Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, ta gra polega na wypełnianiu celów a nie bezmyślnym fragowaniu, sam gadasz, że ludzie to nooby, bo nie umieją grać a prezentujesz najgorszy typ gracza.

Sniper ma przede wszystkim raportować innym a nie skupiać się na ratio k/d.

 

Najezdzasz na mnie, a nie grales ze mna nigdy, wiec czemu twierdzisz ze skupiam sie na ratio k/d? Napisalem po prostu ze nie sa dla mnie wazne punkty, niektorym bardzo zalezy na tym by byc na szczycie tabelki i szarpac rankingi, ja czerpie przyjemnosc z gry poprzez ubijanie przeciwnika wyrafinowanym headshotem. Wczoraj na serverze w moim teamie byli kolesie ktorzy caly czas lecieli na leb na szyje do ladunkow, a ja widzac to staralem sie ich oslaniac o to chyba chodzi nie? A majac bron na dlugie dystanse ciezko atakowac punkty A i B bo tam kazdy raczej wbiega z bronia krotka. Po weekendzie bede gral ze znajomymi na TS, wiec dopiero wtedy bede czerpal w pelni radosc z gry. A Ty zanim nastepnym razem napiszesz jaki typ gracza przezentuje zagraj ze mna, a nie pisz o mnie jakbys gral ze mna od roku oceniajac mnie po tym ze napisalem ze wole zabijac niz zdobywac punkciki podkladajac ladunki.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chwilowo mam przerwe ale powiedzcie mi jaki mieliscie najwiekszy wynik ze snipy ?? na yt sa filmiki gdzie typ dostaje +500 za heada i uwaza, ze to max jaki mozna dostac, ale wedlug mnie mozna dostac wiecej bedac w obronie. Najwiecej ile mialem to +490 pare razy ale jeszcze nie mialem rownej +500, czy ktos tu mial heada za +500 ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest już pewne - więcej informacji o nadchodzącym dodatku dla BFBC2 przenoszącym nas w czasy wojny w Wietnamie poznamy na nadchącycym Tokio Game Show 2010, odbywającym się między 16 a 19 września. Jak zapowiada na oficjalnym blogu gry Community Manager DICE pod nickiem zh1nt0, pojawi się on właśnie tam żeby pokazać dodatek o nazwie Vietnam.

 

Oczywiście, więcej na ten temat powinniśmy wiedzieć pod koniec następnego tygodnia, choć na forum EA UK pojawiają się pierwsze spekulacje. Z pomocą podobno dobrze poinformowanego źródła (którym rzekomo miałby być jeden z dev'ów z DICE), użytkownik forum o nazwie TG jneagu uchyla już teraz rąbka tajemnicy. Według niego, tuż przed wydaniem dodatku, który ma kosztować $15, miałby pojawić się kolejny mappack z 4 nowymi mapami. Dwie z nich to lokacje występujące w trybie SP BC2 i przystosowane do trybu MP a kolejne dwie to mapy pochodzące z pierwszej części serii Bad Company, których nazw użytkownik ten nie może ujawnić.

 

Najbliższe dni zweryfikują uzyskane przez niego informacje. Oby tylko TG jneagu nie mylił się z tym w końcu prawdziwym mappackiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Czasem lubie tak przy kampic :D naprawde czuje "moc" jak kogos zjade z takiej odleglosci ;) dla mnie to zaden wstyd ;)

 

Mój rekord odległości to +384pts marksman bonus...

 

edycja:

myślałem ze to dużo ale widze ze kolega Buziak miał trochę więcej :D.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"... miałby pojawić się kolejny mappack z 4 nowymi mapami. Dwie z nich to lokacje występujące w trybie SP BC2 i przystosowane do trybu MP a kolejne dwie to mapy pochodzące z pierwszej części serii Bad Company, których nazw użytkownik ten nie może ujawnić."

 

Znając życie to dadzą pewnie te małe mapki. Strasznie bym chciał te duże Conquestowe (które też zresztą były przystosowane z singla), bo lubie ten tryb, ale mapy do niego w BC2 są strasznie słabe.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki hed za 500+ zdarza sie raz na rok.... co do dodatku, to uwazam go za zdzierstwo, 15 dolcow - 4 mapy ? lol. oni to za darmo wypuscic jako zadoscuczynienie bledow gry, ktore doswiadczamy do tej pory.. szmaciarze z nich

Edytowane przez yeyoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według niego, tuż przed wydaniem dodatku, który ma kosztować $15, miałby pojawić się kolejny mappack z 4 nowymi mapami. Dwie z nich to lokacje występujące w trybie SP BC2 i przystosowane do trybu MP a kolejne dwie to mapy pochodzące z pierwszej części serii Bad Company, których nazw użytkownik ten nie może ujawnić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co ma map pack (z mapami z singla BC2 i multi BC1) do dodatku Vietnam.

 

Zresztą DLC są robione przede wszystkim pod konsole, tam każdy kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma map pack (z mapami z singla BC2 i multi BC1) do dodatku Vietnam.

 

Zarówno map pack jak i Vietnam oferują nowy content (w przypadku pierwszego oczywiście są to tylko mapy). Jeśli miałbym dostać darmowe 4 mapy do MP to na pewno nieprędko kupię DLC do BC2, bo zwyczajnie będę miał w co grać.

 

 

czytanie ze zrozumieniem sie klania :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sprostuj proszę, chyba że nie pisałeś do mnie. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno map pack jak i Vietnam oferują nowy content (w przypadku pierwszego oczywiście są to tylko mapy). Jeśli miałbym dostać darmowe 4 mapy do MP to na pewno nieprędko kupię DLC do BC2, bo zwyczajnie będę miał w co grać.

 

Właśnie, a jakby w najbliższym czasie wydali darmowy map pack ( nowe mapy ) to mogłoby to skłonić więcej osób do kupna dodatku.

 

Co do czitów, to trzeba wytrzymać do aktualizacji pb :) i będzie tak jak wcześniej, tylko private hacki i co lepsze publiczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! (zaklnął jak Mroczek w M... :D )

Wypiernicza mi się ciągle BC2! Poczytałem na ten temat trochę i niby jest to wina procka który faktycznie wykorzystany jest w 100%. Ale czy ustawiłem go na stock 2,66 z turbo 3,2Ghz, czy pokręcony na 3,5Ghz i napięcie dałem nawet na 1,3V i pupa. Ciągle to samo ale nie zawsze, bo czasami biegam z 2h i nic się nie dzieje a czasami co mnie ktoś kropnie to freez i wywala do pulpitu, albo przy zakończeniu planszy...

 

W innych grach nic takiego się nie dzieje - Mafia, Crysis, MW2 wszelkie benchmarki, testy żadnych zwiech, artów itp...

 

Pamięć to nie jest bo już nawet dałem je na 1050Mhz i podniosłem napięcie, karta też nie - dałem takie i takie stery, podkręcona czy nie podkręcona to samo. Nic się nie grzeje - proc ma max z 45C karta 74C.

 

System win7 64bit - prawie świeży i ze stabilnością nie ma problemu (poza kilkoma programami ale to juz inny temat)... już sam nie wiem co by tu jeszcze? no chyba ze procka na 1,35V ustawie?

 

:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajny ten gameplay, no i chyba od nowa unlocki i XP, więc będzie co robić i będzie mniej monotonii grając raz w Vietnam raz w modern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...