Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny, legalny sposób nabywania samych kluczy to ea store, także licz się z ewentualną blokadą konta.

 

Blokada konta nie grozi.Jedyne co grozi to zbanowanie klucza.Mi zbanowali 2 keye z allegro i to tylko wtedy kiedy raz mi system padł, a drugim razem dysk.Po wgraniu cukiereczka gra normalnie uruchamia się, można się zalogować na konto, tylko że gra jest wykrywana w starszej wersji, wiec nici z grania w multi.Klucze na rynek azjatycki sprzedawane w Polsce szkoda że też polakom.I nikt na allegro się tym nie zajmie... Edytowane przez Seba66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kluczami to tak nie do konca, kupilem na allegro od jakiegos kazacha, tylko od razu wyslal klucz oraz zdjecie pudelka z numerem seryjnym i prawil tak : "jak sie ktos z ea bedzie pytal to pokazac fotki" i tyle, od osmiu miesiecy bez problemow gram, system xp i win7 32 - reinstalka pare razy (przywracanie systemu), zawsze idzie bez problemu, koles handluje tez kluczami na allegro do innych gier i chyba sprawdze jego komentarze czy pobanowli komus

 

edit : to koles z uzbekistanu byl :D

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że każde inne źródło niż oficjalne EA traktuje w Polsce jako średnio legalne.

 

Fragment odpowiedzi od pana z EA help, dy posłałem skan kodu z allegro:

 

Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:

- EA STORE

- GameSpace

- STEAM

proszę sprawę wyjaśnić ze sprzedawcą klucza

 

I oczywiście key został zbanowany. Poszedłem po rozum do głowy i wybuliłem bańkę za wersję w pudle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziwny problem. Prawdopodobnie po zainstalowaniu najnowszych sterow mam klopot z grą. Praktycznie zawsze pod koniec rundy lub na poczatku drugiej mam zwisy grafy, pojawia sie komunikat o odzyskaniu sprawnosci przez grafe bla bla bla. Wszystko w normie, temp w normie. Wydaje mi się, że to przez te nowe stery, na wcześniejszych mogłem grać godzinami. Czy ktoś ma podobne problemy? Btw: nie zapamiętuje hasła przy logowaniu, jakiś znany problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że każde inne źródło niż oficjalne EA traktuje w Polsce jako średnio legalne.

 

Fragment odpowiedzi od pana z EA help, dy posłałem skan kodu z allegro:

 

Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:

- EA STORE

- GameSpace

- STEAM

proszę sprawę wyjaśnić ze sprzedawcą klucza

 

I oczywiście key został zbanowany. Poszedłem po rozum do głowy i wybuliłem bańkę za wersję w pudle.

 

tak tylko ja mam zdjecie wersji pudelkowej z cdkeyem ktory jest na opakowani, ale w sumie nie musialem korzystac z konwersacji z ea, jak wersja pudelkowa tania to nei ma sensu kombinowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykupilem serwer w i3d 16 slotow narazie jezeli bedzie duzo graczy zwieksze heavymetal nazwa serwera POLSKI SERWER 1000 TK 24/7 HEAVY METAL ZAPRASZAM bez glupiego banowania nie toleruje ataku na wlasne pojazdy w bazie co mnie irytowalo i dlatego zalozylem serwer narazie jestem poczatkujacy i czekam na wasze sugestie galijczyk@gmail.com :D duzymi literami wystarczy wpisac POLSKI moje gg 36570204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie pojmuje jak wy jesteście w stanie grać w tą gre na PC, to trzeba mieć jakieś nadludzkie umiejętności. W praktycznie każdym meczu mam ratio 0.5, a gram na razie tylko w SquadDM raczej, żeby właśnie strzelanie poćwiczyć. Jak mnie ktoś nie widzi to udaje sie zabić, pojedynki przegrywam prawie wszystkie, bo strzelam w powietrze przez to tańczenie, nie umiem za tym nadążać. Masakra. Zdecydowanie wolę konsolową paraolimpiadę, jakaś przyjemność z gry tam jest, ale jeszcze sie nie poddaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuje jak wy jesteście w stanie grać w tą gre na PC, to trzeba mieć jakieś nadludzkie umiejętności. W praktycznie każdym meczu mam ratio 0.5, a gram na razie tylko w SquadDM raczej, żeby właśnie strzelanie poćwiczyć. Jak mnie ktoś nie widzi to udaje sie zabić, pojedynki przegrywam prawie wszystkie, bo strzelam w powietrze przez to tańczenie, nie umiem za tym nadążać. Masakra. Zdecydowanie wolę konsolową paraolimpiadę, jakaś przyjemność z gry tam jest, ale jeszcze sie nie poddaję.

