Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

To bylo pytanie retoryczne

Generalnie w [gluteus maximus] mam co mi pisza dzieciaki.

 

Jak mi sie koles chowa za sciana i ostrzeliwuje co sie da, a ja gram inzynierem, jasne jest ze go sciagne razem ze sciana ;]

 

Zawsze gram ze znajomkami, i zawsze dopasowujemy klasy do teamu. Gra sie tym kogo w danej chwili potrzeba. Dlatego ostatnio zaczalem trenowac znienawidzonego snipera. I powiem tak. Gol i M1911 jest dobrym polaczeniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku grałem snipem, ale przerzuciłem się na assaulta jak radzili koledzy, fajniej tak być ciągle w centrum walki. :D

Macie linka do jakiegoś dobrego testu wydajności bc2 po względem procków i grafik ? Co lepiej dorzucić do zestawu z siga e84@4ghz czy gtx260, żeby było więcej fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam bębenkowca jeśli chodzi o pistolet. Może i powolny, ale za to jaki mocarny :D Ja gram wieczorami na Parszywej 4 czy jakoś tak. Pewnie niektórzy wiedzą o który serwer chodzi. Noob? Zawsze najwięcej narzekają Ci co sobie nie radzą w grze. Tak jak mnie wyzywali od kampowania snajperem (vss) po krzakach. Więc dla świętego spokoju zmieniłem na assaulta i an-94 i było to samo. Wyniki 19/4 itp. no i znów byłem noobem ;/ Nigdy nie dogodzisz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Polacy w duzej ilosci to debile. Widac to czesto po serwerach. Pograc w ciagu dnia na polskim serwerze to nie na moje nerwy. Pelno gowniarstwa o ilorazie inteligencji zblizonym do taboretu kuchennego. Pelno bluzg, wyzwisk i zero zorganizwoanej gry.

 

Ogolnie zaczyna mnie draznic jedno

- zabije kogos z Gustava - CG n00b!! -mniejsza z tym ze zestrzelilem helikopter

- zabije kogos z noza - basereaper - sniper siedzacy na polowie planszy

- zabije kogos z mg36/m60 - unused medic!!!

- zabije kogos ze spasa - overpowered shotgun n00b

- zabije kogos z GOLa - camper -mniejsza z tym ze najczesciej rusciach!e

 

 

czym tu kufa grac by nie byc noobem??

 

na polskim G4G tego nie uswiadczysz

jak ktos chce zagrac --> w0jtass

pozdrawiam i do zobaczenia na celowniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze ci idzie z xm8 to narazie nie zmieniaj, przy okazji zrobisz tez gwiazdki. z broni godnych uwagi dla assaulta to wlasnie an94, m16a2 i m14. ja osobiscie dokanczam robienie platyny z m14 i jestem w polowie z m24, musze przyznac, ze ta ostatnia jest naprawde zacna. szybki zoom, szybki reload i celownik bez zbednych crapow..

 

btw g4g, wyrwalem tam 15 dniowego bana za bluzganie na medyka, ktory mnie reanimowal pod ckmem. to jest dopiero sprawiedliwosc..

 

 

 

 

 

 

 

edit: czy ktos wie co ze spectactem na pc ?

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co do odznak za wszystkie brązowe gwiazdki, to problem ponoć jest taki że jak graliśmy Garandem przed naprawieniem go, to on naliczał kille dla Thompsona. Teraz nalicza dla siebie, ale jeśli zdobyliśmy brąz dla Thompsona Garandem to gra tak jakby tego nie widzi, więc nie dostajemy awardów. Miejmy nadzieję, że i to kiedyś naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 I SKAN KLUCZ I OD RĘK (1100498641) - Aukcje internetowe Allegro

 

Gram ok miesiąca, zadnych problemow.

Wersje pudelkowa tez pewnie na allegro znajdziesz najtaniej, np. http://allegro.pl/item1166265328_battlefield_bad_company_2_pc_od_komputronik.html

 

Ale troche pojechali po bandzie z cena za wysylke. :blink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odznak za wszystkie brązowe gwiazdki, to problem ponoć jest taki że jak graliśmy Garandem przed naprawieniem go, to on naliczał kille dla Thompsona. Teraz nalicza dla siebie, ale jeśli zdobyliśmy brąz dla Thompsona Garandem to gra tak jakby tego nie widzi, więc nie dostajemy awardów. Miejmy nadzieję, że i to kiedyś naprawią.

 

o tym to pierwsze slysze, nie wiem czy tak jest

ale na pewno do tych odznak potrzebne sa gwiazdki za specacty

sa serwery na ktorych mozna grac tymi kitami, oczywiscie nie jest to niby do konca legalne

ale rowniez nie wyglada zeby ea/dice cos z tym robili

link jako dowod .arp - BFBC2 Stats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Musi tak być bo ja mam na klocku wszystkie (łącznie ze SPECACT-ami), ale brąz dla Thompsona nabiłem właśnie grając M1 kiedyś. Wczoraj zrobiłem brąz dla M1 i nie dostałem tych dwóch odznak.

 

A ci co nie grali zepsutymi M1 i Thompsonem odznaki te mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobrze, tam też są, ale w takim przypadku jak powiedziałem. Jak na PC miałeś nabity brąz dla Thompsona grając M1 to pewnie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z tego co pamiętam, to M1 nigdy nie nabijał dla thompsona na PC. A założenie, że "Musi tak być bo ja mam" jest dość dziecinne w tym przypadku :)

 

Przecież to ja jestem królem świata, wiec co powiem to tak ma być.

 

 

Ale niestety to nie ja wymyśliłem ten powód niedziałania tych odznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu nie, ma roboty od groma, wakacje i czasy studenckie kiedy to było. :]

Jak będę miał urlopik to może coś więcej pogram... o ile będzie czas. :D

 

yuucOm ja kupiłem od gościa "sprzedawca-gier" czy jakoś taki klucz z ea-store i równo po tygodniu dostała bana, koleś oddał kasę.

Gadałem na supporcie i dowiedziałem się, że prawdopodobnie z lewych kart kredytowych klucze.

 

Koledzy podali linka do aukcji, na której później zakupiłem drugi klucz i mi też wsio śmiga.

To są jakieś wersje box przeznaczone na inny rynek i dlatego tańsze, więc bana raczej nie powinniśmy dostać, bo za co..

 

ps. polska wersja i C.Pazura.. mmmmonster fail :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę z powodu braku alternatywy... mw2 jest fajne, ale brakuje trochę przestrzeli i większej ilości graczy.

Dalej mam zastrzeżenia co do kulawego systemu detekcji obrażeń, ale i tak jest lepiej niż w bf2.. z braku laku. :]

 

Z randomkami to się tak średnio gra a nie ma czasu się ustawić większą grupą i popykać, kiedy jest chwila czasu to włączę, meczyk-dwa rozegram i tyle.

 

Co do polonizacji może nie taka tragiczna, tylko cezary-cezary i ten jego głos. <_<

 

Z zaproszeniami mam jakiś problem, bo nic do mnie w ogóle nie doszło, wysłane przeze mnie chyba też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...