Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z baserapingiem jest o tyle smiesznie, ze w wersji beta byl niewykonalny gdyz strefa, za ktora mogl wyjsc obronca konczyla sie na Valdezie wraz z gorka, z ktorej schodzili atakujacy. Dopiero w wersji finalnej wersji mape "poprawili" i dali mozliwosc wparowania do bazy wroga wiec problem stworzyli sobie pozniej i pewnie tego juz nie zmienia. Mozna grac i w ten sposob, ale ani z tego frajdy bo co to za zabawa kiedy strzela sie do zdezorientowanego po respawnie przeciwnika, ani umiejetnosci jesli przeciwnik jest na tyle nieogarniety, ze nie potrafi zmien klasy i zajac sie problemem.

 

Jesli chodzi o balans to sa juz jakies dodatkowe programy, ktore to rozwiazuja (ktos chyba juz o tym wspominal) i niektore serwery juz chyba z nich korzystaja. Gram zazwyczaj na dwoch serwerach i o ile jeszcze z tydzien temu zdarzaly duze roznice w ilosc osob atakujach i broniacych o tyle ostatnio bylo to wyrownane, choc moze to i przypdadek.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze strasznie cos was zabolalo, ciebie i niektorych innych. Jak sam pisales to jest ffa - niech kazdy gra tak jak umie lub jak mu sie podoba. Jak woli latac i ginac w nieskonczonosc medykiem to ok skoro mu sie to podoba :wink: Ja gram swoim sposobem - ty graj swoim. Konkluzja jest taka ze pod moim wplywem niektorzy zmieniaja swoj styl gry i nie uwazaja tylko i wylacznie 1 klasy za grywalna i najlepsza. Nie bede juz wyzywal od idiotow i baranow. Rzeczywiscie nie przystoi to kulturalnemu czlowiekowi. Ladnie i poprawnie politycznie bedzie rzec - nieogary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to juz niewazne... nie bede sie z koniem kopal ;)

 

ja swojego sposobu na granie jeszcze nie znalazlem, gram na tyle slabo, ze nawet mi sie nie chce tego rozkminiac - pewnie bym mial lepsze wyniki jezdzac caly czas czolgiem albo strzelajac z m60 albo m95 - ale na razie staralem sie skupic na poznaniu podstaw gry (tzn postrzelac z kazdej broni i okdryc wszystko w kazdej klasie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytujac mojego teammate'a:

juz wiemy dlaczego baseraperzy siedza ciagle w tym samym miejscu.......bo jedna reke maja zajeta

 

Krydor grajac jako baseraper, zachowujesz sie jak uposledzony spolecznie bachor, ktory wchodzi na publiczny chat i zaczyna spamowac KUR^ i innymi inwektywami... jak zostalo powiedziane wyzej - sa pewne niepisane zasady, ktore zostaly latami wypracowane przez spolecznosc, a ktore stosowane pozwalaja cieszyc sie WSZYSTKIM z gry, nie tylko onanistomDołączona grafika

 

Tak przy okazji czołgi w tej grze uważam za beznadziejne pod względem sterowania. Że znowu przytoczę BF2 jako najbardziej miodne pod tym względem..

sa dosc niewygodne, ale mnie bardziej irytuje wrzucanie blura do wszystkich nowych gier na sile... efekt koszmarny... czasem siedzac w czolgu nic nie widac! Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czołgów to też sporo robią mapy, które tutaj są pofałdowane, dużo zjazdów podjazdów plus drzewa, których w BF2 nie było, a które skutecznie zasłaniają, ale może to i dobrze bo czołg i apc w 2 siały postrach tutaj też są mocne, ale 2 AT i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu na większości serwerów FF jest OFF. Znajdzie się taki kretyn (oczywiście z mojej drużyny) który medykiem zabija, a potem przywraca do życia.

Jako cel obrał sobie zwiadowcę, który po reanimacji praktycznie jest bezbronny. Tak naprawdę to jedynym rozwiązaniem, jest wyjść z serwera, nie ma nawet czasu na zmianę drużyny.

 

Swoją drogą powinni przy następnej aktualizacji dać opcje gdzie można było by zaznaczyć czy można mnie reanimować czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu na większości serwerów FF jest OFF. Znajdzie się taki kretyn (oczywiście z mojej drużyny) który medykiem zabija, a potem przywraca do życia.

Jako cel obrał sobie zwiadowcę, który po reanimacji praktycznie jest bezbronny. Tak naprawdę to jedynym rozwiązaniem, jest wyjść z serwera, nie ma nawet czasu na zmianę drużyny.

 

Swoją drogą powinni przy następnej aktualizacji dać opcje gdzie można było by zaznaczyć czy można mnie reanimować czy nie.

