Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moj nick ponizej to jak ktos bedzie pamietal to moze wyslac zapke bo ciagle po dziwnych serwerach gram :>

Czy wam tez nie wyswietla w szukajce serwerow jaki jest ping na serwie?Jest jakas komenda lub cos innego zeby wyswietlalo ping w trakcie rozgrywki ?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukacie chłopaki. Wklep nazwę w wyszukiwarkę i wtedy dodajesz co chcesz.

Chyba Ci się cytaty pomyliły bo ja nic nie szukałem, a jedynie napisałem, że na screenie wyżej nic takiego nie ma po za tym tak jak już wspomniane koledze chodziło o dodanie podczas grania, a nie wychodzenie do wyszukiwarki, nowe wyszukiwanie i dopiero dodanie do ulubionych bo takie rzeźbienie w przypadku gdzie dwa serwery na trzy odwiedzone sypią błędem z PB było by lekko denerwujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest poprawa , pogralem ponad godzine bez przerwy ,miodzio malina , Ta gra ma potencjal .

 

Widzial ktos juz jakies ofivcjalne testy wydajnosci ?? mysle o zmianie grafy co by grac w max detalach ( 1680x1050 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na dx9 i 10, ale w dx11 AA niezbyt dobrze dziala...bez anty aliasing

 

i z wlaczonym x8

Z tych zrzutów widać że na AAx8 jest ok (nie ma strzępów) ... edycja ... faktycznie po prawej widać jaby AA nie działał do końca (kompresja stratna więc jest rozmyte i nie da się stwierdzić czy w ogóle jest tam aa)

 

ps. tam gdzie liczy się jakość, by nie było wątpliwości, najlepiej dawać obraz w bezstratnym PNG, a nie kiepsko skompresowanym jpeg, bo przy byle jakiej kompresji stratnej następuje częściowe rozmycie.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zrzutów widać że na AAx8 jest ok (nie ma strzępów) ... edycja ... faktycznie po prawej widać jaby AA nie działał do końca (kompresja stratna więc jest rozmyte i nie da się stwierdzić czy w ogóle jest tam aa)

 

ps. tam gdzie liczy się jakość, by nie było wątpliwości, najlepiej dawać obraz w bezstratnym PNG, a nie kiepsko skompresowanym jpeg, bo przy byle jakiej kompresji stratnej następuje częściowe rozmycie.

 

skompresowany jpg rozni sie od 7 megowego bmp tylko domalowanymi czerwonymi liniami ;) poza tym sa identyczne. Obrazki moga sprawiac wrazenie zbytnio skompresowanych bo to taka mapa - kolory wyprane, zamglona itd... juz w becie robilem porownanie, ogarnij tego posta  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skompresowany jpg rozni sie od 7 megowego bmp tylko domalowanymi czerwonymi liniami ;) 

 

Oto ten sam obraz ... jedyna różnica to format zapisu ... pierwszy to bezstratny PNG:

http://img191.imageshack.us/img191/8872/pnge.png

 

... a drugi to stratny JPEG (niechlujnie skompresowany - czyli Microsoft Paint):

http://img191.imageshack.us/img191/1811/jpgyj.jpg

 

- to ten sam obraz ! - i powiedz mi że nie widzisz różnicy ;)

 

... po co to wklejam ? - by pokazać że format zapisu ma znaczenie tam gdzie ocena jakości jest istotna. Przy JPEG może być na prawdę mocne rozmycie (co widać). Przy skrajnie niskiej jakościowo kompresji nie wiadomo czy jest AA czy nie x-P

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest poprawa , pogralem ponad godzine bez przerwy ,miodzio malina , Ta gra ma potencjal .

 

Widzial ktos juz jakies ofivcjalne testy wydajnosci ?? mysle o zmianie grafy co by grac w max detalach ( 1680x1050 ).

 

Nie potrzebujesz hiper super grafy i proca by sie cieszyc tą grą, na moim konfigu (z podpisu) chodzi w 1900x1200 (wszystko HIGH, bez AA i bez HBAO) 50-60 fpsów

 

 

Pytanie: czy ktoś wie jak to w koncu jest w komunikacją głosową w tej grze (wbudowaną w grę, nie mam na mysli np Skype), bo odkąd gram to tylko raz uslyszalem czyjsc glos na jakims serwie (w becie na PS3 komunikacja glosowa działała bez problemu, a w wersji PC to jakiś ponury żart)

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam jak mozna grac na 4850 albo 4870 i takim leciwym procku w full hd i miec 50 fps...

