Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po 30latku spodziewałem się więcej kultury...

 

Specjalnie wgrałem frapsa... min. 40, max 80 srednio ~50. Oczywiście w przybliżeniu wszystko.

 

Sprzet bez oc:

Athlon II X3 425

4GB

GeForce 8800Gt

Win7 RC,

 

Ustawnienia:

1280x1024

AA x1

AF x8

Wszystko High, HBAO off

 

 

Ktoś tam wyżej pisał, że wymagania większe niż w Crysisie... dziwne, bo BF mi zdecydowanie lepiej chodzi niz Crysis.

Ale sądzę, że Dice do premiery poprawi większe bolączki tej gry.

Sorry, niekontrolowany słowotok po kolejnej kawie i przegranej rundzie w BF2142. Crysis - a co to jest? Aha ten nieudolny benchmark udający grę... ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SilaHD masz przecież w opcjach ustawienia sterowania, które można dowolnie zmieniać (pomijam sprawę czułości myszy),a domyślnie do każdego pojazdu wchodzimy przez "E" a nie enter :)

:damage_wall: dzięki za oświecenie :lol2:

 

A właśnie można coś z tą myszka uczynić, żeby była bardziej czuła? I druga kwestia na liscie serwerów pojawiają mi się tylko dwa, na które się wbiłem, jak daje full refresh to nic to nie zmienia, dalej widzę tylko te dwa.A przy pierwszym odpaleniu gry była tam spora ilość tych serwów. Może znów czegoś nie widzę? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez takich proszę...

??? grzecznie podziękowałem za pomoc :blink:

 

....a gdybyś poczytał ten temat to znałbyś odpowiedzi na swoje pytania.

pzd

Temat mam w całości przeczytany, ale nie pamiętam wszystkiego, jeśli było to już opisane to nie pozostaje mi nic innego jak poczytać jeszcze raz.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś ( :damage_wall: ) brzmi trochę dwuznacznie, nwm.

 

Co do odświeżania listy serwerów to mamy tylko zakładkę ulubione i historia, choć raz otworzyła mi się zakładka z filtrami, nie wiem jak, ale mogłem zaznaczyć tak jak w BF2 jaki mod, wielkość mapy, pojazdy itp.,więc jak chcecie wszystkie serwery, to wystarczy wejść w historię, zamknąć ją i znowu wejść.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o grę to jak korzystać z czołgów, heli itp.? Podchodzę do czołgu pisze naciśnij Enter i nic, wyskakuje mi tylko info gdzie mogę popełnić samobójstwo lub zmienić team.

Do pojazdów wchodzi się klawiszem E.

 

Jak ktoś chce klucz to niech poda maila na PW.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śledzę kilka wątków w tym dziale i zauważyłem, że tematem przewodnim jest jakość grafiki oraz ilość FPS we frapsie. (Patrz temat bioshocka 2 - grafika) Sporo ludzi ma problem sam ze sobą i chorują na pewien syndrom ale jeszcze nie odkryty przez psychologów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śledzę kilka wątków w tym dziale i zauważyłem, że tematem przewodnim jest jakość grafiki oraz ilość FPS we frapsie. (Patrz temat bioshocka 2 - grafika) Sporo ludzi ma problem sam ze sobą i chorują na pewien syndrom ale jeszcze nie odkryty przez psychologów.

Jeśli na mocnych kompach przy ustawieniu na LOW gra wygląda gorzej niż BF2 i działa 4 razy wolniej to raczej nie u graczy należy doszukiwać się choroby, ale u producenta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śledzę kilka wątków w tym dziale i zauważyłem, że tematem przewodnim jest jakość grafiki oraz ilość FPS we frapsie. (Patrz temat bioshocka 2 - grafika) Sporo ludzi ma problem sam ze sobą i chorują na pewien syndrom ale jeszcze nie odkryty przez psychologów.

powiedzial co wiedzial... jak nie widzisz roznicy w dzialaniu gry w 20klatkach/s, a 60fps to tylko pozazdroscic. Jesli do tego dodasz ze mimo zmniejszania detali gra nie przyspiesza to masz powod narzekan. Wiecej pisac nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nowicjuszom trzeba przypomniec ze to tej gry potrzeba minimum 45-50 fps

zeby jako tak o wojowac , najlepiej jak framerate nie spada ponizej 60fps.

Wiec tego typu duperele ze mam na high wszystko smiga 35 fps to sobie wsadzcie w ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bugów to jeszcze pozostające po wybuchu części np.czołgu w powietrzu i tak sobie czasami wiszą w przestrzeni.

I zdarzyło się,ze gra po prostu mi się wyłączyła.

To chyba do tej gry potrzeba proca od 4Ghz w górę bo mój dziadzia i jego 3,3Ghz nie ogarnia tego co tam się dzieje.

