Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te dodatkowe mapy będą tylko dla pre-orderów? czy jak kupie w sklepie wersję pudełkową 02 marca to będę miał też możliwość je ściągnąć? czy zakup w pre-orderze daje jeszcze jakieś inne bonusy i jaką firmę polecacie na bezproblemowe zamówienie pre-ordera? Widzę, ze są też na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisane juz bylo o tym

W preorderze byla wersja limitowana, ktora dawala kilka unlockow

W wersji limitowanej to wiem. Czyli rozumiem, że dla zwykłej wersji w pre-orderze będą te mapy, ale czy będą tez do wersji pudełkowej w sklepie? Czy oprócz wspomnianej Ultimy jest jeszcze jakiś polecany sklep żeby zrobić pre-ordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.

Powiem Wam ze kombinuje chyba jakis urlop na pierwsze dni kiedy dorwe ta gierke ;]

Ehhh nawet nie mów będzie dobrze jak znajde czas w przyszłym tygodniu na instalacje...

 

Czy te dodatkowe mapy będą tylko dla pre-orderów? czy jak kupie w sklepie wersję pudełkową 02 marca

2 marca raczej nie kupisz, sklepowa premiera 5 chyba, ze coś się zmieniło..

 

W wersji limitowanej to wiem. Czyli rozumiem, że dla zwykłej wersji w pre-orderze będą te mapy, ale czy będą tez do wersji pudełkowej w sklepie? Czy oprócz wspomnianej Ultimy jest jeszcze jakiś polecany sklep żeby zrobić pre-ordera?

W pre-orderze dodają jakieś tam dwie giwery czy coś, mapy będą dostępne dla każdej wersji byle nie beta ;) Ze sklepów to ja zamawiałem na gram.pl Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z ta beta, juz jest po testach ?? Bo przyjemnie sie gralo, a jak wiadomo na pelna trzeba jeszcze poczekac ;)

Skoro już oficjalnie się zakończyła, o czym w sumie było już pisane w tym temacie wielokrotnie, wydaje mi się, że już się, że już po testach. Chyba, że masz na myśli zamknięte testy, w których nie weźmiemy udziału - bardzo możliwe, że jeszcze trwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się wersja nieoficjalna na necie, sprawdzał ktoś może czy rozwiązali w pełnej wersji problemy z wydajnością AA pod dx9 i resztę buraków o których była mowa, myślę że moderzy będą wyrozumiali gdyż jak wiadomo seria bf to gry typowo sieciowe i kto chce pograć musi kupić oryginał, chodzi o sprawy czysto techniczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się wersja nieoficjalna na necie, sprawdzał ktoś może czy rozwiązali w pełnej wersji problemy z wydajnością AA pod dx9 i resztę buraków o których była mowa, myślę że moderzy będą wyrozumiali gdyż jak wiadomo seria bf to gry typowo sieciowe i kto chce pograć musi kupić oryginał, chodzi o sprawy czysto techniczne

Nie radze tego robić przed premierą ;).

 

Co do AA to u mnie nie było problemów z wydajnością po prostu AA słąbo działa znaczy likwiduje ząbki ale gra nadal była ziarnista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam potraktoje ta ''nieoficjalna wersje'' jako demo ;)

Jak najbardziej warto sprawdzic co oni tam poprawili oczywiscie offline only .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest jakaś rozbudowana kampania jak w Call of Duty? Czy to tylko zwykły Battlefield do multiplayer a single player jest z botami?

Jak najbardziej jest normalna rozgrywka single z histroryjka i masa akcji, podobnie jak w pierszym Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie łamanie nowego regulaminu... więc radze się z tym powstrzymać do oficjalnej premiery w PL. Skąd mam wiedzieć kto kupi org a kto nie ? Więc żadnych opisów SP przed premierą chyba ze ktoś chce zaliczyć %.

 

A i btw: jaką ocenę i plusy dostał BC2 w recenzji CDA ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm:

Ocena: 8+

+szybka, drużynowa i taktyczna rozgrywka wieloosobwa

+pojazdy w multi

+dobry system klas

+są dedykowane serwery

+destrukcja daje radość i nowe możliwości taktyczne

+humor w singlu

+dobra, zróżnicowana zabawa w kampanii

+ciekawe miejscówki do walk w obu trybach

 

-skrypty mogły by być wyreżyserowane lepiej

-zbyt rzadkie punkty zapisu

-brak co-opa

-czy multi nie będzie zbyt hardkorowe dla "normalnych" graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy multi nie będzie zbyt hardkorowe dla "normalnych" graczy? - będzie, pamiętam jak kupiłem bf2 pograłem trochę na mapkach single i zapodałem multi, pierwsze wrażenie o co k...a chodzi, jak on to zrobił i tak dalej, troszkę wprawy i też młóciłem innych, z tego co gdzieś czytałem to polska ścieżka jest niezła Mirek Baka i bodaj młodszy Pazura nieźle cisną mięsem starają się zaakcentować sytuację i całkiem nieźle im wychodzi, już nie mogę się przyszłego piątku doczekać (gram.pl ma wysyłać 3marca, zamówiłem kuriera tak więc po lodzie dojedzie najdalej w piątek, czuję że przyszły weekend spędzę wygrzewając się w ciepełku monitora :))

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

cda sie nie liczy, nie pamietam ale chyba dali 9(na podstawie bety ps3, pc i xkloca)

ja tam im nigdy nie ufałem jeśli chodzi o ocenianie zawsze biorę poprawkę +/-2

 

na guru3d opisują już powoli wrazenia(poki admin nie pokasuje postow) na podstawie "leaked" piratów...nie powiem ze mnie nie korci ale te 2 dni czy 3 to raczej wytrzymam, zresztą mam co innego do roboty tez, szkoda mi łącza...

z tego co wyczytałem to wymagania raczej sie nie zmieniły(czyli wydajność na poziomie bety) w SP, multi...

ogołem przeważają zachwyty

 

podobno IGN dal 8,9pkt, odejmowali za uskryptowiony sp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm:

Ocena: 8+

+szybka, drużynowa i taktyczna rozgrywka wieloosobwa

+pojazdy w multi

+dobry system klas

+są dedykowane serwery

+destrukcja daje radość i nowe możliwości taktyczne

+humor w singlu

+dobra, zróżnicowana zabawa w kampanii

+ciekawe miejscówki do walk w obu trybach

 

-skrypty mogły by być wyreżyserowane lepiej

-zbyt rzadkie punkty zapisu

-brak co-opa

-czy multi nie będzie zbyt hardkorowe dla "normalnych" graczy?

rofl :lol:.

 

Dzięki za info Panowie ;). IGN odejmowali za sp które i tak mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery BF:BC2 na PC są dedykowane i łączymy się tak jak np. w starych częściach CoD, czy łączy nas z losowym serwerem?

Jedno i drugie. Z jednej strony masz join game, ktory wrzuci Cie automatycznie na serwer, a z drugiej przegladarke serwerow, gdzie mozesz samemu zdecydowac na ktorym chcesz zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też w BF nigdy nie grałem, ale mnie zachęciliście i zamówiłem w gram.pl. Ktoś się orientuje czy jak gra będzie do odbioru, to zostanę powiadomiony emailem albo smsem? (wybrałem odbiór w salonie sferis arkadia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...