Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam problemy... otóż dodałem kilkanaście serwerów do ulubionych, ale jak odświeżam tą listę, jako aktywne pokazuje mi tylko 3-4. Reszta wygląda, jakby nie odpowiadały... nie daje się też do nich połączyć. Niemożliwe, żeby wszystkie padły na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia filtrow sa zapamietywane.

przy odswiezaniu ulubionych rowniez sa brane pod uwage - chociaz nie powinny.

wystarczy ze serwer bedzie np pelny a masz zaznaczone aby nie pokazywal pelnych i bedziesz go mial na szaro na liscie.

oczywiscie moze byc jakis bug, ale warto najpierw sprawdzic czy powyzsze nie jest przyczyna.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia filtrow sa zapamietywane.

przy odswiezaniu ulubionych rowniez sa brane pod uwage - chociaz nie powinny.

wystarczy ze serwer bedzie np pelny a masz zaznaczone aby nie pokazywal pelnych i bedziesz go mial na szaro na liscie.

oczywiscie moze byc jakis bug, ale warto najpierw sprawdzic czy powyzsze nie jest przyczyna.

 

Faktycznie... kurczę, dziwne rozwiązanie.

Dzięki! :)

Plusik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu nabyłem BC2, głównie z uwagi iż CoD:BO mnie rozczarowało i szukałem czegoś spokojniejszego. Kiedyś grałem w betę BC2, ale nie przypadła mi do gustu. Obecnie jest tak iż im dłużej gram tym bardziej zaczyna mi sposób rozgrywki odpowiadać, chociaż czasem większa rozwałka mogłaby się przydać (szczególnie nudno jak stado snajperów jest). Drażniącą kwestią jest fakt naprawdę powolnego rozwoju postaci na początku rozgrywki; zdobywanie nowych dodatków, broni etc. jakby za długo trwało co jest momentami mało zachęcające. Z drugiej strony klimat rozgrywki wraz z możliwością "psucia" otoczenia dużo daje.

 

Ps. Można w BC2 wydawać polecenia typu "widzę wroga", "czołg w polu widzenia" etc? W ustawieniach pisze iż funkcja wydawania takich komend jest pod klawiszem "Q", ale mam wrażenie iż nie funkcjonuje to tak jak powinno (w COD było menu w którym się wybierało odpowiednią komendę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta czesc z red dot/acog na m14/g3 mnie strasznie martwi :(:( od teraz kazdy wookie bedzie biegal z nimi tak przynajmniej dla noobow straszakiem byl olbrzymi recoil i w dodatku brak optyki ..... teraz juz nic nie bedzie to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę jakie ładne zmiany. Dobrze, że zwiększają siłę shotgunów z bliska, bo takim USAS`em z daleka dwa strzały i gość gryzie glebę, a z bliska to różnie bywa. Cały magazynek walę, a gość ma jeszcze 2-7%. No i wtedy ja mogę zaśpiewać " Another One Bites The Dust" :wink: Zobaczymy jak to będzie, no i w końcu nowe mapy.:lol:

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz z pistoletu w pojazd, wyciągasz wyrzutnie rakiet, chwile celujesz, pojawia się odległość od celu i strzelasz.

 

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=DqJn1WmuTRE?fs=1&hl=pl_PL"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=DqJn1WmuTRE?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=DqJn1WmuTRE?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejne tłumaczenie o_O

 

 

Poniżej lista zmian w trzecim patchu:

 

- ACOG i Red Dot dla MK-14 i G3.

 

- Zwiększono obrażanie dla G3. - nie zwiększono obrażeń, tylko G3 będzie zadawało tyle obrażeń, ile powinno (bug na PC)

 

- Redukcja odrzutu i uszkodzeń VADS'a .

 

- Naprawiono błąd, gdzie Smoke Countermeasures Package nie usuwał tracera przy szybkiej jeździe czołgu. - nie tylko czołgu

 

- Zmniejszono czas przeładowania Smoke Countermeasures Package.

 

- Zwiększono silę AT4. - wobec pojazdów

 

- Zwiększono prędkość strzałów z AT4. - prędkość rakiet (można pomyśleć, że chodzi o szybkostrzelność)

 

- Zmniejszono obrażenia z M2 Carl Gustav AT, lecz w dalszym ciągu Gustav będzie zadawać najwięcej obrażeń z pośród wszystkich AT w grze. - nie zmniejszono obrażeń, tylko pole rażenia; CG nigdy nie zadawał największych obrażeń - wręcz przeciwnie

 

- Jeden strzał w ciało M95 zabija, kosztem wolniejszego przeładowania ( W KOŃCU!!!). - zwiększy się odległość, do której M95 zabija jednym strzałem; czas przeładowania się nie zmieni

 

- Naprawiono błąd z SVU Snaiperskaya Short który był za mocny w krótkim dystansie w porównaniu z innymi półautomatycznymi karabinami snajpera, zmniejszając jego obrażenia w close-combat.

 

- Zmniejszono obrażenia wszystkich broni na MCOM o 50%. ( C4, miny, AT).

