Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Odinstaluj stery poprawnie - polecam program drive sweeper (najpierw w panelu sterowania, a później wspomnianym programem, usuń tez folder nvidia z dysku c jak Ci tam stery nowe wypakowało). Zainstaluj sterowniki 266.58 ze strony nvidii odpowiednie do Twojego sytemu. Zobaczymy co będzie. Po zdjęciach, ktore zapodałeś wygląda jakbyś grał w wersje alfa gry :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja gry najnowsza po patchach itd, a stery na dziewiczy system byly wgrane wczesniej innych nie bylo (zmiana karty + reinstall windy), sprobuje z tymi sterami od nowa albo wgram wczesniejsza wersje moze

 

edit

dalej to samo, po reinstalce sterow, zarowno nowych jak i wczesniejszej wersji, paskudna trawa i reszta,

 

edit 2

 

problem rozwiazany, solucja http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/4916723.page

 

u mnie dziala tylko zmiana rozdz. w czasie gry i pozniej powrot na rozdzialke, w ktorej chce grac - generalnie gratuluje nvidii wspanialych sterownikow, ehhh

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kolega gra na PC, dziś miał ""you have been kicked from the game, your slot was given to VIP of this server". Niezły fail.

 

Ogólnie na PC jest tyle mozliwości konfiguracji serwerów, ale wiekszość jest używana w idiotyczny sposób, same ograniczenia. Auto-balans niby dobry ficzer, ale też grasz sobie dla jakiejś drużyny, być może ze spora ilością znajomych, i nagle cie przenosi do przeciwnego teamu. Nie za fajne.

 

EDIT.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MaMvc6M0_TY

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega gra na PC, dziś miał ""you have been kicked from the game, your slot was given to VIP of this server". Niezły fail.

Nie każdy, kto płaci za serwer, chciałby nie móc na nim zagrać. Przynajmniej powód podali.

Ja wczoraj grałem ze znajomkami i dostałem kicka za... - było tylko info, żebym sobie znalazł inny serwer. Wróciłem, zapytałem, o co chodzi - wielce inteligentny admin nie potrafił się wytłumaczyć - napisał tylko, żebym poszedł gdzie indziej. ciach!iarstwo nie chce sobie psuć statystyk czy jak?

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te sytuacje zdarzają mi się dosyc często, wyrzucenie by udostepnic vipowi miejsce a jestem na pierwszym miejscu w tabeli, wylot "by coś tam" , za dobra grę + kilka banów na róznych serwerach za niby cheaterstwo (tyle że punkbuster nic nie znalazł) , zreszta sa jakies cheaty dla pilota w heli ??, generalnie mam to gdzieś i te kicki i bany utwierdzaja mnie w przekonaniu że jestem po prostu dobry

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lubi latającej kupy złomu z dużym wiatrakiem ułożonym horyzontalnie więc za to kick jeszcze zrozumiem, tak samo jak za 'ekscesywne' snipo-kampienie :lol:

 

Polecam serwy TP z ograniczoną liczbą kamp i z dobrymi engami (nie da sie polatać i pojeździć prawie w ogole co imo jest plusem ;)).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lubi latającej kupy złomu z dużym wiatrakiem ułożonym horyzontalnie więc za to kick jeszcze zrozumiem, tak samo jak za 'ekscesywne' snipo-kampienie :lol:

 

Nikt nie lubi być zabijanym więc może za zabijanie przeciwników dawać kicka?

 

Miałem dzisiaj wrócić do BC2, ale trochę mi się odechciało, zwłaszcza po obejrzeniu 2. części filmiku.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja na konsoli mam często podobne sytuacje, których nie było w zeszłym roku. Najlepiej jest to widoczne z shotguem, gdzie jest one-shot-kill. I o ile nie ma problemu z zabiciem kogoś kto do mnie nie strzela, to gdy jednocześnie do siebie strzelamy, prawie zawsze przegrywam, mimo iż jest z mojej strony animacja i dźwięk strzału. Na powtórce pewnie bym sie nawet trafienia dopatrzył, a na killcamie widać zero obrażeń.

