Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Porazka... probowalismy troche grac z alcene'em ale dokladnie w tym samym momencie nas obu wyp*****... zreszta wszystkie serwery sa teraz puste, po trzecim razie sobie daje spokoj :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam problem z FOV wracającym do 55 po każdym chapterze/cut-scence/jeździe pojazdem.

GameSpot Forums - Battlefield: Bad Company 2 - Has Steam patched the game?

 

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/75/376111.page

 

http://nvnews.net/vbulletin/showpost.php?p=2199091&postcount=203

 

http://nvnews.net/vbulletin/showpost.php?p=2199843&postcount=307

 

To nie pomaga Liseda's BFBC2 CONFIGURATOR. - Battlefield Bad Company 2 PC - Battlefield Bad Company 2: EA Forums

 

Zatem problem tkwi w fakcie, iż jest jeszcze jedno miejsce skąd FOV jest odczytywany.

 

NIE OPŁACA SIĘ KUPOWAĆ GIER PREMIEROWO. Czekać na patche i spadek cen. Fuck'em

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość walki z serwerami.Stracono połączenie z serwerem i mam spróbować ponownie LOL.Teraz w ogóle nie może się połączyć z serwem EA.Normalnie jaja jakieś.W becie to chodziło milion razy lepiej :( Czy oni robią sobie z nas jaja??

Czy jest już jakaś stronka na której można sprawdzić sobie staty jak na przykład w BF2????

 

 

U mnie niestety to samo

:mur:

a w nawiązaniu news z battlefield.pl :

 

Do wszystkich deweloperów trafiła dzisiaj wiadomość o wstrzymaniu sprzedaży serwerów dedykowanych. DICE mam poważne kłopoty z poprawna praca systemu logowania i przeciążenia nowymi serwerami. Czyżby popularność gry zaszkodziła jej twórcom ?

 

DICE has requested that all server providers hold off on creating new servers while they work on an issue that is causing heavy server load due to the large number of servers currently running. A fix is in development to prevent the server browser from causing the heavy server load and new servers will be able to be setup and launched as soon as possible. Please note that while there is a delay in activating your server, your billing start date will only start once your server has been activated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacznie się whine na nie działające serwery, master serwery i inne:

 

http://twitter.com/OfficialBFBC2

 

Tutaj czytajcie co się dzieje, jest taki nawał ludzi że wszystko pada ;-) ja wbijam na serwer i on jest full po 5 sekundach.

 

PS

Wszystko działa w tej chwili celująco, a jeśli wejdziecie na serwer który NIE ma nowego update'a to chyba jasne, że wywala was sama gra (CTD) albo Punk Buster. Punk Bustera nie aktualizujcie bo to nie jego wina.

 

PS2

Nie róbcie wielkiej afery, że padają serwery ;D to chyba dobrze, że masa ludzi w to chce grać? Ja myślę, że wszystko naprawią do końca tego tygodnia i będzie git. Idę spać bo cały dzień gram tylko ;D

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie wielkiej afery, że padają serwery ;D to chyba dobrze, że masa ludzi w to chce grać? Ja myślę, że wszystko naprawią do końca tego tygodnia i będzie git. Idę spać bo cały dzień gram tylko ;D

 

Płace wymagam. Kupując grę chce mieć ją w pełni funkcjonalną w dniu premiery, nie tydzień czy dwa po. Co mnie interesuje, że EA nie spodziewało się takiego zainteresowania ze strony graczy PC trzeba było się lepiej przygotować albo wypuścić tyle kopi na ile się przygotowali, a nie opchnąć ile wlezie, a później się zobaczy... Dopiero teraz od godziny 1 do 2 mogłem komfortowo pograć wcześniej albo się nie mogłem zalogować albo zrywało połączenie z serwerem EA albo PB świrował...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dzisiaj na luzaku pogralem z kumplem po powrocie z wygranych derbow Lodzi ;) trafilem na znajomego jeszcze z innej gry, level 20 (na pewno sobie nie nabil na pustych serwerach, co wiecej znam go na tyle, ze na pewno tez polowe zabil nozem ;) - ani razu mnie nie wyrzucilo. Idzie ku lepszemu. Mysle, ze producentom tez nie trzeba udowadniac, ze nam sie nie podoba problem z wejsciem na serwer - doskonale sobie zdaja sprawe jak to boli (nawet analizujac wyniki sprzedazy). Ja pewnych gier juz na pewno nie kupie w oryginale (seria TW, 4 miesiace czekania na patcha zeby skonczyc kampanie w empire ! to jest dopiero kurde skandal !) a niektore kupie w ciemno (BF'y oraz Dragon Age oraz FM'a oraz PES'a) - sa po prostu gry, ktore mimo roznych bugow odwdzieczaja nam sie rewelacyjna przyjemnoscia z gry, a sa takie, gdzie za sprawa bugow odechciewa sie grac. BC2 nie zuzyl jeszcze mojej puli zaufania (a jestem osoba, ktora generalnie rezygnuje ze wszystkiego bardzo szybko jak mi sie nie podoba, do tego tocze boje w sadzie z prawie kazda instytucja - od dostawcy internetu, poprzez szkole, a na delikatesach spozywczych skonczywszy) - mowie Wam, dajcie BC2 szanse, warto.... takiej radochy jak z tej gry juz dawno z niczego nie mialem.

