Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Też takie sytuacje miałem i to na G4G... kicki niby za baserape czy kampę.A jeśli ktoś z nich tak robi to proszą cie o screena :D Następna sytuacja noob robi tk na serwie rozwala celowo heli, a admin widząc to nic robi z takim delikwentem--> http://screenshot.xfire.com/s/118786131-4.jpg Dalej nie wiem co sie działo, strasznie mnie wkur.. wyzwałem kolesia od "ciot" i dostałem auto kicka :D

 

Hehe fajny screen ze mną (Zielony PL) Na G4G nie takie rzeczy się dzieją i nic.Też parę razy wywalono mnie od tak no ale admin jest pierwszy po ... hmmm nie to on jest ten pierwszy!

 

Najlepiej się gra jak w przeciwnej drużynie jest co najmniej 6 kolesi z 50lvl i żaden nie przejdzie żeby wyrównać moce,no ale zawsze wygrywają!! :lol: :lol: :damage_wall: wtedy właśnie jest najlepiej hehe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ratujcie.Odpalam dzisiaj BC2 i po paru minutach gry wywala mnie Pb jak na załączonym obrazku.

Usunąłem całą zawartość folderu Pb w grze i zaktualizowałem wszystko od nowa,Pbsvc.exe przechodzi testy bez problemu tylko wyskakuje jakiś błąd na początku że nie może skopiować Pbsvc.exe do folderu C:windows\system32\pbsvc.exe ale dalej po testach kończy się sukcesem.Wyłączyłem w Esecie zaporę choć nigdy nie miałem z tym problemu i też nic.

Możecie jakoś pomóc?

post-121473-0-57256000-1319398728_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi sie pudełkowa 2142 dodała od razu przy aktywacji, dawno temu. W sumie logiczne i sensowne, powinno być właśnie jak na Steamie, czyli aktywujemy kluczyk, i można zainstalować bądź ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 mam akurat dłużej niż Origina, którego zainstalowałem na przełomie marca i kwietnia br. po zakupie BF3. BF2 i 2142 mam jeszcze dłużej, także zaskoczyło mnie, że w ogóle się dodało.

 

Zanim jednak pogram w trójkę, będę musiał uzbierać na upgrade sprzętu, a tymczasem pogram sobie w BC2 w wolnych chwilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was ma podobną sytuację?

 

W maju zakupiłem bad company 2 w pudełku i dodałem do biblioteki gier na moim koncie origin jako cyfrową edycję specjalną. Od kilku dni nie zaglądałem do origin, dzisiaj patrzę, a tam dwie pozycje: bad company 2 z datą zakupu 24 października i bad company cyfrowa edycja specjalna z majową datą zakupu :-)

 

Nie narzekam tylko zastanawia mnie czy ktoś ma tak samo albo podobnie jak ja? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Taka, że sterownik jest tak super zoptymalizowany, że kasuje niektóre elementy, żeby nie obciążać zbyt mocno kompa?

 

Też to miałem. GRa jest portem z konsoli, musisz się przyzywczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. GRa jest portem z konsoli, musisz się przyzywczaić.

 

Crysis (pierwszy) nie jest portem z konsoli, a ma tą samą dolegliwość. Po prostu jest to fuszera od strony Nvidii (nie wiem jak jest na Radeonach) jak i "optymalizera" producenta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Crysis (pierwszy) nie jest portem z konsoli, a ma tą samą dolegliwość. Po prostu jest to fuszera od strony Nvidii (nie wiem jak jest na Radeonach) jak i "optymalizera" producenta gry.

 

W crysie jest to z powodu oszczędzania pamięci karty graficznej. Normalny zabieg, kiedyś tego nie dostrzegałem, jakoś od roku dopiero mi to w grach przeszkadza. Musisz sie przywyczaić. Też mnie drażni że w crysis np: kamyczki na plaz pojawiają się kilka metrów przed postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełkowe BC2 dodało mi się do Origina po ostatniej aktualizacji :unsure:

 

Mi Origin przyjął kluczyk BC2 (deluxe) ze steama :D. Nie chce za to łyknąć kluczyka ze steamowego BF2 i pudełkowego BF2142. Ach, chciałoby się zobaczyć to walkery na silniku BF3 :rolleyes:

 

edit Jednak udało się aktywować BF2 Complete Collection :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W crysie jest to z powodu oszczędzania pamięci karty graficznej. Normalny zabieg, kiedyś tego nie dostrzegałem, jakoś od roku dopiero mi to w grach przeszkadza. Musisz sie przywyczaić. Też mnie drażni że w crysis np: kamyczki na plaz pojawiają się kilka metrów przed postacią.

 

Dlatego powinna być opcja "znikania głazów", bo nie po to mam kompa za x.xxx zł, żeby strzelać do niewidzialnego głazu. I niestety jest bardzo irytujące. Dlatego preferuje gry na UE3, bo pomimo plastikowości i małości świata to przynajmniej nie ma niewidzialnych kamieni - tzn. nie spotkałem się jeszcze z tym elementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem na allegro sam kluczyk ... i niestety origin go nie trawi. Tzn wykrywa, że jest prawidłowy i że moge wybrać Cyfrową wersję kolekcjonerską ale:

Tego kodu nie możesz wykorzystać w tym miejscu. Aby wykorzystać swój kod, przejdź na stronę https://activate.ea.com/applyentitlement.do. Odwiedź stronę FAQ

 

Na tej stronie z kolei dostaje informację, że kod jest already used.

 

Być może popełniłem błąd w kolejności bo wiedziałem, że kupię kluczyk i od kumpla wziąłem "kopie" i zainstalowałem. Zalogowałem się z poziomu gry na konto i podałem klucz z Allegro i działa gra on line. Ale Origin nie chce tego łyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BC2, problem bardzo dziwny. Nie wiem co moze byc przyczyna. Mam straszne spadki fps, takie dropy do 1, wtedy gra zacina sie na ta sekunde, taki freez, zdarza sie to roznie, ale generalnie dosyc czesto, nawet co 15-20 sekund. Dziwne o tyle ze grajac na SP w BC2 nie mam takich dropow, jedynie podczas gry po sieci. Aktualnie gram jeszcze w Need for Speed Hot Pursuit i mam stale 60 fps, wiec chyba problem sprzetowy mozna wyeliminowac. Czytalem troche ze PB swego czasu szalal, ale uzycie CPU na PB to jakies 2-3% u mnie. Nie mam pojecia szczerze w czym moze byc problem. Jedyne co pozostalo to chyba tylko reinstall gry.

 

Prosze o jakies sugestie.

 

Moj aktualny config to Phenom II x3 3.4 Ghz, Gainward 4850, 2GB ram, Chieftec 450W , win xp SP3.

 

Z testu Frapsem:

 

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

28769, 396688, 1, 149, 72.523

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...