktora ma wypelnic dziure miedzy BF2 i BF3, ale nie musieli sie do tego oficjalnie przyznawac. Mysle, ze wiekszosc osob i tak miala swiadomosc, ze BC2 dlugo nie pozyje, w koncu brak modkita i edytora map dobrze mu nie wrozy. Z drugiej strony narazie nie wiadomo, czy ewentualnie ukatrupienie gry dotknie tylko oficjalne serwery czy tez te wynajmowane. Tak czy siak, marketingowa klapa.

 

Jesli chodzi o PhysXa, jak ktos wczesniej pytal, i znizczenia to wiele wskazuja na to, ze beda one od niego niezalezne. W koncu gra robiona jest z mysla o konsolach, w tym XB360, gdzie PhysXa nie ma, a znizczenia, patrzac po filmikach, sa. Nie sadze, zeby na PC wprowadzali tu takie rozgraniczenie, tym bardziej, ze mozliwosc niszczenia otoczenia to jedna z bardziej reklamowanych funkcji w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają klucze. Zaryzykowałem i kupiłem. Napisali maila, że dziś powinienem go otrzymać.

 

 

Pozdro.

gram.pl ma klucze?

to potwierdzone?

Edytowane przez Graver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram.pl ma klucze?

to potwierdzone?

Zamów, i jak klucze jeszcze są to w "zamówieniach niewysłanych" będziesz miał możliwość pobrania klucza do bety. A jak nie będzie to najwyżej anulujesz zamówienie - zresztą potwierdzenie zamówienia przychodzi dopiero 7 dni przed wysłaniem, więc wtedy zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

7 minut z trybu SP

 

Fajny autoaim, raz koles trafia ludzi w dymie których praktycznie nie widzi a raz trafia za 3cim razem, jeden za to nawet zgarnia mimo, ze strzelił mu metr nad głową :lol: Ai świetnie broni pozycji - czytaj stoi jak kołki. Już Terrorist Takedown czy różnego typu Sasy ma lepsze AI ( te z FEARa). Poza tym grafika nawet nawet czasem coś ala Crysis z teksturami na low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A nie widzisz że to wersja konsolowa? Grafika wiadomo że nie będzie wymiatać, a bez auto-aima to sobie by można "pograć" w taką grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny autoaim, raz koles trafia ludzi w dymie których praktycznie nie widzi a raz trafia za 3cim razem, jeden za to nawet zgarnia mimo, ze strzelił mu metr nad głową :lol: Ai świetnie broni pozycji - czytaj stoi jak kołki. Już Terrorist Takedown czy różnego typu Sasy ma lepsze AI ( te z FEARa). Poza tym grafika nawet nawet czasem coś ala Crysis z teksturami na low.

widze ze recoil czy też rozrzut to pojęcie obce.

 

I sorry, ale gralem w Cryshita na medium i to co widzę na filmie powyzej wyglada duzo lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na tej stronie wynika, że dopiero dzisiaj o 18 naszego czasu, będzie można pobrać tą bete. O tej godzinie to 1,5GB będzie leciało przynajmniej 4h.

 

"Sorry, There are no more Beta Keys available." Już się rozeszły.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...