Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moje statsy leza i kwicza , pokazuje ze mam lvl 25 a dzis pare godzin temu zaliczylem lvl28

tak przy okazji to kuleje w BC2 cale mnostwo rzeczy , niech sie biora do roboty bo gra brzydnie z takimi babolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We will be talking to Ea at E3 about a competitive mod and hopefully afterward." - by triggerpappy

 

Sprawa jest prosta. Ludzie, którzy już mieli kontakt z producentami i wydawcą BC2 jeszcze przed betą organizują dyskusję online podczas targów E3 z wydawcą. Tematem rozmowy ma być 'competitive mod', który ma nam wszystkim ułatwić (umożliwić?) grę między-klanową w BC2.

 

linki informacyjne:

 

Clan and FPS Leadership Summit - Clan and FPS Leadership Summit

http://www.petitiononline.com/EADICE/petition.html

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hmmm, zapomnieli o PC? Aha no tak, zapomnialem ze silnik ma wycisnac wszystko ze starych konsol, a nowe piecie ma zarzynac jak swiniaki - sorry - didnt catch a joke dice, hoł hoł hoł

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego czasu po wejsciu do gry wywala mi takie cus , szlak mnie trafia

Dołączona grafika

 

Oczywiscie klikam Keep the Current color scheme ale przy nastepnym uruchomieniu gry znowu to samo

 

Pewniakiem jest jakis sposob zeby ten siajs zablokowac na stale ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje Keep the current..., wybierasz dolną?

 

 

Tra ta ta ta TAAAA

 

i robie tak od kilku dni nonstop Lipa maxymalna

 

Update

 

chyba mam juz na to sposob

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem zarejestrowałem się na stornie bf-a veteran po zalogowaniu się na tej stronce odpalam bf-a loguje się i ku mojemu zdziwieniu pojawia się jakiś regulamin po zaakceptowaniu go muszę wprowadzić kod seryjny gdy go wprwadzam

pisze ze jest już używany nie wiem co robić pomocy !!!

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pojasnic o co chodzi z odznaczeniem "get all bronze weapon stars" ?

 

makaronekPL - BFBC2 Stats

 

w sekcji 'weapon' mam wszedzie brazowa gwiazdke (specjalnie meczylem temat psujac sobie ratio) - a odznaczenia nie mam :(

 

tylko mi nie mowcie ze chodzi o wszystkie bronie, z pistoletem na rzutki wlacznie ;) bo niby jak mam tym zabic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O ile wiem to potrzebny jest granatnik, assault shotgun i reszta gadżetów dla których możliwa jest gwiazdka.

 

I podstawowa kwestia - masz gwiazdke dla Garanda? Bo długi czas się nie dało, a nie śledze specjalnie już tej gry więc nie wiem czy naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Statsy z ammo zlicza, tylko nie pokazuje ich w grze. Awardy za to można dostać, na stronach ze statystykami także pokazuje ilość "dostaw".

 

 

Do Garanda trzeba Veterana (zakładając że w limitce go nie było), wystarczy się zarejestrować w BF Heroes.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale na stronie BFBC2 się nie trzeba rejestrować, tylko zalogować używając konta EA. Coś dziwnego opisujesz, może w grze logujesz sie na inne konto niż wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy ktoś w jakiś sposób może "przechwycić", albo logować się na moim koncie?

Czy po prostu są jakieś błedy, bo wchodzę w BF, chcę się zalogować i nie może, po kilku próbach wyskakuje, że możliwą przyczyną jest wielokrotna próba logowania na to samo konto. Przez stronę www normalnie mogę się zalogować, tylko nie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zainstalowałem gierkę i chciałbym pograć w singla. Ale mam problem z myszą - obojętnie w którą stronę ruszę - głowa obraca mi się tylko do góry i tylko w jedna stronę. W życiu w żadnej grze nie przytrafił mi się taki problem.

Gra zaktualizowana do najnowszej wersji, Win XP 32 bit, DX9c, sprzęt z siga.

Pytanie jest proste - WTF??!?!?!?!?!?!?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zainstalowałem gierkę i chciałbym pograć w singla. Ale mam problem z myszą - obojętnie w którą stronę ruszę - głowa obraca mi się tylko do góry i tylko w jedna stronę. W życiu w żadnej grze nie przytrafił mi się taki problem.

Gra zaktualizowana do najnowszej wersji, Win XP 32 bit, DX9c, sprzęt z siga.

Pytanie jest proste - WTF??!?!?!?!?!?!?

 

Rozwiązanie również, kup legalną wersję.

 

% polecą.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Musisz się zarejestrować w BF Heroes (chyba że masz jeszcze jakies starsze BF-y). Musi być to samo konto co do BC2, wtedy automatycznie ci uwzględni Veterana i w grze odblokuje się broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...