Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Super!

Zrobilem update PB i mnie teraz wypierdziela z gier i kaze robic update PB ;|

 

Mnie z kolei odwrotnie. Udalo mi sie rozegrac 2 gry po czym kilka godzin pozniej, po ponownym odpaleniu gry dostawalem tylko "PB Init failed". Update punkbustera przy pomocy PBSetup pomogl wiec moze jeszcze oraz od poczatku i ruszy. Swoja droga, od srody dzisiaj po raz pierszy udalo mi sie po sieci zagrac. Sama gra jest w porzadku, ale zeby sie dobic do serwera czy nawet skorzystac z opcji "graj teraz" to naprawde trzeba miec anielska cierpliwosc i zelazne nerwy zeby po 15-20 minutach, kiedy to kilka razy ogladalo sie juz komunikat o bledzie probowac dalej ;P Bledy na tablicy wynikow, gdzie tekst nachodzi na siebie to tylko u mnie czy ogolny problem? Nie pojmuje tez systemu unlockow. Odblokowalem niby apteczke, na liscie odblokowanych gadzetow jest, ale w trakcie gry nie moge jej wybrac. Nowa bron z kolei odblokowala sie bez problemu i moge z niej korzystac.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi sie 2h pograc.

 

Odziwo - gra sama sie nie aktualizowała - musiałem to zrobić ręcznie. Może jak komus nie chodzi to niech wymusi update. Mi sciągało 15 minut jakieś uaktualnienia.

 

Co do samej gry - wyszukiwarka serwerów u mnie woła o pomste do nieba - 27/32 osob na serwerze a pisze ze pelen...za 5 razem jednak wbic się mozna. Ping-a mi nie pokazuje również.

 

Ale sama rozrywka - wymiata :) warto było trochę pomarudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie miniatury? Miniatury to malutkie obrazki na które klikamy żeby się wczytały duże. A tak pół godziny się wczytują pełnych rozmiarów obrazy, które oczywiście z nową wersją IPB napisaną tak aby nie działała poprawnie pod IE powodują że wszystko się zamula i rozjeżdża.

 

 

Dawno nie pisałem o zmniejszaniu obrazków, ale nie raz było 50 obrazków w temacie i sie wszystko przewijało po stopniowym wczytywaniu.

 

Wklejenie miniatur jest prostsze od wklejenia pełnych obrazków, więc warto pomysleć o innych, bo dla tych co chcą zobaczyć pełne nie jest problemem kliknięcie na miniaturach.

 

Bardzo dobrze jest z obrazkami, Zatoichi myslal o innych i po to dal obrazki zeby cos na nich bylo mozna zobaczyc, a nie po to zeby klikac na nie...

 

Co do problemów z firewall - mozecie pisac jakiego firewall uzywacie?

Edytowane przez Doopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jezeli faktycznie z czasem zaczales odstawiac takie akcje na padzie to musisz byc chyba jakims robocopem ;) dla mnie z cudem graniczy zdjecie ze snajperki pilota smiglowca czy goscia na quadzie, a w shootery multi gram od 10 lat ^^ w ogole ciezko mi sobie wyobrazic granie na padzie bez tego hc moda (czego na konsoli chyba niema)... chcialbym zobaczyc jak ktos na padzie zabija przy pomocy scarl-l biegnacego przeciwnika... mi by na bank nie starczylo ammo :D

 

naprawde kwestia wprawy, ja na fps konsolowe przesiadalem sie na killzone 2; i to bylo naprawde trudne. sterowanie w bc2 jest o wiele przyjemniejsze i zabicie nawet z pistoletu biegnacego kolesia nie sprawia wiekszego problemu. (oczywiscie przy w miare bliskim dystansie)

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ MakaronekPL tak graliśmy w Shattered Horizon ;-)

 

Co do gry to widzicie jest 7 rano a ja właśnie wstałem i zgadnijcie co odpalam, czuje się jak w święta czy coś xD - btw wczoraj były niezłe cyrki z disconnectami.

 

@ djsilence też mam Windows 7 Pro i ZERO problemów (nawet nie instalowałem jako administrator) - konto mam administratora, zmień ewentualnie właściciela tych katalogów

 

UPDATE:

 

Właśnie skończyłem singla i był świetny ;-D MW2 ssie przy tym

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodanie serwerów do ulubionych. Daje dodaj, niby coś się mieli i nic, jak wchodzę w ulubione nic tam nie ma. Można nadpisać ręcznie jakiś plik, żeby mieć polskie serwy zapisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o pozytywach, to ja o negatywach.

Aż mi się nie chce wierzyć jaka niedorobiona jest ta gra. Masa bugów.

W dżungli zatopioną łodzią płynąłem (łódka była pod woda, a ta była nam do pasa).

