Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedz tego kozaka, nie dość że kłamie to jeszcze grozi... jak nie odda kasy to z wydrukiem jak cipa skarżypyta się na policję przejdę i zagram poszkodowanegoDołączona grafika

Po pierwsze nie nazywaj mnie cwaniaczkiem, cwaniaczku. Jak już pisałem idź na policję, jak cipa skarżypyta. Bardzo chętnie spotkam się z tobą w cztery oczy, na ubitej ziemi. Moja pięść może wyjaśnić wszystko twojej twarzy. Zapraszam, albo ty do mnie albo ja do ciebie.

Po drugie nie jestem idiotą i nie dam się wciągnąć w twoją gierkę. Puknij się w łeb i spójrz na cenę gry w Steamie a potem spójrz na cenę, za którą ja sprzedawałem. Gdybym sam kupił i sprzedał tobie, to bym stracił, zobacz jaka jest różnica cen! Nie jestem organizacją dobroczynną. Gift nie był kupowany poprzez kartę kredytową ani poprzez PayPal. Sam aktywowałem kopię gry, która umożliwiała wysłanie 3 upominków, jeden z upominków dostałeś ty.W panelu zarządzania upominkami przy każdym mam Redeemed, czyli użyty. A tego już nie da się cofnąć. Nie wciskaj mi kitu bo nie jestem początkującym jeśli chodzi o Steam. A nawet jeśli bym kupował grę bezpośrednio przez Steam i wycofał wpłatę, to moje konto zostałoby zablokowane a gry i tak bym nie odzyskał, bo takie działanie jest zabronione! Więc wymyśl lepiej inną historyjkę. Sprzedałem masę giftów, gdybym oszukiwał wszystkich to bym długo na allegro nie pożył. Oczywiście zawsze musi się trafić jakiś idiota. Nie wmówisz mi ani nikomu innemu, że JA cofnąłem ci grę. Nie popuszczę ci tego. Zgłosiłem do Allegro próbę wyłudzenia pieniędzy. Niech się zajmą tobą i zawieszą ci konto, oduczysz się gnębienia innych. Gdybyś się zachowywał inaczej, mógłbym nawet próbować ci pomóc ale tak to widzę od razu co kombinujesz. Nic z tego. Chcesz to idź na policję, do papieża czy gdzie tam chcesz. Ja się nie dam nabrać.

odpowiedz steam:

Dołączona grafika

 

 

kupilem sobie boxa, a z czystej przyjemnosci kolesia pognebie

 

MakaronekPL znam regulamin allegro i zaakceptowalem regulamin tworcow gdy podczas instalacji, nie jestem zlodziejem, proponuje przeczytac tresc aukcji, jest tam wyraznie napisane ze sprzedawana jest gra w takiej a nie innej opcji dystrybucyjnej, gre kupilem, zaplacilem i pogralem miesiac, po czym koles wycofal srodki i gre stracilem... koles jest zalosny bo powoluje sie na to, ze przeciez mu juz pozytywa wystawilem, ale masz racje cala ta sytuacja utwierdzila mnie w przekonaniu, ze lepiej kupic raz a porzadnie (w sumie bad company 2 to byl pierwszy wyjatek od tej reguly i od razu trafil mi sie jakis degenerat)

Harry Lloyd steam usunal mi ja z listy gier

Dołączona grafika

Dołączona grafika

jonathan zgodzilem sie na warunki producenta, bo otrzymalem prezent od osoby trzeciej, ktora za ten prezent zaplacila... inna sprawa, ze cofnela oplate i tutaj jest pies pogrzebany, rownie dobrze moglbym od kolesia kupic auto, pojezdzilbym miesiac, a on by mi je w nocy spod bloku zwinął

dlatego nie jestem zlodziejem, jak to sugeruje MakaronekPL, tylko osoba oszukaną/okradzioną

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale pytanie czy zniknęła tylko ze steam, czy tez konto ea zostało zablokowane..

 

Co do regulaminu steam, zabrania on pobierania opłat za podarunki. Grzechuk Ty o tym nie wiedziałeś, ale to nie znaczy, że ten regulamin złamałeś. :] On też złamał, allegro widocznie na to leje, bo masę osób sprzedaje gifty a to jest zabronione.

Tak czy inaczej dojedź tego cwaniaka, ewidentnie chcę Cie zastraszyć i zmanipulować, żeby wyszło, że to Twoja wina jeszcze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do regulaminu steam, zabrania on pobierania opłat za podarunki. Grzechuk Ty o tym nie wiedziałeś, ale to nie znaczy, że ten regulamin złamałeś. :] On też złamał, allegro widocznie na to leje, bo masę osób sprzedaje gifty a to jest zabronione.

tu sie mylisz... ten zapis jest nieweryfikowalny

poza tym chyba nie przeczytales mojego wczesniejszego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten fragment "zgodzilem sie na warunki producenta, bo otrzymalem prezent od osoby trzeciej, ktora za ten prezent zaplacila..."