 

Najwięcej się zepsuło po wydaniu Vietnamu. Do tego czasu było elegancko, ze znajomym grałem dziesiątki godzin od października (wcześniej grałem sam), bardzo dużo graliśmy też na Map Packu 7 i poza ew. ownowaniem 50-tek nie było prawie żadnych baboli, czasem sie coś przytrafiło. Po nowym roku (w styczniu były te masowe pady serwerów) sie zrobiła porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się wypowiedzieć nt konsol, ale może faktycznie ten prehistoryczny system serwerów EA w połączeniu z limitami danych od M$ & $ony nie daje już rady. Na PC, jeśli sypie się im serwer, to ciężko grać przez max parę-paręnaście godzin. Później wraca wszystko do normy.

 

Żeby mieć problemy podobne do tych z filmiku, musiałbym wejść na bardzo kiepski serwer lub strzelać do ludzi z ponad 250 latency w grze - z czego, w pierwszym wypadku szuka się od razu innego serwera, a drugi zdarza się dość rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kupiłem kod rabatowy na allegro o wartości 45 zł za 20 zł. Do tego doszła ta zniżka 10%, więc za gre nie musiałem zapłacić nic poza kosztem kodu. :)

 

Tak więc ściągam, zobaczymy jak mnie tam będą kosić. ;)

 

 

 

Jakiś limit aktywacji czy coś jest w grach z EA Store? Trzeba deaktywować przed formatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co ciekawe, frustracji na razie nie było. Owszem za rewelacyjnie nie jest, ale dało sie grać.

 

Na razie tylko Squad DM, Arica Harbor i Laguna Presa. Nawet lekko dodatnie ratio mam po 5 meczach. Gram oczywiście medykiem, bo ogromne magazynki rządzą.

 

Celowanie? Do ruchomych celów przeciętnie, na padzie dużo łatwiej, trzymam lekko sticka i celownik płynnie podąrza za celem.

 

Celowanie do wrogów, którzy mnie widzą, to porażka. Na PC ludzie robią coś czego nie moge znieść - lewo, prawo, skok, lewo, prawo, skok, i tak do mojej śmierci. Co to ma być? Śmieszy mnie płacz o brak realizmu w shooterach. a ludzie robią coś takiego.

 

Trzeba też wpakować więcej naboi niż na konsoli, aby kogoś ubić. Opanowanie headshotów kluczowe.

 

Nie moge też jak na razie przywyknąć do sterowania. Na padzie wszystko mam pod ręką, a tutaj musze wyginać palce żeby rzucić granata czy zmienić broń hotkeyem. Nie moge też opanować przełączania zoomu.

 

Wymiatacze oczywiście są. Na Lagunie biegał chłop z VSS-em i mnie non stop kosił. Nie cierpie też jak snajperzy z bliska mnie na ślepo ustrzelą.

 

 

 

Ogólnie wrażenia pozytywne względem tego co sie spodziewałem. Na razie tylko w Squad DM pogram żeby sie przyzwyczaić, z czasem pewnie Conquest. Rush odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przycisków to ja też mam wszystko pod ręką, na samej myszce lpm+ppm+2x boczne + przycisk w scrollu na boki i w dół, czyli wychodzi 7 sztuk. :]

Poza tym, żeby na padzie mieć dostęp do ABXY musisz zdjąć kciuk z prawego sticka czyli tracisz możliwość np. równoczesnego wyskoku i obrotu celownika, czy tam innych czynności, które na klawiaturze wykonujesz płynnie.

Już nie liczę tych blisko WSAD, także narzekać nie ma co, kwestia przyzwyczajenia - dla mnie to jest tak samo naturalne jak dla Ciebie granie na padzie.

A to, że ludzie skaczą i robią uniki to praktycznie w każdym fps na pc jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dodatek Specact wart jest dokupienia?

 

Jak grasz od początku i chcesz mieć dostęp do jednych z lepszych broni to oczywiście, że warto. :]

No i jak chcesz być "elitarny" i biegać w innej skórce. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnie problem i może ktoś z was się już z nim spotkał oraz zna rozwiązanie. Błąd PB error a1382 c2 263, zrobiony update PB do najnowszej wersji, ogółem z niczego po 10 min gry wywala mnie z serwerów, gdzie do tej pory nie było problemu. Sytuacja ta mam miejsce na prawie połowie serwerów i tylko na win 7 w przypadku xp nie ma problemu. Dodatkowo zauważyłem że co jakiś czas występuje problem z zalogowaniem na konto, muszę wtedy wpisać na nowo hasło i łączy bez problemu. PB nie zgłasza żadnych błędów przy instalacji/aktualizacji. Gierka to boxik ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnie problem i może ktoś z was się już z nim spotkał oraz zna rozwiązanie. Błąd PB error a1382 c2 263, zrobiony update PB do najnowszej wersji, ogółem z niczego po 10 min gry wywala mnie z serwerów, gdzie do tej pory nie było problemu. Sytuacja ta mam miejsce na prawie połowie serwerów i tylko na win 7 w przypadku xp nie ma problemu. Dodatkowo zauważyłem że co jakiś czas występuje problem z zalogowaniem na konto, muszę wtedy wpisać na nowo hasło i łączy bez problemu. PB nie zgłasza żadnych błędów przy instalacji/aktualizacji. Gierka to boxik ze sklepu.

