Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktos wspominal ale na EADM, Vietnam jest do kupienia za 24,50 zł. -> wlasnie skladam zamowienie. :D

 

Może jakiegoś linka bo nie mogę znaleźć.I jaka jest forma płatności?? Można jakoś przelewem czy co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że mam dwa dyski twarde:

-C cały pełny (i nie chcę z niego niczego wyrzucać)

-E dużo wolnego miejsca.

 

Ściągnąłem na dysk E nową aktualizację (nr 602574), ta co ma 2,4 GB. Włączam ją i (nie wiem jak to powiedzieć) rozpakowywuje się, ale do tego "zawalonego" dysku C. I w pewnym momencie wyskakuje błąd, że nie ma miejsca na dysku. Czy da się zmienić adres rozpakowania, albo całkowicie ważność dysku?

 

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!

Myślałem, że sobie pogram w święta, a tu taka lipa... :/

 

 

A i jeszcze jedno. Proszę o takie proste wytłumaczenie. Nie jestem jakimś wielkim informatykiem, i nie znam się na komputerach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wlasnie panowie bfbc2 na pc, i male szybkie pytanko .... duzo rozni sie wersja pc od konsolowych? a dokladniej mowiac ps3. boje sie ze po 540h spedzonych na ps3 ciezko bedzie mi sie przestawic :/ w dodatku moj fomfuter tez do najnowzych juz nie nalezy, no ale mam nadzieje ze bedzie sie dalo spokojnie pograc.

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wlasnie panowie bfbc2 na pc, i male szybkie pytanko .... duzo rozni sie wersja pc od konsolowych? a dokladniej mowiac ps3. boje sie ze po 540h spedzonych na ps3 ciezko bedzie mi sie przestawic :/ w dodatku moj fomfuter tez do najnowzych juz nie nalezy, no ale mam nadzieje ze bedzie sie dalo spokojnie pograc.

 

 

co do roznic ni slowa nie powiem bo gram tylko na pc,

 

konfig spokojnie wystarczy rozdzialka 1680x1050, u siebie mam generalnie to samo tylko proc c2d7500@od 3.6 do 4ghz

 

gram na high, anizo x16, aax1, vsync off, i hbao off, dx9

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki lukas666 :) trza bedzie przygotowac jakas melise na ukojenie nerwow bo cos czuje ze na nowym polu walki bede dostawal w tylek ze az nie milo :D

 

no ale to za jakies 3h zanim pobierze mi gre z mega wolnego steam'a ;/

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

kupilem wlasnie panowie bfbc2 na pc, i male szybkie pytanko .... duzo rozni sie wersja pc od konsolowych? a dokladniej mowiac ps3. boje sie ze po 540h spedzonych na ps3 ciezko bedzie mi sie przestawic :/ w dodatku moj fomfuter tez do najnowzych juz nie nalezy, no ale mam nadzieje ze bedzie sie dalo spokojnie pograc.

 

Różnica jest gigantyczna. Ja grałem u kumpla na PC to była sieka totalna. Kumpel jak dłużej pogra to mu lepiej idzie, ale on ogólnie też przyzwyczajony już do pada. BC2 ma na wszystkie trzy platformy. :)

 

Przyzwyczajenie to klucz. Ja po dwóch latach pada na klawie w ścigałki też nie umiem grać, a całe życie grałem.

 

Ostatnio kupiłem BF2 na PC, i też mi tam tragicznie idzie, no ale na myszce w shootery od wieków nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wlasnie panowie bfbc2 na pc, i male szybkie pytanko .... duzo rozni sie wersja pc od konsolowych? a dokladniej mowiac ps3. boje sie ze po 540h spedzonych na ps3 ciezko bedzie mi sie przestawic :/ w dodatku moj fomfuter tez do najnowzych juz nie nalezy, no ale mam nadzieje ze bedzie sie dalo spokojnie pograc.

 

detale low/med w 1680x1050 i bedzie ok

zalezy na ktorym monitorze bedziesz gral - na tej 19 masz pewnie nizsza natywna - zawsze odrobine da to jezeli chodzi o wydajnosc

mialem hd4850, w komplecie z e8500 @ 4,25GHz juz byly niekomfortowe spadki fps przy wyzszych ustawieniach grafiki

zapewne to rowniez sprawa indywidualna, moze nie bedziesz tego odczuwal w takim stopniu jezeli ustawisz wyzej.

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety (a raczej stety) przenioslem sie z tej 19 hpka na 42" philipsa 8404 gdzie natywna rodzialka to wiadomo jaka :), akurat grafika mnie tak bardzo nie obchodzi wazne jest by nie bylo gorzej niz na ps3 :) co do rozdzialki to nawet 720p mi wystarczy (badz 1360x768)

 

licze przede wszystkim na stale 30 fpsow (o ile to wystarczy do plynnej animacji)

 

moglibyscie jeszcze podac liste jakichs dobrych serwerow, gdzie przedewszystkim panuje kultura i teamwork, dobrze by bylo gdyby to nie byly polskie serwery, nie chodzi juz o to ze kultura wiekszosci polskich graczy jest rowna zeru ale o to ze ping do polski bede mial conajmniej >200 ms :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pooglądałem filmiki dodatku do bc2 i przypomniał mi się klimat vietcongu. To była gra ;)

Zastanawiam sie nad zakupem bc2 + dodatek, jednak jestem skrzywiony przez coda. kupiłem bf2, jednak mi nie podeszła. Dlatego chciałbym zapytać na ile rozgrywka bc2 jest zbliżona do bf2. czy są duże różnice z mp typu cod2/4 itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie w vetcongu nie moge odnaleźć, strasznie zamglone to wszystko, po prostu zobaczyć cokolwiek z daleka to masakra(snajpy nie liczę)

tak jakbym przez dodatkową folię czy coś patrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To chyba masz mało FPS-ów, bo jak grałem u kumpla na stałych 50 FPS to było dużo szybciej niż na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60-70 fps na e8400? Nie miales... ;)

 

ano mialem :) detale med/high no bloom no hboa 1680x1050 aax1 anizo x2 + pelne wykorzystanie tychrze 2 rdzeni daje taki fps :) owszem sa spadki ale jako konsolowiec przywyklem do nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...