Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z tym gibaniem ? Jeśli o ruch broni podczas marszu/biegu to przecież normalne...osobiście wolałbym aby tak zostało. Daje fajny realny klimat taki efekt.

Właśnie to. Tutaj nienaturalnie wyglada i rozprasza. W 4/5 FPSach jest komenda na wyłączenie tego wiec licze ze w BC2 też tak bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w BF2 od chyba 4 lat, ostatnio kupiłem BF2142 i też jest bardzo grywalny. Notabene, w BF2142 medyk tez musi odblokowac defibrylator ale jet to pierwszy unlock więc po pół godzinki grania już można go mieć. Mi się osobiście system unlocków podoba. W dobie szajsu pt. Call of Duty MW2 (czytaj Call of Pussy Motherfcking Wankers 2) BC2 to super sprawa, miejmy nadzieję, że gra będzie trudna a replayability wysokie. Pozdrawiam wszystkich fanów Battlefielda!

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w BF2 od premiery , razem ponad 800h !! !! :) czekam z niecierpliwoscia na BF:BC2

ale mam kilka obaw odnosnie skopania konwersji z klocka :/

chyba ze oni wersje dla PC robia niezalezna wersje , licze na 32 Vs 32 graczy nie jakies tam ograniczenia z kolockow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj napisali:

Announced yesterday, the multiplayer beta for EA and DICE's Battlefield: Bad Company 2 is going to give PS3 owners (and only PS3 owners) a one map appetizer on November 19

wynika że beta bedzie tylko na PS3. To samo na GS mówili.

 

A poza tym bardzo mi sie podoba filmi z bety nie liczać kropek :). Bardzo dobre użycie broni, dźwięki i grafa. Jak gameplay bedzie na wysokim poziomie to kupie na 100%.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

o ze najwieksze portale o tym nie wiedzą to zal troche ;). Sam już nie wiem czy to open czy close beta. Z chęcią po testowałbym nowego bfa

No bo największe portale są console oriented ;]

 

Dziś wyszło kolejne oficjalne potwierdzenie tego, że beta na PC będzie

http://www.vg247.com/2009/11/10/dice-bad-c...%9D-to-suit-it/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wiesz nawet GTA IV i Crysis ci na tym pójdą, kwestia tylko jak będzie chodzić. Jak cie interesuje kilkanaście FPS na low/medium detalach to nie ma problemu.

 

Odpowiednik twojej grafy to jest w X360, a proc tam kilka razy mocniejszy. Popatrz sobie jak wypada optymalizacja gier na konsolach, a jak na PC, i wywnioskuj czego możesz oczekiwać po słabszym niż konsola sprzęcie.

 

Nie chcesz ciągle wymieniać sprzętu to kupujesz konsolę. A chcesz grać w najnowsze gry na kompie, to musisz go regularnie upgrade-ować. Tak było, jest i będzie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wszyscy beda na takich grac. Chodzi o to zeby sie bardzo nie cielo

Nie ładnie tak uogólniać, nie ładnie. Myślisz, że ludzie wydają na kompy po 4-6 tyś zł, żeby grać na "low" ?

A żeby nie było OT, to filmy z tej gry zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Szczerze powiem, że chyba od czasów RTCW nie spinałem się tak na żadną inną grę, chociaż żaden ze mnie pro-gamer ;)

Na Xboxie miałem pożyczoną pierwszą część Bad Company i mimo, że prezentowała się bardzo ciekawie to strasznie irytowało mnie sterowanie padem. Konsola jest dobra spotkań przy piwku z kolegami i obijania im buziek w Fight Night Round 4, albo strzelenia kilku bramek w FIFA 10, ale do FPSów zdecydowanie PC :)

Edytowane przez Ziolek1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie gra na low detalach bo i tak wszyscy beda na takich grac. Chodzi o to zeby sie bardzo nie cielo

W jakim świecie żyjesz? Wszyscy będą na low grali, aha dobrze wiedzieć, nie będę inny, wyższych nawet nie bedę próbował, bo to pewnie na komputerach z 2015 roku będzie chodzić :damage_wall:

 

Żeby nie było OT, gierka zapowiada się bardzo dobrze, szkoda, że do marca jeszcze tyle czasu. Po wielkim niedosycie z nowym codem mam nadzieje, że to będzie jakieś "zadośćuczynienie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze własnie to nie bedzie mialo takich duzych wymagan bo to gra przenaczona na internet to nie moze wymagac komputera z roku 2142. A wymagania coda naprawde sa takie male jak pisza czy to tylko bajka bo jak cod ma takie male to pewnie bc 2 bedzie cos podobnegoa wtedy sobie pogram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod ma male wymagania a co za tym idzie nie za pienka grafike poniewaz tworcy chcieli zachowac na konsolach plynnosc 60 fps i nie mogli pozwolic sobie na lepsza.

Nowy battlefield też jest robiony z myślą o konsolach więc wymagania będą podobne. Do multiplayera musi być 2 rdzeniowy proc, karta pokroju 7800gtx/1950pro żeby grać konfortowo na pomieszanym low/medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z twierdzeniem że CoD płynnie działa na słabszych PC tylko dla tego że był tworzony myślą o konsolach. MW2 to kolejna część CoDa w oparciu o leciwy silnik quake 3 (choć podobno "mocno" zmodyfikowany) wiec cudów nie można oczekiwać, tekstury szału nie robią, fizyka w grze występuje w stopniu minimalnym. Natomiast z BC2 jest całkiem odwrotnie - szczególnie jeśli mowa o fizyce, wielkości map (z dotychczasowych filmików można wnioskować że będą dość spore), na serwerach będzie znacznie więcej graczy, graficznie BC2 również bije na głowę MW2. Tak więc wątpię że taki radek 1950 z p4 nie wysiądzie nawet na niskich detalach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol2101

 

Skad zes ty sie urwal ?

