Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie bo już mnie krew zalewa.

Jakiś czas temu kupiłem na ea BFBC2 + vietnam

Ściągnąłęm gierkę i było ok.

Teraz zrobiłem format kompa i postawiłem świeży ststem. Zrobiłem kopię folderu BFBC2.

Widzę , że teraz aplikacja z ea nazywa się origin. Ściągnąłem ją i nie mogę za nic dołączyć tej gry, a kiedy chcę pobrać na nowo to po wpisaniu klucza dostaję info, że jest już używany.

 

Uruchamiałem również gierkę z tej kopii, którą zrobiłem. SP działa, natomiast MP otrzymuję komunikat, że klucz jest używany.

 

Przypadkiem nie wystarczy po prostu sie zalogowac na swoje konto EA do ktorego klucz zostal przypisany. Nie przypominam sobie by przy reinstalce gry prosilo mnie jeszcze raz o klucz choc moze w wersji cyfrowej jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem z bad company 2, gra jest oryginalna. Na PC gry chce ją uruchomić wyskakuje taki oto komunikat: " Ważna wiadomość! Wystąpił problem z nawiązaniem połączenia z serwerem.Upewnij się, ze twoje połączenie internetowe jest aktywne. Jeśli problem nie zniknie spróbuj ponownie później."

Na laptopie gra działa tyle ze mam mało fps i gra na multi tam jest bez sensu. Na obu komputerach mam Win 7. korzystają z tego samego routera laptop przez wi fi, a PC przez LAN. Oba spełniają wymagania gry. Z góry mowie że firewall i antyvir nie blokują BC 2. Podmianka plików na te z laptopa tez nie skutkuje. Mój internet to radiówka od lokalnego dostawcy. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź aktualizacje do antyvira i firewalla. Ja tak miałem ostatnio pomimo, że Norton 360 uwzględnił wykluczenia w zaporze do BC2. Okazało się jednak, iż spybot był niezaktualizowany. Update i restart kompa pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w tej upośledzonej grze taką przypadłość jak ja? pamiętam jak w betę grałem w 1080p w rozsądnych detalach, z włączonym AAx4. było w miarę płynnie. a teraz im dłużej gram, tym gorzej działą. zjechałem z detalami na low, AA off, rozdzielczość 720p i praktycznie nie da się grać. na początku rundy jest znośnie, a pod koniec pokaz slajdów. czego to może być wina? nowe forceware? bardzo mi się nie chce reinstalować systemu czy nawet samej gry, aby sprawdzać czy się poprawi... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina pb, zainstaluj najnowsza wersje ze z strony http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-bc2.php

Workaround for Punkbuster high CPU usage - Page 6 - Electronic Arts UK Community plik pb ktory odmula kompa

mialem to samo co ty wczesniej, po instalacji najnowszej wersji pb i tego pliku jak reka odjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem najlepszą rundę z helikopterem w roli głównej. Pilot był wręcz geniuszem. Uniki przed rpg, wypuszczanie wabika, aż po idealne sterowanie pojazdem pod strzelanie. Ja sobie tylko fragi wbijałem. Gdyby mechanik nie nawalił, to byłoby ze 100 fragów.

Z góry przepraszam za rozmiar ss'a, ale nie wiem jak 'forumowo' go zmniejszyć.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo

Zmienilem haslo poprzez strone EA

 

Zmienilem haslo ale teraz kolejny problem. Po wpisaniu danych w grze wyskakuje ze za durzo razy wpisalem zle haslo o,O To takze da sie jakos obejsc?

 

edit: usuniecie ustawien z Moje Dokumenty pomoglo.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zainstalowanie gry "z kopii" będzie działać z innym cd-keyem?

Kumpel zakupił sobie klucz do BC2 i wolałby nie ściągać 8GB ze słabą prędkością, a zainstalować grę z mojej kopii.

