Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj grałem na Arice w gorączkę. Byłem w obronie, w kilka sekund wjechał koleS na quadzie, ukradł czołg i rozwalił A, zaplantował B i zanim zginęła pierwsza osoba pierwsza baza została zdobyta... Połowa chyba jeszcze się nie podłączyła po zmianie mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem wolnego ładowania znany na kartach ati, o dziwo w becie nie występował, wygląda to na celowe działanie, zmieniać na dx9 nie będę bo nie po to dałem ponad 1k za grafę żeby w dx9 grac, tym bardziej w dx11 śmiało daje rade a pod dx9 są problemy wymienione powyżej, a od k/d ratio bardziej mnie interesuje przyjemność płynąca z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia ten artykul.... poza slusznym zarzutem o serwerach - mw2 wytrzymalem 15 minut i oddalem koledze klucz, nuda, monotonia.... Poza tym skoro RECENZENT GIER nie ukonczyl jeszcze dragon age poczatek i sie zakalapuckal w glebokich sciezkach (gra z pazdziernika do przejscia w tydzien) to chyba na grach sie zna jak ja na futbolu amerykanskim. zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma co porównywać tych gier. Gry oferują co innego i zależy od gustu co komu się spodoba. Autor tego artykułu narzeka na zbyt duże mapy, równie dobrze można napisać, że w COD są zbyt małe mapy. W TDM są dość małe mapy.

 

 

Wielką zaletą Modern Warfare 2 jest to, że każdy gracz może podczas zabawy poczuć się jak prawdziwy bohater. Wystarczy trochę umiejętności i odpowiednio dopasowany ekwipunek oraz nagrody za serię ofiar (killstreak) by samotnie wykonać epicką akcję z wybiciem całej wrogiej drużyny, wysadzeniem jego bazy i ostatecznym przechyleniem szli zwycięstwa na korzyść własnego zespołu.

Ktoś za dużo naoglądał się filmów o Rambo.

 

 

90% graczy w Bad Company 2 jak na razie bawi się jedynie w trybach Conquest i Rush - fakt, że przesuwanie linii frontu jest ciekawe, ale ileż razy można robić dokładnie to samo? W Modern Warfare 2 na brak trybów rozgrywki nie ma co narzekać: mamy tam liczne rozwiązania od klasycznego free-for-all, kończąc na takich smaczkach jak wysadzenie, sabotaż czy hardcore ricochet pro.

Statystyki z [gluteus maximus] wzięte. Na TDM też trochę osób gra. Z tego co napisał nie wynika, że COD ma o wiele więcej trybów.

 

Dziwactwa gry DICE/EA można wymieniać długo, z czego na czele listy znajdują się: medycy w nieskończoność wskrzeszający swoich kompanów i spamujący rozrzucanie apteczek samych z siebie leczących drużynę

Jak jest z regeneracją zdrowia w COD? Nadal po chwili zostajemy cudownie uleczeni przez <span style='color: red;'>[ciach!]</span> wie kogo?

 

tragicznie niskie obrażenia z broni palnej (łatwiej tu zabić kogoś nożem niż strzelbą

Pewnie strzelał po nogach lub obok przeciwnika i udaje wielkiego gracza. Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redaktorzyna napisal przeciez, ze od razu podszedl do gry "optymalnie" nastawiony, bo mu przeszkodzila grac w dragon age (gra ma pol roku, zdazylem ja 2 razy przejsc na poziomie koszmar roznymi klasami zanim wyszedl BC2) - jest jedna zdecydowanie za duza mapa (ta gdzie sie biega po statku) - pewnie go na nia wrzucilo i sie zdenerwowal bidula. Ja jakos nie mialem zadnych problemow zeby przekonac znajomych do bc2, mimo, ze czesc z nich procz gry musiala jeszcze zainwestowac w sprzet - siedza i sie zagrywaja. Poza tym gratulacje jak biega cale mapy zamiast wsiasc w helikopter albo na quada... szkoda chyba w ogole oceniac ten artykul bo pryszczaty nolife fanboy moderna gotow jeszcze pomyslec, ze jego idiotyczny artykul wzbudzil KONTROWERSJE - a takie same kontrowersje potrafie wzbudzic wyzywajac wszystkich od debili szczerze mowiac ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było...

Jak oceniacie trafność tego artykułu ? - 5 powodów, dla których Modern Warfare 2 miażdży Bad Company 2 - Aktualności IDG.pl

 

Artykul smieszny faktycznie, ale kila dni wczesniej, na lamach tego samego portalu ukazal sie ten. Generalnie zgadzam sie z @andrew777, ze nie mozna bezposrednio porownywac obu tych gier jako, ze poza tym, ze w obu mozna postrzelac to wiecej podobienstw ciezko znalezc.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie ,że jak strzelacie z MG stojącego (tego z osłoną ) to nic nie widzicie ? tzn u mnie jest tak ,że celownik mam jakby przesunięty do góry i nie widze co sie dzieje przede mną tylko samą lufe i ciężko mi się strzela wtedy.

