Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy w sumie filmik (przy okazji polewka z MW2):

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefiel...in-bfbc2.aspx##

 

Na końcu wyjaśnili dlaczego nie ma prona. Ma byc fajnie i bez kamp.

@Doopan

 

HBAO - Horizon Based Ambient Occlusion. Poprawia trochę oświetlenie i sprawia ze wyglada bardziej naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was orientuje sie czy bedzie jakis bonus w normalnej grze za granie w becie?

Będziesz mógł zachować swojego nicka.

Czy demo czym sie rozni od bety?

Dostalem jakiegos maila od EA o demie :|

Demo jest reklamówką, która ma pokazać ludziom, co to za gra. Zagrać może sobie każdy. Beta nie jest produktem, który bezpośrednio ma trafić na rynek - to grywalna aplikacja, która może jeszcze wymagać usunięcia błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie ten mail od EA zawiera info tylko o demie na X360.

 

Szkoda że koniec bo nie grałem od ponad tygodnia i nie potestowałem ostatnich update-ów. Zdąrzył ktoś sprawdzić czy wprowadzili obsługę więcej niż dwóch wątków?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo czym sie rozni od bety?

Dostalem jakiegos maila od EA o demie :|

Pewnie napisem w prawym górnym rogu ekranu ;)

 

 

Ehhh myślałem, ze testy potrwają do końca tygodnia, a tu taki zonk no nic trzeba czekać do 4...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem maila ze sklepu ze juz w drodze BF:BC2 i na 2.03 będzie wysyłka :)

nic o demie

szkoda ze beta juz nie działa, połupałbym....wiem ze to smieszne, 1 mapa, z 70 czy 100h na niej, niby powinien czlowiek z nudow pasc ale...

ale zrobilem 120000 pkt...jeszcze troche i next ranga :) (troche czyli jakies 9000000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima

cytując: " Miło nam poinformować, że gra Bad Company 2 jest w drodze do nas.

Dostawy spodziewamy się ok. 02.03. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienia zrealizować tego samego dnia. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mile info ,

w dniu premiery bedzie mozna dociagnac z neta 2 nowe mapy .

Oby dali cos Extra pod PeCety z wieksza iloscia RAMcu ;)

Skad info ? bedzie razem 10 map ?

 

Edit:

http://www.gamezilla.pl/content/strategia-...d-bad-company-2

 

Używki jednak nie bedą dobrze szły ale dobrze ze to nie bedzie płatne DLC... Lubie takie DLC z [gluteus maximus] które powinno być od razu w grze podczas premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Używek to chyba wogóle nie będzie skoro gra ma sie przypisywać do konta EA, chyba że ktos chce tylko do singla.

 

 

Ciekawi mnie ogólnie jak będzie działał system dodatków w wersji PC.

 

 

A teraz coraz więcej gier ma darmowe kody na DLC w pudełkach, właśnie po to żeby kupować nówki. Sprytne, i raczej sensowne. Nie mam nic przeciwko kupowaniu nówek, choć lubię czasem poczekać aż potanieją. Nie zawsze jednak chce się czekac, a wtedy takie DLC to dodatkowa motywacja.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Używek to chyba wogóle nie będzie skoro gra ma sie przypisywać do konta EA, chyba że ktos chce tylko do singla.

 

 

Ciekawi mnie ogólnie jak będzie działał system dodatków w wersji PC.

 

 

A teraz coraz więcej gier ma darmowe kody na DLC w pudełkach, właśnie po to żeby kupować nówki. Sprytne, i raczej sensowne. Nie mam nic przeciwko kupowaniu nówek, choć lubię czasem poczekać aż potanieją. Nie zawsze jednak chce się czekac, a wtedy takie DLC to dodatkowa motywacja.

W ogóle ;p

 

A jak ma działać? DLC na PC są od kilku lat i nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No ale chyba bez DRM-ów nie będzie, czyli zapewne jakoś będą się przypisywać do konta, bo tak to można by sobie piracić, co jest możliwe w przypadku niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...