Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

rodzima produkcja :D - http://www.youtube.com/watch?v=ne8s08CkL48

 

Jesli tak wyglada gameplay to chyba sie zalamie, a wlasnie dzis doszla do mnie paczka z gra... nie mam zamiaru ginac przez jakiegos frajera w helikopterku, ktory wymaga tyle skilla co prowadzenie wozka w supermarkecie.

 

Ktore stery od AMD sa najlepsze? Aktualnie jade na 10.7 i czytalem ze troche sie na nich i na 10.8 kaszani i mniej fps, ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak wyglada gameplay to chyba sie zalamie, a wlasnie dzis doszla do mnie paczka z gra... nie mam zamiaru ginac przez jakiegos frajera w helikopterku, ktory wymaga tyle skilla co prowadzenie wozka w supermarkecie.

 

Ktore stery od AMD sa najlepsze? Aktualnie jade na 10.7 i czytalem ze troche sie na nich i na 10.8 kaszani i mniej fps, ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

 

hehe niezle mnie rozbawiles :D :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak wyglada gameplay to chyba sie zalamie, a wlasnie dzis doszla do mnie paczka z gra... nie mam zamiaru ginac przez jakiegos frajera w helikopterku, ktory wymaga tyle skilla co prowadzenie wozka w supermarkecie.

 

Ktore stery od AMD sa najlepsze? Aktualnie jade na 10.7 i czytalem ze troche sie na nich i na 10.8 kaszani i mniej fps, ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

 

do bc2 najlepsze były chyba 10.4a, swoja droga gierka nadal daje radę, próbowałem ostatnio bf2 po kilku tygodniach przerwy i nie ogarniam samolotu a byłem w miarę dobry ( na klawie i myszy chyba w Polsce najlepszy)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak wyglada gameplay to chyba sie zalamie, a wlasnie dzis doszla do mnie paczka z gra... nie mam zamiaru ginac przez jakiegos frajera w helikopterku, ktory wymaga tyle skilla co prowadzenie wozka w supermarkecie.

 

Może lepiej najpierw zagraj, bo widzę, że chyba nie wiesz, jaki jest średni czas żywota w helikopterku. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe niezle mnie rozbawiles :D :D:D:D

 

Co takiego zabawnego napisalem?

 

Może lepiej najpierw zagraj, bo widzę, że chyba nie wiesz, jaki jest średni czas żywota w helikopterku. :lol2:

 

Pamietam ze w BF2 byl krotki, ale po tym filmiku nie wiem czego sie spodziewac. Dzis sprawdze i mam nadzieje ze takich "akcji" jest niewiele i ze wiecej zalezy od prawdziwego skilla niz napieprzania helikopterkiem czy czolgiem jak sie tylko cos zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bo trzeba umieć. Jak ktoś sobie wyrobi skilla na heli, to potem potrafi cały mecz polatac bez zgonu. Na PC to sobie mozna ćwiczyć na pustych serwerach, na konsolach nie ma takiej opcji niestety. Ja zupełnie nie ogarniam tego sterowania.

 

Ja osobiście nie cierpie jak trafie na gre z takimi ludźmi. Od razu wychodzę bo to nie ma najmniejszego sensu, nic sie nie da zrobić bo non stop heli kosi. Na szczęście głównie gram w Squad DM, a tam heli nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy do ozdoby bo z bystrym pilotem lub strzelcem śmiało robię wyniki 30-(3-4), a w czołgu lub apc z grupą dobrych mechaników 30-0, wszystko zależy jak kumata jest twoja drużyna i jak mało kumata przeciwna, w bf2 jak miałem wprawę i latałem codziennie (ponad 700godzin nalotu) to wyniki 50-0 nie były niczym niezwykłym, tyle że tam naprawdę wymagało to skilla a lotnicy byli klasą samą w sobie i wygrywali bitwę nawet z dupną drużyną, w bc2 lotnictwo nie oddaje realizmu na polu walki tu tylko sprawne paluszki się liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak wyglada gameplay to chyba sie zalamie, a wlasnie dzis doszla do mnie paczka z gra... nie mam zamiaru ginac przez jakiegos frajera w helikopterku, ktory wymaga tyle skilla co prowadzenie wozka w supermarkecie.

