Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Mój problem to głównie wysokie pingi w grze

battlefield bad company 2 które skaczą między 110 a 300.Gdzie internet mam 8 Mb stałe łącze w eircom choć na testach

wykazuje mi miej no i ping na tescie jest wystarczający do gry Dołączona grafika .Ale w grze wygląda to już inaczej.Strony też mi się dłużej otwierają.Rozmawiałem z technikami mojej sieci telefonicznie zrobili test na szybkość i ping,sprawdzili modem -mam Zyxel P-660HW-T1 v3- i stwierdzili wszystko jest ok z ich strony,że problem może by z moim komputerem i takie tam.Więc wziąłem się za czyszczenie kompa zrobiłem defragmentacje,przeskanowałem Eset Smart Security użyłem CCleaner,Spybot-Search & Destroy,użyłem też Odkurzacz i Ad-Aware.Programy te znalazły każdy coś tam ale to i tak nic nie zmieniło.Nadal jest ping między 100 a 300.Kiedyś na forum pomogli mi programem

Combo fix co prawda problem był inny.Ale tego nie użyje sam bez poprowadzenia mnie krok za krokiem.A co do komputera to sprzęt mam dobry w singla gram na full detalach bez żadnych problemów.Czy znajdzie się ktoś chętny do pomocy by rozgryżć ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam taki oto problem; po włączeniu gry i zalogowaniu się na swój profil klikam na wyszukiwanie serwerów, program troszke "myśli" po czym nic się nie dzieje nie wyskakuje ani jeden serwer tak samo w dodatku vietnam. Nie wiem co jest tego powodem gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji tak samo punkbuster necik hula( w końcu loguje sie na swoje konto).Czy może być to spowodowane zainstalowaniem dodatku do visty sp2 wcześniej było wszystko wporządku na sp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post za to bardzo dużo wnosi do tematu.

 

@figodzi, sprawa dużych pingów była już tu poruszana. Ping w grze po wciśnięciu alt+tab jest zawyżony kilkukrotnie (u mnie np: mam 100, gdzie w wyszukiwarce około 23 ). Jeśli nie odczuwasz widocznych lagów podczas gry to się nie przejmuj (chyba, że jesteś hardcorowym graczem, ale wtedy pomyliłeś fora).

 

@szern spróbuj dodać (lub usunąć najpierw jeśli już kiedyś dodałeś) grę do wyjątków zapory windows (lub innego firewall'a) oraz do wyjątków antywirusa. Sprawdź filtry (zresetuj i ustaw ponownie) w wyszukiwarce serwerów w grze (być może nic nie znajduje bo wszystko odfiltrowane).

 

pzd

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post za to bardzo dużo wnosi do tematu.

 

@figodzi, sprawa dużych pingów była już tu poruszana. Ping w grze po wciśnięciu alt+tab jest zawyżony kilkukrotnie (u mnie np: mam 100, gdzie w wyszukiwarce około 23 ). Jeśli nie odczuwasz widocznych lagów podczas gry to się nie przejmuj (chyba, że jesteś hardcorowym graczem, ale wtedy pomyliłeś fora).

 

@szern spróbuj dodać (lub usunąć najpierw jeśli już kiedyś dodałeś) grę do wyjątków zapory windows (lub innego firewall'a) oraz do wyjątków antywirusa. Sprawdź filtry (zresetuj i ustaw ponownie) w wyszukiwarce serwerów w grze (być może nic nie znajduje bo wszystko odfiltrowane).

 

pzd

 

 

To nie zmienia faktu, że ping w teście na speedtest ma wysoki, gdzie ja normalnie mam w granicach 20. A w BC2 czy COD 4 w granicach 40. Prędkość im większa to nie znaczy, że ping musi być niższy. W tym wypadku jednak Provider może ponosić odpowiedzialność. Ja mam 30 mbitowę łączę w UPC i na początku pingi też były wysokie, ale po jakimś czasie uległy poprawie. Ja bym spróbował postawić na osobnej partycji nowy system tylko w celu testów. Jak będzie lepiej to proponuje pozostać przy nowym systemie. Nie zamulać systemu setkami programów co działają w tle i łączą się z netem. Bo to one mogą powodować jakieś problemy z wysokim pingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M95 na Valparaiso. Gdybym mógł się doprosić o amunicję to 70-80 bez problemu powinno być. Przedostatnich punktów nie zdobyliśmy.

