Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd na allegro taki wysyp kluczy za grosze ? Wczoraj była aukcja 5 kluczy za 59zł teraz jest 10 kluczy od 1zł.

Podejrzewam jak zwykle jakieś przekręty z kartami kredytowymi i paypal... bo nikt przy zdrowych zmysłach nie dopłacał by do tego interesu. Ktoś kupował na allegro klucz z możliwością ściągnięcia z ea store i zbanowali ? Była aukcja, co gościu sprzedawał na allegro gifty bc2 i wszystkim pobanowali konta, bo wpłaty zostały cofnięte przez paypal...

 

Kupilem w jednej z 1wszych aukcji giftow. Konto steam zostalo zablokowane. Znajomego rozniez. Sprzedawca twierdzi ze to blad techniczny w steam :) a komunikat jasno przedstawil ze zaplata zostala cofnieta. Ogolnie ... nie polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez kupilem gifta na poczatku marca i nie mam takich problemow... chociaz moze lepiej nie krakac (do jakiego czasu mozna cofnac kase? i na jakiej zasadzie to dziala?)

 

Stranded kiedyś o tym pisał:

 

@kkNd!

 

 

 

to jest tak, że jak robisz charge back na karcie VISA albo PayPalu to usuwają ci grę i masz account disabled i potem musisz się tłumaczyć przed Steam Support (wiem bo widziałem, pisałem z nimi za kolegę bo nie zna angielskiego), a konto osoby która dokonała charge backu jest permanently disabled (czyli tej co wysłała ci gifta)

 

ja ci tego nie ściemniam czy coś po prostu mówię ci prawdę jak jest :D

 

/ot

 

Czy wie ktoś czy po przejściu SP w Bad Company 2 można go potem wywalić? Takie małe pytanie bo się nad tym zastanawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boo, popsuli gre i nie bedzie juz naliczac punktow po zgonie, wliczajac w to prawdopodobnie punkty za zabicie przeciwnika granatem rzuconym przed smiercia, punktu z apteczek czy skrzynek z amunicja, min. Zamiast takich udziwnien mogli by poprawic mapy w trybie rush bo o ile w becie nie bylo to mozliwe, o tyle w pelnej obroncy moga wejsc prawie do bazy atakujacych koszac ich praktycznie na spawnie.

 

Zrodlo.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie kumam samej procedury charge back, jak mozna zaplacic a potem cofnac przelew?

 

 

 

 

redown: dziekuje ci  SilaHD, to mi wszystko rozjasnilo

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie kumam samej procedury charge back, jak mozna zaplacic a potem cofnac przelew?

 

Może to Ci trochę pomoże. Cyt. ze strony PayPal:

 

"

 

Co to jest obciążenie zwrotne?

Question : Answer : Do obciążenia zwrotnego dochodzi, gdy kupujący nie zezwala na obciążenie karty kredytowej i prosi wystawcę o anulowanie operacji. W tej sytuacji wystawca karty kredytowej prosi firmę PayPal o dostarczenie dodatkowych informacji na temat przeprowadzonej transakcji, aby zdecydować, czy kupującemu należy się zwrot pieniędzy.

 

Chociaż obciążenie zwrotne może przypominać roszczenie wniesione w systemie PayPal, jest to proces inicjowany poza systemem PayPal, u wystawcy karty kredytowej, przez jej właściciela.

 

Gdy dochodzi do obciążenia zwrotnego, środki z nim związane są wycofywane z systemu PayPal. W związku z tym kwota transakcji zostaje tymczasowo zablokowana na koncie sprzedającego.

 

Informacje dostarczone nam przez sprzedającego oraz informacje, które posiadamy na temat transakcji, zostaną wykorzystane, aby zakwestionować obciążenie zwrotne u wystawcy karty kredytowej. W zależności od wystawcy karty kredytowej proces rozstrzygania obciążenia zwrotnego może potrwać do 75 dni kalendarzowych. Ostateczna decyzja w sprawie obciążenia zwrotnego jest podejmowana przez wystawcę karty kredytowej.