 

Ktore stery od AMD sa najlepsze? Aktualnie jade na 10.7 i czytalem ze troche sie na nich i na 10.8 kaszani i mniej fps, ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

 

Ja mam 10,6 i bardzo sobie chwalę. Zawsze jestem jednym z pierwszych na mapach.Wcześniej było duuuuuuużo gorzej. Ale jak wynika z różnych opinii zależy to tez pewnie od innych podzespołów kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał latać tak jak na tym filmiku, to bym się bał - ten heli utrzymywał się w powietrzu chyba tylko dlatego, że po prostu nikomu nie chciało się do niego strzelać. Zazwyczaj spotykam stada mechaników, którzy tylko czekają na taki kąsek. I ten dreszczyk emocji - czy moja rakieta doleci pierwsza, czy może ktoś inny będzie tym szczęśliwcem, który uziemi ten latający kawałek papieru. :lol2:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał latać tak jak na tym filmiku, to bym się bał - ten heli utrzymywał się w powietrzu chyba tylko dlatego, że po prostu nikomu nie chciało się do niego strzelać. Zazwyczaj spotykam stada mechaników, którzy tylko czekają na taki kąsek. I ten dreszczyk emocji - czy moja rakieta doleci pierwsza, czy może ktoś inny będzie tym szczęśliwcem, który uziemi ten latający kawałek papieru. :lol2:

 

+1 bo mnie rozbawiło, ale taka prawdą. Heli w tej grze gdy sie gra z normalnymi ludźmi lata czesto kilanaście sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj chwile i mam mieszane uczucia. Nie zwracalem uwagi na jakich trybach gralem, czy hardcore czy nie (w czym roznica?), po prostu jak to noob kliknalem join na serverze gdzie bylo juz troche ludzi.

 

Gralem snipa, z jednej strony bylo fajnie, zawsze jakis biedny ludzik paletal sie kolo mnie chociaz go o to nie prosilem i w razie czego mnie "oslanial", chociaz czesciej ginal, a ja zaalarmowany dobijalem przeciwnika. Jak byla akcja pospolite ruszenie to zostawalem i krylem im plecy, po zabiciu przeciwnika zmienialem pozycje tak by widziec pole walki i moja poprzednia pozycje gdzie jak naiwne muchy przybiegali przeciwnicy sadzac ze nadal tam bede co sprawialo mi wielka radosc bo moglem w nich pakowac kolejne naboje ku ich wielkiemu zaskoczeniu "nie ma go tu".

 

Z drugiej strony to czego sie balem, czyli frajerzy w czolgach, heli, jeepach, czy innych pizdzikach strzelajacy na oslep. Co z tego ze ta ich maszyna jest na calowniku wszystkich i w ciagu 20 sekund zginie, skoro przez te 20 sekund szalu strzelajac na oslep zabija kilka osob i cieszy ryja ze jest na gorze w tabelce innych wyzywajac od noobow. Poirytowany co pewien czas zmienialem server, nadal nie zwracajac uwagi na tryby itd. Trafilem na jakis polski server, pomyslalem fajnie, moze cos pogram. Zimowa mapka, 3 razy pod rzad zginalem ledwo ruszajac sie ze spawna od pociskow natrentego czolgisty, postanowilem go podejsc, zakradlem sie do ich bazy i widzac tego samego frajera jak leci piechtolotem by wsiasc do swojego ukochanego rudego 102 zabilem gnoja 3 razy z roznych miejsc. Za 4 razem napisalem do niego niech, zamiast grac jak p.zda ciagle czolgiem i zdobywac punkty strzelajac na oslep, pogra normalna bronia, minelo 5 sekund i zostalem z servera wykopany z komunikatem "jak sie nie podoba to wypier..." No coz, nic sie w tej kwestii nie zmienilo, dac zakompleksionym dzieciakom admina i beda bogami.

 

Reasumujac, nigdy wiecej polskich serverow, zaraz poczytam o co chodzi w jakim trybie i od dzis szukam serverow na ktorych bedzie sie liczylo cos wiecej niz napieranie na slepo armatka. Ktos moze polecic dobre servery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał latać tak jak na tym filmiku, to bym się bał - ten heli utrzymywał się w powietrzu chyba tylko dlatego, że po prostu nikomu nie chciało się do niego strzelać. Zazwyczaj spotykam stada mechaników, którzy tylko czekają na taki kąsek. I ten dreszczyk emocji - czy moja rakieta doleci pierwsza, czy może ktoś inny będzie tym szczęśliwcem, który uziemi ten latający kawałek papieru. :lol2:

 

To fakt, łatwo jest trafić heli ze strzałki, ale jak pilot dobrze lata i ma flary to wtedy może być upierdliwy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze slabym teamem jako samotny msciciel nic nie zdzialasz na mapie, przynajmniej 2-3 osoby z komunikacja glosowa sa do tego potrzebne. jezeli nie lubisz typow w pojazdach, to od razu zmien gre, bo zostaniesz przejechany, zabity z czolgu, z jeepa, z heli i to nie raz, a cale mnostwo. jak sie gra to zobaczysz dopiero, kiedy bedziesz chcial zaatakowac mcom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj chwile i mam mieszane uczucia. Nie zwracalem uwagi na jakich trybach gralem, czy hardcore czy nie (w czym roznica?), po prostu jak to noob kliknalem join na serverze gdzie bylo juz troche ludzi.