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strone wczesniej masz wyjasnienie.....

 

btw wczoraj po paru sesjach z rzędu na topie(k/d raczej w okolicy 2-30 zostałem wyzwany od cziterów...czizas

 

a ja tylko m60, x4, magnum, i jeszcze zeby było smiesznie w czolgu czasem(zalezy od mapy) nabijalem do 20kili w rundzie...z m60 bez czolgow wiecej...

no ale cziter!....

oczywiscie ten co mnie tak zwyzywał to 31lvl jakis lame baseraper bo cholera ciagle w naszej bazie ginał :) nawet tego nie umial zrobic pozadnie(on i jego zespół)

 

nie wiem, jak zrobie 12/2 to chyba czas wyjsc z czołgu i se rzucic granat pod nogi, bo za dobry będę....

a raz miałem fr z [gluteus maximus], jak se pogralem mechanikiem, ale i tak wyciagnełem na 6/8 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi padło na mnie, koleś cofnął gifta... możecie usunąć moją sygnaturkę z pierwszego posta do czasu, aż nie kupie pudełkowej wersji.... napisałem kolesiowi majla, zeby mi kase zwrocil i ze jest oszust... odpisał:

Słucham? Jaki oszuście? Nie tak szybko. Ja przecież nie sprzedawałem nigdy żadnych kluczy! Patrz do kogo piszesz maile zanim zaczniesz obrażać! Sprzedawałem gifty wysłane z mojego własnego konta Steam, a tych nie da się anulować po dodaniu gry do konta, bo przycisk Wyślij ponownie jest nieaktywny. Nie próbuj wyłudzać ode mnie czegoś, czego nawet nie sprzedawałem!!

koles to ajtunek z allegro (Paweł K.), zaraz się wybiorę na komendę, ale znając życie oleją sprawę

Edytowane przez grzechuk
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi padło na mnie, koleś cofnął gifta... możecie usunąć moją sygnaturkę z pierwszego posta do czasu, aż nie kupie pudełkowej wersji.... napisałem kolesiowi majla, zeby mi kase zwrocil i ze jest oszust... odpisał:

[/size][/size][/font]

koles to ajtunek z allegro (Paweł Kochanowski), zaraz się wybiorę na komendę, ale znając życie oleją sprawę

 

No niestety, to było do przewidzenia, że te gifty zostaną wycofane. Przecież nikt nie będzie płacił za grę np. 150zł a sprzedawał za 50%, głupich nie ma. :]

Weź go porządnie przyciśnij, ja bym nie darował złodziejowi. A co do policji, to chyba dużo nie pomogą.

Zresztą sam nie byłeś bez winy, bo w regulaminie steam jest napisane, że nie można sprzedawać ani kupować giftów od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko najlepsze jest to ,że ja nie mam karty od ATI tylko Nvidie i też mam takie właśnie ciemne okienko :)

 

Też mam NV, też mam ciemne okienko (Win 7 x64) - dałem DX na auto i jest ok. I tak nie ma u mnie żadnej różnicy w ilości fps - nie ważne czy stery 195.62 czy najnowsze, nieważne czy włączę SLI czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL EDYCJA LIMITOWANA (946325246) - Aukcje internetowe Allegro

 

Paweł K.

do mniepokaż szczegóły 13:24 (1 godz. temu)Giftów nie da się cofnąć! Ja nie mogę tego zrobić, pisałem ci już. Gift raz aktywowany nie można cofnąć i wysłać komuś innemu. Nic nie pisałem o tym w aukcji, bo nikomu nie wycofuję giftów. Problemy techniczne załatwia się bezpośrednio w Steamie, ja nawet jakbym chciał. Dlaczego ja ci mam coś wyjaśniać, nie jestem ekspertem. Ciekawe że na kilkadziesiąt sprzedanych giftów tylko ty masz problemy. Wystawiłeś mi pozytywa a teraz próbujesz wyłudzać kasę i zwalać na mnie winę? Nic z tego. Nie zamierzam Ci nic oddawać. Dostałeś to, co kupowałeś, dalej ja już nie mam na nic wpływu! Chcesz to idź na policję, przywitają cię z otwartymi ramionami.

 

 

 

 

 

 

W dniu 8 kwietnia 2010 12:50 użytkownik Grzegorz x <xxxxxxxx@gmail.com> napisał:

 

- Ukryj cytowany tekst -

skoro nie sprzedawales kluczy, a gifty, wytlumacz mi prosze, gdzie jest ten gift? dlaczego steam anulowalmi dzisiaj gifta? nigdzie na twojej aukcji nie bylo napisane, ze gift po miesiacu zostanie cofniety, sprawa prosta, albo oddajesz kase, albo przyjda po ciebie smutni panowie, bo ide na policje

 

 

W dniu 8 kwietnia 2010 12:11 użytkownik Paweł K. <xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx@gmail.com> napisał:

Słucham? Jaki oszuście? Nie tak szybko. Ja przecież nie sprzedawałem nigdy żadnych kluczy! Patrz do kogo piszesz maile zanim zaczniesz obrażać! Sprzedawałem gifty wysłane z mojego własnego konta Steam, a tych nie da się anulować po dodaniu gry do konta, bo przycisk Wyślij ponownie jest nieaktywny. Nie próbuj wyłudzać ode mnie czegoś, czego nawet nie sprzedawałem!!

