Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na roznych rozniastych sajtach ludzie pisza ze SP sredniawka

do tego mnostwo bledow :/

ponoc z quadcore 3,6GHz rdzeni w SP wykozystuje max 25%

Toz to mial byc nowoczesny engine Frosbite a jest cos wrecz w wersji dalej Beta chyba.

 

Niech oni szybko patciach!a te bugi .....

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałem w tv filmik z singla to lepiej wyglądało to jak crysis :D

 

Gwarantuje Ci ze to tylko takie wrazenie gdy sie oglada film z gameplay'a

w samej grze i na screenach juz gorzej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc z 4 quadcore 3,6GHz rdzeni w SP wykozystuje max 25%

No ja się nie dziwie jak ktoś to odpalił na czterech czterordzeniowych procesorach 3,6GHz :lol:

 

Gwarantuje Ci ze to tylko takie wrazenie gdy sie oglada film z gameplay'a

w samej grze i na screenach juz gorzej .

Nie ma jak oceniać gameplay po screenach... chyba, ze o grafice piszesz ale niby dlaczego w grze ma być gorsza niż na filmiku? Może ta wersja "przedpremierowa" jakaś niedodziałana? Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie,

 

- wersja steamowa: BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL EDYCJA LIMITOWANA (942193183) - Aukcje internetowe Allegro

- wersja EA downloader: BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PC EA GRAJ JUZ 01/03! (937137625) - Aukcje internetowe Allegro

- wersja pudełkowa: BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL PC DVD NOWKA (934868692) - Aukcje internetowe Allegro

 

Czemu najtańsze rozwiązanie ze steama nie schodzi? Coś tu jest na rzeczy, czyżbym o czymś nie wiedział? Proszę o wyjaśnienia,

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? Ta gra nie jest dostępna po przez wpisanie klucza na Steam. To jakiś przekręt albo GIFT na Steam, a z tym uważajcie (można je cofnąć).

 

Ja sam patrzę teraz czy sobie może nie kupić kopii w sklepie po prostu, wziąć pudełko i wyjść bez czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Steam'em jest taki problem, że jak wszyscy się na to rzucą, to przeciążą serwery i będzie się bardzo wolno ściągać.

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie schodzi? W nocy poszły wszystkie z tej aukcji. A jak jest w przypadku tej gry nie wiadomo, lista może nie być aktualna (skoro gry jeszcze nie ma), być może jest klucz który da się aktywować.

 

Ja tam czekam na testy wydajności, szczególnie użycie proca mnie interesuje, bo jak zostały dwa wątki z bety to podziękuję. Ciągłe skoki między 30 a 60 FPS mnie nie interesują.

 

 

A IPB 3.0 ssie w istocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafa jest świetna, fajnie zrobili z tymi wszystkimi górami w tle + cała powierzchnia jest pagórkowata, nieźle to wygląda. Liniowość SP trochę razi, ale i tak mi się podoba gierka. Rozwalające się budynki bez psyhx'a też nieźle wyglądają.

 

Gra w porównaniu do bety MP, płynniej chodzi i na lepszych ustawieniach. W becie musiałem grać na średnich ~60fps (na high ~30fps i nie można było nazwać to płynnością), tu na wysokich jest płynnie-aczkolwiek nie patrzyłem ile fpsów.

W najbliższym czasie zamierzam kupić oryginała :P myślę, że dla multi warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta cała Edycja Limitowana jest w takim samym pudełku co zwykła - njie popisali się... Ale mam nadzieje, że po słabej becie, nie zawiode się na pełnej wersji jednak...

 

PS. Ktoś może wieczorem będzie grał jakieś małe multi ? :D

 

Szkoda, że ta cała Edycja Limitowana jest w takim samym pudełku co zwykła - njie popisali się... Ale mam nadzieje, że po słabej becie, nie zawiode się na pełnej wersji jednak...

 

PS. Ktoś może wieczorem będzie grał jakieś małe multi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem tego gifta z allegro za 95zł. Zobaczymy, mam nadzieje ze kupiłem po prostu grę bez pudełka która będzie śmigać bez żadnych niespodzianek. Jak będzie z polskimi serverami zaraz po premierze?

Steam mówi, że "This game will unlock in approximately 3 days and 5 hours".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

KAX_ - ciekawość mnie zżera :D Byłem wczoraj w saturnie w KRK, galeria krakowska, ale niestety nie patrzylem w ogole na gry - bo nie mialem nadzieji, ze bedzie BC2 :P

Dzisiaj bede znow jakies 5 min drogi stamtad, wiec skocze - sprawdzic nie zaszkodzi xD

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co ty robisz?

 

Co ty robisz?

 

Co ty robisz?

 

EDIT.

 

OK, widze nawet nie trzeba klikać kilka razy żeby się post powtarzał. Nice.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci wersja limitowana z jakimis unlockami dla paralitykow, ktorzy nie potrafia ich sami odblokowac :P ja tam kupuje najtansza ;)

 

tak btw ja bym nawet wolal miec to na steamie... jest taka opcja? Powinienem sie zaopatrzyc w kod na allegro, czy bedzie mozna dodac tez key pudelkowy?

 

A po co Ci wersja limitowana z jakimis unlockami dla paralitykow, ktorzy nie potrafia ich sami odblokowac :P ja tam kupuje najtansza ;)

 

tak btw ja bym nawet wolal miec to na steamie... jest taka opcja? Powinienem sie zaopatrzyc w kod na allegro, czy bedzie mozna dodac tez key pudelkowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gram tez juz jest do kupienia

Taa jest szkoda tylko, ze paczka będzie wysłana dopiero jutro. Swoją drogą zamówienie przeszło do kategorii "wysłane", a data wysyłki 03.03 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...