 

Gralem snipa, z jednej strony bylo fajnie, zawsze jakis biedny ludzik paletal sie kolo mnie chociaz go o to nie prosilem i w razie czego mnie "oslanial", chociaz czesciej ginal, a ja zaalarmowany dobijalem przeciwnika. Jak byla akcja pospolite ruszenie to zostawalem i krylem im plecy, po zabiciu przeciwnika zmienialem pozycje tak by widziec pole walki i moja poprzednia pozycje gdzie jak naiwne muchy przybiegali przeciwnicy sadzac ze nadal tam bede co sprawialo mi wielka radosc bo moglem w nich pakowac kolejne naboje ku ich wielkiemu zaskoczeniu "nie ma go tu".

 

Z drugiej strony to czego sie balem, czyli frajerzy w czolgach, heli, jeepach, czy innych pizdzikach strzelajacy na oslep. Co z tego ze ta ich maszyna jest na calowniku wszystkich i w ciagu 20 sekund zginie, skoro przez te 20 sekund szalu strzelajac na oslep zabija kilka osob i cieszy ryja ze jest na gorze w tabelce innych wyzywajac od noobow. Poirytowany co pewien czas zmienialem server, nadal nie zwracajac uwagi na tryby itd. Trafilem na jakis polski server, pomyslalem fajnie, moze cos pogram. Zimowa mapka, 3 razy pod rzad zginalem ledwo ruszajac sie ze spawna od pociskow natrentego czolgisty, postanowilem go podejsc, zakradlem sie do ich bazy i widzac tego samego frajera jak leci piechtolotem by wsiasc do swojego ukochanego rudego 102 zabilem gnoja 3 razy z roznych miejsc. Za 4 razem napisalem do niego niech, zamiast grac jak p.zda ciagle czolgiem i zdobywac punkty strzelajac na oslep, pogra normalna bronia, minelo 5 sekund i zostalem z servera wykopany z komunikatem "jak sie nie podoba to wypier..." No coz, nic sie w tej kwestii nie zmienilo, dac zakompleksionym dzieciakom admina i beda bogami.

 

Reasumujac, nigdy wiecej polskich serverow, zaraz poczytam o co chodzi w jakim trybie i od dzis szukam serverow na ktorych bedzie sie liczylo cos wiecej niz napieranie na slepo armatka. Ktos moze polecic dobre servery?

 

Ale nerd-rage.. witamy w internecie.

Trochę nie rozumiem Twojego podejścia, skoro komuś odpowiada taki tryb gry to po co go wyzywasz, dobrze, że dostałeś bana czy tam kicka.. chce strzelać na oślep niech strzela, taki ma styl grania i takie same rawo do gry jak każdy.

Tak samo jak wszyscy psioczą na ludzi z gustavem czy snipami, mi to nie przeszkadza, skoro taki jest balans i dali takie możliwości to widocznie tak ma być. Jedno jest pewne więcej się zdziała grając w zgranej drużynie niż idąc na pałę. Po prostu graj ze swoją ekipą a nie "randomkami", gdzie każdy robi to co lubi a nie wypełnia zadania.

Albo wybieraj serwery, gdzie niektóre rzeczy są po blokowane albo w ograniczonej ilości.

Co do HC i non-HC to tak jak w każdym online-fps, brak mini-map, większe obrażenia i dodatkowo nie widać znaczków (czerwony trójkącik nad głową) nad raportowanymi wrogami.

 

To nie call of duty, gdzie się było one-man-army.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie na oslep to jak w wyscigach online spychanie czy rozbijanie przeciwnika - i tu i tu dzieki takiemu zachowaniu wygrywasz i nie wazny jest styl w jaki wygrales tak? Chyba nie o to chodzi.

 

Tak jak pisalem, to bylo wchodzenie na randomowe servery zeby w ogole zobaczyc jak wyglada ten mp. Wiem juz raczej czego unikac, czas zaczac grac z kims na poziomie.