 

Więcej informacji i porad na temat obciążeń zwrotnych znajdziesz w Centrum bezpieczeństwa lub w Centrum rozstrzygania, po kliknięciu łącza Centrum rozstrzygania – samouczki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boo, popsuli gre i nie bedzie juz naliczac punktow po zgonie, wliczajac w to prawdopodobnie punkty za zabicie przeciwnika granatem rzuconym przed smiercia, punktu z apteczek czy skrzynek z amunicja, min. Zamiast takich udziwnien mogli by poprawic mapy w trybie rush bo o ile w becie nie bylo to mozliwe, o tyle w pelnej obroncy moga wejsc prawie do bazy atakujacych koszac ich praktycznie na spawnie.

 

Zrodlo.

 

 

ale akurat w zrodle, ktore podales, dosc sensownie tlumacza powod - ludzie czesto wjezdzali na quadach zaladowanych c4 we wrogow i odpalali sie samobojczo. Powinni tylko rozgraniczyc - wystarczyloby nie naliczac po smierci punktow z eksplozji c4, ale widocznie nie daja sobie z tym rady jeszcze

 

 

a ze spawnami masz racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac mnie osobiscie malo obchodzi, ze ludzie wykorzystuja to przyczepiajac C4 do quada. Takie akcje sa w Battlefieldzie od czasow dwojki, wiec to tez nie nowosc i mozna bylo to przewidziec wczesniej. Na dobra sprawe, przez te 19h ktore gralem w multi nie zdarzyla mi sie ani jedna taka sytuacja i sadzac po wypowiedziach w tamtym temacie nie jest to az tak wielka plaga, zeby karac od razu wszystkich i to tak drastycznie. Nie naliczanie punktow za eksplozje z C4 tez moze byc nietrafione, bo oblozysz czolg, zdarzysz wcisnac i w tym samym momencie albo oberwiesz od kogos albo zginiesz w wybuchu i tez punktow Ci nie doda? Na ta chwile ponoc widac, ze punkty sa, a przynajmniej je wyswietla, ale nie dodaje ich do twojego wyniku.

 

W planach jest ponoc zmiana statystyk m.in M60. Z dobrych wiesci mozna dodac te, ze punkbuster w koncu zaczal ostro banowac za aimboty.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest maxymalan ilosc serverow ktore mozna dodac do ulubionych ??

Mam tam okolo 5 serverow i wiecej nie moge dodac , znaczy sie dodaje ale ich tam nie przenosci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje jednak, ze prawdziwy skill w tej grze objawia sie na snajperce :)

 

a żebyś wiedział weź vss do tego max amunicji i pociski magnum, na bliskie dystanse i do biegania idealna, nawet jak wyczujesz gdzie strzela bez przymierzania, to świetnie kosi jak karabin automatyczny, z początku nie doceniałem ale na krótkie i średnie dystanse super broń dla aktywnego snajpera, tylko zanim wszystko opanuje to ratio poniżej 1 spadnie, ale co tam ważne żeby fun był Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi granaty post mortem zalicza normalnie, chyba chodzi tylko o C4.

 

To, ze dostajesz informacje to jedno, a to czy doda Ci to do punktow to drugie. Sprawdzales czy Ci sie ilosc punktow zmienia? Wiele osob zglaszalo wlasnie, ze informacje dostaja, ale punktow juz ostatecznie nie.

 

@borsuczy_król, w sumie, cala ta wyszukiwarke i informacje o serwerze mozna o kant d. rozbic. Ja na wiekszosci widze PB off, kill cam off a i tak ostatecznie wszystko to wlaczone.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą chciałem zagrać i 3 razy gra mi się wysypała i mnie wyrzuciło do pulpitu, zdążyłem posiedzieć na serwerze jakieś 5 minut po czym się ze***ło :sad:

 

Myślę że to nie wina kompa bo wcześniej hulało jak ta lala 5-6 godzin z rzędu bez żadnych errorów, panowie co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą chciałem zagrać i 3 razy gra mi się wysypała i mnie wyrzuciło do pulpitu, zdążyłem posiedzieć na serwerze jakieś 5 minut po czym się ze***ło :sad:

 

Myślę że to nie wina kompa bo wcześniej hulało jak ta lala 5-6 godzin z rzędu bez żadnych errorów, panowie co myślicie?