 

@stranded, wlasnie z SH spotkalem znajomka o nicku deebz, nie wiem czy kojarzysz - zakladalismy tam razem klan TSC - tak na Twoim przykladzie i jego widze, ze swiat graczy jest jednak strasznie maly ;)

 

Jestem poki co daleki od zakladania wszelkich klanow, ale moze chcielibyscie sprobowac pograc w tego bfa bardziej druzynowo ? dzisiaj wszedlem na francuski serwer - gralo sie swietnie. Fakt, ze skillem zabojady strasznie od nas odstaja (ja juz uwazam sie za miernego, ale oni to daja sie zabijac rownie latwo, jak Niemcy ;) za to baaaardzo fajnie zespolowo graja. Co chwila bylem podnoszony przez medyka, oslaniany przez snajpera, smiglowce lataly zawsze pelne ludzi (czekali na zaloge) i nawet wracaly do bazy, w ktorej byl inzynier i je wszystkie naprawial razem z czolgami. Jak nie zdazyl wrocic jakis sprzet byl zaraz wysadzany semtexem zeby szybko sie odrodzil. Przyjemnosc z takiej gry jest naprawde ogromna. Mysle ze z polskim skillem i ogarem udaloby sie tworzyc zespoly nie do wy...bania ;) Moze zastanowimy sie nad kilkoma teraz jeszcze we wczesnej fazie takimi skladami, gdzie kazdy zadeklaruje jakas specjalizacje i postaramy sie pograc druzynowo ? Byloby fajnie jakbyscie mnie nie zgasili zaraz haslami w stylu 'lama jestes grac nie umiesz, widzialem' albo 'ja sobie musze nastukac 30 level i moge z Wami pograc'. Takie zespoly 4 osobowe ktore sie zgadaja razem na gre (poki co zadne klany etc) pozwalalyby przynajmniej wiedziec, od kogo mozna sie czego spodziewac

 

ja na przyklad mialem przyjemnosc polatac smiglowcem z niejakim MarcepanM-em, i bardzo bym chcial znowu postrzelac jak do kaczek z pilotowanego przez niego Mi ;) Podoba mi sie tez spokoj i opanowanie kknd, fanatyzm mojego kumpla deebz'a z francji, ktory z wyniku1/8 potrafi wyciagnac samym nozem 25/9 etc etc. Ja gram w zasadzie tylko medic/recon, zreszta nie zalezy mi, zeby tu sie ktokolwiek deklarowal do gry ze mna, tylko zeby bedac juz razem na serwerze tworzyc kompletne sklady - bez sytuacji, kiedy nagle szturmuje we wrogiej bazie 15stu snajperow z pistoletami albo nie ma kto strzelac z daleka, bo wszyscy sie zabieraja do latania smiglowcami ;) co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] ja na przyklad mialem przyjemnosc polatac smiglowcem z niejakim MarcepanM-em, i bardzo bym chcial znowu postrzelac jak do kaczek z pilotowanego przez niego Mi ;) Podoba mi sie tez spokoj i opanowanie kknd, fanatyzm mojego kumpla deebz'a z francji, ktory z wyniku1/8 potrafi wyciagnac samym nozem 25/9 etc etc. Ja gram w zasadzie tylko medic/recon, zreszta nie zalezy mi, zeby tu sie ktokolwiek deklarowal do gry ze mna, tylko zeby bedac juz razem na serwerze tworzyc kompletne sklady - bez sytuacji, kiedy nagle szturmuje we wrogiej bazie 15stu snajperow z pistoletami albo nie ma kto strzelac z daleka, bo wszyscy sie zabieraja do latania smiglowcami ;) co Wy na to ?