Wydaje Ci sie ze wymagania BF BC2 beda niskie :) masz 15 lat?? to masz prawo z takimi osadami.

 

Kto siedzi od poczatku w BF2 ktory jest prekursorem BF BC2 ten pamieta ze na owe czasy gra miala calkiem spore wymagania , w max detalach malo kto mogl pograc zakladajac przyzwoity framerate znacznie powyzej 40fps.

To jest gra multiplayerowa gdzie framerate powinien byc najlepiej powyzej czestotliwosci odswierzania monitora .

 

dodam ze w BF2 mam juz zaliczone ponad 800godzin online i pewniakiem BF BC2 bedzie nastepna gra MP w ktorej zalicze setki godzin .

 

 

Potworze po raz kolejny , Zapomnij misiu-zdisiu ze na swoim sprzecie bedziesz mogl pograc w BF BC2 ! ! ! !

chyba zes masochista ?

 

 

B.T.W

przestanmy karmic Trole

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol2101

 

Skad zes ty sie urwal ?

Wydaje Ci sie ze wymagania BF BC2 beda niskie :) masz 15 lat?? to masz prawo z takimi osadami.

 

Kto siedzi od poczatku w BF2 ktory jest prekursorem BF BC2 ten pamieta ze na owe czasy gra miala calkiem spore wymagania , w max detalach malo kto mogl pograc zakladajac przyzwoity framerate znacznie powyzej 40fps.

To jest gra multiplayerowa gdzie framerate powinien byc najlepiej powyzej czestotliwosci odswierzania monitora .

 

dodam ze w BF2 mam juz zaliczone ponad 800godzin online i pewniakiem BF BC2 bedzie nastepna gra MP w ktorej zalicze setki godzin .

 

 

Potworze po raz kolejny , Zapomnij misiu-zdisiu ze na swoim sprzecie bedziesz mogl pograc w BF BC2 ! ! ! !

chyba zes masochista ?

 

 

B.T.W

przestanmy karmic Trole

Bez osobistych "najazdów" proszę. Normalną swoją opinie napisał... Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad zes ty sie urwal ?

Wydaje Ci sie ze wymagania BF BC2 beda niskie :) masz 15 lat?? to masz prawo z takimi osadami.

 

Kto siedzi od poczatku w BF2 ktory jest prekursorem BF BC2 ten pamieta ze na owe czasy gra miala calkiem spore wymagania , w max detalach malo kto mogl pograc zakladajac przyzwoity framerate znacznie powyzej 40fps.

To jest gra multiplayerowa gdzie framerate powinien byc najlepiej powyzej czestotliwosci odswierzania monitora .

 

dodam ze w BF2 mam juz zaliczone ponad 800godzin online i pewniakiem BF BC2 bedzie nastepna gra MP w ktorej zalicze setki godzin .

 

Potworze po raz kolejny , Zapomnij misiu-zdisiu (...)

Na Odyna, Mario2k, czym ci zawinił karol2101, że go tak starannie mieszasz z błotem? Niezbyt to przyjazne przywitanie nowego użytkownika forum. Skąd wiesz jakie będą wymagania, skoro nie widzieliśmy jeszcze żadnej implementacji tego silnika na PC? Co z tego że BF2 miał wysokie, co ma piernik do wiatraka?

Od pierwszego Kłejka część graczy obcina większość detali w grach MP do minimum aby uzyskać maksymalną wydajność i czytelność obrazu i co za tym idzie - przewagę na przeciwnikiem. Taki z ciebie weteran BF2, a nie potrafisz tego poskładać do kupy? Straciłem już rachubę który to raz wyjeżdżasz z tymi swoimi 800h straconymi nad jedną gierką (już 2x na tej jednej stronie tematu). O czym to ma niby świadczyć? Razem z twoim k/d ratio 1.1 to chyba wyznacznik twojej nieudolności w nabywaniu skilla. Wybacz, ale dla mnie w tej grze jesteś mięchem armatnim. Ale co ja tam wiem, przecież nie dorastam Ci do pięt ze swoimi 300h. Bez urazy Mario2k (i pozostali), nie są tu prawione żadne herezje więc nie ma o co się tak spinać.

 

Wracając z OT,

Wiadomo co się dzieje z BF 1943? Na konsolach grają od jakiegoś czasu a na PC cisza. Byłaby to poniekąd pierwsza okazja by przekonać się co ten silnik ma do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając z OT,

Wiadomo co się dzieje z BF 1943? Na konsolach grają od jakiegoś czasu a na PC cisza. Byłaby to poniekąd pierwsza okazja by przekonać się co ten silnik ma do zaoferowania.

Podobno również w okolicach marca 2010 ma się pojawić.

 

Kolejny gameplay (PS3) z komentarzem, dość sporo informacji więc warto obejrzeć.

http://g4tv.com/videos/42695/Battlefield-B...ed-Walkthrough/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno również w okolicach marca 2010 ma się pojawić.

 

Kolejny gameplay (PS3) z komentarzem, dość sporo informacji więc warto obejrzeć.

3404791[/snapback]

Ja mam tylko nadzieję że DICE nie potraktuje Bad Company 2 jako BF3 na PC, bo grając w BC 1 na PS3 szału nie było i gra szybko opuściła moją konsole...
Nie potraktują ;]. Pamiętam wywiad który był przed E3 chyba ze coś szykują jeszcze dla "hardcorowych" PC gamerów albo raczej ze nie zapominają o nich i wspominali ze BC2 to nie BF3. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...