 

Z jakimś błędem czy tak po prostu się zamknęła? Jeżeli to drugie to mnie się to zdarza od ostatniego patcha z tym, że nieregularnie.

 

Jeszcze odnośnie PB, chodziło mi głównie o przyczynę wyłączania na serwerach, może wiecie? Są jakieś negatywne strony jego używania czy jak? Bo na logikę to raczej nikt nie chce haxorów w grze co nie.

 

A jeszcze odnośnie opcji serwera podczas wczytywania mapy - macie tak czasami, że nie widać w ogóle co jest włączone/wyłączone? U mnie czasem po prostu napisów ON lub OFF w ogóle nie ma.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci trochę pomoże. Cyt. ze strony PayPal:

 

"

 

Co to jest obciążenie zwrotne?

Question : Answer : Do obciążenia zwrotnego dochodzi, gdy kupujący nie zezwala na obciążenie karty kredytowej i prosi wystawcę o anulowanie operacji. W tej sytuacji wystawca karty kredytowej prosi firmę PayPal o dostarczenie dodatkowych informacji na temat przeprowadzonej transakcji, aby zdecydować, czy kupującemu należy się zwrot pieniędzy.

 

Chociaż obciążenie zwrotne może przypominać roszczenie wniesione w systemie PayPal, jest to proces inicjowany poza systemem PayPal, u wystawcy karty kredytowej, przez jej właściciela.

 

Gdy dochodzi do obciążenia zwrotnego, środki z nim związane są wycofywane z systemu PayPal. W związku z tym kwota transakcji zostaje tymczasowo zablokowana na koncie sprzedającego.

 

Informacje dostarczone nam przez sprzedającego oraz informacje, które posiadamy na temat transakcji, zostaną wykorzystane, aby zakwestionować obciążenie zwrotne u wystawcy karty kredytowej. W zależności od wystawcy karty kredytowej proces rozstrzygania obciążenia zwrotnego może potrwać do 75 dni kalendarzowych. Ostateczna decyzja w sprawie obciążenia zwrotnego jest podejmowana przez wystawcę karty kredytowej.

 

Więcej informacji i porad na temat obciążeń zwrotnych znajdziesz w Centrum bezpieczeństwa lub w Centrum rozstrzygania, po kliknięciu łącza Centrum rozstrzygania – samouczki."

 

Ciekawe czy te klucze z ea store też będą za jakiś czas blokowane, jak sprzedawcy cofną przelewy... przecież nikt by nie kupował za 149zł i sprzedawał za połowę tego. Chyba najlepiej kupić boxa, albo samemu na steam/ea store, żeby każdego dnia nie modlić się o działające konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wywalania singla:

\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2\Dist\win32\levels

 

i tam wywalic wszystko z sp

 

plus streaming_vo_* itp z folderu pietro wyzej

 

Mysle, ze bedzie ok :) Ale sam nie probowalem

Edytowane przez Doopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te klucze z ea store też będą za jakiś czas blokowane, jak sprzedawcy cofną przelewy... przecież nikt by nie kupował za 149zł i sprzedawał za połowę tego. Chyba najlepiej kupić boxa, albo samemu na steam/ea store, żeby każdego dnia nie modlić się o działające konto.

 

Absolutnie, chytry dwa razy traci. Nówkę można kupić za 100 albo i taniej okazyjnie a niektórzy się w takie podejrzane interesy ładują... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O klucze z EA bym sie nie martwil, zwlaszcza jak sprzedaje ktos z etykieta super sprzedawca i 2k pozytywnych komentarzy. Tak swoja droga przescigaja sie w cenach na allegro. Jak ja kupowalem 1.5 tyg temu najtaniej bylo za 83, a teraz widze sa za 68zl ehehhe. A to jest taka sama gra tylko bez nosnika, instrukcji i pudelka. Jest wszystko to co w polskiej pudelkowej wersji z dubbingiem wlacznie. Niekiedy wersja elektroniczna jest nawet lepsza od pudelkowej - sa specjalne wersje limited z wieksza iloscia broni odblokowanych od samego poczatku. Wiec kupujac klucz za 70 zl i gre za 120/140zl- kalkulacja jest taka ze placisz za nosnik i pudelko 60/70zl.