 

Znalazłem taki sposób:

In regards to making a backup copy of your games here's a workaround for moving your downloaded/installed game to another computer:

 

1. Allow Origin to fully download and install your game.

 

2. Copy the entire game directory (Example Battlefield Bad Company™ 2 Digital Deluxe Edition is 8.33 GB).

Now you have basically three options. A: Transfer these files to the other computer over your home network. B: Transfer to a USB key that has enough space then transfer to the other computer. C: Burn files onto a dual layer DVD (This option requires a special drive and space is limited so you may need to span the files across two discs).

 

3. Once the files are on the other computer in the directory where you normally install your games, navigate to the directory called ""__Installer\DISK1"".

 

4. Find the EASetup.exe file and run it.

Running this file will create the proper registry keys you need for the game to be detected and launch properly from Origin.

 

Let us know if this information was helpful.

The Origin Live Support Team

Link: EA Forums

 

Czy nic nie popsuje się gdy kumpel aktywuje grę w Origin i przeprowadzi te kroki (od 3-go) z mojej kopii?

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, ale jaskrawe kolory na tej PS3.

 

Oj tam elita, czasami ludzie chcą sobię bez helikopterów postrzelać, a przyjdzie taki i trzeba go zestrzelić :P. A ciężko bez strzałki trafić no chyba, że z VATS, co już problemem nie jest ;].

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla battlefieldowych wyjadaczy może ta informacja będzie śmieszna jednakże uważam, że może ona przydać się wielu osobom grającym w bad company 2.

 

Posiadając samo bad company 2 jak za darmo odblokować broń M1 Garand?

Do odblokowania tej broni trzeba posiadać status veterana conajmniej 1 lub wyższy. Veteran 1 uzyskujemy przez posiadanie i granie w dwie gry z serii battlefield. Mamy bad company 2, ale nie chcemy wydawać kasy ani na vietnam ani na żadnego poprzedniego battlefielda? Nie ma problemu, status veterana pomoże nam osiągnąć zagranie w darmowe battlefield heroes. Wystarczy pobrać grę, pograć kilka godzin, na stronie http://www.battlefieldbadcompany2.com/veteran odświeżyć statystyki gracza i powinniśmy mieć już status veterana 1, a co za tym idzie w bad company 2 odblokowaną broń M1 Garand. Odświeżanie statystyk na stronie bad company 2 nie zawsze działa tak jak powinno i prawidłowo może się odświeżyć dopiero po kilku godzinach od ostatniej gry. Osobiście status veterana uzyskałem dopiero po kilku dniach od jedynej sesji jaką spędziłem z battlefield heroes.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja elita ja latam, po ziemi rzadko chodzę, ale też sobie daje radę , wejdź na wbks lub evill (mapa heavy metal nick paniczpl przedstaw się to postrieljaju)

 

ewidentnie ten kto to montowal bawil sie paleta barw albo sam autor gamepleya ma tak ustawione kolory na swym tv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla battlefieldowych wyjadaczy może ta informacja będzie śmieszna jednakże uważam, że może ona przydać się wielu osobom grającym w bad company 2.

 

Posiadając samo bad company 2 jak za darmo odblokować broń M1 Garand?

Do odblokowania tej broni trzeba posiadać status veterana conajmniej 1 lub wyższy. Veteran 1 uzyskujemy przez posiadanie i granie w dwie gry z serii battlefield. Mamy bad company 2, ale nie chcemy wydawać kasy ani na vietnam ani na żadnego poprzedniego battlefielda? Nie ma problemu, status veterana pomoże nam osiągnąć zagranie w darmowe battlefield heroes. Wystarczy pobrać grę, pograć kilka godzin, na stronie http://www.battlefieldbadcompany2.com/veteran odświeżyć statystyki gracza i powinniśmy mieć już status veterana 1, a co za tym idzie w bad company 2 odblokowaną broń M1 Garand. Odświeżanie statystyk na stronie bad company 2 nie zawsze działa tak jak powinno i prawidłowo może się odświeżyć dopiero po kilku godzinach od ostatniej gry. Osobiście status veterana uzyskałem dopiero po kilku dniach od jedynej sesji jaką spędziłem z battlefield heroes.

