Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam właśnie to samo co kolega Pawelekmal tylko źle to troszkę opisałem.Kliknę żeby przybliżyć to obraz przechodzi na widok przez lunetę,obraz jest przybliżony i po paru sekundach znów się oddala mimo że dalej jest tryb zbliżenia,czyli patrzę przez lunetę.

No i jeszcze prawie cały czas mam napis "przeładuj" nawet jeżeli nie oddałem jeszcze ani jednego strzału :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oba te same problemy. Z zoomem ale tylko jak się odrodzę i z pingiem wszędzie 999 (mam ESET)

 

 

U mnie to samo. Też mam ESET.

 

Wejdźcie w opcje zaawansowane (klawisz F5), następnie proszę wybrać

sekcję Zapora osobista - IDS i opcje zaawansowane. Po czym proszę odznaczyć

opcje:

-wykrywanie ataku przy użyciu protokołu ICMP

-wykrywanie przeciążeń protokołów TCP

 

Przerabiałem temat z supportem Esesta i mi pomogło. Ping wrócił jak należy. U znajomego też zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwaliłem wcześniej nowe bety dla Nvidii, a teraz coś mi się sypie :(

Jak tylko ustawie AA powyżej 4x (8,16,...) to gra w ciągu 5-25min wywala biały ekran i/albo sterownik karty się wywala. Przy AA 4x i niżej niema problemu.

Ktoś miał coś podobnego i sobie poradził ?

pzd

 

Ok, sam sobie poradziłem. Wina nowych sterowników. Podobno nvidia pracuje nad tym ;)

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie to samo co kolega Pawelekmal tylko źle to troszkę opisałem.Kliknę żeby przybliżyć to obraz przechodzi na widok przez lunetę,obraz jest przybliżony i po paru sekundach znów się oddala mimo że dalej jest tryb zbliżenia,czyli patrzę przez lunetę.

No i jeszcze prawie cały czas mam napis "przeładuj" nawet jeżeli nie oddałem jeszcze ani jednego strzału :blink:

 

Jeśli chodzi o napis "przeładuj" to zmień w pliku GameSettings.ini ToolTips na 0 albo na 1 , powinno pomóc (ja mam np. 1 i problem z napisem nie występuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak wywali z gry to kille się liczą, ale nie pokazuje ich w polu "zabici". A przynajmniej tak było spory czas na początku, przy kilku broniach tak mam.

 

 

 

Poza tym to miniaturka się kłania.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio robiłem złote gwiazdy dla każdego z shotgun'ów i to dokładnie na tej mapie z uwagi na brak pojazdów (Rush-PC).

Często ginąłem owszem, ale banan na twarzy i tak był :) Miło było patrzeć jak kolesie fruwali od 1-2 strzałów :)

UCAS dość szybkostrzelny ale i tak wolę 870'tke + naboje kulowe + magnum...celowanie w głowę wydaję się być zbyteczne w tym przypadku :D

 

pzd

 

Właśnie przekroczyłem 1mln punktów ^^

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie tylko sajga , w close combat z kilkoma wrogami jest the beściak. Mam za nią platynę i ponad 2.3k kili. Mój nick Ulgix Wzdecia :D Grał ktoś może na polish hussars serwie?? Myślałem ,że jest ok ale jak dostałem bana od admina za to ,że go zabiłem 3x pod rząd to zmieniłem zdanie!! Jak dla mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie mi ktos co z tym vietnamem?

czemu mi wywala bledy z siecia... skoro ich nie ma

 

Nie wiem czy o tym samym piszemy ale jak mnie tak wywalało to się wylogowywałem i zalogowałem ponownie i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...