Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

OCM4n14k: super

 

No znowu padły. Jak człowiek ma więcej czasu to najczęściej jest problem. Największe problemy zaczęły się po Vietnamie, wcześniej nie było aż tak żle....to pewnie w sobotę na kacu nie pogram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra czasami wywala mnie do pulpitu po zakonczeniu rundy. Zero errorow, zero komunikatow, po prostu jestem na pulpicie.

Mam doszukiwac sie problemu w OC, systemie czy ona tak po prostu czasem ma?

 

BTW odblokowana mapa w trybie rush to istne szalenstwo, chyba najgorsza ze wszystkich moim zdaniem :)

 

Gdzie gracie, moglibysmy pyknac razem :>

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra czasami wywala mnie do pulpitu po zakonczeniu rundy. Mam doszukiwac sie problemu w OC, systemie czy ona tak po prostu czasem ma?

 

BTW odblokowana mapa w trybie rush to istne szalenstwo, chyba najgorsza ze wszystkich moim zdaniem :)

 

Gdzie gracie, moglibysmy pyknac razem :>

 

ale cq daje rade tyle że dzisiaj za każdym razem grałem z cipami (swietnie latam heli czy prowadze czołg, nie najgorzej radze sobie na ziemi ale musi byc zespół co mnie troche osłania leczy czy podrzuca ammo) jak załączam grę i jakieś kmioty z css czy coda przychodza którzy nie maja pojecia o grze zespołowej to mnie szlag trafia, najlepiej mi sie gra ze stara ekipą z bf2

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A lubisz jak cie podnoszą? Bo ja tego nie cierpie. Z reguły robią to na pałe, po czym od razu giniemy oboje, albo tylko ja. Do tego amunicja sie nie odnawia, i nawet broń nie jest przeładowana.

 

Ja tak kiedyś w squad dm sobie nabiłem mase punkcików, jak wszyscy siedzieliśmy w domku, atakowali nas z każdej strony, i non stop padali. A ja tylko apteczki i defibrylator na przemian. Byłem najlepszym graczem. Podejrzewam że dla reszty przyjemny mecz to nie był, bo ja bym szybciutko wyszedł z gry w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat w squad dm niewielki ma to sens.

cq czy rush to jednak troche inna bajka.

zgadzam sie ze nie nalezy do najprzyjemniejszych bycie podniesionym pod ogniem, to jednak czesto sa sytuacje ze potrzebne jest to przyslowiowe miecho armatnie

i przynosi to korzysc dla calego teamu.

k/d to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co to zapraszam wszystkich z purepc na serwa mojego klanu. Wpiszcie w wyszukiwarce: ! TBGclan.com | COLD WAR RUSH 24/7 aktualnie jedziemy na tej mapie, ale za jakiś czas się zmieni :)

 

Szukamy również innych osób do klanu z Europy a wiadomo najlepiej z Polski.

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat 44% na wszystko w Sylwestra i Nowy Rok na eastore.pl

Dodatkowo po dodaniu gry do koszyka, przechodzimy do strony głównej sklepu, klikamy na okienko które wyskoczy i dostajemy 10% zniżki.

 

Ceny po rabatach wyglądają tak:

Battlefield Bad Company 2 Cyfrowa Edycja Deluxe 65,02 zł

Battlefield: Bad Company™ 2 44,86 zł

Battlefield Bad Company 2™ Vietnam 24,70 zł

Edytowane przez Wodzu_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 55 na wietnam :F

edit: cos mi FW nawalil, juz jest OK, aczkolwiek musze sprawdzic w innych grach jak chodzi mi net bo nie gralem jeszcze na niezlagowanym serwerze.

 

Odkad zaczalem przygode z Vietnam, nie gralem na ani jednym zalagowanym serwerze, wyglada, ze cos jest nie halo po twojej stronie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No dostajemy ostatnie bronie, czy są najlepsze to kwestia dyskusyjna, zależy od prerefencji.

 

Nie wiem jak na PC, ale na konsolach można też kupić short-cut packi odblokowujące wszystkie unlocki dla danej klasy, bądź jeden odblokowujący wszystko (za 20$). Na szczęście dali je kilka miesięcy po premierze gry, a nie wszyscy tak robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.. trochę lipa. Dla mnie największy fun był właśnie ze zdobywania wszystkiego po kolei, prawie jak w rpg. :]]

Ale w sumie tak jak mówisz Harry jak ktoś grał regularnie to dawno temu wszystko odblokował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny dodatek jak narazie po slowem 2-3h. Co na pewno dla mnie na +, mniej broni bez optyki (procz snajperek :)), mapy sa jakby lepiej przemyslane. Sa miejsca z akcja 'na pełnej' i miejsca gdzie mozna sie spokojnie przegrupowac. Zauwazylem ze wiecej jest elementow za ktore mozemy sie schowac, nie bedacymi zabita deska przez ktora przechodzi kazdy pocisk. Pojazdow chyba faktycznie mniej, ale ja cenie BC2 wlasnie za walke piechoty z ewentualnie supportem maszyn ciezkich, takze jestem w pelni zadowolony z zakupu. Nie moglem sie na poczatku przyzwyczaic do tego nalozonego filtra. Obraz jest ciutke blurowaty i ciezko mi bylo dostosowac proporcje jasnosc/kontrast ale troche gimnastyki i gra sie juz OK.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma optyki ale m16 i ak47 są tak przesadnie celne, że celowniki nie są potrzebne.... Co do przemyślenia map to są takie punkty w gorączce, że praktycznie nie da się ich zdobyć. np. nie pamiętam nazwy ale mapa gdzie na środku jest wzgórze i napie pola ryżowe na stopniach. Atakujący zaczynają z jakiś bagienek i jak obrona spamuje granatami zza skał to nie ma opcji, żeby zdobyć pierwszą bazę. Mimo to podoba mi się Vietnam, ale nie wszystkie mapki mają sens w niektórych trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej vietnam fajny na w trybie cq w rush jest po większości do bani, optyki za dużo nie ma ale m40 wali takie heady ze szok, no i te czolgi zdejmujące heli na max pułapie jak jakies działa przeciwlotnicze, razi to cholernie ale generalnie dodatek sie udał, DICE chyba najlepszy developer na świecie a serie bf mozna zamawiać od nich w ciemno (gdyby jeszcze wydawali pełne produkty a nie półprodukty to byłoby idealnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tez wlasnie zauwazylem takie miejsce na mapie, kiedy na poczatku obroncy rzucaja nejdy w taka zatoczke ponizej, nejd smap i ciezko cokolwiek zrobic. Recoil faktycznie jakis mniejszy. Zachowanie heli w powietrzu na pewno zmienione w porownaniu z podstawka, z tym ze teraz lata wg mnie juz calkiem jak klocek. DICE cos zapowiadal o patchu dla dodatku czy temat juz z poczatku jest zaniechany i skupiaja sie juz tylko na BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...