 

To już wiadomo od premiery. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym potestować wpływ procka na grę.

Z tego co wyczytałem w tym temacie, wyższe taktowanie ma odwierciedlenie w większej ilości klatek.

moj konfig gpu 5870m (mobilne) czyli @stacjonarne 5770 z zegarami 850/1100, procesor 920xm z odblokowanym mnożnikiem.

Do tej pory testowałem w intro na łódce, aby testy były powtarzalne. Jednak wyniki wychodzą praktycznie takie same.

 

Catalyst 11.5b,5870m @ hd5770 850/1100 1,15vBad Company 2:1280x800 | DX11 | Misja pierwsza.1. Ustawienia: MAXEDFrames, Time (ms), Min, Max, Avg10657, 193722, 32, 96, 55.012 - i7 740qm@stock (1.73QC + Turbo 1.86QC, 2.53DC, 2.9SC)10348, 186624, 32, 100, 55.448 – i7 920@stock (2.0QC + Turbo 2.26QC, 2.93DC, 3.2SC)10207, 183379, 35, 102, 55.661 – i7 920 @3.2QC (na stałe)2. Ustawienia predefiniowane: HIGHFrames, Time (ms), Min, Max, Avg11739, 186546, 35, 113, 62.928 - i7 740qm@stock (1.73QC + Turbo 1.86QC, 2.53DC, 2.9SC)11574, 183348, 36, 112, 63.126 – i7 920 @3.2QC (na stałe)

Może poradzicie, jak to testować, aby wyniki były miarodajne. Wydaje mi się, że testowanie tego intro nie daje wiarygodnych wyników.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tą gre sie w multi testuje, tam jest użycie proca porządne.W wysokich rozdziałkach proc mam małe znaczenie, w Full HD użycie GPU miałem prawie cały czas 99% (bez Vsynca), czasem spadło przy jakiejś ostrej siece w jednym miejscu. W niskich rozdziałkach (typu właśnie 1280x800 to w każdej grze proc jest istotny i da lepsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na ten temat z forum EA UK. I jak tu grać w BC2 jak krew się leje, obrażeń brak a hitboxy poruszają się jak chcą. Nie znam fps-a, który miał takie problemy z rejestracja obrażeń jak BC2 i co najgorsze, myślę, że w BF3 sytuacja się powtórzy ;/ DICE coś nie potrafi sobie poradzić ze zgraniem hitboxów z modelem postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w bf2 było to samo.. ten sam system hitboxów co w bc2. W 3ke nie grałem, ale znając życie będzie to samo. Ludzie narzekają a i tak grają, bo nie ma żadnej konkurencji w tym segmencie - cod nie liczę, bo to trochę inna rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie, czytajac wrazenia osob grajacych w alphe mozna wywnioskowac, ze rejestracje trafien poprawili i jest blizsza temu co widac w Call od Duty, podobnie zreszta jak samo poruszanie sie postaci i skoki. Moze wiec w koncu bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że w BF3 będzie ok. Odnośnie BFBC2, wydaje mi się, że częściej zalicza poprawne trafienia na serwerze, na którym są małe czasy opóźnień. Czasami serwery nie dają rady i to widać po takiej dziwnej "płynności", nawet nie wiem jak to wytłumaczyć ;]. Więc grając w 32 graczy trzeba wybrać dobry serwer, bo czasami to masakra, szczególnie jeśli gra się snajperem. Wiele razy była sytuacja, że gościowi wpakowałem pół magazynka i normalnie dawno byłby martwy, a mimo to on wygrywa pojedynek. Dobre też są jaja z nożami, gościa nie dotykam, a on jest martwy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...