 

ja mam phenoma II@3.7 GHz i radka 4890 podkreconego jeszcze i sobie zszedlem do 1680 zeby normalnie pograc (normalnie, tzn bez dropow do 20 fps, bo jak patrze w drzewo to tez mam 200 fps, pytanie czy te Wasze usrednienia uwzgledniaja rowniez te krotkie momenty jak Wam klatki spadaja, np po strzale snajperka albo przy nalotach)

 

ale moze ja mam cos zle ustawione, pozniej popatrze jeszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan polecam naprawde zmienic TS na mumbla... Tez od kilku dobrych lat gadalem na TS'ie, przy okazji bety Shattered Horizona musialem zmienic na mumbla, bo uzywala tego cala reszta ludzi ze spolecznosci, ktora testowala i.... tak juz zostalo. Pozniej kumpli przekonalem pozycjonowaniem dzwieku (obecnie z niego nie korzystamy bo jak ktos jest bardzo daleko w grze na mapie to go prawie nie slychac, ale rozwiazanie w stosunku do ts bylo rewolucyjne - slychac ludzi z uwzglednieniem pozycji i odleglosci na mapie naszej gry, a wsparcie i odpowiedni driver juz jest prawie do kazdej). Mumble ma tez lepszy kodek, mniejsze opoznienia

 

 

duzo wiecej opcji konfiguracyjnych etc etc. Wiem, ze troche offtop ale pewnie wiekszosc z grajacych w BF'a nie zajrzy do osobnego tematu o mumblu, a komunikacja w grze ma duze znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz my gramy w rozne gierki, TS wykupiony a opoznienia zedu 20 to smiech na sali ;]

 

A jakos dzwieku... Mi wystarczy ze bardzo wyraznie slysze kumpli, nie musze sie rozpywac nad tonacja dziwku, starczy mi krotkie "podnies mnie"...

 

Wczoraj pogralem z kilkoma osobami z forum

Ikar_13 czy kkNd ktoremu chyba cos ping szalal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam jak mozna grac na 4850 albo 4870 i takim leciwym procku w full hd i miec 50 fps...

 

ja mam phenoma II@3.7 GHz i radka 4890 podkreconego jeszcze i sobie zszedlem do 1680 zeby normalnie pograc (normalnie, tzn bez dropow do 20 fps, bo jak patrze w drzewo to tez mam 200 fps, pytanie czy te Wasze usrednienia uwzgledniaja rowniez te krotkie momenty jak Wam klatki spadaja, np po strzale snajperka albo przy nalotach)

 

ale moze ja mam cos zle ustawione, pozniej popatrze jeszcz

 

 

Porobie dokladniejsze testy frapsem i napisze jak to u mnie dokladniej wygląda.

Zgłaszam się także do wspolnego grania w druzynie na jakims serwie (dodalem nicka z BC2 pod spodem, wiec mozna mnie dodać do friensów ), gram medykiem.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobie dokladniejsze testy frapsem i napisze jak to u mnie dokladniej wygląda.

Zgłaszam się także do wspolnego grania w druzynie na jakims serwie (dodalem nicka z BC2 w podpisie, wiec mozna mnie dodać do friensów ), gram medykiem.

 

 

jesli moge bardzo poprosic, bede jutro od nowa instalowal sysa to od razu uwzglednie moje ewentualne braki ustawien

 

chyba, ze masz windows xp (czyli grasz na dx9) - wg testow roznica nawet 30 % - to by troche wyjasnialo

 

@jonathan - czy mozna miec prosbe o jakies zsumowanie tych zgloszonych sygnaturek ? Jesli zechcesz poswiecic troche czasu na zrobienie jakiegos edytowalnego posta, to postaram sie zebrac sygnaturki, jakos je poklasyfikowac i uporzadkowac zebys nie dostal takiej sieczki pourywanej i wyslac Ci w mailu, bo widze, ze jest spore zainteresowanie wspolna gra - a jako pomyslodawca tej tylez samo szczytnej, co malo oryginalnej idei ;) czuje sie w obowiazku pomoc :)