Jak prowadzili hostage-a przez most w cut-scence, to moi kolesie do nich sobie strzelali, a tamci nic.

W pewnym momencie (gdy w górach podnosi się broń SCAR-L), ilość ammo spadła mi do zera, mogłem strzelać bez przeładowania non stop i nie mogłem wejść do jeepa, aby kontynuować grę.

Gdy wyskoczy banda kolesi, to 99% z nich musi gracz zdjąć.

Wrogowie strzelają tylko do gracza.

Wymagania są dość duże a grafika nie dorasta do pięt Cry Engine. No i ten input lag.

Sceny takie jak ta gdzie zaczyna się snajpić niwelują własne ustawienie FOV z settings.ini, podobnie zresztą jak niektóre cut-scenki.

Jak dotąd 1x CTD.

 

I to wszystko po 3 godzinach grania... Zobaczymy jak będzie dalej.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja troszke ponarzekam :P

 

zgodze sie z Silence co do bugów, mimo, ze dubbing (tu byla najwieksza obawa) spoko i generalnie cala oprawa, ilosc bugow troche przeraza. Smiesznie niektore wygladaja, np Japonczyk stoi na moscie ciagle, a moj kompan go probuje zanozowac w wodzie i drze sie, ze nie chce zdychac (moze dlatego, ze stoi metr dalej na moscie ;) Japonczyk, ktorego ja mialem zanozowac stoi 10 cm ode mnie i jak go nie nozuje to koles strzela gdzies (nie wiem gdzie, bo nie we mnie, za blisko stoje) i czeka na cos... nie wiem na co. Pomijam juz bzdure z filmiku, jak wylaczaja silnik w tym pontonie 10 metrow od patrolu i przeplywaja w wodzie (przypominam, dzwiek na wodzie niesie sie iles razy mocniej) 2 metry pod dwoma kolesiami na patrolu... W misji jak sie wbija do tych faveli na zboczu gory po odczytaniu save nikt za mna nie poszedl.... (w sumie zadna roznica, bo jak napisal djSilence i tak do niczego by sie nie przydal) - takich bledow jest po prostu MASA. Samo zalozenie niesmiertelnosci wlasnego oddzialu, ktory podnosi sie ocierajac pot jak miedzy nimi wybuchnie granat tez glupota.... wystarczyloby zrobic tak, ze trzeba zaczynac od nowa jak zginie kompan, dac mu wieksze AI, wieksza skutecznosc, niech przeciwnik strzela tez do niego, a nawet zrobic wymog, ze 40 % przeciwnikow musimy zabic sami (zeby nie sterczec w tunelu i nie czekac az komputer zrobi to za nas) - nie prostsze, nie lepsze ? Mozna tez zrobic scenariuszowe strzelanie, ze np my mamy zdjac wszystkich z granatnikami i nie dac zginac kompanom (czyli w miare mozliwosci ich oslaniac tez ogniem) - nie lepiej ? A tu wszyscy przeciwnicy wala do nas, nasi niesmiertelni nikogo nie zabijaja... troche bzdura. Ale i tak uwazam, ze do niezliczonych zastepow wroga w mw1 ma to sie lepiej :) ale pare lat uplynelo juz od tego czasu ... ;)

 

w multi poza oczywista sprawa serwerow i problemow z nimi, oraz faktem, ze bedac wpietym prosto w swiatlowod TK mam najmniejszy ping na serwerach 90 (na polskich tez) - az tak to nie przeszkadza w grze

 

- balistyka to za duze slowo.... celujemy po prostu w leb bez wzgledu na odleglosc, chyba, ze odleglosc jest ogromna, wtedy celujemy 1cm nad glowa - ot cala balistyka snajpera (w czolgu jest lepiej)

 

- zdarzaja sie jednak jakies dziwne bugi typu "stoje nieruchomo ze snajperka, koles blisko mnie, celuje w glowe i nie trafiam w nic" - na szczescie dosc rzadko, wynikaja chyba z problemow sieciowych delikwenta, niz problemu z hitboxami (na szczescie)

 

- wydaje mi sie, ze za mocno odsuneli strefy - na tej mapie 'zima nocą' - sorki ale nie pamietam jak sie nazywa ;) kumaci obroncy obstawiaja respawn napastnikow, 2 medykow ich ciagle leczy, a zanim napastnicy spadna z tymi spadochronami zostaja zlokalizowani i wybici po 10 sekundach. Nawet po zabiciu medykow i tak zdazaja przybiec zrespawnowani (bo sie rodza bez spadochronu) a odleglosc jest malutka. Ktoregos razu gralem na g4g-2 i byla taka sytuacja (kknd byl w druzynie wygrywajacej, wiec moze potwierdzic) - nie mozna bylo wyjc z respa :( nawet na spadochronie dostawalem juz smary. To samo na port Valdez wczoraj na jakims serwerze strefa byla prawie pod respawnem napastnikow, jak udalo sie podejsc to juz nie mogli wyjsc z respa, na drodze lezal ciagle semtex wiec wyjechac tez nie mogli... mimo, ze bylem w druzynie lepszej, gralo mi sie miernie... co to za przyjemnosc walic do gosci, ktorzy probuja dobiec do quada albo leca na spadochronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo kto pisze o traceniu polaczenia z serwerem po kilku minutach gry - wy na prawde tego nei macie?