 

A tak swoja droga to jak czasami wejde na allegro wieczorem i szybko lukne to widze ze tych kluczy schodzi w tysiacach.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam ten sam problem co nie którzy że gram jedna grę przeważnie cała a potem w połowie drugiej mnie wywala do pulpitu ;/;/ po tym pathu tak mam nowym ;/ chyba przeinstaluje system i grę może coś pomorze ahhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilką włączyłem grę, wyszedł nowy update, wchodzę na serwer, a tak brak krzyżyka celowania, dzieciak próbuje odpalić single player i nie może bo gra się wysypuje, sytuacja analogiczna do bt2 kolejne patche i gra coraz gorzej działa, dopiero po 1.5 roku opanowali sprawę, dodam tylko że wyszukiwarka serwerów nadal działa beznadziejnie, zanim lista się odpali można kawę sparzyć, do tego nadal serwery z niby wolnymi slotami są pełne, czyli trzeba czekać kolejne minuty zanim się na któryś wbijemy, beznadzieja powinni mi połowę kasy wrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to zalezy od szybkosci polaczenia. Mam 10mb i od poczatku poprzez kolejne patche nie mialem z tym problemu. Wchodze w przegladarke serverow wybieram tylko aby nie byly puste, pb i tryb goraczka i wyszykuje mi tysiace w jakies 5-10sek. Wybieram na ktory chce wejsc - klikam i jestem. Nie wiem o czym wy w ogole piszecie. Zadnych problemow nie mialem i nie mam. Moze jakies antywiry, firewalle to powoduja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej browser jest srednio zoptymalizowany, tak samo jak sama gra. Nie sadzisz ze 10mbitow to spory prog, zeby sama przegladarka serverow dzialala OK? :) Ja na 6mbitach troche czasem poczekac musze, aczkolwiek najczesciej wiem gdzie chce juz grac i w jakim trybie takze szukanie minimalizuje jak sie da.

 

BTW. Wyniosły sig Krydor :) Bede uwazal na Ciebie na serverach w takim razie :>.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 mam inny nick - Eszelon. Zapraszalem pare osob z purepc, ale malo przyjelo. Pewnie przez zapchane juz zakladke przyjaciol. Ale pykam z Endrju. Obaj mechanicy i trzaskamy piechota pojazdy pancerne, czasem Endrju skampi w latarni na Valparaiso i oslania mnie ze snajpy :lol2:

 

BTW Ma ktos porownanie z gry na rozdzialce 1650x1080 i nizszymi ktorej daja 75hz. Przyznam ze jeszcze nie gralem na nizszej, a mozliwe ze jest lepiej, moze wieksza plynnosc przynajmniej teoretycznie. Wiadomo ze na lcd pogorszy sie jakosc ale moze warto.

 

Dzisiaj spojrzalem w rankingi i goscie z pierwszych miejsc maja nierealne wg mnie statystyki. Ratio 4.1 , po 32 tys kills i prawie same headshoty. Jak wy na to sie zapatrujecie?

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na pierwszym miejscu po prostu nabijal statystyki na pustych serwerach wiec to zaden wyczyn. Kolejni juz maja bardziej realne albo to faktycznie jakies aimboty, a w takim wypadku pewnie dolacza niedlugo do tych. Dzisiaj calkiem sporo tych banow sie posypalo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilką włączyłem grę, wyszedł nowy update, wchodzę na serwer, a tak brak krzyżyka celowania, dzieciak próbuje odpalić single player i nie może bo gra się wysypuje, sytuacja analogiczna do bt2 kolejne patche i gra coraz gorzej działa, dopiero po 1.5 roku opanowali sprawę, dodam tylko że wyszukiwarka serwerów nadal działa beznadziejnie, zanim lista się odpali można kawę sparzyć, do tego nadal serwery z niby wolnymi slotami są pełne, czyli trzeba czekać kolejne minuty zanim się na któryś wbijemy, beznadzieja powinni mi połowę kasy wrócić

 

celownika mogłeś nie mieć jak wszedłeś na serwer hardcore

 

co do saveów to raczej teraz norma w grach, że po update ich nie wczytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...