Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę i powiem że niestety ale tak spieprzonych hit boxów czy jak tam się to zwie nie ma inna gra wyprodukowana przez człowieka!!!!Jest to tak upierdliwe że uprzykrza rozgrywkę.Niestety ale rezygnuje z zakupu owej gierki,bo nie mam zamiaru się denerwować bez potrzeby.Jak coś to odpale BF2 i będzie to samo.Jak można wypuścić takie coś,bo na pewno nic się z tym nie zmieni.

A jeśli chodzi o grafę to nie liczcie na to że coś z tym zrobią.Za późno na takie rzeczy.Zapowiadało się smakowicie a wyszła kupa i tyle.

Podobno ma wyjść BF3 jak dobrze wiecie,ale założę się że też z tym chorym strzelaniem nic nie zrobią.Ciekawe który nieudacznik tym się zajmuje :angry: :angry: :angry:

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy muszą zrozumieć, że te problemy z hitboksami to wina lagów/bugów bety. Na konsolach są one zrobione perfekcyjnie, nie ma się do czegoś przyczepić, a "dymki" z BF2 odeszły w niepamięć. Proponuje poczekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZielonyTBG

 

Pierwsza 1-2 godziny z BC2 i pisalem to samo , owszem hitboxy sa zdeko skopane

ale w wiekszosci poprzez lagi , podobnie bywalo w BF2 .

Po okolo 5-6 godzinach gry juz sie tego tak nie zauwaza/odczowa

nie wiem ,moze ten silnik tak ma ze potrzeba skilla podciagnac zeby lepiej zaliczalo trafienia. ?

Sprobuj pograc ciut dluzej opanowac to i owo ,zobaczysz roznice na plus

Ja sie przekonalem dopiero po 5-6 godzinach ,wczesniej mialem niezle nerwy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 8800GTX i HD4870, interesujace jest to, ze na GF mapa mu sie wczytuje okolo 5 razy szybciej niz na radeonie. Dodam tylko, ze GF ma 768mb pamieci a radek 1gb. Na moim hd4850 512mb gra rowniez laduje sie znacnzie wolniej w porownaniu do jego geforce'a, ramu mamy po 4gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 8800GTX i HD4870, interesujace jest to, ze na GF mapa mu sie wczytuje okolo 5 razy szybciej niz na radeonie. Dodam tylko, ze GF ma 768mb pamieci a radek 1gb. Na moim hd4850 512mb gra rowniez laduje sie znacnzie wolniej w porownaniu do jego geforce'a, ramu mamy po 4gb.

 

No to troche dziwne , doczyt mapy a sprawa karty ?

Ja bym raczej obstawial sterowniki .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze wolny klucz na zbyciu to chętnie go przyjmę bo chciałem ją potestować na komputerze syna ( e6500 + 8800GT ) czy warto kupować dla takiego sprzętu .

Szczerze - nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze wolny klucz na zbyciu to chętnie go przyjmę bo chciałem ją potestować na komputerze syna ( e6500 + 8800GT ) czy warto kupować dla takiego sprzętu .

 

Na tym kompie w ustawieniach low/medium z naciskiem na low ;)

mozna spoko pograc w max 1024x768 40-50fps moze i ciut wiecej .

 

Dodac nalezy ze nawet przy takich ustawieniach BC2 wyglada lepiej niz BF2

a jak ifun przy rozwalaniu budynkow z campujacymi w nich osobnikami to trzeba samemu zobaczyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 konto, na nim możesz kilku różnych żołnierzy.

 

btw. Widzę, że jako jeden z nielicznych uważam hitboxy za jedne z najlepszych w całej serii :D Jeśli nie chce zaliczyć wam trafienia, to nie jest wina hitboxa, tylko packetlossów/lagów/serwa/neta. Hitbox jest do [gluteus maximus] jeśli musicie strzelać przed/za/nad postacią, w innym wypadku to co wyżej. U mnie się przez packety nie da się grać na szwajcarskich i kilku polskich serwerach - nie ma to jak przejechać quadem centralnie przez stojącego gościa i nie dostać roadkilla na 16 pinga ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k przyznam że spędziłem z tą betą już parędziesiąt godzin(odblokowałem co mogłem).Grałem na różnych serwach bo też myślałem że coś z łączem jest nie tak,ale niestety na każdym serwie cały magazynek na gościa to jest ZBYT mało.A jeśli chodzi o bronie typu SAW249 to już w ogóle.Ich moc jest bliska dobrej procy.