 

Popieram całkowicie Twoją ideę i z chęcią się do niej przyłącze. Gram zwiadowcą i szturmowcem...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram całkowicie Twoją ideę i z chęcią się do niej przyłącze. Gram zwiadowcą i szturmowcem...

 

Idea bardzo słuszna, zastanawiam się jednak czy nie lepiej stworzyć osobny temat który będzie dotyczył samej rozgrywki oraz informacji na temat nicków itp.

 

A swoją droga, można jakoś przez profil www EA dodawać znajomków do gry czy tylko przez panel BFBC2 ?

 

Mój nick:

Dołączona grafika

 

Gram w zasadzie każdym, w zależności od aktualnego przebiegu gry ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podawajta nicki, jam jest stranded w grze ;-)

 

Co do samej gry siedze teraz w pracy i mnie męczy bo chce mi się strzelać xD

 

mysle, ze mozna by bylo zalozyc watek (zeby tego nie rozmywac, ale niech to zrobi ktos kumaty, bo to moj chyba 4 post na forum, wiec nie czuje sie upowazniony do zakladania tematow ;), gdzie by kazdy wpisal w jaki sposob lubi grac (kim i jak - ofensywnie, czy defensywnie, w pojazdach, czy bez etc) - i podzielic jakos sensownie potencjalnych chetnych na mozliwe druzyny w zaleznosci od mapy. Trzeba przy tym uwzglednic preferencje tych osob, zeby ktos, kto lubi grac ofensywnie nawet jak jest snajperem (ja np ;) nie byl zmuszony siedziec jak klocek w bazie, tylko dlatego, ze ma lunete, bo sie ludki zniecheca. Trzeba koniecznie zrobic to tak, zeby byla z tego radocha, a nie ciezka sluzba - zeby pozniej nikt nie plakal, ze musi siedziec inzynierem na respawnie np ;) Jak sie wszyscy juz zaprzyjaznia i zaczna kojarzyc wspolne granie to mozna pomyslec o jakiejs wiekszej kooperacji.

 

wiecie cos moze na temat uprawnien do zalozenia serwera ? bysmy z kolega na taniebanie.pl postawili na swiatelku cos to by mozna bylo pobiegac

 

nick w grze taki jak tu (makaronekPL)

 

tez bym pogral :( poniedzialek to paskudny dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tak, że jedna gra = jeden temat także nic z tego ;-)

 

 

 

Może więc uda się wynegocjować od któregoś z administratorów jakiś wyjątek... a jesli nie, trzeba po prostu zrobic edytowanego posta i zbierać z prywatnych wiadomości zgłoszenia i tam wpisywać. Moge to z checia robic, jesli nie jest problemem, ze tu jestem pare dni - chcialbym pomoc, a nie zrobic zamieszanie ;) zeby tylko z tego nie wyszlo "chcialem dobrze - Adolf Hitler" ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem ten chory problem z PB.Probowalem z usuwaniem folderu z gry,wgrywaniem go na nowo ze strony z aktualizacja i nic.Wkoncu wywalilem calkiem i wgralem od nowa z plyty bez zadnych updejtow i dziala.gralem od 23 do 2 i bylo ciagle ok.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo niepotrzebnie coś ruszałeś, od 23 działało już wszystkim (taki urok jak master serwer jest w Kaliforni a tamci pracują jak u nas akurat jest 19-22) a błędy PunkBuster'a na 99% były spowodowane jakimś błędem na master serwerach a potem na samych serwerach gry (bo wyszedł update i jeszcze nie każdy serwer go pobrał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ciekawe, jak ja byłem w media to z całej półki tego zostało może 10 kopii.

 

Ale to raczej dobrze przynajmniej gra nie umrze nagle jak to większość gier ma zwyczaj robić a twórcy nie przestaną jej supportować tak szybko. Swoją drogą ciekawe czy dodadzą jakieś DLC no i jak by to wtedy wyglądało? Kupuje się DLC w pudełku? Czy może w sieci (w grze) poprzez wpisanie seriala jakiegoś?

