Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A co mieli robic bete do bety? ;) dajcie im chwile, najwazniejsze zeby systematycznie naprawiali bledy. Wtedy bedzie wiadomo czego mniej wiecej mozna sie spodziewac po pelnej wersji.

rozgrywki w ciągu miesiąca nie zmienią, grafiki też nie, tak będzie wyglądał produkt finalny, a beta ma wychwycić tylko rażace błędy co by mogli wydać patcha zaraz po premierze, chcieli zrobić gre multiplatformową a zrobili ciach!o, które z seria bt ma niewiele wspólnego, w bt2 gram do dzisiaj w bt1942 tez lubię pograć ale to mi się nie podoba, "dajcie im chwile, najważniejsze zeby systematycznie naprawiali bledy" żeby było systematycznie i ok to cała grę by musieli przebudować, co to ciach!a jest mapy mniejsze jak w wolfensteinie, max 32graczy, i ta grafa na max detalach wygląda nie lepiej jak lost planet, co to ma być kolejny kiczowaty produkt firmowany rewelacyjna marką, ale bynajmniej ja tej marketingowej papki nie łykam czekam na bt1943, a tak chciałem dać zarobić DCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozgrywki w ciągu miesiąca nie zmienią, grafiki też nie, tak będzie wyglądał produkt finalny, a beta ma wychwycić tylko rażace błędy co by mogli wydać patcha zaraz po premierze, chcieli zrobić gre multiplatformową a zrobili [ciach!]o, które z seria bt ma niewiele wspólnego, w bt2 gram do dzisiaj w bt1942 tez lubię pograć ale to mi się nie podoba, "dajcie im chwile, najważniejsze zeby systematycznie naprawiali bledy" żeby było systematycznie i ok to cała grę by musieli przebudować, co to [ciach!]a jest mapy mniejsze jak w wolfensteinie, max 32graczy, i ta grafa na max detalach wygląda nie lepiej jak lost planet, co to ma być kolejny kiczowaty produkt firmowany rewelacyjna marką, ale bynajmniej ja tej marketingowej papki nie łykam czekam na bt1943, a tak chciałem dać zarobić DCIE

Przeciez 1943 jest juz na konsolach i graficznie, gameplayowo i w ogole jest przeciętne..

 

Co do bc2: udało mi sie wejść na serwer 2 razy ale nic nie wiedizałem bo dziwne artefakty miałem :blink: - dam screen'a jak imageshack bedzie działał.

 

EDIT:

http://battlefieldbadcompany2.com/

Na tym trailerze rzeczywiście po przyjrzeniu tekstury wyglądają na low..

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Battlefield Bad Crap 2. Dobrze, że nie składałem preordera. Ta gra nie ma nic wspólnego ze swobodą jaką dawał Battlefield 1942 czy BF2. Mapy to korytarzowe areny a nie "battlefieldy". Pomijając, że nic w becie nie działa a grafika nie zachwyca no ale to do wyjścia pełnej wersji może się zmieni. I co z tego, że gra ma bajery typu oskryptowane burzenie ścian czy zoom odznaczek w menu jak to co najważniejsze w grze jest słabe.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze pc idzie do lamusa e2016@2.8Ghz + 88GT stock = 1920x1200@low - ok 10-40FPS, przy rozdz. ok 1400x900 jest lepiej ale niewiele, i tak jak pojawi sie wiecej dymu to koniec ;> jak dla mnie niegrywalne na moim blaszaku

Cos nie tak jest z twoim kompem.

 

Moj konfig

9800gt 1GB@10%

c2d6750@3,8GHZ

4GB ram

 

1440x900 all max bez HBAO AAx2 AFx4 srednio 30fps przy zamieci spada do 24

da sie grac i pieknie wyglada a dzwiek jest po prostu fantastyczny

ta gra wymaga mocnego procka... zbieram na i5 oraz 5870 (mam nadzieje na 50fps full hd all max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemów z wbiciem nie ma. Z tym, że nie ma co wchodzić przez przeglądarkę serwerów a po prawej na dole do historii serwerów (jak ktoś nie grał to lipa :P )

 

Moje wrażenie to w zasadzie chaos na mapie. Jako długoletni gracz w CS'a nie mogę się przyzwyczaić ;-) Druga sprawa to zajebiste lagi.

Średnia ilość klatek to około 30-40 ale i tak dziwnie się gra - wszystko skacze itp - rozumiem, że to lagi... chociaż sam już nie wiem. W każdym razie tej płynności którą widać na GamePlayach brak ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem ale "granie" to dużo powiedziane...cały czas wywala... na szybko ustawione 1440 x 900, ust. medium - w szczegóły nie wchodziłem - grać się da - nie widać spadków fps... chociaz nie sprawdzałem ile fps... Komp bez OC.

