Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

NIe oceniajcie dnia przed zachodem słońca :}

Chyba powoli już można, bo nie wierzę żeby poprawili rozgrywkę, optymalizację i te nieszczęsne hit'y (to z tych największych bolączek)... Chociaż "wbijalność" na serwery się bardzo poprawiła :)

 

I bardzo brakuje mi możliwości zmiany FOV'a - jak przełącze się z BC2 na MW1 to masakra jak COD szybko chodzi ;)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam z mojej strony, że totalnie mnie beta rozczarowała. Już większość tutaj wspominała o tragicznej oprawie wizualnej (to chyba jakiś żar tak btw) ale gameplay nie odstaje w cale poziomem od tej grafiki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dziś się już dobrze gra, i jak dla mnie gra super. Lagów nie uświadczyłem najmniejszych.

 

Framerate przy małej ilości przecwników to przeważnie 50-70 FPS, przy ostrej walce spada do ok. 30, 25 czy mniej nie widziałem ani raz.

 

Gram na max detalach z AAx4, w 1360x768. Przydało by się żeby troche poprawili wydajność, bo nagorsze są spadki z 60 do 30, wolałbym już chyba stałe 30.

 

Graficznie nie jest źle, ciężko też to ocenić po jednej mapie. Najważniejszy w tej grze jak dla mnie jest dźwięk, a ten wymiata. Swoją drogą myślałem że jest tylko ten mały kawałek mapy, a jest ich kilka i chyba nas przenosi na następny gdy atakujący rozwalą cele.

 

Najlepiej lubie grać jako obrońca, i wtedy oczywiście jako medyk. Czasami seriami lecą revive-y biegając w kółko dookoła jakiegoś budynku. Ogólnie gra się strasznie fajnie, i bardzo wciąga, zwłaszcza jak jest komplet graczy. Na tych kawałkach mapy co są to 64 by było za dużo.

 

A tu screen z użycia zasobów (ostatnie 15 minut). Jak dla mnie to wygląda na mocne wykorzystanie dwóch wątków. Proc na 3.6 GHz. Wczoraj grałem na 1.62 GHz (bo tyle ustawiam na tryb idle, a nie chciało mi sie restartować) i użycie proca było na podobnym poziomie. Tyle że grałem wtedy z malutką ilością przeciwników więc nie stwierdzę jak się to przełożyło na wydajność, ale była raczej podobna.

 

Później z ciekawości zagram z koligacją na dwa rdzenie.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, ze są 4 rdzenie używane :wink: . Crash'a do pulpitu oprócz tego z błędu w przeglądarce, który już naprawili nie uświadczyłem. Na 9600gt, all medium i 1680x1050 średnia poniżej 30fpsów, jednak trochę tych klatek brakuje. Co do samej rozgrywki to jest super :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A jak sobie dodasz procenty to co ci wyjdzie? Niecałe 200% z 400%.

 

Przecież jednowątkowa czy dwuwątkowa aplikacja nie obciąży każdego rdzenia w 100% bez ustawienia koligacji. W tym przypadku raczej po prostu dwa wątki są rozkładane na cztery rdzenie i tyle. Inaczej przy niskim taktowaniu obciążenie rdzeni by wzrosło, a łącznie też wychodzi ok. 200%.

Jak ustawię koligację to zapewne dwa rdzenie będą mieć niecałe 100%, a dwa pozostałe rdzenie będą miec 0%.

 

Podejrzewam że Core 2 Duo kręcone na ponad 4 GHz najlepiej się sprawdzi w tej grze. Jak ktoś ma takiego proca to niech sprawdzi obciążenie i napisze jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Chyba mi się zablokowały unlocki :/ Paski już nie lecą do przodu o co chodzi?

 

Gra ktoś? Jak macie mikrofon i TSa to zapraszam na serwer: 213.73.2.82:8767 do pokoju Pudełko Smugglera ( bez hasła)

 

eDYTA: aHA NOWA WERSJA JEST MOŻĘ TO DLATEGO

 

Dajcie niki w grze ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o kluczyk, jeśli komuś już jest niepotrzebny :rolleyes: Gra już na dysku tylko klucza brak...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej łatce juz nei wyrzuca. wiec mozna grac ile wlezie. teraz najwiekszym problemem jest FPS :/. ja wyciagam na low kolo 30 fpsow co jednek mnie nie satysfakcjonuje. nick: bielski jakby friends dzialalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Ja myślę że to jest powtórka z Bety Battlefield 2142 gdy było mało fpsów w Beta testach a w demie o 150% więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

aaa z tymi unlockami jest chyba tak, że w becie nie wszystkie można mieć i w Reconie mam już chyba wszystkie dostępne w becie bo następny odblokuje się przy 100 milionach punktów;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche, i nie jest tak tragicznie jak niektorzy tutaj pisza, moje fpsy oscyluja w przedziale 60-70+, wszystko na max, aax8, afx16, bez hbao, z hbao jest z 10 klatek mniej, fajna gra, ale granie na jednej mapie w kolko szybko sie nudzi, najbardziej denerwuja mnie celowniki w niektorych broniach, i to ze trzeba praktycznie caly magazynek w kogos wpakowac aby go ukatrupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

pogralem troche, i nie jest tak tragicznie jak niektorzy tutaj pisza, moje fpsy oscyluja w przedziale 60-70+, wszystko na max, aax8, afx16, bez hbao, z hbao jest z 10 klatek mniej, fajna gra, ale granie na jednej mapie w kolko szybko sie nudzi, najbardziej denerwuja mnie celowniki w niektorych broniach, i to ze trzeba praktycznie caly magazynek w kogos wpakowac aby go ukatrupic

A jaki masz system i jaki komp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Śmiech na sali jak 8800GT wychodzi na tych testach to załamka... przecież to świetna karta graficzna nawet na te czasy jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie widzicie , że test w dx10 i AA*8 to stąd takie wyniki. Sterowniki pod tą gierkę i tak zostaną za jakiś czas zoptymalizowane :wink: , nie wspomnę o patchu do samej gry.

 

Nie wiem czy to wina serwera , raz gierka zapieprza ,a raz muli prze okrutnie.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sorry ale czego oczekujecie od 8800 GT? Max detali w Full HD? To do czego by były karty high-endowe? 8800 GT to na dobrą sprawę ponad 3-letnia karta, bo to zmodyfikowane G80.

 

Owszem optymalizacja bety kuleje, ale to wy macie za duże wymagania a nie gra. 5870 to obecnie topowa karta jednoukładowa i jak widać zapewnia minimum 30 FPS na bardzo wysokich ustawieniach. Wyżej jest już tylko 1600p, a do tego są X2.

 

Ja osobiście liczę na to że sporo poprawią w finalnej wersji, a może i jeszcze w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...