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge bardzo poprosic, bede jutro od nowa instalowal sysa to od razu uwzglednie moje ewentualne braki ustawien

 

chyba, ze masz windows xp (czyli grasz na dx9) - wg testow roznica nawet 30 % - to by troche wyjasnialo

 

@jonathan - czy mozna miec prosbe o jakies zsumowanie tych zgloszonych sygnaturek ? Jesli zechcesz poswiecic troche czasu na zrobienie jakiegos edytowalnego posta, to postaram sie zebrac sygnaturki, jakos je poklasyfikowac i uporzadkowac zebys nie dostal takiej sieczki pourywanej i wyslac Ci w mailu, bo widze, ze jest spore zainteresowanie wspolna gra - a jako pomyslodawca tej tylez samo szczytnej, co malo oryginalnej idei ;) czuje sie w obowiazku pomoc :)

 

 

Masz włączony AA i HBAO? (mam windows 7 32bit)

Edytowane przez AZAKIEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- to ten sam obraz ! - i powiedz mi że nie widzisz różnicy ;)

 

... po co to wklejam ? - by pokazać że format zapisu ma znaczenie tam gdzie ocena jakości jest istotna. Przy JPEG może być na prawdę mocne rozmycie (co widać). Przy skrajnie niskiej jakościowo kompresji nie wiadomo czy jest AA czy nie x-P

 

Nie rozumiem co probujesz udowodnic :/ przeciez napisalem, ze moje screeny sie poza linia nie roznia niczym oryginal w bmp ... nie wiem jak wielka by musiala byc kompresja jpg, zeby ukryc brak anty aliasingu... Po prostu filtr dziala na wybranych powierzchniach - jak widac ten "szalas" po lewej jakims cudem obrobilo elegancko, ale poszarpany dach po prawej wyglada identycznie bez wzgledu na to, czy anty aliasing jest wylaczony, czy wlaczony na x8. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaronekPL podeslij mi poprostu nicki ludzi z numerkiem tla siga

Ja wyedytuje pierwszy post i juz

Zrobie tam jakas liste wraz z sigami

 

A jezeli juz mowa o sigach... AZAKIEL przystosuj swoj do regulaminu... Ja Ci pisze o tym tutaj wiec usun grafike, jak dorwie to inny mod nie zwroci nawet uwagi tylko poleci i po sigu i po procentach

 

UPDATE

Ok dodalem do pierwszego posta chyba wszystkich ktorzy wrzucili sigi

Jak nie to sie upomnijcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z dzwiekiem otoz nie slychac dialogow miedzy zolnierzami. zainstalowalem najnowsze stery (wersja 7300a)do karty dzwiekowej via hd audio vt17o8b. i bez zmian.

 

 

Ponawiam prosbe o pomoc

 

Dodam jeszcze ze probowalem z przyspieszeniem dzwiekowym (suwak w obie strony)... bez zmian.

Moja plyta glowan asus m2n68-cm

Edytowane przez dymek1010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poszla do Dzonatana lista chetnych do wspolnego grania, prosba o info gdybym kogos pominal (z gory sorki, staralem sie dokladnie przegladac ale moglo mi umknac :)

 

update: chyba sobie moderator poradzil beze mnie, bo 5 minut przed wyslaniem Mu listy juz wyedytowal 1go posta ehhh ;)))

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

bump :P

 

wczoraj 1 raz pogralem se praktycznie non stop, najlepszy wynik to tylko 8600 jakoś, ale 4 razy z rzedu najlepszy w teamie :)

dobrze że reszta ogarniała w miarę to płynnie to szło

nie żebym jakims pro playerem był :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli juz mowa o sigach... AZAKIEL przystosuj swoj do regulaminu... Ja Ci pisze o tym tutaj wiec usun grafike, jak dorwie to inny mod nie zwroci nawet uwagi tylko poleci i po sigu i po procentach

Faktycznie . thx...juz poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się polecam i proszę o dodanie.

 

Dołączona grafika

 

Gra ktoś na X-750F A4Tech-a?Nie mogę zmienić noża z kółka na boczny przycisk.Nie wiem o co biega?

Jest jakiś klawisz do robienia screenów??

 

EDIT:nie umiem latać :D

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...