Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiadomo, że do multi bez 4 jajek się nie podchodzi. Tzn. można zagrać, ale te spadki o których pisze przemn2 faktycznie odpychają od gry. Doznałem tego empirycznie.

 

aldam: raczej nie, ale może ktoś coś więcej wie.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zamiar kupować Gifty na allegro to lepiej uważać.

A dlaczego mają zbanować ? Że ktoś legalnie kupił komuś klucz-podarunek ?

 

No niestety, to było do przewidzenia, że te gifty zostaną wycofane. Przecież nikt nie będzie płacił za grę np. 150zł a sprzedawał za 50%, głupich nie ma. :]

Weź go porządnie przyciśnij, ja bym nie darował złodziejowi. A co do policji, to chyba dużo nie pomogą.

Zresztą sam nie byłeś bez winy, bo w regulaminie steam jest napisane, że nie można sprzedawać ani kupować giftów od innych.

 

Battlefield: Bad Company 2 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 79 Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano mialem :) detale med/high no bloom no hboa 1680x1050 aax1 anizo x2 + pelne wykorzystanie tychrze 2 rdzeni daje taki fps :) owszem sa spadki ale jako konsolowiec przywyklem do nich :D

 

tak sie sklada, ze tez mam e8400@3.9 ghz i u mnie fps'y leca co chwile na pysk, wiec granica ktora podales (60-70) podczas akcji jest malo realna ;) tutaj nie chodzi o detale, bo nawet na 800x600 ze wszystkim na low bedzie skakalo kiedy procesor nie domaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zamiar kupować Gifty na allegro to lepiej uważać.

 

 

Battlefield: Bad Company 2 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 79

 

Miałem na myśli kupno od _zaufanej_ osoby, takie transakcje na forum nie raz się odbywały, że ktoś komuś kupował gifta i później przelewał kasę na konto.

 

Z allegro nigdy bym nie zaryzykował i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę pograłem.m16 wydaje mi się mega mocne i łątwe w strzelaniu.idzie bez problemu kilkoma pestkami goscia co stoi pół mapy dalej zabić.W ogóle jakoś łatwiej się tutaj strzela.Mapy w większość dość trudne w grze bo ciemno wszędzie i żołnierze się zlewają z resztą otoczenia.Nie podoba mi się ,że luneta jest ubabrana w snajpierkach jakby za łatwo się patrzyło :F

 

I wołałbym odblokowywać wszystko od 0 ,a nie że wchodzę i wszytko było dostępne.Chyba ,że jest to spowodowane grą na tym samym żołnierzu co w podstawce.

 

Oprócz tego albo miałem pecha ,albo mało gdzie jest dobry system auto/balansu bo nie szło grać (albo 6 na 10) albo mega mocny team na mega nobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im się chyba gry pomyliły i to powinno być DLC do MOH'a.

Pograłem kilka godzin i jest gorzej od BC2.

Mapy są bardzo małe, snajper nie wiem po co jest jak można go zabić praktycznie każdą bronią bez problemu.

Latanie śmigłowcem jest "dziwne".

Jak ktoś lubi baseraping to gra jest idealna do tego. Często kilkanaście razy się ginie, ponieważ pojawiamy się w tym samym miejscu. Nie wspominając o tym, że 3 razy pod rząd pojawiłem się na granacie.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem że BFBC2 jest na drugim miejscu najczęściej piraconych gier na rynku w 2010r. Pierwszy jest CoD Black Ops.

Bf miał prawie 4 miliony pobrań!!!

 

Są takie promocje a ludzie i tak piracą. Żal!!!!!

 

 

Żródło. Onet Gry

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te placze i zale sa smieszne :) Wedlug mnie dodatek jest swietny, mapy wcale nie sa takie male, chyba, ze ktos mowi o trybie RUSH, ale trudno, zeby byly wieksze.