Poczekam aż zdacie relacji z finalnej wersji i jeżeli poprawi się to chore strzelanie to na pewno łyknę gierke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k przyznam że spędziłem z tą betą już parędziesiąt godzin(odblokowałem co mogłem).Grałem na różnych serwach bo też myślałem że coś z łączem jest nie tak,ale niestety na każdym serwie cały magazynek na gościa to jest ZBYT mało.A jeśli chodzi o bronie typu SAW249 to już w ogóle.Ich moc jest bliska dobrej procy.

Poczekam aż zdacie relacji z finalnej wersji i jeżeli poprawi się to chore strzelanie to na pewno łyknę gierke :D

 

Musisz miec cos nie teges , jakies lagi czy CuS ?

Ja ostatnio pare razy z jednego magazynaka 2 ludzikow po lebkach skosilem gram Assaultem z giwera XM8+Red Dot .

 

Dzis gralem na jakims serverze z Automata bylo na nim 2 gostkow z CDA PL czy CuS

lagi byly tak okrotne ze po jednym kolesiu jechalem dwoma magazynkami i jeszcze go kosa nie moglem doprawic :/ pojawial sie i znikal az go w koncu przejechali czolgiem i padl.

To byl moj swoisty rekorrd zeby tyle zachodu na zabicie jednego luda poswiecic.

 

Powiadam wam Servery i jakosc polaczenia to najwazniejsze w BC2 !!! !!!

nie wiem jak w PL a w UK mamy tego w cholere z dobrym pingiem +/- 40sztuk

tyle ze z Automata czasami laczy z reszta swiata gdzie ping znacznie gorszy.

 

Teraz wypada czekac i sie modlic zeby dorobili/usprawnili Menu Multi i sprawy zwiazane z przegladaniem serverow

inaczej bedzie losowanie z serverami.

 

 

oblookajcie jakie zabawki beda na nas czekac w BC2

http://www.youtube.com/watch?v=LR3yNYLIN-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pistolet to i tak lipa w porownaniu do noża

 

nic bardziej nie irytuje jak sprucie magazynka w kolesia a on z 3-5 metrow doleci( ty w tym czasie prujesz) i zaciuka cie nożem

 

to jest chore po prostu, zwlaszcza ze widze ze dostaje

 

2 sprawa to nie wiem jakim cudem, ale kazdy pocisk w tej grze ma chyba płaszcz fosforowo-magnezowy, bo nawet strzelacjąc z pistoletu widzisz jak kula leci...oczywiscie jak strzelisz na dystansie +100 metrow

 

albo tunel powietrzny/smuga kondensacyjna/hgw co to/ przy strzale ze snajperki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Dual Core E2160 3,0ghz

Mobo: Foxconn P35A

Ram: Corsair 667mhz 4x1gb

GPU Geforce 8600GT

PSU Modecom MC 400

HDD Samsung 80GB jakiś tam ;)

I Windows XP, spróbuje ruszyć na Windowsie 7 może będzie bez pasków.

czarne pasy znikna jak wejdziesz na strone nvidii i zainstalujesz sterownik tu masz adres http://www.komputerswiat.pl/download/30001...it,program.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Looks like maintenance is taking a little longer than expected, we hope to have you back on the battlefield as soon as we can. BFHeroes about 11 minutes ago on twitter."

 

Trzeba jeszcze poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa, ale trzeba keya znowu podać. jeśli stare działają to fajnie bo nie zapisałem :/

 

edit: jednak mam na kartce, uf :D ciekawe czy dziala

edit: jednak nie mozna się zalogowac ;/

Edytowane przez p!Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...