Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jak ktoś jest wymiataczem i lubi łupać n00bów na panama canal to niech da znać na priv, pokosimy razem w drużynie:) Nick taki jak tu- to tak w razie "w" xd Do zobaczenia na polu bitwy...

Edytowane przez DonCretonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moz ektos pomoze, gram w singla i niemoge wlaczyc dubingu polskiego. w opcjach zmieniam "vioceovers" z "original" na "localized" (jedyne opcja do wyboru ) ale wyszstko jets po angielsku tak czy siak. jak zreobic zeby przelaczac gre miedzy wersjami językowymi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powiem wam że powolutku gra sie coraz fajniej. Oczywiście trzeba trafić na fajny serwer, bo na niektórych grają sami masakratorzy i połowa to 50-tki.

 

Ze znajomym dziś sporo pograłem w CQ, potem jeszcze troche sam, i było kilka super meczy z "konsolową" przyjemnością.

 

Na koniec nawet udało mi sie być najlepszym w drużynie, choć dostaliśmy po [gluteus maximus] ostro. Inna sprawa że z tym znajomym to na klocku miewaliśmy lepsze wyniki na tej mapie przy 200 ticketach, a tu było 1000.

 

Dołączona grafika

 

Ogólnie z każdym meczem nabieram większej chęci na granie.

 

 

 

Od strony technicznej jestem zaskoczony jak świetnie gra chodzi. Gram bez Vsynca, bo z nim jest mały ale widoczny input lag. dość rzadko schodzi poniżej 60 FPS, a przeważnie jest 80-100 i więcej. Full HD bez AA, max detale bez HBAO, i wyłączyłem bloom w konfigu co czyni grafike ładniejszą. DX10 też chodzi dużo szybciej od DX11.

Na początku miałem crashe przy podkręconej grafie, jak odkręciłem to chodzi idealnie. Problemów z PB zamulającym CPU raczej też nie mam.

 

 

Z serwerami jest czasem zabawnie. Znajomy wchodzi na jakiś niemiecki, zaraz został wywalony i komunikat typu "nie akceptujemy graczy z kraju cziterów". Lol. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę przyzwyczajenia z konsoli, heavy metal i 24 graczy. :D

A co do 50-siątek.. to się nie dziwisz chyba, gra już trochę ma i ludzi powbijali. Ale mimo to level nic tutaj nie znaczy od kwestii technicznej, nie daje przewagi jeśli chodzi o uzbrojenie i perki, wszystko odblokowujemy na niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ta, właśnie chyba na G4G chwile ze znajomym graliśmy, taka sieka że wyszliśmy od razu.

 

A na tym serwerze z HM na początku był prawie komplet, z czasem troche ludzi wyszło i sie zrobiła dużo fajniejsza gra.

 

A co do 50-tek, to chodzi o to że jak sie ma kilkaset godzin doświadczenia, to coś sie trzeba było nauczyć w tym czasie, przynajmniej w większości przypadków. I widać to w grze, na konsolach zresztą to samo, jest straszna sieka na takich serwerach.

 

 

Fajnie mi sie też gra jak mam znowu wszystko do odblokowania, tyle że z drugiej strony brakuje bardzo kilku unlocków, przede wszystkim tracera, a ten dopiero na rank 16. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, właśnie chyba na G4G chwile ze znajomym graliśmy, taka sieka że wyszliśmy od razu.

 

Z takim podejściem daleko nie zajedziesz.

 

Nick: Astralside, dodawajta do znajomych.

 

Wyśle Ci zaproszenie jak skończę instalować.

Odechciało mi się z powodu patcha.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam, że odkąd wyszedł map-pack to katuje tylko heavy metal, super mapka z ogromną powierzchnią i wszystkie pojazdy są użyteczne, prawdziwy obraz wojny. :]

Dużo nie gram, bo w multi mam niecałe 60h i tylko 20lvl, ale wszystko odblokowane. Zawsze z kumplem wsiadamy w czołg i masakra, sam nie gram, bo z "randomkiem" się nie dogadasz.

 

Szkoda, że gra po macoszemu traktuje joysticki (nie da się zbindować wszystkie przycisków, nie działają osie itp.), na myszce jakoś nie mogę się dobrze nauczyć latać śmigłowcem. W bf2 nie było z tym problemów, ciekawe jak z bf3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co, powinienem grać i ginąć non stop? W takim wypadku raczej nic bym sie nie nauczył. Nie wiem też gdzie mam zajechać, bo nigdzie nie chce. Mi chodzi o fun z gry, a fun z gry to przede wszystkim jazda pojadami i rozwalanie innych pojazdów, jednocześnie przeżywajac jak najdłużej.

 

EDIT.