 

Pograj więcej czasu na PC to się przyzwyczaisz. Mimo, że gram w FPS tylko na komputerze to sam doszedłem do jakiejś tam wprawy po ~60 godzinach. Przynajmniej wtedy ratio zaczęło być na plusie :P. Fakt, nie we wszystkich trybach liczy się ratio. Przy obronie można ginąć do odporu, ważne żeby nie oddać punktów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w nowoczesne multi. Kupiłem BC2, pograłem niecałe 20h i jakoś mordowanie innych nie sprawia mi problemu, mimo iż jestem typowym singlem (nie licząc AA2). Dużo zależy od serwera i od doboru broni. Ja próbowałem pograć na padzie i nie wiem jak można czerpać przyjemność z takiej gry. Masakra. Zdecydowanie wolę komputerowy wciach!l ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :) Trzeba swoje wycierpieć żeby móc zacząć się cieszyć. Właśnie jestem po 3h sesji, a zważywszy na to że w tygodniu gram w CoDa na PS3 to dostawałem niezłe baty :(

Ale, można sobie obrać taktykę...ja np, wchodzę na serwer i jeśli mam więcej niż 5 zgonów nad zabójstwami to zmieniam serwer. To tak, żeby się nie dołować ;) ale jeśli się fajnie gra to i słabe k/d nie przeszkadza.

 

Jak ktoś jeszcze nie zna to fajna stronka ze statsami (trzeba wybrać platformę i odświeżyć po odszukaniu nicka)

BFBC2.eu - Battlefield Bad Company 2 Stats

 

pzd

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to "móc". :]

Ja w bc2 gram przeważnie z kumplem, wbijamy się do czołgu, apacza i miotamy amunicją.

Ja gram w fps'y na klawa/mysz i padzie i faktycznie to drugie jest dobre jeśli chcemy wygodnie rozwalić się w kanapie, zrelaksować. Mycha to do tej pory najbardziej precyzyjne przedłużenie dłoni jeśli chodzi o kontrolery.

Harry pojeździj sobie czołgiem, "w polu" faktycznie nie jest zbyt łatwo na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na żadnych z tych stron ze statsami nie działa aktualizacja, od wczoraj próbuje i nic. Coś jak przy premierze Vietnamu gdy były przeciążone serwery.

 

 

Do czołgu wsiadałem, i w squad dm, i w conquest gdzie jeden meczyk grałem na Heavy Metal. Kilka razy od miny zginąłem, nie jechałem drogą, a w squad dm ledwo wsiadam i od razu dostaje bazookami.

 

Chyba na razie sie przestawie na serwery z mniejszą ilością ludzi, przydałyby sie też serwery z początkującymi graczami, bo połowa to przeważnie 50-tki, a poniżej rank 30 to praktycznie nie widze.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuje jak wy jesteście w stanie grać w tą gre na PC, to trzeba mieć jakieś nadludzkie umiejętności. W praktycznie każdym meczu mam ratio 0.5, a gram na razie tylko w SquadDM raczej, żeby właśnie strzelanie poćwiczyć. Jak mnie ktoś nie widzi to udaje sie zabić, pojedynki przegrywam prawie wszystkie, bo strzelam w powietrze przez to tańczenie, nie umiem za tym nadążać. Masakra. Zdecydowanie wolę konsolową paraolimpiadę, jakaś przyjemność z gry tam jest, ale jeszcze sie nie poddaję.

 

Trafnie to nazwałeś - paraolimpiada. Na PC jest prawdziwa wojna. :lol2:

Jak się przyzwyczaisz do takiego systemu, to przyjemność z gry jest równie wysoka jak na konsolach.

e/ W sdm na porządnych serwerach tanki są wyłączane. W tym trybie jest to równie lamerska broń jak at vs inf czy 40mm gl.

Edytowane przez Deathray
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na PC jest prawdziwa wojna. :lol2:

To fakt, z jednym wyjątkiem - na wojnie żołnierze nie tańczą na polu bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, po 3h na hardcore mogła mi się gramatyka pomieszać :/

 

@Harry zazwyczaj aktualizacja trwa u mnie 3-5min, ale faktycznie wczoraj update wisiał przez 1/2h więc dałem sobie spokój, dziś po wejściu na stronę jest już wszystko zaktualizowane.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o co chodzi z jakimiś pakietami??Gram sobie i nagle wywala mnie z serwa z adnotacją że Pb coś tam i że tracę pakiet 9003 czy coś takiego.Wyłączyłem programy które mogły by mi mulić neta ale dzisiaj znów mi się to pojawiło.Macie jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może o co chodzi z jakimiś pakietami??Gram sobie i nagle wywala mnie z serwa z adnotacją że Pb coś tam i że tracę pakiet 9003 czy coś takiego.Wyłączyłem programy które mogły by mi mulić neta ale dzisiaj znów mi się to pojawiło.Macie jakiś pomysł?

 

A sprawdzałeś np. pingiem czy nie masz problemów z net-em?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z netem nie mam żadnego problemu i wszystko mi śmiga jak znalazł,a ping na serwie mam w okolicach 40 więc nie jest źle.Parę dni temu pingowałem serwer w Niemczech i było na prawdę dobrze,ba było bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...