Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie zacznijcie sie znowu klocic ;)) chociaz... lepsze to, niz jak nikt nie pisze ;))

 

taki demot mi sie przypomnial na rozluznienie Chłopaki zwijamy się... - Demotywatory.pl

 

dobrze zrobili z tym buforem rownajacym szanse - wszystko w grze, czego nie uzyskuje sie dzieki wlasnym umiejetnosciom i glowie jest bez sensu - chocby przewaga w czasie wchodzenia na serwer.

 

za to nie przemawia do mnie argument 'gram dla przyjemnosci, nie dla statsow' - watpliwa to raczej przyjemnosc dostawac ciagle w cembal ;) kknd jest niezly, spokojnie sobie poradzi i bez wchodzenia wczesniej - napisal troche dla jaj ze mu zabrali zabawke ;) a Wy cisniecie tez od razu jakby czity co najmniej odpalil ;) a co mial robic ? biegac wkolko na respie i czekac na wszystkich ? ja wchodze pozniej na serwer (radeon) i jakos nie widze dramaturgii, ze juz biegaja przeciwnicy - wrecz przeciwnie, ich pekajace glowy zaraz po respawnie napawaja mnie radoscia, przynajmniej nie musze pol mapy biegac zeby kogos znalezc ;) zrobili bufor, kknd sie bedzie musial oduczyc wczesnych raszy i juz ;)

 

czemu ten nasz narod sie juz musi klocic o takie ciach!ly ;) jakby nie bylo wiekszych rzeczy do rozkminienia hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzuje. Sam byłem świadkiem takiego czegoś na Arice. Byłem w obronie i wbiłem snajperem na wieżę, przyjechał wróg na quadzie, zabrał czołg, zniszczył A, zaplantował B i pierwsza baza stracona a jeszcze nie zginęła ani jedna osoba.

 

tell me how...  dojechanie do bazy przeciwnika zajmuje przynajmniej 15 sekund, zniszenie A kolejne 30 (?) ...nie mowie o zaplantowaniu B zanim sie pojawisz ;) tak jak wczesniej pisalem, wiekszosc osob pojawia sie w grze po ~10 sekundach. Moze graliscie na jakims serwerze non steam (joke) ale to brzmi k**** niewiarygodnie ;) no chyba, ze ostro zamulasz... dojscie sniperem na wieze, kiedy zaj****a wam czolg, wysadzaja A i plantuja B musi troche trwac  :lol2:

 

kknd jest niezly, spokojnie sobie poradzi i bez wchodzenia wczesniej - napisal troche dla jaj ze mu zabrali zabawke ;) a Wy cisniecie tez od razu jakby czity co najmniej odpalil ;) a co mial robic ? biegac wkolko na respie i czekac na wszystkich ? ja wchodze pozniej na serwer (radeon) i jakos nie widze dramaturgii, ze juz biegaja przeciwnicy - wrecz przeciwnie, ich pekajace glowy zaraz po respawnie napawaja mnie radoscia, przynajmniej nie musze pol mapy biegac zeby kogos znalezc ;) zrobili bufor, kknd sie bedzie musial oduczyc wczesnych raszy i juz ;)

 

napisalem to "troche" z ironia w podtekscie ;) tez mam radeona i jeszcze kilka dni wczesniej wbijalem jako jeden z ostatnich... dopiero najnowsze beta sterowniki zalatwily sprawe, ale nagle stalem sie exploiterem i noobem ;) 