 

Obsługi pada mi też brakuje, dużo lepiej sie gra pojazdami, przede wszystkim heli.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś narzeka na ciągłe przycinki i wysoki ping( tak, o dziwo ping też spadł ), to znajdzie rozwiązanie w linku poniżej. Sprawdzałem i jestem zadowolony, wreszcie da się grać, a wszystko na starym sprzęcie - e2140@2.76//3GB RAM//9600GT//winXP. Na lapku opisanym niżej niestety chodzi trochę gorzej, przydałaby się zmiana co najmniej na P8700.

Klik!

Edytowane przez kelso0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie bo już mnie krew zalewa.

Jakiś czas temu kupiłem na ea BFBC2 + vietnam

Ściągnąłęm gierkę i było ok.

Teraz zrobiłem format kompa i postawiłem świeży ststem. Zrobiłem kopię folderu BFBC2.

Widzę , że teraz aplikacja z ea nazywa się origin. Ściągnąłem ją i nie mogę za nic dołączyć tej gry, a kiedy chcę pobrać na nowo to po wpisaniu klucza dostaję info, że jest już używany.

 

Uruchamiałem również gierkę z tej kopii, którą zrobiłem. SP działa, natomiast MP otrzymuję komunikat, że klucz jest używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A to cytat z jakiegoś tutoriala grania w BC2:

 

"Oprócz mechaniki, warto abyś zapoznał się z gliczami na mapie, tego dowiesz się podczas grania. Mało interesuje mnie zdanie odnośnie nieuczciwego wykorzystywania gliczy. Na serwerach publicznych nikt nie patrzy na zasady, glicz staje się wtedy dodatkowym atutem. W przypadku BC2 są to miejsca na mapach, które nie są dostępne dla niedzielnego gracza, albo przeładowywanie shotguna z pominięciem animacji przeładowania."

 

 

 

Mnie ciekawi jak mnie ludzie ubijają jednym strzałem na non-HC, do tego często bez celowania. Czasem jakiś kamper sie obróci w moją strone i mnie ubija natychmiast, tak samo często sie spotkamy w biegu i od razu mnie załatwia. I nie mówie o PC, bo już tam nie gram, tylko o konsoli. Uberżołnierze, czy takie szczęście, a właściwie mój pech?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu moje wieczne problemy, tym razem z EA a mianowicie w żaden sposób nie mogę się zalogować na stronie battlefieldbadcompany2.com w celu uzupełnienia rangi weterana. Sprawdzałem na kilku komputera w różnych miejscach (dostawca internetu) i zawsze ten sam efekt, wywala błąd hasła lub loginu, na tych samych danych loguje się bez problemu do gry i origin oraz na profil EA. Co ciekawe pisałem na pomoc EA zrestartowali hasło i przysłali screen po zalogowaniu się na moje konto, a ja dalej się nie mogę na nie zalogować. Sprawdzałem login kolegi idzie bez problemu. Ktoś z was spotkał się z czymś takim lub wie jak to rozwiązać, EA twierdzi, że wsio jest ok, jednak nie jest i co z tym zrobić.

 

 

@Aldam

ja to obszedłem w taki sposób ściągam stary EADM instaluje i kopiuje folder docelowy, EADM prosi o aktualizację pomijam, pobiera do gry czego mu tam brakuje kilka sekund, potem uruchamiam EADM i pozwalam na aktualizację do origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle ni z gruchy, ni z pietruchy dodało mi +1 rangę weterana. Sprawdzam teraz i zaliczyło mi Battlefield: Bad Company XBOX. Nie mam nawet xboxa i nie widziałem pierwszego bc na oczy nigdy. :lol2:

Nie, żebym się gniewał. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak mnie ludzie ubijają jednym strzałem na non-HC, do tego często bez celowania. Czasem jakiś kamper sie obróci w moją strone i mnie ubija natychmiast, tak samo często sie spotkamy w biegu i od razu mnie załatwia. I nie mówie o PC, bo już tam nie gram, tylko o konsoli. Uberżołnierze, czy takie szczęście, a właściwie mój pech?

 

Normalka. Z bliska snajpy zadają większe DMG i wystarczy jeden strzał w korpus, a jak masz amunicje magnum to jest jeszcze łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu moje wieczne problemy, tym razem z EA a mianowicie w żaden sposób nie mogę się zalogować na stronie battlefieldbadcompany2.com w celu uzupełnienia rangi weterana.

 

Nie uzupełnisz rangi poprzez stronę battlefieldbadcompany2.com. Praktycznie nigdy nie było to możliwe, zrobili od taki bajer na stronie, który nie działa. Musisz skorzystać z EA live chat, o ile tutaj uda ci się zalogować. Jeżeli tak, to wybierasz odpowiednią kategorię, potem live chat i piszesz co cię boli. Najlepsze jest to, że nie zawsze proszą o klucze gier i takim sposobem można nabić sobie wyższa rangę, albo podając jakie posiada się gry zupełnie inne ci zaliczają do veterana ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...