 

Ogólne wrażenia wg mnie - nie jest źle... fajne efekty zniszczeń, pojazdami tez sie fajnie smiga.... jedynie co mnie osobiście wkurza to celowanie - jakos te "lufy" strasznie się dziwnie gibają... Chociaz oczywiście to nie BF2 - bo mimo swojego wieku nadal wytycza kierunki wg mnie sieciowych fps.

 

Mam nadzieje ze dzisiaj pogram w koncu dłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne macie problemy. Ja wczoraj potuklem ze dwie godziny na jednym serwie i jakos problemow nie mialem z wywalaniem, raz mnie nie polaczylo ze wzgledu na wysoki ping.

 

Zajefajne wrazenie robi Apache ;]

 

Co do dzwieku to rzeczywiscie jest fajny, minigun brzmi oblednie.

Co do chaosu... wojna ;]

Pojawia sie teamy to sie sprawa uspokoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że mój komp (2,4ghz, 2gb ramu i 88gt) jest wiekowy, ale żeby nawet na LOW nie szło w miarę komfortowo pograć?

 

"Wymagania sprzętowe minimalne:

* Procesor: Core 2 Duo @ 2.0GHz

* RAM: 2 GB

* Karta graficzna: GeForce 7800 GT lub ATI X1900 (karta z 256 MB RAM)"

 

te wymagania to podane albo dla odpalenia menu, albo dla slideshow

gg DICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na forum EA:

 

Change your DxVersion to 9 for a massive framerate boost.

 

I was usin an i7 OCed to 3.0ghz with a 2gb 285gtx and Windows 7.

 

Framerates were unacceptably low.

 

After I went to my config file and changed DxVersion=Auto to DxVersion=9, my framerates more than doubled. It was about a 2.5 times increase in my FPS.

 

I recommend everybody do this.

 

Edit: On windows 7, the config file is at:

 

Documents/BFBC2Beta/settings.ini (...in your documents, in the BFBC2Beta folder, the file called settings)

 

Change DxVersion=Auto to DxVersion=9

 

-------------------------

 

Alright maybe I was typing this too fast. Let me try to go a bit slower:

 

If you have Vista or Windows 7, by default, Bad Company 2 will not use DirectX 9. It uses Directx10 for vista, and I assume DX11 for Windows 7, though damned if I can tell. You can force it to use Direct X 9 by doing the following:

 

Open my computer

Go to the Users folder

Go to the folder of the user who has the beta installed

Go to My Documents folder

Go to BFBC2Beta folder

Open the settings.ini file

 

This is your config file.

 

The third line from the bottom is:

DxVersion=Auto

 

Change this line to

DxVersion=9

 

Save your changes, log on, enjoy your new better FPS.

 

------------------------------------------

 

link do zródła:

 

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/15/375873.page

 

na zwiekszenie wydajnosci podobno pomaga wyłączenie HBAO (nie sprawdzałem, pisze to z pracy)

 

a o samym HBAO tutaj: HBAO SIGRAPHH

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to co w podpisie ustawienia high HBOF OFF AAx2 monitor 17 cali wiec tylko 1280x1024 i pieknie smiga :)

co do samego gameplaya nie jest najgorzej, jako veteran bf nie mogłem się przyzwyczaić, ktoś wspomniał że walczy się niby w korytzarzach to fakt ale to dlatego że to jest nowy tryb rozgrywki i wszyscy strzelają w 1 stronę :D Jeżeli ma się ogarniętą drużynę gra sprawia naprawdę frajdę bo jest bardzo widowiskowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęcie z siga low@1024x768 nie ma rewelacji pod względem fps... rozumiem, że sprzęt nie najnowszy, ale grafika na takich ustawieniach prezentuje się paskudnie i to powinno pływać.

 

-fizyka-po rozwaleniu elementy budynków, koła, wszystko drga i wala się po całej mapie, jakby miało adhd

-detekcja obrażeń - powtórka z bf2

-domyślny fov

 

Jakoś nie czuję tej gry, spory potencjał jak w przypadku bf2, ale jak dla mnie zmarnowany za prawą niedopracowanego silnika graficznego i hitboxów. Wiem, że to beta, ale nie spodziewajcie się cudów, to ma być już produkt finalny, w którym będą dopieszczać tylko niewielkie niedociągnięcia - takie są założenia beta testów.

 

Czy ja dobrze wyczytałem, że wersja dla pc była oddzielnie robiona, że nie poszli na łatwiznę i nie dali po prostu rip'a z konsoli ? Grając jakoś miałem zupełnie odwrotne wrażenie.

 

Z przykrością, ale jestem na nie... już wolę gameplay z zabugowanego, zczitowanego, z iw net na czele mw2.

 

Dziękuję - dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Da się zmienić sterowanie aby było "toggle crouch" a zoom/iron sights żeby trzeba było trzymać klawisz? Od zawsze tak gram we wszystko i mnie wkurza że jest na odwrót, a albo jestem ślepy albo nie widzę opcji do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że w nocy serwery zabite przez to nie mogłem się dostać, ale teraz to samo.