 

btw demot ownuje :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala funu od najlepszej pozycji do najslabszej dla gier, w ktore gralem sumarycznie wiecej niz dobe:

modowane bf2 (project reality)

bf:bc2

mw4

arma2

bf2142

czysty bf

aa2

aa3

 

jesli bf2 ci podchodzil, to z pewnoscia podejdzie ci bc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc szukajka wciaz nie jest doskonala i mimo zaznaczenia HC wyszukuje i pokazuje oba typy. Zmiany ktore dotknely bronie opisane zostaly tutaj. Tracer Darts ponoc dostaly sporego kopa jesli chodzi i predkosc wiec o wiele latwiej trafic w smiglowiec.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po aplikacji patcha wydajnosc gry spadla drastycznie... z medium musialem wszystko zjechac na minimum, nie moge sie normalnie spawnac, musze kilka razy klikac na wejscie do gry, bo nawet zaznaczone, po skonczeniu odliczania wybija z szarego na czarne, gra sie tnie masakrycznie teraz, noz nie zabija jednym uderzeniem o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, czy fun z gry po sieci podobny do tego z Battlefield 2, lepiej, gorzej? Przymierzam się do strzelanki sieciowej, ale nie wiem, czy warto pchać się w tą grę?

 

 

Zdecydowanei warto ''pchnac'' sie w BC2 , jezeli wczesnie jzapasil Ci BF2 to po kilku godzinach i zmianie przyzwyczajen z BF2

zapasi Ci BC2 ktora jest zdecydowanei bardziej dynamiczna niz BF2 .

Ja od ponad miesiaca nie odpalilem BF2 i raczej juz nie odpale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabijałem dzisiaj nożem za jednym razem, ale wyszukiwajka i tak nie działa tak jak to twórcy by chcieli, problem jest z dodawaniem serwów do ulubionych, częste DC przy próbie wbicia na serwer. A co do tego ,że po śmierci długo się dołącza to też tak mam, widocznie to było celowe również zagranie ze strony DICE. najważniejsze ,że można już używać pod dx 9 stacjonarnych MG ŁD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman,  za czesto nie gram, dzisiaj cos mnie naszla, ochota odblokowałem gustawa po meczu wyszedłem z gry, wracam wieczorem a po gustawie ani sladu, trudno odblokowałem jeszce raz, oczywiście znowu zniknął po powrocie do gry kilka min. temu.  Odechciało mi się grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wyszukiwarka to jedna wielka kpina :mad: jest gorzej niż było

 

i jak tu grać :mur: non stop mam tak samo czemu taka krótka listę mam :blink:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że okropne lagi to jeszcze drastyczny spadek FPS, przed patchem mogłem grać w 1680x1050 (szczegóły i efekty średnie reszta na niskie) to teraz mam spadki do 15-20 klatek (wcześniej nigdy poniżej 25-30 klatek nie spadało). Na dodatek te freezy po odrodzeniu, więcej tym patchem zepsuli niż naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szybko tego nie kupisz. Ten patch to kilka kroków do tyłu. Spadek fps, lagi, problem z nożem, na HC Z GOL'a musiałem strzelać po 2 razy w niektórych ludzi, aby ich zabić. Teraz pochodziłem z M24 i też jakby gorzej. Do tego wspaniała wyszukiwarka serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyszukiwiarce liczba wolnych slotow na serwerze jest brana chyba z alternatywnej rzeczywistosci... nie wspominajac juz o nie dzialajacym filtrze HC... dzis musialem kolesia 3 razy szlachtac nozem i go w koncu rewlwerem zastrzelilem bo sie camper zorientowal, ze go ktos mizia po pupie...

czy tylko ja mam wrazenie, ze gre tworza stazysci?Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mam wrażenie, ze tej gry nikt nie ogarnia nawet w DICE - a Ci co powinni nie dają rady... kupię, jak będziecie zadowoleni:)

 

Ja też miałem taki zamiar, odczekać aż gra stanie się grywalna i kupić, ale jak czytam to póki co nie ma o czym gadać.

Jednak zostaję przy mw2, nie takie złe się to wydaje w porównaniu do bc2, który pod względem technicznym (bugi, połączenia z serwerami itp.) miał być o niebo lepszy a jest tak jak każdy widzi.

Ja nie wiem, lata lecą a gry cofają się w rozwoju, zostają wypuszczane jakieś niedopracowane szmelce, które wymagają tony patchy, ale i tak mało to daje. Rozpacz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...