Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dokładnie to nie wiem ale na Athlonie II 4x3.2 GHz + GTX 460 po OC gpu na 850 na , wszystko max ,multiplayer 1650x1050 gra wydaje sie płynniejsza. Jakby skill wrócił i chęć do grania.

 

Nawiasem, jest ktoś w stanie mi logicznie wytłumaczyć idee spawnu obok gracza . Nie rozumiem tego. Stąd moje pytanie : WTF ? Zapi*#dala typek quadem albo innym helikopterem na drugi koniec mapska , najczescniej na spawn drugiej druzyny , tam sie wszyscy respią i taktyka idzie do wszystkich diabłów BO SIE ZESPAWNOWALI. Rozumiem że to jakiś krok w kierunku tego żeby nie biec pół mapy i od razu zginąć ale BEZ przesady. Cały scenariusz wtedy sie kaszani i generalnie myślisz że masz plecy bezpieczne a tu nagle zgraja z tyłu. I z całości wychodzi wielki CHU#.

 

Mówie to jako stary csowiec a potem troche codowiec. Tam takich rzeczy nie było , ale fakt map też takich nie było.

 

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to irytowało, kwestia przyzwyczajenia. Gdyby w bc2 był squad lider i na nim można by było się tylko respić to rush byłby praktycznie nie do wygrania. Proponuję porzucić rush i zacząć grać cq :wink:

 

Średnio ile FPS jest więcej panowie ? Bug który po pewnym czasie powodował ze PB uzywało 40 i więcej % procka juz mam nadzieje usunęli na dobre.

 

Gra nic do tego nie miała, to wina Panów z evenbalance tworzących pb. Na forum był bodajże wklejany plik do podmiany który zmniejsza zużycie cpu, chyba nawet ostatnia aktualizacja zawierała tę bibliotekę.

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Z3WPcQjreqs

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z was z graczam iz teamu [invalid] ?

Dzis mialem okazje trafic na 2 takich specjalistow , rank nizszy o polowe od mojego , wsadzam w plecy z 3m ponad polowe magazynka z MG36

nic , gosc sie odwraca i zabija 2 kulkami :) mialem dzis takich sytuacji z tymi ''specjalistami'' co najmniej kilka .

Rozumiem z odleglosci hitboxy nawalaja sa za albo przed postacia , ale z 2-3 metrow na klate albo w plecy to juz przegiecie i evidentny cheating

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

[invalid] to nie był jakiś bug związany z clan tagiem w tym nowym patchu?

 

 

Jak sie robi takie kamery jak w tym filmiku o slugach? Jakiś cam-hack?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos z was z graczam iz teamu [invalid] ?

Dzis mialem okazje trafic na 2 takich specjalistow , rank nizszy o polowe od mojego , wsadzam w plecy z 3m ponad polowe magazynka z MG36

nic , gosc sie odwraca i zabija 2 kulkami :) mialem dzis takich sytuacji z tymi ''specjalistami'' co najmniej kilka .

Rozumiem z odleglosci hitboxy nawalaja sa za albo przed postacia , ale z 2-3 metrow na klate albo w plecy to juz przegiecie i evidentny cheating

 

Tak to bug związany z nowym patchem.. jak ktoś ma auto-logowanie ustawione ;)

 

 

ps. dzis straszne lagi, czy to przez jutrzejszą bete? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k, lukas666

Stronę wcześniej pisaliśmy o [invalid]. Tak jak chłopaki piszą, jest to bug związany z pustym clantagiem i występuje jak masz zaznaczone automatyczne logowanie. Zostanie usunięty przy nowym patchu dla serwerów.

 

Jak sie robi takie kamery jak w tym filmiku o slugach? Jakiś cam-hack?

 

Gość musiał nagrywać w 1080p i obciął nagranie do 720p, zostawiając środek ekranu. Na nagraniu widać na środku białą kropkę, prawdopodobnie cały czas trzyma granat gotowy do wyrzucenia, żeby nie zaśmiecać ekranu ręką/bronią.

