Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

I dziś znów wszystko padło... wyszukiwarka pokazuje z 1/5 serwerów w dodatku z nieaktualnymi danymi co do liczby graczy.

Już trzeci wieczór, kiedy nie daje rady grać... Dołączona grafika

Nie przewidzieli takiej popularności?

 

NIe było tak źle z tym graniem wczoraj, 2 godziny pograłem i problem był tylko z wbiciem do EA, faktycznie listy serwów szalały, ale po wbiciu na czeski serv grało się cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje Wam Vietnam w Stats Verse? U mnie ciągle nie ma a ponoć już uruchomione i nawet widziałem u jakiegoś typa.

 

W niedzielę Vietnam był już pokazywany, natomiast dziś z tego co widzę jest tylko:

Sorry, an unknown error occurred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorzej wydane 45zł, wolałbym już się upić, przynajmniej ból głowy miałbym dopiero rano ;)

Dam drugą szanse jak siądę na lepszym sprzęcie niż lapek. Ale pierwsze wrażenie to za bardzo COD-owaty ten Vietnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to za bardzo COD-owaty ten Vietnam.

no faktycznie za szybko się wszystko dzieję i straszny chaos, nie wiadomo od kogo i skąd się dostaje. trochę to wkurza :mad:.

 

z jednej strony za te 5dych oczekiwałem trochę więcej. myślałem że to będzie całkiem nowa gra, że startujemy od 0 i że będzie singiel itp. z drugiej strony ogólnie da się pograć, fajny klimat i ta muzyczka ;)

 

a z tymi broniami, perkami to rozumiem że nic sie nie zmienia, nic nie odblokowuje? każdy startuje z tym samym eq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Każdy ma te same specjalizacje, o ile ma je już odblokowane w podstawie. Jak ktoś zaczyna od zera to będzie miał tylko podstawowe bronie, i ew. bonusy za Veterana (pierwszy unlock dla każdej klasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.219316800

 

49,00 zł z VAT

32,83 zł z VAT

http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.165578400

 

129,00 zł z VAT

86,43 zł z VAT

Edytowane przez andrew777
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej i faktycznie wciąga. Pepesza rządzi :) Ale nie o tym chciałem. Otóż mam problem z grafiką - niezależnie od jakośći ustawień pewnie elementy (np. krzak, głaz) pojawiają się i znikają w zależnośći od "kąta patrzenia". Na podstawie nie miałem takich objawów. Dodam, że nic nie zmieniałem w kompie, stery te same, wszystko to samo. W innych grach to nie występuje. Ktoś ma jakiś pomysł? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A ja mam pytanie czy w vietnamku też odblokowuje się bronie i rangi? czy wszystkie bronie są dostępne i nie ma systemu lvl.

Zakupił bym ale jeśli brak jest tego do niech się pałują.

 

Sobie zerknij kilka postów wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji na Vietnam i... w ogóle nie mogę się tam odnaleźć :lol2: Bronie takie se, a mapy bardzo klimatyczne (szczególnie te zniszczone wzgórze) ale jakoś ciężko mi wypatrzeć wroga :rolleyes: i rzeczywiście dobry pilot + oragarnięci kolesie na działkach + palnik sieją spustoszenie, a staruszek RPG sobie nie radzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki nie ma sprawy.

Czytam w sumie na bieżąco temat od bad Company 2 i nie utkwiło mi w pamięci coś o co pytałem.

Może za szybko i chaotycznie czytałem i nie doczytałem.

Ale zamiast zdania o tym żebym sobie przeczytał kilka postów wcześniejszych można było udzielić mi odpowiedzi.

Ale nie widać wolimy straszyć regulaminem itp i robić pokaz bycia super pro i jakim to się jest oczytanym w regulaminie forum to ok.

Podziękuje w takim razie i więcej nie udzielam się na tym forum z przykrością bo może nie jestem aktywnym w pisaniu postów lecz jestem na tym forum od dobrych paru lat.

Mam tylko nadzieje że wszyscy tak przestrzegają regulaminu i nie zadają pytań zanim nie przeczytają cały temat.

Wesołych Świąt

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji na Vietnam i... w ogóle nie mogę się tam odnaleźć :lol2: Bronie takie se, a mapy bardzo klimatyczne (szczególnie te zniszczone wzgórze) ale jakoś ciężko mi wypatrzeć wroga :rolleyes: i rzeczywiście dobry pilot + oragarnięci kolesie na działkach + palnik sieją spustoszenie, a staruszek RPG sobie nie radzi :lol:

 

 

RPG sobie radzi, tylko trzeba umieć trafiać :P. Jak się dobrze strzela to i dobrego pilota można załatwić.

 

Vietnam mi się bardzo podoba, więcej realizmu z celowaniem, klasyczne bronie i chaos pola bitwy. Tylko M40 jest imba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wczoraj w kompuszrocie kupiłem grę za 90zł.

Szkoda,że nie zajrzałem tu wcześniej.

Po dwóch dniach grania ogarniam co i jak.Chociaż początkowo po przesiadce z CoD 4 gra jednym słowem nie podeszła mi.

Teraz jest rewelacja.Nie mogę się oderwać.

Jedyny problem to chyba mój sprzęt a zwłaszcza procesor,który chyba trochę nie domaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...