 

a update pb był?bo mnie wywalał jak nie miałem zupdatowanego...

 

Szukam wrażeń/wypowiedzi ludków z X-Fi na pokładzie

Najlepiej jeśli mieli wcześńiej BF2 to porównanie - jak działa, czy jest pozycjonowanie ok, czy w multi często macie na d... kolesia z nożem bo go nie słyszeliscie czy to się nie zdaża...

 

Pilne, proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem update pb przez "pbsetup", teraz wyświetla komunikat, że nie ma nic nowszego do pobrania, a mimo to dostaje pb kicka. Ściągnąłem także pliki ręcznie jak jest napisane w supporcie na evenbalance.com i dalej to samo. Nawet odinstalowałem pb z "dodaj/usuń programy" jak ktoś wyżej pisał, ale nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz przyuważylem radyjko stojące w powietrzu(znaczy obok miejsca przeznaczenia) gdzieś na etapie łazenia po dzungli.

sp jest nastawione na rozrywkę(multi zresztą też) i MAX uproszczenie (moda wśrod programistów, dziekować konsolom....)....kiedyś gry były dopracowane, AI np HL rządziła jeśli chodzi o zachowanie, reakcje na działania gracza, fabuła była spójna, a walka do końca ciężka.

 

jak napisałem - dziekować konsolom...

 

BUMP X-FI użyszkodniki!!! - chce wasze wrażenia!

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a update pb był?bo mnie wywalał jak nie miałem zupdatowanego...

 

 

 

Bo to raz - przez ostatnie dni kilka razy probowalem.To eni pb mnei wywala, choc czasem sie zdaza.Po lilku/nastu minutach gry pisze mi, ze stracielm polaczenie z serewer i zebym sprawdzil pojie polaczenie z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wrażeń/wypowiedzi ludków z X-Fi na pokładzie

Najlepiej jeśli mieli wcześńiej BF2 to porównanie - jak działa, czy jest pozycjonowanie ok, czy w multi często macie na d... kolesia z nożem bo go nie słyszeliscie czy to się nie zdaża...

 

Pilne, proszę o info

Było już tyle razy. Dźwięk jest realizowany softwarowo i liczy go procek, karta pokroju X-fi jest zbędna, bo jej efekty i moc nie jest wykorzystywana wcale. Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych bugów djsilence'a nie miałem ani jednego. Ba, nawet mi się ani razu gierka nie posypała/zawiesiła itd

 

W multi były problemy wczoraj (brak połączenia z master serwerem)...po prostu popularność gry przerosła ich oczekiwania ;-) można pczytać na ich Twitterze albo na oficjalnej stronie.

 

Tak czy siak pracują nad tym, a ja wrzuciłem parę filmików na tube ;D

 

(ZAWIERA SPOILERY I WULGARYZMY!)

 

http://www.youtube.com/watch?v=djO-lqQ7f-s

 

http://www.youtube.com/watch?v=o8PfJVG5NVs

 

http://www.youtube.com/watch?v=dz3vKR6Tc8Y

 

http://www.youtube.com/watch?v=DKfemXQLVgM

 

http://www.youtube.com/watch?v=dOx7mQGLg8Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa, dubbing dobrany byle tylko wrzucić znane nazwiska na okładkę. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no znowu padło, za co zapłaciłem te 150zł ? za ciach!o które non stop nie działa :angry: , wracając do gry dzisiaj troszkę pograłem i trafiłem na dziwny przypadek koleś dostał cały magazynek (widoczna posoka) i nic biegnie dalej, potem znowu ten sam gościu przyjął granat 40mm na klatę i znowu biega co ciekawe mnie załatwił i zdrowia miał 80%, dziwne jest to że grając na tym serwie dość ostro przetrzebiłem szeregi wroga za co zapewne po kolejnych dwóch rundach wyleciałem z serwera decyzja admina, widziałem też wczoraj ludzi z ranga 20-22 jak to możliwe czy oni nie śpią czy ponabijali sobie statystyk z kumplami na jakiś pustych serwerach w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz wpadłem na serwer gdzie był jeden ziomek i jeździł czołgiem i wysadzał przekaźniki i miał sporo pk nie pamiętam ile ale coś miał wiec nie zdziwił bym się jak cześć ludzi co ma takie wyniki tak robi że nabija sobie pk