 

winny moze byc program antyspyware/mailware lub wbudowany firewall pod win7, generalnie u mnie te same problemy, musze wylaczyc firewall win7 (mimo ze jest wlaczone przpuszczanie na pb i bc2)i zamknac gurdiana dla spyware doctor

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo wyłączenia firewalla oraz antyvirusa dalej mam ten sam problem. Mało tego przeinstalowałem system z 7 na XP i też zaczął pojawiać się ten błąd. Najciekawsze w tym jest to, że jak podepnę stary dysk z XP, gdzie zainstalowałem bf jakieś pół roku temu mogę grać bez żadnych przeszkód. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem podstawkę w empiku za 29,90zł :-) W przyszłym miesiącu dokupię jeszcze vietnam, tak żeby było, choć wiem, że to nic specjalnego nie jest, ale że nie kosztuje jakiś potężnych pieniędzy to niech im będzie ;-)

 

Zainstalowałem grę, rejestruję na swoim koncie w eadm, wpisałem kod i pyta mnie jaką wersję zarejestrować.

 

Jaka jest różnica między zwykłą wersją, a specjalną cyfrową?

 

Oczywiście grę zarejestrowałem jako specjalną cyfrową.

 

 

Pierwsze odpalenie gry i ściąganie patcha to jakaś makabra. Orientuje się ktoś czy można gdzieś te patche ściągnąć? Fajnie by było żeby przy następnej instalacji nie czekać kilka godzin na uruchomienie gry tylko zainstalować je z dysku.

 

 

 

Do listy graczy PPC można dodać i mnie ;-) Nick w grze prawdopodobnie będę mieć taki sam jak na forum, ale dokładnie dowiem się za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pomimo posiadania wersji pudełkowej ściągam zawsze EA Downloaderem. Ściąga od razu zpatchowaną wersję.

 

Pozdrawiam

 

I to jest właśnie rozwiązanie na problem, który miałem powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na świeżym systemie nie trzeba nawet ściągać gry z EADM ponownie. Ja ściągałem na HTPC, przeniosłem na kompa do gier, i tam tylko sie zainstalowało po odpowiednim ustawieniu ścieżek, nie ściągało nic nowego.

Przy deinstalacji jest jednak jakaś deaktywacja, więc przed formatem chyba najlepiej zrobić kopie folderu, odinstalować jednoczesnie deaktywując (bo chyba sie tutaj nie da ręcznej deaktywacji zrobić), i przywrócić folder. Nie wiem czy jest limit aktywacji, pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, kupiłem podstawkę w dniu premiery, a następnie na ebay'u kupiłem cd-key do vietnama. Okazało się po kilku miesiącach że te cd-keye były lewe i mam zbanowane konto w vietnamie, natomiast w podstawkę mogę grać. Moje pytanie brzmi co mam w tej sytuacji zrobić by móc znów grać w Vietnam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świeżym systemie nie trzeba nawet ściągać gry z EADM ponownie. Ja ściągałem na HTPC, przeniosłem na kompa do gier, i tam tylko sie zainstalowało po odpowiednim ustawieniu ścieżek, nie ściągało nic nowego.

Przy deinstalacji jest jednak jakaś deaktywacja, więc przed formatem chyba najlepiej zrobić kopie folderu, odinstalować jednoczesnie deaktywując (bo chyba sie tutaj nie da ręcznej deaktywacji zrobić), i przywrócić folder. Nie wiem czy jest limit aktywacji, pewnie tak.

 

Limit aktywacji 10, przynajmniej mi tak pokazuje, możesz dokładnie opisać jak przenosisz ten folder. Bo chciałbym sobie na lapku pobrać a potem przenieść, w opcjach jest coś do pozostawienia plików instalacyjnych, czy to to? Kwestia czy da się pobrać bez instalacji, przenieść i zainstalować na 2 PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...