Niemam problemu z połączeniem z wyszukiwarką serwerów, logowaniem,ani statsami.

Ale jak tylko łączę się z serwerem to połączenie zostaje przerwane :(

 

post-13597-1264759855_thumb.jpg

 

Może trzeba jakieś porty przekierować albo co ?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektore wypowiedzi to sie zastanawiam czy odpalalem ta sama bete :|

Toz ta gra na high naprawde wyglada kozacko...

Mgla, dym, zamiecie sniezne to wszystko wymaga mocy obliczeniowej. Jest to gra pomyslana na dzisiejsze komputery i to w miare mocne. Zawsze tak z Battlefield bylo i chyba bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy klawisz można przemapować używając AutoHotKey. http://www.autohotkey.com/

 

 

BTW. mnie pomogła de-instalacja punk bustera i wszędzie się mogę połączyć :) łącząc się na serwer PB jest domyślnie wyłączony więc nie wiem dlaczego go trzeba instalować

Edytowane przez Noki-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektore wypowiedzi to sie zastanawiam czy odpalalem ta sama bete :|

Toz ta gra na high naprawde wyglada kozacko...

Mgla, dym, zamiecie sniezne to wszystko wymaga mocy obliczeniowej. Jest to gra pomyslana na dzisiejsze komputery i to w miare mocne. Zawsze tak z Battlefield bylo i chyba bedzie...

W miarę mocne to jakie?

 

Ja się zastanawiam jak oni ogarneli tą grę na Xklocka jak na najniższych rozdzielczościach przy LOW na PC to 30fpsów :)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem na BC2, a jak tak dalej pójdzie to będzie większe rozczarowanie niż Wolfenstein (multi). Zaczynam mieć wrażenie (jak ath), że to jest po prostu port z konsoli... Na konsolach jest płynnie, a piecyki się męczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę mocne to jakie?

 

Ja się zastanawiam jak oni ogarneli tą grę na Xklocka jak na najniższych rozdzielczościach przy LOW na PC to 30fpsów :)

 

Przedewszystkim cos na mocnym cpu najlepiej 4 rdzenie, pamieci chyba nie pozera jakos duzo

 

Co do konsol - mniej osob moze grac na jednej mapce w stosunku do pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że w nocy serwery zabite przez to nie mogłem się dostać, ale teraz to samo.

Niemam problemu z połączeniem z wyszukiwarką serwerów, logowaniem,ani statsami.

Ale jak tylko łączę się z serwerem to połączenie zostaje przerwane :(

 

post-13597-1264759855_thumb.jpg

 

Może trzeba jakieś porty przekierować albo co ?

 

pzd

Mam tak samo.

 

OK wbiłem bez problemu przez server browser.

 

Pierwsze wrażenia:

- LAGI

- na configu z siga na low niegrywalna (< 25fps)

- na low wygląda obleśnie :)

- wywala do pulpitu / menu (disconnect)

- dźwięk jest świetny, nie rozczarowałem się

- mapa jest tyci (mam nadzieje że są większe w full)

- melee (nóż) jest za wolne

 

Pierwsze wrażenia mimo wszystko pozytywne.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogło :(

Standardowo mam punkbuster A , odpaliłem ręcznie B ale też nic.

Przy teście mam coś takiego

Starting PunkBuster Service Tests (v0.987) (01/29/10 10:55:06)

Checking OS

Windows Server 2003 (build 3790, Service Pack 2) 64-bit

Checking PnkBstrA service status RUNNING

Checking PnkBstrA Version OK (1032)

Extracting "PnkBstrB.exe" to:

"C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\PnkBstrB.exe"

OK

Checking firewall settings OFF

Is PnkBstrA explicitly allowed?

C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe NO

Is PnkBstrB explicitly allowed?

C:\WINDOWS\system32\PnkBstrB.exe NO

Checking if PnkBstrB is running STOPPED

Getting port for PnkBstrA OK (44301)

Opening socket for packet send OK

Sending version packet to PnkBstrA SENT

Receiving version from PnkBstrA OK

Received 6 bytes from 127.0.0.1:44301

Response = 10453 (ms) Version = v1032

Getting PnkBstrB install instance OK

Sending start packet to PnkBstrA SENT

Waiting for packet from PnkBstrA OK

Received 3 bytes from 127.0.0.1:44301

Response = 14469 (ms) PnkBstrB started.

Load SUCCESSFUL.

Watching for PnkBstrB instance change (5) CHANGED (6)

Getting port for PnkBstrB OK (45301)

Sending version packet to PnkBstrB SENT

Receiving version from PnkBstrB OK

Received 5 bytes from 127.0.0.1:45301

Response = 3016 (ms) Version = 2110

Checking PnkBstrK driver status NOT FOUND

Manually stopping PnkBstrB STOPPED

Removing test PnkBstrB file OK

 

----------------------------------

Tests finished.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...