Co nowa gra to zmiana kompa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzisiaj (dzieki keyowi od kolegi bielskiego ;)) i musze powiedziec ze atmosfera na polu walki miazdzy klate :rolleyes: Udzwiekowienie jest genialne, w zadnej innej grze o podobnej tematyce nie slyszalem zeby dzwieki tak fajnie tworzyly "klimat wojenny". Plus pelno innych upiekszaczy. Geba mi sie usmiechnela jak celujac ze snajperki tuz przed moim strzalem wybuchlo cos kolo mnie i zatelepalo mi dosc mocno celownikiem, swietny motyw. Ale optymalizacja to jest po prostu EPIC FAIL :lol2: Ja wiem ze moj sprzet do potworow nie nalezy ale takiego framerate'a przy ustawieniach low/med i 1024x768 sie nie spodziewalem. Nie dosyc ze zolnierze w oddali wygladaja jak spadajace klocki tetrisa (taka pikseloza) to jeszcze fps jest na zenujacym poziomie. Wlasciwie to ciezko tu mowic o jakiejkolwiek optymalizacji bo jej tu chyba po prostu nie ma... istna kpina.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czy po na przykład zabiciu kogoś,w momencie kiedy pojawia się napis +50 coś tam,zamiera wam obraz na ładne parę sekund?Jest to denerwujące,bo często wtedy ginę.No i w tym momencie dysk pracuje na maxa :blink: Wiecie może o co biega??

No a wypadanie do pulpitu to u mnie norma :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zamiera ... ale pulpit to co 2 rundy mniej wiecej :)

Bardzo czesto tez gra sugeruje ze nie ma polaczenia z internetem O_o i czasem restart gry wystarczy a nie raz trzeba uruchomic komputer ponownie.

Do niskiego framerate sie przyzwyczailem :P costam idzie ustrzelic ale szlu nie ma :/ :)

 

 

Nick na BF BC2 Szczepoxx

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzisiaj (dzieki keyowi od kolegi bielskiego ;)) i musze powiedziec ze atmosfera na polu walki miazdzy klate :rolleyes: Udzwiekowienie jest genialne, w zadnej innej grze o podobnej tematyce nie slyszalem zeby dzwieki tak fajnie tworzyly "klimat wojenny". Plus pelno innych upiekszaczy. Geba mi sie usmiechnela jak celujac ze snajperki tuz przed moim strzalem wybuchlo cos kolo mnie i zatelepalo mi dosc mocno celownikiem, swietny motyw. Ale optymalizacja to jest po prostu EPIC FAIL :lol2: Ja wiem ze moj sprzet do potworow nie nalezy ale takiego framerate'a przy ustawieniach low/med i 1024x768 sie nie spodziewalem. Nie dosyc ze zolnierze w oddali wygladaja jak spadajace klocki tetrisa (taka pikseloza) to jeszcze fps jest na zenujacym poziomie. Wlasciwie to ciezko tu mowic o jakiejkolwiek optymalizacji bo jej tu chyba po prostu nie ma... istna kpina.

Dźwięk (a właściwie muzyka) w tej grze to chyba tylko do tego się nadaje - do tworzenia klimatu i bólu głowy. Szkoda, że jest w ogóle nie przydatny do lokalizowania przeciwników tak jak ma to miejsce w innych sieciowych FPS'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobic "filmowa akcje" i zrobili ;) Rozgrywka imo bardzo chaotyczna, nie ma co porownywac z bf2. Niski fps skutecznie odbiera przyjemnosc ze strzelania z karabinow maszynowych, postrzelac z przyjemnoscia moge jedynie ze snajperki. Pogralem dzisiaj w bete i moja przygoda z ta gra raczej zakonczy sie na tym etapie.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam

Czy macie jakiegos keya bo kumpel z pracy poszukuje

Ja mam dwa ale to sa przypisane do konta wiec ?

Tak ckm w framudze okna :D rzadzi .. co do fps . na srednie i jazda

Bloom nieraz przeszkadza ...

Zgadzam sie z Ohuzo ze dzwiek jest poprostu jest boski :) sasiedzi nigdy nie mieli w takiej jakosci wojny :D xd

@szczepox - w pn bardzo nagimnne bylo wyrzucanie do pulpitu nie wiem co sie dzialo na pc1 i pc2 wywalo dzis bylo OK

@Carson ale nie ma nic lepszego :) o bf3 nie wiadomo kiedy wyjdzie ;/

 

EDYTUJE co by OFF TOPA nie robic:

Dziekuje uzytkownika BLUES za key;a !!

Pozdrawiam

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalal ktos to na hd4850 w crossfire? (lub na jakimkolwiek crossfire). Skaluje sie jakos?

W crossfire / sli jest bug w postaci migoczących tekstur.

Ogólnikowo można rzec, że nie skaluje się wcale. U mnie różnica niewielka, do wyboru mam grać z 30-40fps albo 40-50fps i nie grać w cale z uwagi na migotanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...