 

- Naprawiono błąd w Rush na Atacamie, gdzie na drugim A, C4 można było podłożyć przez sufit.

 

- Poprawiono celność M1911 przy bliskim celowaniu. - naprawiono błąd z polem widzenia; nie ma nic o celności

 

- Zmieniono obrażenia zdawane przez AN94 Abakan w close- combat i zwiększono jego siłę w long distance. - nie zwiększono obrażeń na długi dystans

 

- Zwiększenie dokładności strzałów F2000 w biegu.

 

- Zwiększono obrażenia na bliskich odległościach dla szotgunów.

 

- Zmniejszono siłę M60.

 

- Zmniejszono zadawane obrażenia z MG3 i MG3 SA w close-combat.

 

- Lekko zwiększono uszkodzenia Helikoptera UH60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wszystko ;)

pomineli ze zwiekszony zostal splash z at4 - w dalszym ciagu jest najmniejszy w tej klasie broni.

obrazenia dla shotgunow zwiekszone w buckshocie, bo pewnie niektorzy juz sie ludzili ze slugi beda mocniejsze.

z svu to tlumacz ostatecznie powinien sie zdecydowac czy usunieto bug czy tez zmniejszono obrazenia - oczywiscie bug zostal usuniety.

 

ogolnie Modd ma racje

tlumacz tego tekstu jezeli tak slabo sie radzi to powinien byl skonsultowac sie z kims przed publikacja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oasis = Sharqi Peninsula ;)

 

Ciekaw jestem ile "metrów" dostanie M95. Może wreszcie będzie warto ją brać. Chociaż nawet bez tego to moja ulubiona broń. Przydałaby się jeszcze opcja przebijania tarczy CKMu i większy dmg w heli.

 

Btw. czemu BC2 musi mieć takie duże patche ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Harvest Day genialnie przerobili. W jedynce bazy też można było podbijać (były trzy punkty + dwie bazy na tej mapie), wic musieli mapę rozszerzyć. Jedną baze od punktów przedziela to małe miasteczko (które właśnie było bazą w jedynce), a drugą baze wzieli z mapy z trybu Rush, którą od punktów dzieli spory obszar otwartego terenu, idealnego do walki pojazdami. Rewelacyjna mapa.

 

Oasis także tu ładnie wygląda, sporo fajniejsze oświetlenie jest w dwójce.

 

 

Heavy Metal masakrycznie wielka, chyba za mało punktów dali, bo jest dość pusto, mogli dać dużo drzew. No ale to przede wszystkim mapa dla pojzadów. Z czterema heli będzie niezła sieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kluczowy czynnik jakim jest system detekcji obrażeń pozostał bez zmian, dlatego przestałem w to grać. Poza tym zoptymalizowali pod kątem wydajności, w zasadzie dużo się nie nagrałem, bo odpuściłem także lepiej jak się wypowie ktoś z >100h przegranych. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem permbana na jakimś niemieckim serwie za to że zruchany admin dostawał w tyłek aż miło i za to że prowadziłem team do zwycięstwa, wystarczyły 3 rundy z wynikami około 50/7-9 i ban by administrator decision ciekawe dlaczego ea nie piętnuje takich zarządzających, żebym jeszcze z cg walił ale tylko mg36 lub lub mechanem grałem, ath nie wiem o co ci chodzi z detekcja mnie się tam udaje czasem jedną seria ściągnąć gościa (headshot) fakt że gra czasem gubi pakiety ale nie jest to na tyle często aby uniemożliwiać grę i zaniechać rozgrywki, na obecną chwile nie ma lepszej gry fpp po sieci, jedynie czego brakuje to myśliwców z bf2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka natura ludzka :) Powiem tak, ja jako były gracz AA byłem bardzo chamski jak ktoś mnie sprowokował (bo normalnie, to byłem dobry kompan na polu bitwy :D ) i takie sytuacje jak Twoja z adminem załatwiałem po swojemu, czy wbijałem się na serwer drugą/trzecią postacią i TK admina i kolejny ban, ale jaka radocha widzieć wkurzonego admina hehe :D ale co tu poradzić, nieuczciwość władzy z życia codziennego znasz, więc nie dziwota, ze taki admin jak poczuje władze to daje Ci bana, bo w końcu jak można być lepszym od pana i władcy :/

 

Nie wiem, ale grając w bete BC2 to jakoś z nikim jakoś nie nawiązałem kontaktu, natomiast w GoW czy AA2 bardziej doświadczeni gracze podpowiadali mi jak grać. Mi multi BC2, CoD, ET kojarzy mi się z Unrealem Tournamentem -> bezsensownym atakowaniem i ciągłymi respawnami - dlatego AA "pokochałem", bo tam śmierć = wysoka kara :) a tu śmierć to tylko 2 kliknięcia i cyferek w statystykach. Muszę jednak przyznać, że w betę BC2 najlepiej grało mi się z nowych multiplajerówek (czyt. CoDy), "gameplay" lepiej mi przypasował, dlatego ciekawy jestem co się zmieniło w grze stosunku do bety - z opinii aktywnych graczy, a nie "changeloga" :)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...