Na Oasis w przeciwnej drużynie był koleś z wynikiem ~120/1 - Apache.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje tylko jednego nazwy serwera na ktorym tak wymiatales :D

a tak naprawde wszystko od skilla i teamu zalezy, na g4g gram z polskich serwerow, jak sie zachowujesz jak czlowiek nie przeklinasz to masz spokoj, nikt nie powie, ze czitujesz,

czasami jak sie sklillerzy w jednym teamie zbiora to sa ostre baty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja ostatnio miałem 37:7 grając w Squad DM na Phu Bai. Kolejny życiowy meczyk w którym wszystko wchodziło. Dwa razy zginąłem głupio, bo grałem assaultem a nawet nie miałem czasu sobie amunicji rzucić bo non stop biegałem za kimś. Szczęścia miałem multum, cały czas kogoś widziałem, kto nie widział mnie, a jak już mnie ktoś z daleka zobaczył to udawało sie uciec po lekkim oberwaniu.

 

 

A co do wyniku kolegi, to jakbym widział takiego gracza, i gdyby jeszcze mnie zabijał, to bym natychmiast wyszedł z gry. Po prostu gardze snajperami, nienawidze tej klasy, jak dla mnie zabierają całą przyjemność z gry, i nic mnie tak nie irytuje jak śmierć od kamperów. Oczywiście nikogo nie krytykuje, po prostu nie lubie grać z takimi ludźmi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wyświetlaniem trawy na 2 mapkach (Heavy Metal i Dzień Żniw). Myślałem ,że tak ma być ale bylem u kumpla i u niego nie ma takiego czegoś??? Jak to u was wygląda i jak się tego pozbyć???

 

post-106296-0-96751400-1299233487_thumb.jpgA TRAWA.JPG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w vietnama tylko gram bo podstawka jakoś dawno mi się znudziła.Może dlatego ,że w vietnamie łatwiej się pyka ? No ,ale tak czy siak to nałogowo w operation hastings ticked 1000 cisne :D

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

został mi do zdobycia ostatni pin, a mianowicie flag defender pin. dzisiaj męczyłem się ze 3h, żeby to zdobyć i nic. ma ktoś łatwą metodę na zdobycie tego syfu? ogólnie rzecz ujmując gram niemal tylko deathmatche i nie chce mi się bawić w durne obrony flagi. czy ktoś mógłby mi pomóc w nieco mniej elegancki sposób to zdobyć? ;) Moj nick: Astralside.

Edytowane przez Deathray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sam ostro snajpie, ale kiedy mi inny snajper zalezie za skore to nie spoczne bez jego niesmiertelnika :D poki co 520 w kolekcji ;)

 

Moze malo elegancka klasa, ale jaka przydatna :D w ataku na niektorych mapkach potrafie sprawic, ze obroncy zamiast bronic flag beda biegali bez ladu i skladu, kombinujac jak tu nie dac sie trafic :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

został mi do zdobycia ostatni pin, a mianowicie flag defender pin. dzisiaj męczyłem się ze 3h, żeby to zdobyć i nic. ma ktoś łatwą metodę na zdobycie tego syfu? ogólnie rzecz ujmując gram niemal tylko deathmatche i nie chce mi się bawić w durne obrony flagi. czy ktoś mógłby mi pomóc w nieco mniej elegancki sposób to zdobyć? ;) Moj nick: Astralside.

 

To akurat banalne. Siedziesz w pobliżu flagi (nie musi być tuż przy) i kogoś musisz zabić. Tak bodajże cztery razy w rundzie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tego nie poprawili to 6 razy.

 

No to pewnie oskarżenia padły o chitowanie. Miałem kilka dobrych meczów ale taki wynik jest poza moim zasięgiem. :mur:

 

Nie padły, wyjątkowo. Tylko jak graliśmy na Arica to było coś o tym, że rujnuję im grę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W opisie pina widnieje "defend 4 flags", i wydaje mi sie że zawsze tak było (w przypadku m-comów na 100% było 4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To albo Stats Verse/BFBC2 Stats źle pokazują, albo jakiś bug, bo dla PC też pokazują cztery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sygnatura zezwala 10 linijek, a to jest standardowa wielkośc czcionki.

 

 

Ja miny odpuściłem po 14-tu. Na ciasnych mapach niby do zrobienia, ale trzeba mieć szczęście, albo tak jak robią niektórzy - lecieć jak głupi do czołgu i rzucać miny koło niego.

 

W sumie spróbuje jeszcze porozkładać miny blisko np. jakiegoś punktu, przykampić gdzieś byle były widoczne, i strzelić w nie gdy się jacyś wrogowie pojawią, ale przyznam że to nudne. Chciałbym zrobić wszystkie awardy, ale zostały mi same głupie (poza niszczeniem pojazdów i ew. granatami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do min, to na przykład w deathmatchu na mapie isla innocents można wcześniej podłożyć miny i jak ktoś wsiądzie to rzucić granat. Tak jak wspomnieliście - jest to nużące.

No nic, będę dalej próbował flag defendera ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...