 

Ponawiam pytanie, moze ktos podac dobre servery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to nie spotkalem sie jeszcze ze strzelaniem na oslep z czolgu ;p poza tym niektorzy lubia pograc na hc, inni polatac, a ktos inny lubi siedziec w czolgu. "krycie plecow" w sumie to tez nie jest pokaz skilla :D

 

ps. dobry serw jest pojeciem wzglednym, zaleznyn od twoich mate'ow z teamu. jak ath napisal: To nie call of duty, gdzie się było one-man-army

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[FR] =GiFr= HARDCORE serv: 2 ALL Maps

XG< 24/7 >RUSH< HARDCORE Recruiting xtra-gamers.com

=CBC= Croatian Bad Company - HARDCORE

the unsafe house

 

Zalezy jak się trafi. Na ogól źle nie jest.

Zobacz jeszcze KFC.

Jaki masz nick w grze?

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, łatwo jest trafić heli ze strzałki, ale jak pilot dobrze lata i ma flary to wtedy może być upierdliwy :D.

 

W becie pamiętam, że heli bywał upierdliwy. W pełnej wersji jakoś nie pamiętam, żeby mnie denerwował. Może to kwestia serwera. Mnie bardziej irytuje team mający beton w rozczochranej i ołów w ciemnej głebokiej.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj sobie chwilke polatalem hindem z dobrym gunnerem/pilotem (na zmiane wsiadalismy) i blyskawicznie nabilismy po 30 fragow + mase punktow :D mialem wrazenie, ze caly serwer do nas wali - strzalki non stop lataly ;D

 

@Powerslave koles strzelal w Ciebie na oslep z czolgu? okeeeej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[FR] =GiFr= HARDCORE serv: 2 ALL Maps

XG< 24/7 >RUSH< HARDCORE Recruiting xtra-gamers.com

=CBC= Croatian Bad Company - HARDCORE

the unsafe house

 

Pogralem wczoraj troche na CBC i gralo mi sie bardzo fajne, tryb chyba conquest (punkty A i B atak/obrona), dalej katowalem snipe, w koncu odblokowala mi sie kolejna szybkostrzelna i nareszcie przeciwnicy zaczynaja ginac a nie tylko obrywac :)

 

@Powerslave koles strzelal w Ciebie na oslep z czolgu? okeeeej :D

 

Napierasz w baze przeciwnika na oslep nikogo nie widzac, co w tym "okejowatego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz wbijac duzy score, to atakuj mcoma z C4, najpierw kladz c4, potem uzbrajaj i wysadzaj. dostaniesz po 50 za kazdy ladunek, +250 jezeli mcom zostanie zniszczony.

 

najlepsze snajpy do ofensywnej gry to chyba m24 i sv98 (+mocny pistol ale, m9 tez daje rade), z tym, ze ta druga mozna walic ladne no zoomy

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie punkciki mnie raduja, ale ubijanie niewiernych. Narazie mam dwie sniperskie bronie i przypasowal mi Type 88 z racji szybkostrzelnosci dzieki czemu moge dobijac (ah ta niepewna jeszcze reka), a z czasem pewnie wroce do jednostrzalowych, nie moge sie juz doczekac M95 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie punkciki mnie raduja, ale ubijanie niewiernych. Narazie mam dwie sniperskie bronie i przypasowal mi Type 88 z racji szybkostrzelnosci dzieki czemu moge dobijac (ah ta niepewna jeszcze reka), a z czasem pewnie wroce do jednostrzalowych, nie moge sie juz doczekac M95 :)

 

No widzisz, ta gra polega na wypełnianiu celów a nie bezmyślnym fragowaniu, sam gadasz, że ludzie to nooby, bo nie umieją grać a prezentujesz najgorszy typ gracza.

Sniper ma przede wszystkim raportować innym a nie skupiać się na ratio k/d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie punkciki mnie raduja, ale ubijanie niewiernych. Narazie mam dwie sniperskie bronie i przypasowal mi Type 88 z racji szybkostrzelnosci dzieki czemu moge dobijac (ah ta niepewna jeszcze reka), a z czasem pewnie wroce do jednostrzalowych, nie moge sie juz doczekac M95 :)

 

 

m95 to straszny crap (za dlugi reload i przeladownia po kazdym strzale), chociaz niektorym sie podoba. moze i punkciki cie nie raduja, ale to dzieki nim, jak sam zreszta wiesz odblokowujesz bronie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...