Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

jak to w koncu jest z ta polska wersja? Jest wybor, chocby do multi czy wszystko przetlumacozne i zdubingowane również w multi? Moaj paczka dotrze dopiero jutro wieczorem a ciekawi mnie czy da sie odpalic oryginalna angielska.

 

W multi wybierasz język:

 

Dołączona grafika

 

tzn. ja mam "swoich" PL a wrogowie mówią "swoim" językiem

 

p.s. pytanie jeśli ktoś zagra to niech da znać czy też mu nie widzi odblokowanych broni, spec., i gadzetów... już nie mówie, że nie widze swojego ranku w czasie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej chwili obcowania z BD2, muszę przyznać, że gra jest warta wydanej na nią kasy - o wiele bardziej niż zeszłoroczny "hit" MW2 w którego już praktycznie nie gram (MW1 rządzi)... O dziwo nawet polski dubbing wypadł całkiem nieźle :) i ważne że w stosunku do bety optymalizacja jest mocno poprawiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wszyscy to generalnie to w multi będą przycinać, ale jako newbe zacząłem od SP i mnie się tam podoba, ustawiłem grafikę na maksa i wygląda to na prawdę dobrze, spolszczenie według mnie daję radę, a sama gra wciąga i to na tyle, że o mało nie spóźniłem się rano do roboty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale na moim configu w 1920x1080 to jest raczej niegrywalny albo grywalny w sposób "celownik lata przy 20 fps'ach ale trafić się da". Średni FPS to tak na oko 30-35 a to za mało jeśli jeszcze są spadki przy większych akcjach sporo poniżej tego progu. Grafika ciut zbyt konsolowa tzn. mało detali co zdeczka wprowadza mnie w zdziwienie zważywszy na wymagania. Gameplay nawet ciekawy jest miłą odskocznią od męczącego jak w MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zamówiłem przez ultime jutro powinna u mnie być yeha

 

 

Świetnie, trzymamy za Ciebie kciuki abyś otrzymał grę jak najszybciej :blink:

 

p.s.

 

Pytanie czy aktualizują się wam statystyki na stronie Enter your age | Battlefield Bad Company 2 w zakładce "my soldier"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, trzymamy za Ciebie kciuki abyś otrzymał grę jak najszybciej :blink:

 

p.s.

 

Pytanie czy aktualizują się wam statystyki na stronie Enter your age | Battlefield Bad Company 2 w zakładce "my soldier"?

 

 

NO mi wlasnie nic sie nie aktualizuje....

moze dopiero po jakims czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś więcej poprawili niż tylko optymalizacje ? menu, hitboxy itd ?

 

Menu - nie, przeglądarka do serwów nie działa, nie widać pingu a jak widac to niezgodny z rzeczywistością, nie można zmienić głosów oryginalny/zlokalizowany, hitboxy - jak w becie. Największa jak dla mnie poracha to brak możliwości kontroli dzwięku, jest tylko małe głośniki duże głośniki, kino domowe, hi-fi co kolwiek to dla nich znaczy, i której by opcji nie zanaczyć to jeden h... Kurde nie może być norlamnie stereo, quadro, 5.1, 7.7... Nie po to mam X-FI żeby lecieć na programowym stereo...

 

Gra ładnie chodzi (lepiej od betki) ale trudno się wbić na serw o dobrym pingu i rankingowy, połowa to nierankingowe.

 

No i jeszcze to peemki dla mechanika z tłumikiem (!!!) to jest chore czuję się jakbym strzelał grochem... Na szczęście idzie se zmienić broń na strzelbę i jakoś można grać

 

Na plusy to jedynie walka w pojazdach zasługuje z tym zrobili ktok do przodu.

 

Ogólnie kibel jakbym na moim koncie nie miał kilku innych gier to bym ten kwas pchnął na Allegro.

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym kodem DLC o którym pisali wszyscy?? Kupiłem wersje normalną pudełkową i oprócz instrukcji obsługi z cdkeyem i reklamy nadchodzącego BF 1943 nic nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do drzwi kurier i ku mojemu zdziwieniu gram.pl pakuje płyty w kartonach 50x50cm. Haha.

 

Dokładnie.Dziś przyszła gra do mojego brata i pudło jakby stos tych płyt tam miał być.

Co do optymilizacji,to gra chodzi elegancko na full bez aa w 1680x1050 na sprzecie z sygnaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie poprawili hitboxów w stosunku do bety, no i póki co wyszukiwanie serwerów i pingi też leżą i kwiczą... Ale dubbing naprawdę wymiata - zwłaszcza Pazura i to jego kur** co chwila :D wogóle przerywniki są z jajem zrobione...

 

master4life tylko Ci się wydaje... ;)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale bug za bugiem :) z tego co widzę. U mnie nie widać po skończonej mapie ile punktów brakuje mi do kolejnej broni, czy dodatków. Wskaźniki są ale się nie ruszają, nie ma obrazków broni ani ilości punktów ;P

 

W końcu się samo naprawiło ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż pozostaje czekać za mega patchem, choc ten update zaraz po instalacji mnie normalnie rozwalił, jak na razie "żenua", już z betą miałem mniej problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to prawda bugów sporo tak jak wczoraj grałem ;] ale myślę że będą to poprawiać na bieżąco

co do SP to powiem że dla mnie lepszy od MW2 o 10000 % ale do MW1 to jeszcze daleko - od MW1 nie mogłem odejść od komputera to niby wszystko ok ale nie ma takiego napięcia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o ten kod który może wykorzystać tylko 1 właściciel gry na ściągnięcie bonusowych map a nie ten na bronie za preordera.

 

W pudełku z wersją limitowaną miałem tzn VIP CODE :) (odblokowane parę szt. broni, specjalizacji), mapy znajdują się w łatce (nie musisz posiadać "limitki" ), która pobierasz wraz z pierwszym uruchomieniem gry.

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...