 

Osoba trzecia zapłaciła, ale Ty jakby od niej odkupiłeś, bo tez zapłaciłeś jej za tego gifta, co jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba trzecia zapłaciła, ale Ty jakby od niej odkupiłeś, bo tez zapłaciłeś jej za tego gifta, co jest zabronione.

bzdura, to jest tak samo bezprawny zakaz jak zakaz fotografowania w muzeach... kwestia platnosci jest pomiedzy sprzedajacym a dostawca, a co ja zrobie zeby otrzymac prezent, czy zaplace, dam tylka, zrobie laske, czy wyprowadze psa nie jest istotne, bo nie jestem strona transakcji... mysl samodzielnie i nie dawaj sobie wmawiac, ze czegos nie mozesz... wiekszosc tego typu klauzul w regulaminach jest nielegalna/martwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na policję z tym mailem - allegro to akurat pindy, ja kupiłem po dobrej cenie od gościa telefon, a ten zwyczajnie osrał sprawę. I co? I nic. Ale policja to już ma powody do działania. A co do kupowania samych kluczy na allegro- jest ryzyko jest zabawa:) Gry w pudełku są jazda 50 po Warszawie ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ogarnijcie sie z ta policja.... nie ufam policji i nie lubie policji, ale lazic z kazda ciach!la na komisariat to dziwny nawyk - co policja niby ma z tym zrobic ? policja sie zajmuje sprawami karnymi, a nie wyludzeniami 50 zl - moze jeszcze pure wezwiecie na swiadkow a dice do lawy przysieglych ? ;) jesli uwazacie, ze macie podstawy prawne - zlozcie wniosek do sadu z powodztwa cywilnego, przynajmniej dzieciol bedzie musial do Was przyjechac na rozprawe 300 kilometrow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaronekPL policja ma obowiązek interwencji, bo to co zaszło to najzwyklejsza kradzież... stosunek do policji nie ma tu nic do rzeczy, poza tym, od razu wezmę z policji potwierdzenie zgłoszenia i zażądam od allegro zwroty kasy w imieniu tego kolesia, mają tam taki program... ostatecznie wytoczę kolesiowi proces cywilny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

Jeśli to nazwiesz na policji kradzieżą i dowiedza się, ze straciles 50zl to Cie wysmieja i odesla do domu. Przypominam, ze jak suma nie przekroczy 250zl to oni maja to w [gluteus maximus]. Znajomy moj pracowal w kefirku i wielokrotnie kiedy lapali zlodzieja to policjanci nawet nie przyjezdzali, a podczas zglodzenia telefonicznego od razu mowili, ze za taka sume to nie ma sensu i do widzenia.

 

I to samo bedzie w tym przypadku. To nie sa jakies wielkie pieniadze, oni nie beda tracili czasu na takie sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ciekawe co piszesz bo mnie gość oszukał na 10 zł. byłem na Policji sprawę potraktowali poważnie gość został złapany i poddał się karze. Pieniądze odzyskałem,a koleś ma nasrane w papierach i chyba właśnie nie spodziewał się, że będzie mi się chciało o 10 zł procesować. A 250 zł to stek bzdur sytuacje na allegro podchodzą pod oszustwo lub wyłudzenie, a nie kradzież. wartość nie ma znaczenia 2 zł czy 2000 zł pod paragrafy podpada.

 

Jak Cie gość wykiwał idź śmiało na policję, a z tym listem to jeszcze podejdzie pod zastraszenie lub groźby karalne także ten list podziała na Twoją korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jak przejść misje na singlu (tą z 2helikop[terami które musimy zestrzelić wcześniej wytłuc gostków wraz z sniperem w wieży). Próbuje to po raz kolejny zawsze mnie jakiś zastrzeli śmigłowiec..

 

Nazwa misji to Sangre Del Toro.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie jak przejść misje na singlu (tą z 2helikop[terami które musimy zestrzelić wcześniej wytłuc gostków wraz z sniperem w wieży). Próbuje to po raz kolejny zawsze mnie jakiś zastrzeli śmigłowiec..

 

Nazwa misji to Sangre Del Toro.

 

Tammasz chyba 3 punkty , jak dobrze pamiętam, najpierw robisz te po twojej prawej stronie ( patrząc na mapę). Ten fort po lewej odwiedzasz na końcu, nie na początku, bo wtedy zawsze przegrasz z helikopterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tammasz chyba 3 punkty , jak dobrze pamiętam, najpierw robisz te po twojej prawej stronie ( patrząc na mapę). Ten fort po lewej odwiedzasz na końcu, nie na początku, bo wtedy zawsze przegrasz z helikopterami.

 

 

Kolejnosc wykonywania zadan jest dowolna.

Blagam, nie pisz glupot, jak ktos nie potrafi strzelac z gustava to i tak obleje misje i tak, albo nauczy sie nim poslugiwac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc wykonywania zadan jest dowolna.

Blagam, nie pisz glupot, jak ktos nie potrafi strzelac z gustava to i tak obleje misje i tak, albo nauczy sie nim poslugiwac...

 

Tak zaliczyłem misję, chociaż jak widać da się od razu rozwalić oba heli, cóż mistrzem fpp nie jestem.... zresztą w multi to wyłazi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec zmienilem hotkeye i dalej nic. w innych grach dziala bez problemu.

 

To włącz opcję, żeby wyświetlało FPSy. Albo zainstaluj ATI Tray Tools.

 

mam tray tools, co mam zrobic konkretnie?

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakas osoba zorientowana w configu BC2 ?

 

interesuje mnei co jak wklepac zeby miec max zasieg widocznosci

 

RenderAheadLimit=1 czy aby ten parametr ma wplyw ?

 

a co masz jakaś mgłę bo ja mam widoczność na maxa, RenderAheadLimit ta opcja racze wpływa na liczbę prerenderowanych klatek, aby zapewnić płynność rozgrywce, ja ustawiłem u siebie na 0, wysoki fps i brak lagów myszki, z tym że raczej to się ustawia na zaawansowanych konfigach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...