 

Jeszcze do 16 w pracy ehh, dawno już nie grałem w nic co by mnie wciągnęło. Chyba sobie wezmę urlop lol

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie zrobi maly wyjatek.

A raczej bylo tak, juz kilkoma gierkami. Temat ma sie tyczyc jedynie rozgrywek

 

drugie wyjscie ze mozecie ponadsylac mi swoje .png a ja wladuje je do pierwszego posta ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl. Dodatkowo raczej wymagane jest zebysmy mogli sie spotkac na jakims TSie badz VT.

 

Pare groszy ode mnie: Wczoraj wieczorem cos poprawili i co najwazniejsze wszystko idzie w dobrym kierunku. Lista friends aktualizuje sie juz w wiekszym stopniu anizeli wczesniej. Wkurza mnie jest lista ulubionych serverow. Zauwazylem ze jest limit do 6 pozycji. Kolejne robia sie szare i procz sprawdzenia nazwy servera praktycznie do niczego innego to nie sluzy.

 

Znalazlem taka strone, mam nadzieje ze ruszy jak najszybciej: Battlefield Bad Company 2 Stats - bfbcs.com - BFBC2 Stats (mozna gdzies indziej sprawdzic szczegulowo swoje statystyki?)

 

BTW, sygnaturki rządzą ;>

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie zrobi maly wyjatek.

A raczej bylo tak, juz kilkoma gierkami. Temat ma sie tyczyc jedynie rozgrywek

 

drugie wyjscie ze mozecie ponadsylac mi swoje .png a ja wladuje je do pierwszego posta ;]

 

 

 

Zawsze można zrobić stronę z możliwością dodania swojego .png umieszczoną na serwerze purepc,

chyba problemu nie będzie ze strony administracji?

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Makaronek super inicjatywa :) w dobrych druzynach sie zupelnie inaczej gra. Aczkolwiek troche "dzika" imho jest proba przyporzadkowania graczy do klas. Rozumiem, ze mozna jakiejs nie lubic, ale czasami po prostu trzeba wziac tego mechanika i zap*** komus rakieta :D Jezeli mialbym okreslic specjalnosc to jest to pilot/gunner heli - zgrana zaloga daje gigantyczna przewage druzynie na calej mapie. Lubie jeszcze latac uav... ale jedynie dopoki nie wk***e jakiegos snajpera ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac gdybyscie potrzebowali jakis serwer teamspeaka albo mumble (polecam mumble, najlepsza jakosc dzwieku i masa opcji konfiguracyjnych, pozycjonowanie dzwieku (kumpli slychac w zaleznosci skad mowia w danych grach) etc

 

wiec tak reasumujac jesli komus potrzebny hosting, wrzucenie stronki, obrazka, linków, skorzystanie z naszego serwera gier albo mumbla to prosze o informacje. W miare mozliwosci postaram sie Wam to zapewnic bezpłatnie. Nie chce tez sie tu narazic adminom wiec panowie gdybym cos robil nie tak poprosze o info - nie robi bledow ten kto nic nie robi :)

 

@kknd moze fakt, ze przypisanie do jakiegos schematu zniecheci ludzi do grania w ten sposob. Na poczatek jednak dobrze kogos z grubsza sklasyfikować, zanim nauczymy sie efektywnie dogadywac na mumblu czy teamspeaku. Jakby udalo sie wspolnie pograc po paru(nastu) godzinach bedziemy juz wiedziec kto lapie za heli, a kto nas osloni snajperką - ale poki co w takim chaosie bedzie ciezko sie zgrac bez minimalnej chociaz dozy dyscypliny :))

 

trzeba to jakos przemyslec, zeby nie robic jakis sztucznych tworów, najlepiej napiszcie jak to widzicie, z kilku pomyslow sie na pewno skleci cos fajnego :)

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wam się tak wszystko świeci na mapach pustynnych i snieżnych ? Bloom oczywiście wyłączony, więc nie wiem co tak daje po oczach. Do tego jadąc jako gunner w pojeździe, błysk z głownego działka zasłania cały widok, tak że strzela się na oślep tylko :(

Dołączona grafika

 

Hmm... W profilu gry mam wszystkie dogtagi z bety, a na sigu tylko z full wersji.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stratą czasu to masz rację. To frustrujące gdy chcę pograć i "nie można połączyć z EA". Zamiast sobie odpuscić to łudzę się, że zaraz da rade i czekam na marne zamiast robić coś pożytecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...