 

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AOhInt8bS5o http-~~-//www.youtube.com/watch?v=WiX5pFJgM4c

Dwa filmiki o Wookiee. Drugi opowiada o życiu codziennym tego futrzaka ;] Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli pytanie nie na miejscu , czy ktos z was uzywa sluchawek 3D podczas gry w BC2 ?

mam na mysli sluchawki posiadajace cztery ,szesc lub wiecej glosnikow ,

potrzebuje szybko cos kupic bo przemeblowanie w pokoju pozbawilo mnie odpowiedniego odsluchu z mojego sprzeta 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka informacja wyskakuje teraz, jak próbujesz tam wejść na serwer? Prawdopodobnie pb nie chciał się samoczynnie zaktualizować i reinstalacja od razu zassała najświeższe biblioteki, bana z tego powodu nie powinieneś dostać, na pewno nie od pb. Jeżeli admin zauważył, że pb cię non stop wyrzuca i na wszelki dał ci bana (o ile jest taka możliwość), co by było lekką chamówą, to atakuj ich forum. Wklej co ci wyskakuje jak się łączysz z ich serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też są od kilku dni problemy z wbiciem się na jakikolwiek serwer... muszę kilka razy restartować grę zanim mi się uda... "problem z połączeniem do serwera" czy jakoś tak. PB aktualny, gra również.

tak się stało z dnia na dzień, nic nie zmieniałem. może po prostu trwają pracę na przygotowaniem premiery BF3, szykują serwery itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też są od kilku dni problemy z wbiciem się na jakikolwiek serwer... muszę kilka razy restartować grę zanim mi się uda... "problem z połączeniem do serwera" czy jakoś tak. PB aktualny, gra również.

tak się stało z dnia na dzień, nic nie zmieniałem. może po prostu trwają pracę na przygotowaniem premiery BF3, szykują serwery itp. ;)

 

U mnie jest dokładnie to samo . Net śmiga elegancko a wbić się nie da. Pomaga restart gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od jakiś 5 dni wszystko działa elegancko, po prostu zero problemów. Ale za to mam 2 pytania: wczoraj grałem w tdm gdzie było 3 graczy w mojej drużynie. Byli podświetleni na zielono i nie mogłem się respawnować obok nich ani nie widziałem ich w "mini spisie" koło mapki. Druga sprawa: znikające i pojawiające się tekstury - patrzę na skałę czy inną beczkę i znika i pojawia się po przekręceniu głowy albo biegnę przed siebie i nagle ok. 50m (na oko) przede mną pojawiają sie krzaczki itp. Gram na najnowszych sterach pod BF3, ale tak samo było na wcześniejszych. Zmiana rozdziałki, AA i AF nic nie daję. Jakiś pomysł?

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś taką sytuację na TDM i to nawet parę razy. To tylko błąd gry, zmiana teamu, powrót do poprzedniego i było git.

 

Sprawdź czy w settings.ini masz te dwie komendy ustawione na high:

Overgrowth

Undergrowth

Jak miałem je ustawione na LOW to stopniowo przede mną (jak biegłem) pokazywały się przedmioty, bądź zmieniały swój kształt/poziom detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem wkur.... sytuacje , server =HGUK= zarzucono mi Tank Camping :) w efekcie czego zaliczylem kick'a

Przyczyna pewnie bylo to ze mialem ratio 17/1 i trzymalem pojazd przez jakies 15 minut bez utraty zycia przy czym lebki tracily czolg w ciagu 40-50sekund :/

kampowaniem idioci nazwali to ze poruszalem sie lewa flanka na Atacama Desert po stronie US force pomiedzy punktami Western Island a Stranded Ship

czasami podjerzdzajac az pod Eastern Island niby powazny server a takie glupoty zarzucaja ,

na ponad 300h gry pierwszy raz trafilem na takiego Admina Idiote .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Też takie sytuacje miałem i to na G4G... kicki niby za baserape czy kampę.A jeśli ktoś z nich tak robi to proszą cie o screena :D Następna sytuacja noob robi tk na serwie rozwala celowo heli, a admin widząc to nic robi z takim delikwentem--> http://screenshot.xfire.com/s/118786131-4.jpg Dalej nie wiem co sie działo, strasznie mnie wkur.. wyzwałem kolesia od "ciot" i dostałem auto kicka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...