 

 

 

 

 

 

W dniu 8 kwietnia 2010 10:59 użytkownik <xxxxxxxxxx@gmail.com> napisał:

Wiadomość od: xxxxxxxxxxxxxxxxx, wysłana z komputera o numerze IP: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxTreść wiadomości:

 

właśnie mi anulowano klucz battlefield bad company 2, jeśli do jutra nie otrzymam kolejnego działającego, inaczej sobie porozmawiamy oszuście

 

Zresztą sam nie byłeś bez winy, bo w regulaminie steam jest napisane, że nie można sprzedawać ani kupować giftów od innych.

kupowalem gre na allegro, nie jest moim obowiazkiem czytac jakies regulaminy (poza tym od allegro), pelna odpowiedzialnosc jest na sprzedajacym, bo to on mi sprzedaje gre

no coz w wakacje i tak mialem jechac w tamte strony to sie z tym panem oko w oko zobaczeDołączona grafika

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mu, że doskonale wiesz, że samego gifta poprzez Steam nie można cofnąć. Można to zrobić anulując płatność kartą i tak właśnie to zrobił.

Proponował bym napisać do allegro oni tam mają ten system który umożliwia zwrot pieniędzy przy transakcjach tego typu (500zł max).

Potem policja, nie ma się co szczypać z małolatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechuk, pomijajac juz sprawe pokrzywdzenia (bo to jestem w stanie zrozumiec) - regulamin dotyczy tak samo kupujacych, jak sprzedajacyh - nie lezy cala odpowiedzialnosc po stronie sprzedajacego. Jak kupisz kradziony towar, to nie jest wytlumaczeniem 'nie wiedzialem' - oddajesz grzecznie i sie jeszcze cieszysz, ze nie idziesz siedziec za paserstwo. Ale regulaminy musisz czytac i przestrzegac tak samo, jak ten sprzedajacy - i ma tez troche racji, na policji wiele nie wskorasz... dla nich jestes kolcem w dupsku, ktory przychodzi im robic papierowa robote ;) bardziej juz moze zwatpic widzac Cie oko w oko (bo pewnie wychodzi z zalozenia, ze Ci sie nie zachce jechac) - zakladajac, ze budzisz respekt wygladem albo bezposrednim kontaktem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A na Steamie nie można było spisać klucza do tej gry? Zresztą ona nie działa dalej nawet mimo iż nie ma jej na Steamie? Z dysku chyba się nie usunęła, a o ile wiem Steam nie jest wymagany do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, dla ATI wyszedl nowy profil, w ktorym sa poprawki do BC2, w tym do "czarnej ramki" wiec moze rozwiazuje tez problem dzialkiem pod DX9. Wiecej tu.

 

Jak to dziala? Po prostu zainstalowalem to i nie ma roznicy. Pewnie cos zle zrobilem.

 

Generalnie tak się to kończy jak sie chce zbytnio zaoszczędzić...

 

Jak sie trafi na nieuczciwego sprzedawce to tak. Sam mam pare gier kupionych w ten sposob i dzialaja lata. Generalnie trzeba kupowaz u zaufanych sprzedawcow - gry sa coraz tansze gdyz kupuje sie sam klucz i ja jestem zwolennikiem takiego rozwiazania - pudelko, plyta i instrukcja sa mi nie potrzebne. Na szczescie coraz wiecej jest takich gier, czasem sprawiaja mniej problemow niz wersja plytowa.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wychodze z zalozenia, ze jak sie oszczedza, to sie wydaje 2 razy - jak widac slusznego. Trudniej pozniej (nawet korzystajac z przepisow prawa) cokolwiek wywalczyc - komu sie chce w dzisiejszym zwariowanym swiecie zakladac sprawe o 100 zl ? albo pobic sprzedawce gry (pomijam juz, ze trzeba do niego kawal jechac) isc do pierdla i sobie grypsowac zamiast pobzykac albo pograc ? gra nie warta swieczki ;)

 

kupowalem teraz sluchawki i kupilem AKG, nie dlatego, ze jestem pieprzonym krezusem albo nie mam lepszego sposobu na wydanie 400 zl, ale wole raz na 5 lat kupic sluchawki za 400 zl w dobrym sklepie i sie nimi nacieszyc, niz co pol roku lutowac takie za 100 i wkurzac sie, ze cos rzezi albo procesowac z allegro, ze dostalem podrobki. Sa rzeczy, ktore wyceniam wyzej, niz roznice miedzy 80 zl a 119 - np ryzyko takiej blokady. 100 godzin grania nie jest warte 40 zl jak Ci statsy pokasowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...