Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie zaskoczyliście. Czytałem gdzieś, że nie ma limitów ilości ściągania i instalacji na PC bezpośrednio z EA :blink:

 

Jeżeli rzeczywiście tak jest jak piszecie to również proszę o instrukcję jak przenieść folder z grą na nowo zainstalowany system bez konieczności ponownej aktywacji.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji pokazało mi, że uwierzytelnianie internetowe można wykonać na 10 komputerach, ale to przy instalacji z płytki. No i do tego oczywiście oprócz uwierzytelniania internetowego jest uwierzytelnianie za pomocą płytki na które nie ma limitów.

 

 

Musiałem w sieci szukać sposobu na zmianę klasy....

 

Tego co projektował gui do tej gry powinni powiesić za absolutny brak intuicyjności.

Edytowane przez SpectatorX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta gra nie ma instalki, ściągają się od razu pliki gry, instalacja to dodanie wpisów do rejestru i może inne ciach!ły. Wystaczy przenieść folder i ustawić w EADM odpowiednie ścieżki. Wybieramy Download i wtedy tylko chwilke pomyśli i można grać.

Przy deinstalacji jest automatyczna deaktywacja, więc to nie problem jakiś straszny. Zapewne chodzi o 10 jednoczesnych aktywacji. Jak pisałem można skopiować/zrarować folder, odinstalować i przywrócić, po formacie sie zaktywuje od nowa.

 

Dodam też że sama instalacja nie aktywuje gry, musi sie to robić dopiero przy logowaniu/podawaniu klucza. Jak odinstalowywałem gre z HTPC (nie uruchomiłem jej tam wcale), to pisało że gra nie jest aktywowana na tym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na HTPC Downloaded Games ustawiłem na D:\Games, tam się ściągnęło, przeniosłem do tego samego folderu na drugim kompie, tak tez ustawiłem w EADM, klikając Download Now czy jakoś tak chwile pomyslało i było gotowe do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykałem trochę w multi i muszę stwierdzić, że rozgrywka sieciowa jest dedykowana snajperom - gigantyczne mapy na których najlepiej sprawdzają się właśnie snajperskie zestawy. Nawet nieźle się pyka, choć ja ogólnie za multi jakoś zbytnio nie przepadam.

 

 

Wiecie może czy będą robione jeszcze jakieś patche do tej gry?

 

 

Ktoś z was spotkał się z czymś takim?:

W snajperkach mam buga, że jak mam na zbliżeniu to czasami samo z siebie zbliżenie znika, ale nadal patrzę przez lunetę czy inny mechanizm przybliżający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was spotkał się z czymś takim?:

W snajperkach mam buga, że jak mam na zbliżeniu to czasami samo z siebie zbliżenie znika, ale nadal patrzę przez lunetę czy inny mechanizm przybliżający.

 

Akurat to ostatnio często się zdarza nie tylko dla zestawu snajperskiego ale i przy innych broniach z luneta.

 

Swoją drogą myślałem, że pozbyłem się tego błędu A1382C2.263 PB ale występuje dalej na kilku serwerach. PB zaktualizowany, a mnie dalej wywala po 5 min gry jakieś pomysły co z tym zdziałać, zapora i antywirus off w czasie gry, ale nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dziwny problem z BC2 od jakiegoś tygodnia. Znaczy po ok 10-15 min FPS zaczyna powoli spadać. DO aż połowy (z 51 na 28 np). Temperatury w normie - myślałem ze to przez to, ustawienia w sterownkach też w normie, w każdej innej grze jest OK. Miał ktoś z was podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dziwny problem z BC2 od jakiegoś tygodnia. Znaczy po ok 10-15 min FPS zaczyna powoli spadać. DO aż połowy (z 51 na 28 np). Temperatury w normie - myślałem ze to przez to, ustawienia w sterownkach też w normie, w każdej innej grze jest OK. Miał ktoś z was podobny problem ?

 

nie sprawdzalem frapsem, ale mam podobne odczucia, stopniowo giera zwalnia, tak jakby jakis bufor sie zapychal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wodzu_

 

EA Jest tylko Dystrybutorem :) cala serie BF tworzy wspaniala grupa DiCE

 

Ważniejsze słowo to że EA to wydawca. Oni decydują co będzie robić DICE w danym momencie, i to EA zdecydowali że prawie cała siła robocza poszła na BF3, a support w przypadku poprzednich gier ogranicza sie już zapewne tylko do utrzymania serwerów. EA rządzi, bez nich by nie było kaski na pisanie kolejnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie tego klik

Podobno pomaga :) Sam nie sprawdzałem, bo mój komp od kilku poprawek nie daje rady.

Ja osobiście z BF3 nie zrobię tego błędu co z BC2 i nie kupie w dniu premiery, poczekam na opinie, pozytywne oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dziwny problem z BC2 od jakiegoś tygodnia. Znaczy po ok 10-15 min FPS zaczyna powoli spadać. DO aż połowy (z 51 na 28 np). Temperatury w normie - myślałem ze to przez to, ustawienia w sterownkach też w normie, w każdej innej grze jest OK. Miał ktoś z was podobny problem ?

 

Na 99% wina punkbustera. Podczas gry jak zauważysz spadek fps naciśnij alt+ctrl+del, i sprawdź w ilu % proces PnkBstrB.exe obciąża procesor.

Zapewne będzie w okolicach 40% lub więcej.

Edytowane przez Wodzu_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zbyt wygórowane preferencje, nie ma takiego serwera. Po co polski? Chcesz zatonąć w bluzgach i oskarżeniach o czity? A 300 fragów to sporo. Na isli to nawet przy 100 już nie ma żadnego budynku i biega się tylko po otwartej przestrzeni jak poparzony :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka takich serwerów.

Z tymi pustymi mapami z samymi gruzami, to nie do końca tak jest. Gram nałogowo na jednym niemieckim serwerze, gdzie nie ma: snajperów (w tym mortar) czy at vs inf. Nie ma też spamowania 40mm gl i c4, więc pod koniec rundy są jeszcze jakieś osłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% wina punkbustera. Podczas gry jak zauważysz spadek fps naciśnij alt+ctrl+del, i sprawdź w ilu % proces PnkBstrB.exe obciąża procesor. Zapewne będzie w okolicach 40% lub więcej.

 

Dokladnie tak. Na poczatku jest normalnie po 10 min jak zwalnia PnkB zużywa ok 40% zasobów... Jest jakieś na to rozwiązanie (poza tym: Workaround for Punkbuster high CPU usage - Battlefield Bad Company 2 PC - Battlefield Bad Company 2: EA Forums ) ?

 

EDIT

Reinstalacja pb itd nic nie dała... Eh Z tego co czytam wiele osób teraz ma taki problem. Ktoś ma podobnie i rozwiązał ten problem ? (inaczej niż z process lasso i niż w linku powyżej) czy trzeba czekać na update pb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...