 

Wiecie co jest z PB ?? Ciągle mnie wywala i pokazuje komunikat że mam zaktualizować PB. Tak jak mówicie odinstalowałem PB potem zainstalowałem, zrobiłem aktualizacje i nic ciągle mnie wywala :/ Co raz bardziej mnie ta gra denerwuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem update pb przez "pbsetup", teraz wyświetla komunikat, że nie ma nic nowszego do pobrania, a mimo to dostaje pb kicka. Ściągnąłem także pliki ręcznie jak jest napisane w supporcie na evenbalance.com i dalej to samo. Nawet odinstalowałem pb z "dodaj/usuń programy" jak ktoś wyżej pisał, ale nie pomogło.

 

Jak odinstalowales calkowicie to zainstaluj go jeszcze raz, z plytki (badz inaczej). Punkbuster music byc w systemie a samo pbsetup nie wystarczy (to sciaga konfiguracje pod konkretna gre). Wiekszosc problemow z PB Init Failed czyli wywalaniem po okolo minucie gry lezy po stronie serwerow (zakladac, ze wszystko poaktualizowane u nas). Sa dwie badz trzy wersje oprogramowania serwera i dopiero R5 rozwiazuje problem. Jesli polaczysz sie z niezaktualizowanym serwerem to pojawia sie ten blad. Na ta chwile, wiem, ze serwery multiplay.co.uk sa zaktualizowana i na nich mozna spokojnie grac. Napewno jest tez cala masa innych, ale akurat te zdarzylem sprawdzic i wciagnelo mnie na kilka godzin ;P Pojawila mi sie ostatecznie rowniez apteczka, opisana jako RPG-7 (pozniej sie poprawilo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przyczyną problemów z PB jest po prostu to "We are currently supporting the Battlefield: Bad Company 2 beta release". Cytat ze strony evenbalance. Jak na razie udało mi się przez ten tydzień może ze 2-3h pograć w sieci. Albo nie znajduje serwerów/nie może się połaczyć albo tak jak dziś PB kick po minucie. Śmiech na sali zapłaciłem 129zł po to aby pograć kilka godzin w SP całe szczęście, ze nie było, żadnych bugów, o której wyżej napisane. To jest efekt tych "beta testów", o których wcześniej wspominałem :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAgghhhh... Jak usłyszałem Pazurę to zaraz mi uszy zwiędły. Wszystko fajnie, ale z tym głosem to zapraszam do Harrego Potera czy innych kreskówek. Tylko prooooszę nie do BF. Przecież piszczy jak zarzynane prosie. Cały klimat poszedł się...

Mam nadzieję, że w BF3 dobiorą głosy prawidłowo. Tymczasem pozostaje przy wersji EN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob jak kaza tu i sprobuj sie polaczyc do "BORN 2 BASH" czy "Sudden Snow Storm" (filtr w przegladarce serwerow uwzglednia wielosci liter). Te serwery sa zaktualizowane i dzialaja, przynajmniej u mnie podczas gdy inne, wywalaly mnie z bledem jak wyzej.

 

W ogole, informacje o serwerach tez sa o kant [gluteus maximus], zazwyczaj widze, ze punkbuster jest wylaczony, killcam wylaczony a podczas gdy i tak zupelnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość walki z serwerami.Stracono połączenie z serwerem i mam spróbować ponownie LOL.Teraz w ogóle nie może się połączyć z serwem EA.Normalnie jaja jakieś.W becie to chodziło milion razy lepiej :( Czy oni robią sobie z nas jaja??

Czy jest już jakaś stronka na której można sprawdzić sobie staty jak na przykład w BF2????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość walki z serwerami.Stracono połączenie z serwerem i mam spróbować ponownie LOL.Teraz w ogóle nie może się połączyć z serwem EA.Normalnie jaja jakieś.W becie to chodziło milion razy lepiej :( Czy oni robią sobie z nas jaja??

Czy jest już jakaś stronka na której można sprawdzić sobie staty jak na przykład w BF2????

 

 

Niestety tym razem musze przyznac Ci racje , dzis zerwalo mi polaczenie chyba z 6-7 razy

zazwyczaj po 15-20 minutach gry czasami szybciej :/

Do tego przez taki chocki klocki stracilem w cholere pkt :/

Ktos powinien zebrac ludzi do kupy i skarzyc tych niedorozwojow z E.A i Dice

kase chca brac za niesprawny produkt ???? ludzie masowo traca czas .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...