Dzisiaj spedzilem z nim ponad 6h, wczoraj tez ponad 6 i zabawy jest co niemiara, w przeciwienstwie do kolegi andrew777 respawnuje sie tam gdzie chce i niekoniecznie sa to granaty, uwazam, ze bylo to bardzo dobrze wydane 12e!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nawiązujących że 4jajka w tej grze to jakies absolutnie niezbędne minimum pragne poinformować, że moj 8200 czy to na 3.6 czy na 3.8 zapewnia mi ilość FPS wystarczającą do płynnej gry(i nie mowie tu o magicznych 25FPS dla ludzkiego oka)

rozdziała 1680x1050, detale high, hbao, aax2 i nie mam dropów i zacięć. Stery z grudnia, system z marca, przeszedł w miedzy czasie zmiane grafy 4870>gf7900>6850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nawiązujących że 4jajka w tej grze to jakies absolutnie niezbędne minimum pragne poinformować, że moj 8200 czy to na 3.6 czy na 3.8 zapewnia mi ilość FPS wystarczającą do płynnej gry(i nie mowie tu o magicznych 25FPS dla ludzkiego oka)

rozdziała 1680x1050, detale high, hbao, aax2 i nie mam dropów i zacięć. Stery z grudnia, system z marca, przeszedł w miedzy czasie zmiane grafy 4870>gf7900>6850

 

Sa 2 opcje. Twoj komputer jest wyjatkowy, albo tolerancja na spadki fps'ow. Pograj troche z frapsem wlaczonym jezeli tego nie widzisz - juz ponizej 40 wyraznie zwalnia, a minimalny fps na c2d potrafi byc prawie 2x nizszy...
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że ja te spadki widze jedynie po śmierci. Żeby nie było wątpliwości, mam cały czas włączony licznik FPS z ATT, na poprzedniej stronie pisałem konfiguracje. na C2D idzie grać.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej przycięcia przy śmierci/odrodzeniu były spowodowane antywirusem. Dodanie folderów D:\Documents and Settings\Andrew\Moje dokumenty\BFBC2 i D:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2 rozwiązywało ten problem.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze da sie grac na x2 plynnie, sam gralem na Phenomie II x2 wykreconym do 3.95 Ghz. Milo sie gra, stale 70 fps. Jednak podczas wejscia w wir walki, granaty, mozdzierze, gustaw moze jeszcze i uav, C4 i jakis apache albo tank to wtedy grac bardzo spowalnia. Przy 3.9 moze to nie sa jakies freezy powodujace ze grac sie nie da, albo juz wcelowac ciezej jak robi sie matrix. W kazdym razie potwierdzam ze da sie grac, np siedzac snajperem na drugim koncu mapy. X4 przydaje sie przy calkowitej siece, bedac w centrum wydarzen. I pisze tutaj o serverach 32 osobowych. Bo na 16 to nawet gralem na stalej 50 na Athlonie II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krydor: sam odpowiedziałeś, że nie da się grać chyba że jesteś snajperem z boku mapy albo nie ma cię w "wirze walki". O ile mówimy o drugiej opcji to po co w ogóle grasz? Pobiegać możesz na pustej mapie. Nie chce się kłucić, jeżeli komuś odpowiada gra na 2 jajach to ja to szanuje i jednocześnie podziwiam. Ja miałem dwa jajka i dla mnie to nie była płynna rozgrywka chyba, że....(czytaj pierwsze zdanie). Po drugie dla mnie nie było płynnie a dla kogoś innego jest płynnie (siedząc na tym samym komputerze) także to jest dyskusyjna sprawa.

 

Quave: też mam UPC, ale nie trwa to jakoś długo. Fakt jest taki, że technicznie takie neo jest dużo lepszym łączem niż UPC i z takim czymś już się spotkałem kiedyś. UPC przechodzi przez tyle serwerów po drodze (np. trace do onet.pl), że głowa boli. Prędkość to nie wszystko.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie nie wierzyć, ale gra naprawdę dobrze chodzi na moim PC. Jeśli chcecie dowodu to postaram się nagrać krótki filmik z rozgrywki. Problem w tym, że FRAPS potrafi powodować spadek FPS. W dużej zadymie nie gra się źle, gierka strasznie lubi CF i ciągnie pełną mocą z obu kart graficznych.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...