Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu z betą ja mam mniej fpsów, w sumie z każdym nowym patchem co raz mniej.. Na razie jeszcze nie wydali nic za co trzeba płacić, ale niedługo zamierzają wypuścić SPECTAT - kamuflaż dla broni i nowe skiny postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z betą ja mam mniej fpsów, w sumie z każdym nowym patchem co raz mniej.. Na razie jeszcze nie wydali nic za co trzeba płacić, ale niedługo zamierzają wypuścić SPECTAT - kamuflaż dla broni i nowe skiny postaci.

 

Szkoda... myślałem ze bedzię na plus. Pod koniec bety bc2 na prawde chodziła nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten SPECACT na PC to nadal nie wiadomo kiedy będzie uruchomiony? Chyba razem z patchem jakimś wyjdzie skoro jak na razie zawartość jest w kliencie i wystarczy uruchomić po stronie serwera żeby można było używać - a ma być płatny przecież.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma nic ciekawego w tych kitach. Bronie są identyczne, a te skiny nic nie dają. Jedynie dla kolekcjonerów awardów jest to sensowny dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\user\Moje dokumenty\BFBC2/settings

 

 

SpeakerCount daj na np. 2.

 

Dzięki. Da się polepszyć jakość cieni ? Aby "dobrze wyglądały" też z dalszej odległości a nie na 5-10m przed... Chodzi mi o multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku dni widuję tego gościa, albo ma takiego mega skilla, albo cheater. Na każdej mapce miał masakryczną przewagę coś w tym stylu jak na screenie:

 

Dołączona grafika

 

 

Mam już przegrane trochę godzin i powiem, co mnie mierzi.

 

-powinno być auto-ograniczenie ilości snajperów, bo to co się dzieje na niektórych serwerach to przesada, na szczęście da się to ustawić, grałem na fajnym francuskim, co było max 2 na drużynę

-da się jakoś ustawić statyczną mini-mapę? bo ta obrotowa mnie o epilepsję przyprawia

-ogólnie jest spoko, po przejściu na azałlta o wiele lepiej się bawię niż snajperem, często mam k/d ratio < 1, ale mnie to wali, wpadam w wir walki i fajna rozpierducha, nie chce mi się jakoś kampić po krzaczkach itp. bo by mi się szybko znudziło.. to chyba przyzwyczajenia z cod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki jak na forum ;). Szkoda ze tego nie można zmienić. Gra z 2010 roku a takie "poszarpane" cienie.

 

Wysłałem, może dojdzie. :]

Ja też nab, to możemy polamić razem. :D

 

 

mischastone - BFBC2 Stats

 

raczej chyba nie ma watpliwosci ze skill.exe?

 

k/d ratio 2,36 więc to o niczym nie przesądza, zobacz sobie na leaderboard jakie ludzie mają wysokie ratio, wszystkich nie można chyba posądzać o cziterstwo..

Leaderboard - BFBC2 Stats

 

Z jednej strony szkoda, że killcama nie ma, to by było wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos zarzuci jakimis informacjami na temat ilosci cheatow , dziwnie jakos kazdy milczy na ten temat ;)

Na moje oko to lekko , powiem minimum 15% graczy nabylo roznego rodzaju ''ulepszenia''

Wcale nie trzeba wiele zeby byc mistrzem a zarazem nie podpasc na PB , mozna znalezc na necie filmy z w/w ulepszeniami

domniemam ze oczywiscie na PPC nie mamy zadnego cheatera ;) ktory wydal 10-15 euro na ''dodatki''

 

Ja nie potrzebuje duzo , styknie zeby widzial czerwone kropki nad wszystkimi przeciwnikami na mapie :)

wtedy to skill rosnei jak ciasto drozdzowe i K/D ratio spoko mozna utrzymac powyzej 1,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...