 

Normalny kill-revive, nic w tym nadzwyczajnego. Ofc jak to koleś robi jak masz full hp to jest lamerskie ale przy very low jest nawet wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie powinni wprowadzić tak jak jest w ET tzn. ze po przywróceniu do życia, taka osoba przez 3-5s jest "nieśmiertelna" ma tak zwaną tarcze ;) Natomiast lekiem na medyków którzy przywracają do życia w sytuacji gdzie wrogów jest 5 a "nas" 2 jest też coś wzięte z ET a mianowicie "Tap out" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny kill-revive, nic w tym nadzwyczajnego. Ofc jak to koleś robi jak masz full hp to jest lamerskie ale przy very low jest nawet wskazane.

 

Normalne kill-revive? :lol:

Może nie opisałem dokładnie jak to wyglądało... Po prostu zabijał i reanimował, i mógłby tak przez całą rundę, aż mi się go nie udało ubić, tak samo robił z innymi. Znalazł po prostu ciekawą zabawę wiedząc, że nikt nic mu nie może zrobić :)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakze mnie wkurzaja ci medycy podnoszacy mnie w srodku ciezkiego kupska (juz nawet nie zabijajacy). Co za posrana klasa naprawde, niech sobie juz strzelaja z tych swoich karabinow maszynowych, ale niech do cholery przestana mnie na sile reanimowac. Jak ktos dobrze powiedzial - powinno byc do wyboru, czy chcemy byc reanimowani, a najlepiej z uwagi na duza ilosc baboli zwiazanych z defibrylatorem po prostu dac medykowi apteczke i np strzal z adrenaliny, powodujacy lepsza celownosc, szybsze bieganie i wieksza wytrzymalosc na pociski przez powiedzmy 30 sekund, a defibrylator dac do gry o ostrym dyrzurze. Rozumiem zasadnosc reanimacji przy ataku (chociaz zazwyczaj i tak podniesiona osoba ginie po chwili marnujac tego ticketa + swoje statystyki), ale przy obronie jak mamy nieskonczonosc ticketow to juz jest total porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obronie nie ma to znaczenia, przy ataku i owszem. Defibrylator powinien pozostac, ale powinno sie tez pojawiac jakies zapytanie odnosnie tego czy chcemy byc podniesieni czy nie. Proste, a problem by rozwiazalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie przeginajcie w drugą stronę, że medyk i podnoszenie przez niego jest nieprzydatne... boli was, że jak medyk podniesie i po chwili nie daj bóg zginiecie to wam k/d ratio spadnie?? bez przesady...

faktem jest, że brakuje kilku rozwiązań z ET (kurcze ile to już lat minęło od wydania ET a dopoiero teraz teraz wychodzi jak przemyslana to gra była/jest) takich jak wlasnie możliwośc wyboru czy czekamy na podniesienie, trybu spectatora czy nawet głupiej mozliwosci pisania na czacie po zgonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z cd-keyem, czy jak ktoś grał tylko w singla to użył go do założenia konta ? Chciałbym od kogoś kupić za grosze tylko nie wiem, czy będę mógł założyć konto online w oparciu o ten klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z cd-keyem, czy jak ktoś grał tylko w singla to użył go do założenia konta ? Chciałbym od kogoś kupić za grosze tylko nie wiem, czy będę mógł założyć konto online w oparciu o ten klucz.

 

Ile jeszcze razy zapytasz o to samo? Jedna odpowiedź Ci nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć AA w tym BF ? Mam Radeon HD4850 wersja 1 GB i AAx8 nie działa.

 

Od sterowników bodajże 10.2 powinno ci działać ustawienie z gry. A x4 działa czy w ogóle żadnego nie możesz włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi teraz chyba dziala, ale nie na wszystkich krawedziach ;) ale juz nie ma tego denerwujacego migania linii... trzeba przestawic metode aa na multiprobkowanie z tego co pamietam ;) w sterownikach grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sterowników bodajże 10.2 powinno ci działać ustawienie z gry. A x4 działa czy w ogóle żadnego nie możesz włączyć?

 

Mam 10.3 ... próbowałem tylko AAx8 (i w sterach, i w grze ... i tylko w grze - efekt ten sam) ... spróbuję jeszcze x4 .

 

mi teraz chyba dziala, ale nie na wszystkich krawedziach ;) ale juz nie ma tego denerwujacego migania linii... trzeba przestawic metode aa na multiprobkowanie z tego co pamietam ;) w sterownikach grafy

 

Ja mam tylko multipróbkowanie ;) (MSAA - czyli standardowy multisampling).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nic sie nie ściąga, te mapy były od razu w grze i tylko się odblokowują. Na PC nie trzeba też żadnego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...